DNA Agencja Hostess

Opinie o DNA Agencja Hostess

Konrad

Co słychać w firmie? Jest jakiś powód, że nic od miesięcy nie piszecie?

Iwona

@Hostessa rozumiem, że nie masz najlepszego zdania o firmie jako pracodawcy. A jak Wy jako inni pracownicy DNA Agencja Hostess możecie się odnieść do wypowiedzi @Hostessa? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w firmie.

Hostessa

Mam wrażenie ze wszystkie te opinie o tej agencji sa niestety napisane przez jedna / max kilka osob ale z tej firmy. Stawki zaczynaja sie od 15 zł? Większej bredni nie słyszałam. Jak DNA daje ogłoszenie z taka stawka to święto i oznacza ze firma zapłaciła 30. I to jest sprawdzone info. 95% ogłoszeń było ze stawka 10/h teraz 11 bo zmieniły sie przepisy, jak dają stawkę 20 to akcja trwa 2h... inne agencje maja dużo wyższe stawki, DNA je maksymalnie zaniża biorąc dla siebie zdecydowanie za dużo, całe szczęście bo przez to zlecenia dostają inne agencje które płaca więcej. Nie raz widziałam ze kilka agencji wystawiało to samo ogłoszenie przed wygraniem przetargu i dna miało najniższa stawkę. Dna zabiera dla siebie 100% stawki godzinnej hostessy to jest bardzo duże nadużycie. Rozmawiałam o tym z klientami i miałam okazje popracować na ich warunkach, gdzie od DNA dostałam 115 zł a bezpośrednio 350 ... Żenada

ładna piękna

poza tym przyjacielu na stronie internetowej masz szczegółowe dane odnośnie castingów, są tez maila dla pracowników, może w ten sposób spróbuj dowiedzieć się więcej

kama

Sprawdź sam na www.pracadna.pl

marcysia

Ogólnikowo bo nie da się w przypadku zleceń dla hostess określić dokładnych stawek. Każda akcja jest inna, a wynagrodzenie zależy od tego czy praca jest na promocji, targach czy konferencji, czy trzeba znać język obcy i jaki, w jakich godzinach jest zlecenie i ile trwa dni itd. Czynników jest naprawdę dużo. To co można ogólnie powiedzieć to to, że stawki zazwyczaj zaczynają się od 15zł/h i rosną wraz z wymaganiami dotyczącymi akcji i doświadczeniem.

marcysia

Polecam DNA - dobre stawki i dużo zleceń. Sprawdzone info!

kaya
@aga 05.09.2016 10:44
Wszystkie warunki ofert znajdziesz na www.pracadna.pl - od opisu, po szczegóły dotyczące wynagrodzenia....

Super sprawa z portalem, chętnie się zapoznam!

kalinakrk
@aga 05.09.2016 10:44

Super sprawa z portalem i generalnie bardzo polecam DNA - najlepsza agencja!

dżeza

Wszystko super, pieniądze na czas, stawka spoko, kontakt w sprawie pracy trochę opóźniony i chaos informacyjny, ale i tak w porównaniu do innych agencji jest super. Zastanawia mnie tylko ich polityka związana z odsyłaniem jakiś dziwnych rachunków, podobno po to, żeby przekazać informacje personalne do rozliczenia z US. Szkoda tylko, że dokładnie te same informacje każą wklepać w profilu i dokładnie te same informacje są na umowach. Drugi raz się z czymś takim spotykam, podobnie jest w leasing team. Kompletnie bez sensu, zgodnie z prawem wystarczy podpisana i poprawnie skonstruowana umowa i w tym momencie firma ma już obowiązek rozliczyć nas z US.

kamila
@dżeza 18.08.2016 19:27

@dżeza @9899 Procedura w DNA jest bardzo prosta i oczywista ze względu na polskie prawo. Najpierw podpisywana jest umowa o współpracy - jest to umowa przed podjęciem zlecenia, określająca ogóle warunki współpracy. Następnie podpisywana jest umowa zlecenia, która jest formalną podstawą pracy. Ale dla rozliczenia skarbowego konieczny jest rachunek. Powinien być wystawiony przez osobę wykonująca zlecenie, ale przyjęło się, że firmy go wystawiają żeby było łatwiej pracownikom. A dane są w profilu bo stamtąd są pobierane do wszystkich umów, a pozostałe dane takie jak preferencje dotyczące rodzaju czy miejsca pracy służą temu żebyście dostawali tylko te oferty, które Was interesują.

robert

A to pewnie w ramach agencji pracy tymczasowej, którą DNA też prowadzi. Zerknij na www.pracaDNA.pl - wszystkie aktualne ogłoszenia są zawsze na portalu pracy.

martynka

DNA to agencja hostess i zresztą najlepsza agencja hostess na rynku. Pracowałam w wielu i tu jest bez porównania najwięcej ofert i najlepsze stawki, a praca jest niemal w każdym mieście w kraju. Polecam!

marek22

Czy my na pewno mówimy o tej samej firmie? DNA to agencja hostess i modelek oraz agencja pracy tymczasowej. Jest bardzo dużo ciekawych ofert pracy, ale to nie są oferty pracy stałej, a zlecenia dla hostess i praca tymczasowa.

marek22

Zaloguj się na www.pracaDNA.pl i sprawdź, wszystkie szczegóły każdej akcji są zawsze w pełni podane w ogłoszeniu. Ja polecam właśnie ze względu na ten system, prostotę współpracy, formalności i rozliczeń.

maya

Polecam - atmosfera pracy rzeczywiście bardzo dobra. Solidna i uczciwa firma!

katya

Zgadzam się z ncn, to że atmosfera jest dobra jest jedną z wielu zalet współpracy z DNA. Dla mnie też ważne jest, że jest jasny i klarowny system. Polecam!

patrycja-krk

W DNA masz portal www.pracadna.pl i tam są zamieszczane ogłoszenia. Zgłaszasz się na te, które Ci pasują. Czasem jest to praca na jeden weekend, czasem na tydzień. Czasem akcje się powtarzają, a czasem nie. Firmy są różne. Możesz się zgłaszać na konferencje albo na targi. Albo na ulotkowanie albo na pokaz fryzjerski. Różnorodność pełna. Umowy są podpisywane na konkretne akcje. Zajrzyj sobie na stronę z ofertami, załóż konto i zobaczysz jak to wygląda - w ofertach są wszystkie szczegóły: miejsce pracy, daty, opis zadań, stawka itd.

martynaxoxo

Polecam - bardzo dużo ofert, teraz duża rekrutacja w Krakowie!

majka

Polecam - bardzo dużo akcji wakacyjnych!!

kasiawawa

To nie jest praca, która podlega pod umowę o pracę. Mówimy tu o pracy hostess na promocjach czy targach, która trwa maksymalnie kilka dni. DNA to uczciwa firma i wszystkie formalności są zawsze na najwyższym poziomie.

weronika

No tak, np. na zwykłych targach jest od 15, ale stawka rośnie jak np. są anglojęzyczne albo jak jest w niestandardowych godzinach albo w trudniejszej lokalizacji gdzie trzeba kawałek dojechać. Pojawiają się też zlecenia bardziej modelingowe z www.dnamodelki.pl gdzie stawki są już naprawdę dużo wyższe. A umowa to zlecenie.

weronika

@ghj Tak - jestem bardzo zadowolona. Dzięki DNA mogę pracować dokładnie wtedy kiedy chcę i na każdym etapie decydujesz czy chcesz dane zlecenie czy nie. Stawki zaczynają się od 15zł/h.

weronika

Dokładnie, bardzo dobra i uczciwa agencja hostess. Sprawdzone info!

karolinka

DNA to bardzo uczciwa firma. Pracowałam na kilkunastu akcjach i zawsze wszystko ok!

kasiaa

Praca w DNA etatowo a dla DNA dorywczo to dwa różne tematy:) Ja mogę coś powiedzieć o tej drugiej sytuacji. Współpracuję jako hostessa i supervisor od dwóch lat, stawki za godzinę zaczynają się od 15zł na rękę, a przy bardziej skomplikowanych akcjach są dużo wyższe. Pracuję tylko w weekendy, a spokojnie starcza mi jak na studenckie potrzeby:)

katya

Bardzo solidna firma, dużo zleceń i super stawki!

beata

Polecam! Sprawdzone info!

paola

Też polecam!!! Bardzo dobra agencja!

cindy

Stawki są naprawdę dobre, a o wzrost się tak bardzo nie przejmuj! Mają fajny automatyczny system do zleceń więc śmiało rejestruj się na www.pracadna.pl

yola

Nic się nie przejmuj i zgłaszaj! To jest super agencja, wszyscy pomocni, dużo ofert!

cindy

DNA jest najlepszą agencją hostess. Pracuje od kilkunastu miesięcy, są najlepsze akcji i dobre stawki!

yola

Najlepsza - potwierdzone info!

Paula

DNA jest najlepszą agencją z jaką pracowałam. Bardzo dużo zleceń z całej Polski, super obsługa i dobre stawki. Polecam!!!!

kamilka

No przede wszystkim na www.pracadna.pl są ogłoszenia o pracy. I oczywiście polecam DNA, najlepsza tego typu firma.

kasiaxo

Polecam, dużo zleceń, dobre stawki i bezproblemowo.

gonia

Ja też polecam, super stawki i super atmosfera!

kaya22

Polecam DNA!

makala

A ja może z innej beczki. Współpracuję z DNA od kilku lat, wcześniej jako hostessa, a teraz zaczęłam także jako modelka i stąd polecam też ich agencję modelek http://dnamodelki.pl. Bardzo fajna atmosfera i ciekawe zlecenia.

kaya

DNA to najlepsza agencja hostess, wiele razy pracowałam i zawsze byłam zadowolona. Dobre zlecenia i dobre stawki!

bera

Mogę zdecydowanie polecić. Bardzo dużo ofert pracy i wszystko przychodzi na maila, fajna nowa strona.

niki

Agencja DNA jest sprawdzona i godna polecenia, dużo zleceń i ogólnie wszystko w porządku

agawa

Ja również polecam, DNA to najlepsza agencja hostess z bardzo dużą ilością zleceń, także w bardzo dobrych stawkach

polina

DNA ma dobre, normalne stawki. Mają dużo zleceń i stąd jest sporo tych promocyjnych, które wiadomo, że są trochę mniej płatne. Ale tak samo dużo jest tych za bardzo dobre pieniądze, a ostatnio też pojawiają się oferty bardziej modelingowe. Ja polecam na 100%.

Agata

Najlepsza agencja z jaką współpracuję! Jestem w agencji DNA od ponad roku, pierwsze zlecenie miałam w lutym tego roku, potem w maju aż 2tygodniowe zlecenie i dużo innych. Stawki typowo agencyjne i uzależnione od wymagań oraz ilości godzin. Zlecenia to różne promocje sklepów, otwarcia, targi, konferencje, degustacje. Wygodny internetowy system zgłaszania się na akcje i co najważniejsze terminowe wypłaty do 30dni,tylko raz zdążyło mi się dostać później, ale wszystko zgodnie z umową, którą podpisuje się zawsze przed zleceniem :)

kala

@elmirka wydaje mi się jednak, że to własnie Twoje podejście było lekko nieodpowiedzialne. To jest praca - jeśli się zgłaszasz, a później rezygnujesz to chyba logiczne są konsekwencje...

Elmirka

Zarejestrowałam się w bazie dna ponad rok temu, od tamtej pory nie dostałam żadnych ofert. Nagle dziś do mnie dzwoni telefon, czy w piątek przyjdę na otwarcie CH. Problem w tym, że już parę dni temu dostałam propozycję na ten sam termin. Nie jestem w stanie ogarniać wszystkich CV które wysyłałam - taka branża - wysyłasz jak najwięcej, a nuż widelec ktoś się odezwie. Na moje tłumaczenia pani po drugiej stronie telefonu z oburzeniem stwierdziła, że przecież mogłam ją powiadomić. Droga pani nie rozumie, że inni również pracują i nie mają czasu nawet, żeby myśleć o takich rzeczach. Na odchodne rzuciła, że wykreśla mnie z bazy. I bardzo dobrze, brak profesjonalizmu i szacunku do drugiej osoby. Nie mam zamiaru siedzieć i czekać, aż szanowna pani z dna zadzwoni - biorę pierwszą ofertę, którą dostanę. Sorry, taka branża. :) Za butną telefonistkę daję 2 - bo przecież w końcu, 2 dni przed akcją się odezwali :)

caro22

No pewnie, że aplikuj - ja też polecam! A stawki wiadomo, nie zaczniesz od 50/h, ale jak się ktoś wykazuje na prostych akcjach to dostaje też bardziej wymagające. A stawki wtedy mocno rosną. Zresztą generalnie też się sporo z nimi jakiś czas temu polepszyło i uważam, że są jak najbardziej dobre.

żanet-kaleta

Polecam:)

aza

Polecam, śmiało polecam;)

kary

Polecam, fajne zlecenia, teraz w wakacje szczególnie poza dużymi miastami;)

kasha

Polecam, polecam - stawki są ok, a zleceń dużo i można sobie coś zawsze wybrać

anya

Zgadzam się z przedmówcą;) Jest to dobra i uczciwa agencja. A stawki zależą od zlecenia a nie od agencji.

Zostaw opinię o DNA Agencja Hostess - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DNA Agencja Hostess