K i D Drukarnia S.C. Kisielnicki Dąbkowski

Wrocław

Opinie o K i D Drukarnia S.C. Kisielnicki Dąbkowski

miki

Hej! Myślę, że drukarnia kid to najciekawsze miejsce na zaczepienie się w Wro, moj znajomy byl tam na praktykach i jest bardzo zadowolony. Firma porządna, profesjonalna, dobrze zarządzana i ciągle sie rozwija. Można wiele się nauczyć.

pracowałem tam dorywczo przy większych robotach, potem troszkę bardziej stale, niestety kryzys to zakończył, ale moje wrażenie pozostało bardzo dobre. Wiele się nauczyłem, co przydało mi się w przyszłości. Robota wymagająca, mają spore parcie na jakość i produktywność ;)

Zostaw opinię o K i D Drukarnia S.C. Kisielnicki Dąbkowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K i D Drukarnia S.C. Kisielnicki Dąbkowski