Toyota

Wrocław

Opinie o Toyota

Maja
użytkownik zarejestrowany

Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy w różnych miastach w Polsce. Pracodawca w ogłoszeniu wspomina o możliwości uzyskania premii za wyniki sprzedaży. Jak to wygląda w praktyce? Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać dodatkowe wynagrodzenie? Premia to czynnik motywujący pracownika, na który decyduje się coraz większa liczba pracodawców.

Daniel
użytkownik zarejestrowany

Toyota to solidna marka, myślę, że na każdym stanowisku wynagrodzenie jest w porządku - na pewno wyższe niż u konkurencji. Ktoś wie, ile zarobić tu może magazynier (Łódź)?

poważnie
użytkownik zarejestrowany

Staszek twoja wypoweidz w takim powaznym tonie ;) nie przesadzaj nie ma co sie spinac wiadomo ze kazdy chce dla siebie jak najlepiej ale bez przesady ;) szkoda ze toyota nicnie rpodukuje w polsce i tylko w salonach mozna popracowac. wlasnie ja sie rozgladam za taka robota. bo ze mnie jest wspanialy sprzedawca i chcialbym to wykorzystac

Staszek
użytkownik zarejestrowany

Toyota to znana i silna marka samochodów, raczej mam ich za firme, która umie zadbać o swoje dobre imię, jak i klienta. Pytanie jednak w jaki sposób oni dbają o swoich pracowników? Czy zarobki to pewna podstawa oraz prowizja, czy sa na stałym poziomie? W ogóle przez kryzys nie ma zastoju w branży? Ludzie nie kupuja mniej nowych aut?

Borys

Dlaczego? Bo nie mają podstawowej wiedzy o prowadzeniu działalności związanej z motoryzacją, nie idą z biegiem czasu, stoja w miejscu i myślą że pracownik dalej powinien zarabiać 1200zł na ręke i pracować 24h. Ale mniejsza o to,dostali co na co zasłużyli i na starość właściciele maja nauczkę :)

Borys

Przecież ta firma juz kończy swój żywot na rynku wrocławskim :) ale ogólnie nie polecam, [usunięte przez moderatora] nędza finansowa. Zapomnijcie o świadczeniach, płatnych nadgodzinach itp.... nawet w sobotę będziecie pracować za darmo!!!

Yariska

Też nie polecam Salonu Alan Toyota Wrocław,nie można w żaden sposób sie dogadać,tam nie ma ludzi poważnych,wykorzystują i mało płacą. Obiecują a [usunięte przez moderatora] z tego jest. Tam pracuje połowa rodziny, obgadują za plecami, az przykro pisać ale taka prawda.BRAK SŁÓW jak tak moga robic.

NOWAKOWA

Nie polecam pracy w firmie. Niestety niesolidna, nie wywiązuje się z ustnych ustaleń, a w szczegolności, gdy rezygnuje ktoś z pracy w firmie AA. Wykorzystuje pracowników.

Zostaw opinię o Toyota - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota