Inter Car Nowak Sp. z o.o.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Inter Car Nowak Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki w firmie Inter Car Nowak Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Administrator Nowy wpis

Mam doświadczenie w pracy jako Magazynier. Myślicie, że firma Inter Car Nowak Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest styl zarządzania w Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Gość1 Nowy wpis
Klient

Witam, Chciałbym się dowiedzieć nie o pracy ale i sprzedawanych samochodach używanych przez tą firmę. Czy są tu osoby, które tam kupowały? Jakie doświadczenie?

Helena

Jak opisalibyście styl zarządzania przełożonych w Inter Carze? Poszukują właśnie mechanika: https://www.gowork.pl/oferta/mechanik-elektromechanik-samochodowy,4DCtk328rQiROyLzN8MY8E,krakow. Zastanawiam się, czy będzie to stanowisko niezależne, czy też ktoś odpowiada za zatwierdzenie pracy osoby na tym stanowisku.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Inter Car Nowak Sp. z o.o. na Mechanik Samochodowy? 14 marca ogłoszenie na GoWork.pl.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Nie pracujemy w systemie 12/12

Lili

@Obeznany w temacie to nie ma wypłaty na konto?

Mariusz

Mógłbyś wyjaśnić, czemu uważasz, że nie należy składać CV? Nie podałeś żadnych argumentów, a chętnie dowiedziałbym się na jakim poziome jest obecnie wynagrodzenie i czy dobre wyniki nagradzane są premią. Czekam na Twój komentarz.

Justyna

Z Twojej wypowiedzi można wyciągnąć kilka wniosków na temat relacji pracodawcy z osobami zatrudniony w Inter Car Nowak. Ciekawi mnie również, jak atmosfera prezentuje się pomiędzy pracownikami. Czy dobrze się dogadujecie i tworzycie zgrany zespół?

Hubert

Nie wiem czemu mają służyć tego typu "dodatkowe" zapytania, pojawiające się pod opiniami dosyć często. Jakie znaczenie dla osób rozważających zatrudnienie w danej firmie mają konkretne szczegóły dot. argumentów szefostwa w kwestii urlopu i sposób ich wyrażania, jak w tym przypadku? Człowiek wyraził ogólną opinię na temat pracy w firmie i opisał swoje doświadczenia w stopniu wystarczającym. To nie księga skarg i wniosków. Stylistyka tych bezmyślnych, dociekających zupełnie nieistotnych szczegółów komentarzy, niewnoszących absolutnie nic do tematu, a jedynie zaśmiecających forum pozwala sądzić, iż pochodzą od tego samego autora.

Paweł

A ja myślę, że opinie byłych pracowników to opinie ludzi rozgoryczonych utratą pracy w dobrej firmie.

Andrzej

Każdy pracownik ma prawo do urlopu w wysokości proporcjonalnie przepracowanego czasu, więc jeżeli należy się 26 dni urlopu pracodawca nie może go odmówić. Oczywiście po ustaleniu dogodnego terminu dla obu stron. Piszesz, że są potracenia za szkolenia. Czy pracodawca nie oferuje kursów branżowych w ramach zatrudnienia, żeby pracownicy mogli zyskać nowe uprawnienia? Chętnie podyskutuje z Tobą na ten temat.

Renata

Szanujemy to, że możesz nie wspominać dobrze pracodawcy, jakim jest Inter Car Nowak. Jednak pamiętaj, iż na forum zawsze wypowiadamy się w sposób stosowny. Twoja wypowiedź nie zawiera ponadto żadnych słów wyjaśniających, dlaczego właściwie nie polecasz nam tego pracodawcy. Czy zechcesz wobec tego dopowiedzieć coś na ten temat? Chodzi może o wysokość wynagrodzenia, czy o coś zupełnie innego?

alfredo

Ile można zarobić z pensją podstawową i premią? Warto?

Karolina

@Pracownik, aktywność administratora nie jest żadną manipulacją ani sianiem fermentu. Jedynym jej celem jest zachęcenie osób znających realia pracy w danej firmie do podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami. Czasami jest to działanie mające na celu skierowanie dyskusji na merytoryczne tory, zwłaszcza gdy zbyt długo trwa wymiana informacji chybionych z punktu widzenia korzystających z tego portalu.

Karolina

@były współpracownik co masz na myśli pisząc, że współpraca z tą firmą to "paranoja"? Chodzi o zarobki, warunki pracy czy może o atmosferę? Jeśli piszesz w negatywny sposób o danym pracodawcy, to postaraj rozwinąć swą wypowiedź w sposób obiektywny, by opinia była wiarygodna. Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Toyota? Czy firma zapewnia benefity?

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w Toyota? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

donald

Grzmię: i salon Hyundaia jest

Karol

Jaka jest przyczyna tak długiej ciszy na forum firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Car Nowak Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter Car Nowak Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Car Nowak Sp. z o.o.