Toyota

Kraków

Opinie o Toyota

daro

rozpisywał się nie będę ale przestrzegam zainteresowanych pracą u pana nowaka bez względu pod jakim szyldem i gdzie szyld można zmieniać wiele razy ale natury człowieka się nie zmieni jeszcze raz przestrzegam rozpaczliwie poszukujących pracy

ciekawski
@daro 28.11.2017 10:07

Jakieś konkrety daro?

donald

Grzmię: i salon Hyundaia jest

Karol

Jaka jest przyczyna tak długiej ciszy na forum firmy?

grzmię

Jak koniec? teraz podobno ma u niego być Hyundai? prawda to?

nick

To nic tylko się przenieść na drugą stronę ulicy

robo

słyszałem ze ludzie mają przejść do tego salonu na zakopiańską, ale czy wszyscy?

ciekawy

ale rozwiąże umowy tak z dnia na dzień? wszystkim?

ciekawy

A co z pracownikami?

nick

Od maja , będzie funkcjonował tylko ten salon na zakopiańskiej?

Mechanister

Ile zarabia mechanik u nowaka na Zakopianskiej?

werfg

no dobra ale ta kwota to jest netto czy brutto hm??

anonimous

czyli licząc nawet 2500 pln/m-c to przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej i po opłacie wszystkich składek to zbyt wiele nie zostaje na życie

anonimous

czyli

w kopercie dostajesz drugie tyle a nawet wiecej niż normalnie? nie chcę mi się wierzyć. Ktoś kiedyś pisał ze premia ok. 200 pln

ale

podobno na stanowisku sprzedawcy, jakie kwalifikacje? nie wiem.

ale

no to grubo, a znajomy tam pracuje i mówił że 12 000 wyciąga na miesiąc.

kapelusz

może ktoś rozwinie temat dot. sprzedawców? jakie zarobki ogółem i co wchodzi w jakiej wysokości w skład zarobków? z tego co się orientuję większe szanse na zatrudnienie są jako sprzedawca

kapelusz

pytam o to czy takie same zasady dot.wypłaty zarobków, ich wysokości w ICN Kraków, obowiązują na innych stanowiskach np. sprzedawcy

kapelusz

czy takie same zasady obowiazują sprzedawców, kierowników itd.?

kapelusz

i na stanowisku sprzedawcy też takie zarobki?

kapelusz

jakie zarobki? normalnie i ile mozna dostać z kapelusza?

ole ole

do oho: nie wyobrażam sobie by pracować w tej branży bez prawa jazdy, ale z tego co czytam to zarobki kiepskie oscylujące w granicach najniższej krajowej, nie wiem jak się to ma do stanowiska kierowniczego, może ktoś kto wie się odezwie?

ole ole

Ile można zarobić na stanowisku kierowniczym?

aga

O widzę że tak samo traktują wszystkich, a ogłoszenie jest już od wielu lat...tak lat. Byłam tam ostatnio w czerwcu i wszystkie dziewczyny były umówione na jedną godzinę na 17. Nie wiem co jest grane czy zatrudniają tam na miesiąc i zmiana czy porostu nikt nie spełnia ich oczekiwań.

znafca

Zobacz sobie na dział ogłoszeń. W tym momencie potrzebują wszystkich, począwszy od doradcy, recepcjonistki, mechaników, myjkowych, magazynierów. Rusz tą pustą głową i pomyśl dlaczego

kadry

pracownik gospodarczy satysfakcjonuje?

wow

Szczerze jestem w szoku odnośnie opinii na temat icn.pracowałem tam w pięknych latach, gdzie ludzie nie znali słowa kryzys(2006-2008).kierownik(usunięte przez administratora) Od serwisu bardzo miły i pomocny człowiek.poza tym jak się przyjalem to rotacji nie było w ogóle,tzn na serwisie je.kier.(usunięte przez administratora).+ cala reszta serwisu ludzie z co najmniej 2 letnim starzem.po przerobienie tychrze 2 lat skład na serwisie i z tego co pamiętam recepcji tez był ten sam poza jakimś drobnym wyjątkiem.odnośnie sprzedawcow samochodów nowych to jednak rotacja była.fakt serwis i mechanicy i ogolnie reszta składu to byli ok ludziska(usunięte przez administratora)premia od obrotu serwisu.przyznał szczerze opóźnienia były ale kilkudniowe,poza tym problemów nie było.w 2008 nastała slynna recesja(usunięte przez administratora).ja czujac chude lata emigrowałem.Niejednokrotnie zalowalem ze opuszcza naprawdę fajna ekipę.Teraz jestem w Szoku!!!jak widzę taka rotacje

dobrze radzę

szukaj gdzie indziej - dobrze radzę

znający sytuację

Wpadnij i zobacz ;)

kup teraz

To co się dzieje w dealerstwach to nie to samo co rdzenna Toyota. Dealer to poprostu samodzielny franczyzobiorca , który ma prawo używania znaku Toyota. A praktyki stosowane w dealerstwach są szeroko odległe od nawet ideologii Toyoty, zaś Toyota jako Toyota nie specjalnie jest zainteresowana tym co się dzieje w dealerstwach. Ot, osobne przedsiębiorstwa - nie problem Toyoty...

odessa

Grzesiek nie wiem co bierzesz ale zmień to :)

A jest dobrze?

A jest dobrze? Bo moderowane komentarze i usunięcie połowy nieprzychylnych o czymś świadczy

Grzegorz

Ja pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu, jestem zadowolony ,pracuje do 17 dobrze zarabiam z dniami wolnymi jak potrzebuje zawsze dostaje zgodę nie ma problemu z wcześniejszymi wyjściami jak jest taka potrzeba . Co do urlopów to jeszcze nie spotkałem się by któryś z kolegów nie dostał. Jeśli chodzi o mój urlop to wiem ze mogę dostać po roku pracy ale wszędzie tak jest wiec nie rozumiem waszego oburzenia. Na dodatek każdy z pracownikow który chciał otrzymał samochód w super ekstra promocyjnej cenie od toyoty . Nawet znam ludzi w tej firmie którzy po 2 miesiącach pracy dostali taka możliwość . Szefostwo jest wymagające ale elastyczne i wydaje mi się ze wystarczy dobre podejście i zaangażowanie a napewno spotka się to z pozytywnym rozpatrzeniem próśb czy to o urlop czy o jakiekolwiek wyjście.. Nie można tylko wymagać bo mi się należy trochę pokory drodzy czytelnicy , ponadto jak wam się nie podoba zawsze można odejść . Ale pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,a do tej firmy już nie jeden wrócił co odszedł i odpowiedzcie mi czemu ? Bo jest tak zle ?

alfred

moja opinia jest taka że jak się komuś chce pracować to będzie zadowolony! a leni icn faktycznie nie chce zresztą jak każda firma. Wszyscy którzy się tu wypowiadają negatywnie poprostu są leniwi! powodzenia w innej pracy ! pewnie tam też Wam będzie zle!:):)

On

a dlaczego nie pracujesz? no właśnie

Robuś

Wiecie co tak sobie czytam i tych waszych komentarzy nie rozumiem. Ja tam w icn pracowałem i to dość długo, ale nie słyszałem o obrażaniu. Dlaczego was interesuje to co ma prezes, czy tak każdą firmę rozliczacie? Ja tam rozumiem zarządzających firma bo prowadzić firmę to jest naprawdę wyzwanie, a zwłaszcza tak dużą. Ja miałem firmę i wiem co to wszystko znaczy. Wyjechałem do rodzinnych stron, ale może kto wiem może kiedyś powróce do icn jeśli przeprowadzę sie do Krakowa. Ja osobiście polecam prace w icn, fajna praca, i fani ludzie.

wiem

powyższe wpisy mijają sie niestety z prawdą, kto tam pracuje ten wie, a ci co przyjdą tam i się zatrudnią, w szybkim czasie dowiedzą się gorzkiej prawdy

Piotr

jestem nowym pracownikiem tzn pracuje od ok 4 miesięcy i szczerze wszystko co było mi obiecane na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymałem, wiec jestem zadowolony Wiadomo że nie raz jest dużo roboty, ale lepsze to niż bezrobocie!! Ja polecam, kierownicy serwisów super ogólnie jak na razie całe szefostwo fajnie!!

lili

ja uważam, że negatywne opinie na tej stronie są grubo przesadzone. wiadomo że nikt z nas nie jest prezesem i nie będzie zarabiał tak dużych pieniędzy jak zarząd. Uważam jednak że płaca jest odpowiednia do zajmowanego stanowiska i chęci. i tak szczerze dziwie się czasem że Pan Prezes ma tak dużo cierpliwości do niektórych bo sama bym ich zwolniła za swoja indolencję. Jest to super praca i polecam każdemu, nie ma co narzekać tylko trzeba pracować a oliwa sprawiedliwa:) Każdy będzie z czasem doceniony :)

Krzysztof

Nie rozumiem opinii które krążą na tym portalu taka jest prawda ze w icn pracują ludzie przez wiele lat to powiedzcie mi jaki jest tego powód.? Sam jestem wieloletnim pracownikiem co więcej przez pewien okres czasu miałam przyjemność pracować gdzie indziej i wiecie co nigdy bym nie zmienił pracy . Zgadza się ze podstawa nie jest najwyższa ale premia jak ktoś chce pracować jest naprawdę spora ja dzięki wieloletniej pracy w icn wybudowałem dom i jestem wdzięczny ze takie firmy jak icn istnieją ! A wy się wszyscy zastanówcie czemu macie takie negatywne podejście może to lenistwo a może poprószy głupota?

orient

coś w oscylującego koło najniższej krajowej

ciekawa

a praca jako recepcjonistka-sprzedawca? jakie zarobki?

gdyby te słowa kierował do mnie to za 10 min. miałby moje wypowiedzenie na biurku

prawda

heh... stawki jak najniższe z tego co czytam (usunięte przez administratora)

eduardo

jakbym wiedział, nie pytałbym? Podejrzewam że najniższa krajowa plus premia? Ale nie wiem ile można zarobić na rękę? stąd moje pytanie

praca za darmo

A jak sądzisz? Pomyśl

eduardo

do musli: jaka pensja?

MUSLI

Byłam tam na rozmowie, ogólnie dowiedziałam się że na urlop możesz iść po roku pracy, z rozmowy wynikło ze soboty i niedziele pracujemy, bez nadgodzin, byłam na rozmowie na stanowisko inne niż recepcjonistka czy sprzedawca, a i tak odniosłam wrażenie że szukają kogoś kto przyjdzie za najniższą krajową po ogłoszeniach widać jaka jest rotacja

peżo

i kiedy (usunięte przez administratora)otwiera PEUGEOTA?

motoman

i czy jest to umowa na stałe, na czas nieokreślony? czy czas określony?

motoman

rozumiem że kwota o której piszesz to podstawa a premia? jak wygląda czy to % od zysku, czy jak?

olo

do motoman (usunięte przez administratora) za kwote nie wiele wieksza niż najniższa krajowa.

Zostaw opinię o Toyota - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota