Inter Car Nowak Sp. z o.o.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Inter Car Nowak Sp. z o.o.

Nick Nowy wpis
Inne

Przełożeni traktują pracowników z góry, bez szacunku. O urlopie można sobie pomarzyć co najwyżej, jest udzielany z wielką łaską, mimo że ci się należy. Osoby, które są w stanie zbierać baty za zły humor przełożonych za minimalną krajową myślę, że się odnajdą. Jest spora rotacja osób, jedni przychodzą, za chwilę odchodzą. Relacja przełożony - pracownik nie istnieje. Masz robić co każą, nawet jeśli coś nie jest w zakresie twoich obowiązków. Na rozmowie celowo wprowadzają w błąd obiecując gwiazdkę z nieba oraz zatajając niewygodne informacje. Absolutnie nie polecam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje w Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

$$$ Nowy wpis
Były pracownik

Jeszcze kilka lat temu była perspektywa nastepujaca: obiekty Toyoty i do tego w planach świetny obiekt Lexusa na Jasnogórskiej. Plus doświadczona mega załoga, rozpoznawalna marka w Krakowie, idealne lokalizację... Zaściankowy Radom mógłby tylko pomarzyć, niestety wyszło inaczej.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Inter Car Nowak Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

:)
Kandydat
 Pytanie

Widziałam ogłoszenie na pomoc w ksiegowosci. Jakie odczucia opinie w dziale ksiegowosci ?

Mariusz
Kandydat

Jest w sieci kilka ofert pracy. Chciałem podpytać o pracę sprzedawcy samochodów nowych i używanych. Jak mam doświadczenie w sprzedaży ale niekoniecznie motoryzacyjnej to jest szansa na robotę? Widziałem że wysyłają na szkolenia branżowe. W razie co można się dzięki nim wdrożyć?

Beata
Kandydat
 Pytanie

Zobaczylam wasze ogloszenie .Czy mozna wiecej wiadomosci o tej pracy uzyskac?Godziny,dni,benefits,Jakie wymagania?

Paweł
Inne

A ja myślę, że opinie byłych pracowników to opinie ludzi rozgoryczonych utratą pracy w dobrej firmie.

Andrzej
Inne

Każdy pracownik ma prawo do urlopu w wysokości proporcjonalnie przepracowanego czasu, więc jeżeli należy się 26 dni urlopu pracodawca nie może go odmówić. Oczywiście po ustaleniu dogodnego terminu dla obu stron. Piszesz, że są potracenia za szkolenia. Czy pracodawca nie oferuje kursów branżowych w ramach zatrudnienia, żeby pracownicy mogli zyskać nowe uprawnienia? Chętnie podyskutuje z Tobą na ten temat.

Gabriela
Inne

A czemu tak nie uważasz? :) Pytam powaznie, chłopak szuka pracy i mysli o tej firmie ale widzimy że coś jest nie tak

Doti
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry chciałam się dowiedzieć w jakich godzinach pracuje się na stanowisku rejestracja- kasjer ? . Pozdrawiam

Kamila
Inne
@Doti

i co, udało ci się dowiedzieć jak to z tymi godzinami jest? Aplikowałaś do nich na te stanowisko? Jestem bardzo ciekawa jak wygląda rekrutacja i z jakich etapów się składa. Jak coś wiesz to koniecznie daj znać proszę!

Xsia
Kandydat
@Kamila

Praca recepcji/kasy odbywa się w godzinach 8-16/11-19

Monika
Inne
@Xsia

To są dwa oddzielne stanowiska czy źle zrozumiałam?

Xsia
Kandydat
@Monika

Raczej jedno

Stefan
Inne
@Xsia

Grafik jest ustalany "z góry" czy te dwie osoby dogadują się między sobą odnośnie tych zmian?

Gość1
Inne
 Pytanie

Witam, Chciałbym się dowiedzieć nie o pracy ale i sprzedawanych samochodach używanych przez tą firmę. Czy są tu osoby, które tam kupowały? Jakie doświadczenie?

Helena
Inne

Jak opisalibyście styl zarządzania przełożonych w Inter Carze? Poszukują właśnie mechanika: https://www.gowork.pl/oferta/mechanik-elektromechanik-samochodowy,4DCtk328rQiROyLzN8MY8E,krakow. Zastanawiam się, czy będzie to stanowisko niezależne, czy też ktoś odpowiada za zatwierdzenie pracy osoby na tym stanowisku.

Pytanie
 Pytanie

Ciężko jest w systemie 12/12 w Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

2

Pracodawca

@Pytanie

Nie pracujemy w systemie 12/12

Lili
Inne

@Obeznany w temacie to nie ma wypłaty na konto?

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Mariusz

Mógłbyś wyjaśnić, czemu uważasz, że nie należy składać CV? Nie podałeś żadnych argumentów, a chętnie dowiedziałbym się na jakim poziome jest obecnie wynagrodzenie i czy dobre wyniki nagradzane są premią. Czekam na Twój komentarz.

anonim

(usunięte przez administratora)

Justyna

Z Twojej wypowiedzi można wyciągnąć kilka wniosków na temat relacji pracodawcy z osobami zatrudniony w Inter Car Nowak. Ciekawi mnie również, jak atmosfera prezentuje się pomiędzy pracownikami. Czy dobrze się dogadujecie i tworzycie zgrany zespół?

Hubert

Nie wiem czemu mają służyć tego typu "dodatkowe" zapytania, pojawiające się pod opiniami dosyć często. Jakie znaczenie dla osób rozważających zatrudnienie w danej firmie mają konkretne szczegóły dot. argumentów szefostwa w kwestii urlopu i sposób ich wyrażania, jak w tym przypadku? Człowiek wyraził ogólną opinię na temat pracy w firmie i opisał swoje doświadczenia w stopniu wystarczającym. To nie księga skarg i wniosków. Stylistyka tych bezmyślnych, dociekających zupełnie nieistotnych szczegółów komentarzy, niewnoszących absolutnie nic do tematu, a jedynie zaśmiecających forum pozwala sądzić, iż pochodzą od tego samego autora.

anonim

(usunięte przez administratora)

Renata

Szanujemy to, że możesz nie wspominać dobrze pracodawcy, jakim jest Inter Car Nowak. Jednak pamiętaj, iż na forum zawsze wypowiadamy się w sposób stosowny. Twoja wypowiedź nie zawiera ponadto żadnych słów wyjaśniających, dlaczego właściwie nie polecasz nam tego pracodawcy. Czy zechcesz wobec tego dopowiedzieć coś na ten temat? Chodzi może o wysokość wynagrodzenia, czy o coś zupełnie innego?

anonim

(usunięte przez administratora)

anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
alfredo

Ile można zarobić z pensją podstawową i premią? Warto?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karolina
Inne

@Pracownik, aktywność administratora nie jest żadną manipulacją ani sianiem fermentu. Jedynym jej celem jest zachęcenie osób znających realia pracy w danej firmie do podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami. Czasami jest to działanie mające na celu skierowanie dyskusji na merytoryczne tory, zwłaszcza gdy zbyt długo trwa wymiana informacji chybionych z punktu widzenia korzystających z tego portalu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karolina
Inne

@były współpracownik co masz na myśli pisząc, że współpraca z tą firmą to "paranoja"? Chodzi o zarobki, warunki pracy czy może o atmosferę? Jeśli piszesz w negatywny sposób o danym pracodawcy, to postaraj rozwinąć swą wypowiedź w sposób obiektywny, by opinia była wiarygodna. Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Car Nowak Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Inter Car Nowak Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Car Nowak Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii