Infine Jarosław Adamski

Opinie o Infine Jarosław Adamski

Mikołaj

@Bobo, do Twojego stwierdzenia na temat pracy w firmie Infine Jarosław Adamski minęło dużo czasu, dlatego ciekawi mnie, czy coś zmieniło się w firmie? Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia oraz czy w dalszym ciągu w tej firmie pracujesz? Może do dyskusji dołączy również jakiś były bądź obecny pracownik firmy, który podzieli się swoją opinią o tym miejscu pracy? Zapraszam do dyskusji.

Bobo

Firma która nie szanuje pracowników. Nie polecam

Zostaw opinię o Infine Jarosław Adamski - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infine Jarosław Adamski