Opinie o Decoroom Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Decoroom Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Decoroom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decoroom Sp. z o.o. w Warszawa

Michalina Nowy wpis
Klient

Zdecydowanie nie polecamy firmy Decorooom. Etap projektu. Długie terminy odpowiedzi "architekt" (Michaliny W.) nie odbiera telefonów, nie odpisuje na emaile, a jak już to potrafi napisać że są ferie i odezwie się po (a sama proponowała termin kolidujący z feriami). Źle zaprojektowane położenie gniazd elektrycznych w kuchni, musieliśmy przerabiać. Szczytem było jej stwierdzenie że co ja chciałem za 1000zł/m2. No ale czego można się spodziewać jak Decoroom zatrudnił osobę bez doświadczenia po kursie architektury wnętrz zawodowo zajmującą się kateringiem. Etap realizacji. W moim mieszkaniu prace realizował pan który nie znał polskiego, nawet koordynator nie potrafił się z nim porozumieć. O kwalifikacjach "fachowców" świadczą: - częściowy brak izolacji przeciwwodnej w łazience, - niezgodna z projektem wysokość lustra w łazience, - złe położenie glazury przy wannie, - samowolne wkucie przyłączy wod-kan w ściane p.poż, - przesunięcia gniazdek zrobione na skrętkę, puszki zapchane tynkiem, - punkty oświetleniowe wykonane w innych miejscach, przesunięcia ok 50cm, - zamontowanie zwykłych gniazdek w łazience bez odporności IP44, - nie wykonanie gładzi w pokoju ale oczywiście skasowanie za to. Decoroom przydziela na czas realizacji koordynatora, (Adam I.). Mylnie myślałem, że koordynator będzie pilnował jakości oraz zgodności prac z projektem. Tak nie było. Gdy kolejny raz pytałem o progres człowiek ten napisał "nie byłem na lokalu to co ja ja Panu ..." Wszystkie opisane wyżej błędy były zgłaszane. Część z nich została poprawiona, część poprawiona niestarannie, część nie została poprawiona. Swoją drogą kolejny człowiek w Decoroom z „przypadku”, zawodowo zajmuje się budową dróg to czy gniazdko jest w punkcie czy 1km dalej nie ma dla niego znaczenia. Kosztorys Okazało się, że zawiera on koszty prac, które nie zostały wykonane. Decoroom nie wyjaśnił także wszystkich pozycji kosztorysu, np.: rezygnacja z fartucha w kuchni odjęli ok 320zł, gdzie 440 zł to koszt płytek + klej + fuga, robocizna, powinni odjąć ok 2000zł. Oferta materiałów w ramach poszczególnych pakietów Decoroom, wystarczająca ale cóż z tego że nawet tego co sami proponują nie potrafią zamówić, drzwi 1 miesiąc opóźnienia, WC podobnie. W showroomie dostępne są tylko niektóre materiały, albo ich małe kawałki, co nie pozwala na ocenę jak ostatecznie będą się prezentować. Czas. Ponad 12 miesięcy od koncepcji do wykonania ostatniej pracy. Podsumowując, zdecydowanie odradzamy korzystanie z usług Decoroom.

Michał
Kandydat

Obecnie firma poszukuje Architekta Wnętrz. Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracy na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Decoroom Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Decoroom Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.