Decoroom Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Decoroom Sp. z o.o.

Podziękowanie odnośnie projektu? a czy macie zdanie odnośnie zatrudnienia jako koordynator prac wykończeniowych? ;) pokazała mi się taka dostępna oferta od Pracodawcy, nie widzę by o nią ostatnio pytano. W jaki sposób oceniacie współpracę i jak jest ona płatna? Nie podano przedziałów placowych

B.Jaworska-Hoffmann Nowy wpis

Kupiliśmy nasz wymarzony dom w Warszawie i zdecydowaliśmy się na kompleksową zabudowę meblową całego domu tj. w przedpokoju, kuchni, salonie, garderobie, pralni, gabinecie, pokoju syna i w łazienkach. Zakres prac był ogromny. Chcieliśmy z całego serca podziękować i polecić wszystkim dział meblowy. Decoroom Furniture to po prostu jakość, profesjonalizm, estetyka, kultura, terminowość i bardzo dobra komunikacja. Naszą architektką meblową była Pani Magdalena Wołoszyn, która od samego początku trafiła w nasz gust, jakby czytała w naszych myślach. Pani Magda to osoba otwarta, kompetentna, skrupulatna i bardzo kreatywna. Sluchała naszych uwag i często podsuwała nam swoje cenne pomysły i rozwiazania. Wszystkie nasze inspiracje zostały w pełni lub z drobną modyfikacją zrealiizowane w sposób piękny i funkcjonalny. To dzięki Pani Magdzie powstał profesjonalny projekt zabudowy meblowej. Nad realizacją projektu czuwał niezastąpiony Pan Piotr Łuniewski - koordynator prac stolarskich, człowiek o wysokiej kulturze ososbistej, bardzo zaangażowany i pomocny w każdej sprawie y dbałością o najmniejszy szczegół. Na wszystkie nasze uwagi i extra prośby była natychmiastowa reakcja. Pan Piotr bzl zawsze uśmiechnięty, dostępny i godny zaufania. Jakiekolwiek poprawki i ulepszenia zawsze doprowadzał do sukcesu, w związku z czym odbiór zabudowy meblowej przebiegł bezusterkowo. Wielkie podziękowania dla Pana koordynatora za jego wsparcie i rewelacyjny kontakt z nami ! Nie byłoby jednak tego sukcesu bez głównych bohaterów naszego domu : Pana Alexa i Pana Jurka. To wyjątkowi fachowcy, profesjonalni, kompetentni, dokladni, pracujący ye stoickim spokojem i bardzo zaangażowani. Cechuje ich bardzo wysoka kultura pracy! Dzięki nim powstaly meble wysokiej jakości i solidnie wykonane.Wszystkie prace przebiegały bez zarzutu ygodnie z naszymi oczekiwaniami. Bardzo pozytywnie oceniamy naszą wspópracę z Panem Alexem i Panem Jurkiem. Była to dla nas wielka przyjemność poznać i móc współpracować z takimi osobami jak Pani Magda, Pan Piotr, Pan Alex i Pan Jurek. To dzięki tym osobom powstała piękna, elegancka i funkcjonalna zabudowa meblowa. Jednym słowem DECOROOM FURNITURE to doskonała komunikacja i zrozumienie od projektu po jego realizację. To miła, rzetelna i wzorowa współpraca na najwyższym poziomie. Bardzo Państwu dziękujemy za piękną realizację naszego marzenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu meblowego zrealizowanego w 100% w zgodzie z wizualizacjami. Calość zabudowy meblowej została wykonana z wielką dbałością o detale a efekt finalny przekroczył nasze oczekiwania.

Natalka Nowy wpis

Kto jest kto? Nie jestem na bieżąco pewnie z sytuacja w firmie, ale pokazały mi się oferty od niej. O architekcie wnętrz chyba za dużo tutaj nikt nie pisał? Wiadomo w pierwszej kolejności jakie są zarobki? nie podają nawet widełek podglądowych i nie wiem jak się co do nich ustosunkować. Samą pracę jak oceniacie? Czemu szukają?

widzę, że pytania o podwyżki się pojawiają. Czy jeszcze przed tym mógłby ktoś najpierw opisać aktualną pracę koordynatora? Obecnie wystawiona jest oferta w kontekście prac wykończeniowych. Interesują mnie pisząc wprost zarobki, ponieważ w żaden sposób nie zostały podane. To będzie stała podstawa czy może liczy się wynik?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Decoroom Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Koordynator Prac Wykończeniowych.
exArch

Swoją opinię zostawiam już jako były pracownik. Po 4,5 roku moje rodzinne losy pokierowały mnie poza Warszawę i z tego względu moja przygoda z Decoroomem dobiegła końca. Niestety spotkania z klientami są kluczowe w tej pracy i tego nie przeskoczę zmieniając lokalizację do życia. Z perspektywy czasu wciąż uważam, że jest to świetne miejsce dla osób, które chcą się rozwijać. Ilość pracy pozwala nabrać doświadczenia, a fajny zespół dużo pomaga na codzień w pracy projektowej. Wiadomo, że jak wszędzie są blaski i cienie, czasami większy natłok pracy, ale wszystko można spokojnie poukładać, kwestia zarządzania swoim czasem i komunikacją z klientem. Gdybym mógł cofnąć czas… to wybrałbym Deco ponownie, bo to był świetny, wartościowy czas, który wniósł wiele do wiedzy, doświadczenia i spojrzenia na różne tematy.

Maddie

Pracuję w firmie od roku (dział marketingu) i pamiętam, że już na pierwszym etapie rekrutacji zarówno zarząd, jak i moja obecna dyrektorka, zrobili na mnie ogromne wrażenie. Szczera, merytoryczna rozmowa, konkretne pytania i klarowne przedstawienie oczekiwań pracodawcy oraz benefitów pracownika. Otwartość na negocjacje i przyjemna atmosfera. Z perspektywy pracownika o dłuższym stażu oceniam miejsce bardzo pozytywnie - mam świetny zespół, dynamiczne środowisko pracy i ciekawe projekty, przy których mogę się wykazać. Do tego dostęp do szkoleń, spotkania i wyjazdy integracyjne i pakiet atrakcyjnych świadczeń dla pracowników.

Obecnie firma poszukuje Architekta Wnętrz. Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracy na tym stanowisku?

Klaudia

Dlaczego jest taka cisza na tym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Decoroom Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Decoroom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Decoroom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decoroom Sp. z o.o.?

Decoroom Sp. z o.o.