Instytut Techniki Budowlanej

Opinie o Instytut Techniki Budowlanej

Kierownictwo zapatrzone w siebie - może powinno wreszcie brać pod uwagę opinie zwykłych pracowników (nie tylko tych "przychylnych"), którzy od lat tworzą prawdziwe ITB. Masowe odejścia do konkurencji są na porządku dziennym, a „dyrekcja” nie robi nic żeby to zmienić. Człowieka mają za nic. Fatalna atmosfera, niskie zarobki, brak możliwości rozwoju.

Orientujesz się może na jakim poziomie są zarobki w ITB? Możesz podać przykładowe wynagrodzenie?

Zostaw opinię o Instytut Techniki Budowlanej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Techniki Budowlanej