Opinie o Logihub Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Logihub Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Logihub Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logihub Sp. z o.o. w Warszawa

chudzielec Nowy wpis

To zwykły kant, (usunięte przez administratora) nawet się już nie kryją z naciąganiem, mają w (usunięte przez administratora) Twoje odchudzanie, zmienia się tylko prowadzący opowiada głupoty, że ten poprzedni był mało kompetentny, a on tu proponuje za niewielką opłatą 1000 zł w promocji, brakujące specyfiki, a schudnie się na pewno, nie dodaje, że chudnąć będzie tylko Twój portfel, a nie Twój brzuch

Graza Nowy wpis

Witam, ja nie umiem się z nimi skontaktować, caly czas numer nie osiągalny,, czy ma ktoś numer na który mogę zadzwonić?

Slawa Nowy wpis
@Graza

Ja pisałam e-mail i w końcu się udało. Na początku też pisałam e-mail i czasem nie dało się wysłać, a czasem było bez odzewu. Kontaktowałam się z policją żeby złożyć oficjalną skargę na tą firmę. Chciałam to zrobić internetowo ponieważ w chwili obecnej mieszkam za granicą. Wydrukowałam już wniosek, ale postanowiłam jeszcze raz wysłać maila. Napisałam że zamierzam złożyć oficjalny wniosek do policji i odrazu się odezwali. Następnego dnia dostałam zwrot pieniędzy.

Justyna

Wczoraj dostałam zwrot.Mam nauczkę aby wiecej nie zamawiać z takich stron .Oddali za dwie przesyłki.Jeżeli komuś zalegają ze zwrotem to co mogę doradzić to pisać maile i non stop dzwonić.

Mf
@Justyna

Proszę o kontakt. Potrzebuję pomocy. Mój nr 0032476303503. To zagraniczny nr,jesli pani napisze to oddzwonię. Dziękuję

@Justyna

Pani Justyno czy mogę prosić Panią o adres e-mail do tej firmy. I może nr. telefonu. Zalegają mi dużą kwotę pieniędzy. Umówili się że mną że oddadzą mi pieniądze ale minęły od ostatniej rozmowy co najmniej 3 tygodnie i cisza. Nie dostałam ani pieniędzy ani towaru.

@Slawa

+48 600 220 241 proszę dzwonić.Jest to osoba która przyjmuje reklamacje i zgłasza to dalej.W moim przypadku po kilkunastu telefonach,mówiąc że jeżeli nie dostanę zwrotu, sprawę zgłoszę na policję.Ale udało się odzyskać pieniądze bez zgłoszenia na policji.W razie pytań proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Dziękuję

Arecky
@Justyna

Czy można prosić jeszcze o adres mailowy? Bo dzwoniąc słyszę że abonament jest niedostępny. A mam podobny problem, i nie mogę w żaden sposób z tą firmą skontaktować się.

Slawa Nowy wpis
@Arecky

Ja też dzwonię to się okazuje że numer jest czasowo nie dostępny. Dzwoniąc do Pana który się że mną wcześniej kontaktował w sprawie kupna to się okazuje że teraz nie ma takiego numeru.

Klaudia

Komuś jeszcze firma Zalega z płatnościami?

Xxx
@Klaudia

Mi wypłacili dwa razy hehe pomyliły się ale za drugi produkt nie zwrócili wiec jesteśmy kwita teraz

@Klaudia

Tak.Mi zalegają ponad 1800 zł.Za 2 paczki.pierwszą paczkę odesłałam kurierem po wcześniejszej reklamacji .Odesłałam 10.11.2020 oni odebrali już 11.11.2020 a drugą paczkę punkt DHL sam zrobił zwrot. Do dnia dzisiejszego mnie zbywają .Nie ma innego wyjścia jak zgłosić to do Rzecznika praw klienta.Jeżeli nie chcą polubownie tego załatwić ,to nie ma innego wyjścia. Nie popuszczę im za (usunięte przez administratora) i mówienie nieprawdy na temat działania FATFIX. Jest to czyste (usunięte przez administratora) i naciąganie.

Wiolka
@Justyna

Dziewczyny ja dzwoniłam pod ten numer straszylam ze byłam u Rzecznika i sprawa trafi na policji i w końcu babka jakaś zgłosiła przełożonemu i odrazu na drugi dzień dostałam informacje ze zwrócą pieniądze dzwonić pod ten numer nawet co drugi dzień +48 600 220 241 mówić ze macie dużo dziewczyn i zbiorowo zgłosicie te oszustwa powodzenia mi wypłacili dwa razy za jedne tabletki ale za drugie nie wiec uważam ze dostałam całość z nadwyżka hehe

@Xxx

Xxx Co im napisalas ze Ci wypłacili? Czym ich Postraszyłas? U mnie nic nie działa ani uokik,ani urzad fkarbowy ani policja.

@Aga

Ja dzwoniłam pod numer który podałam o ogólnie straszylam rzecznikiem i ze maja czas 2 tyg na wypłatę jeśli nie to sprawę daje na policję później dzwoniłam ze sprawa jest na policjo i ze jeśli nie oddadza kasy to zbiorowo pójdziemy na policję proszę dzwonić co drugi dzień pod numer +48 600 220 241 i nie dawać się zbywać poproś żeby sprawę dali do przełożonego bo jeśli nie to sprawa przybierze tępa je zbywali ale nie dawałam się w końcu trafiłam na fajna babkę próbujcie dziewczyny

Aneta
@Klaudia

Tak, mi. Pani konsultantka namówiła mnie na kolejne zamowienie, pod pretekstem, że nowy spalacz da lepsze efekty. Ale zamiast spalacza dostałam suplement na potencję dla mężczyzn. Próbowałam kontaktować się z konsultantką, aby wyjaśnić pomyłkę. Niestety bez skutecznie. Postanowiłam wiec w całości odesłać zamówienie. Po prawie tygodniu napisałam maila z zapytaniem kiedy mogę spodziewać się zwrotu pieniędzy. W odpowiedzi dostałam i formacje, że przesyłka nie dotarła. Tylko na śledzeniu przesyłki widać ze została odebrana zaraz następnego dnia po nadaniu. Tak wiec szykuje się na walkę z tą firmą o zwrot pieniędzy.

Wiolka
@Aneta

Masakra co oni robią mi wysłali kasę po 2 miesiącach i za jeden produkt 2razy przelew a za drugi nie i jeszcze miała czelność prosić o zwrot przelewu drugiego ale wyrównało się hehe za ten co nie dostałam kasy wiec jesteśmy kwita zastanawiam się ile osób jeszcze naciągną dzwon pod ten numer +48 600 220 241 ja dzwoniłam co drugi dzień i straszylam policja aż w końcu trafiłam na babkę co sprawę przekazała przełożonemu i po dwóch dniach dostałam info ze przelew został zlecony

Mi zalega

Bozena
@Xxx

Możesz powiedzieć namiar bo nie mogę się dodzwonić a wiszą mi sporo kasy

@Klaudia

Tak mi zalega. Prubowalam odzyskać pieniądze przez bank ale się nie powiodło. Pan zalecił żeby zgłosić sprawę na policji.

logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
Ona88

Jedna wielka ściema proponuje zebrać się w naście osób i do sądu myślę że będą większe szanse chce zadzwonić nie mogę nie mam jak miałam wydać 1500 zł na pół roku kuracje a za miesiąc dzwonią do mnie i mówią że jeszcze spalacz muszę kupić bo oczywiście bez tego ani rusz żeby było mało mówiłam że nic więcej nie kupię a oni jawnie oszukują... Kontakt do mnie k-szarekmalpawpkropkapl

M
@Ona88

Mam chyba taka samą sytuację kupiłam FATFix Green w "promocyjnej cenie" a teraz dzwonią że nie mam tabletek jeszcze na nocne spalanie tłuszczu!!! Czyli waga się nie zmieni o zgrozo bo tabletki działają oczyszczająco rzekomo... miała być bajka za gruby hajs a wyszło frajerostwo.... o ja (usunięte przez administratora)

@M

Wlasnie mialam ten sam telefon po 3 tyg ze niby ktos dal ciala i mi nie powiedzial. Odpusalam im ze nie chce przesyłki i mają się że mną nie kontaktowa

Bena
@Ona88

Ja też się dałam nabrać straciłam 999zl jestem w szoku i żałuję że nie weszłam wcześniej na tą stronę zawsze sprawdzałam a tym razem nie..... Co teraz co mam zrobić mam numer telefonu ale nie ma sygnału jestem w szoku

Anka n76
@Bena

Ja straciłam 800 zł. Ani kasy ani tabletek

@Bena

Hej ja też straciłam 1000 zł telefony nie odbierają leków nie ma do tej pory .zadzwonili z następnymi lekami to powiedziałam że te wcześniejsze jeszcze nie przyszły że są złodziejami i oszustami teraz cisza już nie dzeonia

Olka
@Ona88

Tak i konsultant stosuje jakieś szantaże, jest bezczelny,czekam na przesyłkę ale Napierał na następny zakup,(usunięte przez administratora)

Wiola
@Ania

A czego nie dzwonisz do skutku ja straciłam 2300 ale (usunięte przez administratora) pomyliły się i oddali 3tys dzwoniłam po kilka razy dziennie i straszylam policja oraz rzecznikiem spraw konsumenckich dzwoniłam pod ten numer +48 600 220 241 tylko nie dawać się zbyć powiedzieć ze sprawę proszę przekazać do przełożonego mi to pomogło ja odzyskałam po 2 miesiącach a później napisali ze była pomyłka i ze zrobili przelewy 2razy omyłkowo wiec powiedziałam im ze (usunięte przez administratora) ludzi i maja nauczkę noe zwróciłam kasy maja nauczkę

Magda

Czy ktoś ma wiedzę by strona fatfix.shop należała do ww. podmiotu? Teściowa zakupiła z niej cudowne tabletki za wysoką kwotę i obawiam się, iż nie zobaczy ani tabletek ani pieniędzy.

Eva
@Magda

Ja zamowilam dostalam ale juz sama niewiem czy je brac czy nie bo niewiem co to nawet

aga.
@Eva

nie bierz.one nic nie daja..nie wiadomo co tak naprawde maja w skladzie.Szkoda zdrowia....

@aga.

Dokładnie, zwróć

Alex
@Eva

Ja tez mam I po dlugim zastanowieniu postanowilam wziac dzis pierwsza tabletke.

@Alex

Ja jutro zaczynam brac co tam wydalam pieniadze to i musze sprobowac i zobacze..boje sie troszke nie sadze zeby mnie zabilo ani nie sadze zebym przytyla bardziej..po tygodniu napisze co sie wydarzylo..

profesor
@Eva

a ja ogarniam te kuracje i wierzcie lub nie. naprawde dzialaja

@profesor

Zgadzam się że to naprawdę działa ale tylko w odchudzaniu portfela.Jedna wielka ściema.

Gabriela

Półtora tygodnia temu zamowilam u was tabletki, wpłaciłam 711 zloty i nie ma żadnego oddzewu! Noe dostałam żadnej paczki a telefonu i meile nie są odbierane

@Gabriela

Ja walczyłam o odzyskanie pieniedzy 1800 zł przez ponad 2 miesiące.Ale opłacało się,oddali.

@Justyna

Super ze sie udało! Dodzwonilam sie dzisiaj przepraszali ze maja jakies utrudnienia z DHL, ze jutro wysla,ale co teraz gdy ja juz nie chce tych kapsułek?? Moge je jakos zwrócić i zadac zwrot pieniędzy?

Mf
@Gabriela

Jestem w identycznej sytyacji????

Amelka

Heja wszystkim! Interesuje mnie praca tu na magazynie i chciałabym się co nieco dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

Ja również zostałam oszukana przez ta firmę.Od 3mc. Czekam za przesyłka, dzwonię po kilka razy dziennie co kilka dni i zostaje zbywania.Nie mogę się poprosić zwrotu kosztów wartości przesyłki.Moze ktoś mi doradzi gdzie uderzyć, żeby coś zdziałać.Pozdrawiam

@Kasia

Można podejść do swojego banku i zwrócić się z prośbą o zwrot pieniędzy,w zależności w jaki sposób był dokonywany przelew.Czy tradycyjny przelew czy przez Pay Pal.Uzasadnić w banku że zostało się oszukanym przez tą firmę ,pieniążki zostały wpłacone a nie otrzymało się przesyłki. Jeżeli wpłata była przez Pay Pal to do nich składa się prośbę o zwrot pieniędzy.

Xe

Piszcie reklamacje z tytułu rękojmi

@Xe

Witam.Czy tą reklamacje z tytułu rękojmi napisać bezpośrednio do ich firmy?

hanna s.

zostalam (usunięte przez administratora).zakupilam z mezem produkt na ktory organizmy zareagowaly strasznym skokiem cisnienia.odeslalam kapsulki w pazdzierniku.do tej pory nie odzyskalam pieniedzy.jesytem juz w trakcie zalatwiania sprawy poprzez uokik i nie pozostawie tak faktu ze mozna narazac ludzkie zycie i zdrowie wyludzajac od ludzi duze pieniadze.mam juz diosyc proszenia o swoje pieniadze.miarka sie przebrala.nawet zablokowano mi dostep meilowy.wiec trzeba to zalatwic droga prawna.

@hanna s.

Napisz do mnie na e-mail wiolcia1983.27@tlen.pl miałam podobna sytuacje w październiku reklamowałam i dostałam zwrot nawet więcej jak mi się należało mam numer gdzie dzwoniłam dzień po dniu i pomogło tylko straszeniem

Logihub

Produkt SlimBery który firma sprzedaje to jedna wielka ściema. Płaci się sporo a nie ma efektów. Ja osobiście odesłałam im produkt a nie dostałam zwrotu pieniędzy, oszukują klienta na każdym kroku. Ja nie mam zamiaru podarować im wpłaconych pieniędzy i niedługo , zgłoszę sprawę na Policję oraz do Rzecznika Konsumenta. Nie poprzestanę póki nie odzyskam kasy, nawet żebym miała iść do Sądu. w

Em
@Logihub

Odesłałam produkt wczoraj (po wymianie mail z przedstawicielką firmy Logihub) , czekam na zwrot gotówki - zobaczymy jak będzie. Oczywiście te suplementy to ściema , brałam SlimBerry od listopada 2018r. i zero efektów, nic nie schudłam. Może trzeba się spiknąć większą grupą i nagłośnić sprawę, a nawet może zgłosić ich do sądu - bo to jawne oszustwo.

Sabina
@Logihub

W połowie ę lutego złożyłam reklamację (wypełnilam jakiś fornularz przesłany mailem), było zero odzewu, więc zadzwoniłam do nich, a facet mi mówi, że widzi w systemie, że miesiąc temu odrzucili reklamację, bo niby minęło 30 dni od odbioru przesyłki. A w reklamacji pisałam o produkty z dwóch dostaw, pierwsza faktycznie była powyżej 30 dni, druga poniżej. Jeszcze nic nie odsylalam, bo mam na mailu ich informacje z tym formularzem, że odesłać dopiero po ich odpowiedzi. Napewno tematu nie odpuszczę. Wgl przegrali już sprawę o jakiś green magma

Alina
@Sabina

mam do Pani prośbę czy może mi Pani podać maila na którego wysłała Pani informacje bo chce zwrócić towar i cofaja mi sie wiadomośći Pozdrawiam

@Logihub

Firma znajduje się na ul Sobieskiego 110 w Warszawie jest to zresztą w regulaminie

Agaaga

i jak dostała Pani zwrot ??? No teraz mam podobną sytuację

Nabrana

Udało się odzyskać pieniądza

kasia
@Logihub

kupiłam srodek który mi nie nic nie dał konsultant miał do minie zadzwonić 12 .10.2020 dzisiaj mamy 16.10.2020 nie dzwoni ani nie odbiera telefonów

Damian
@Logihub

Proszę o numer telefonu do kontaktu

Maggus
@Em

Mogę prosić o adres milowy do tej filmu? Odesłałem produkt a kasy brak

aga
@Maggus

witam.ile czasu minęlo od odesłania produktu?

@Nabrana

Witam jak pani udało się odzyskać pieniądze

@aga

4tyg pani mówiłeś ze do 14 dni będzie zwrot pieniędzy

Maggus
@aga

2 tygodnie

@Maggus

Maggus czy odesłali pieniądze lub jakas informacje zwrotna?

xe23

Zakupiłam od tych iszustów produkt FATFIX, oczywiście żadnych efektów nie było. Od czerwca domagam się zrowtu pieniędzy - złożylam reklamację. Zaslaniają się regulaminem, którego nie wysylają ani nie udostępniają klientom. Na tej podstawie składam zgłoszenie do UOKiK. Efektem jest zwrot pieniędzy. POlecam wszystkim tą metodę i nie dajcie oszukać :)

@xe23

Proszę o więcej informacji jak odzyskać kasę za te cudowne tabletki

Xe23
@Aga

Napisz mi proszę maila xe23@o2.pl

@xe23

Witam serdecznie.Jak dokładnie wyglądało odzyskanie pieniędzy?Zero kontaktu.

@xe23

Można wiedzieć na jaki adres pani złożyła zgłoszenie albo na jaki adres pani wysłała

@Wiolcia

Zgłoszenie dokonałam na e-mail. Ponieważ telefonów i sms nie odbierają i nie odpisują.

@xe23

A może pani podać mi e-mail do nich będę bardzo wdzięczna i jak długo pani czekała na zwrot pieniędzy od tych (usunięte przez administratora)

Ada

Zastanawiałam się czy kupić. Coś mnie minęło i sprawdzilam nazwisko Pana profesora. Takiego profesora nie ma. Po drugie nigdy nie płacę przed dostawą. Zawsze przy odbiorze. Sprawdzam przy kurierze co dostaję. I radzę wszystkim aby tak robili. Przy zakupach przez Internet i nie tylko zawsze można odstąpić od umowy bez podania przyczyny. Najlepiej poleconym aby mieć potwierdzenie. Poza tym same pozytywne opinie o produkcie sprawiły, że zapaliła mi się czerwona lampka. Szkoda , że tyle ludzi naciagnęli na kasę. Zgłosić to na policję.

Hehe
@Ada

Nie wierze ze jeszcze są tak nieświadomi ludzie którzy wierzą w profesorów z reklam i w same ich treści, obłęd. Sami sobie winni jesteście

Rajwant
@Ada

@Ada Ja też sprawdzam "profesorów". Oczywiście takich nie ma. Jeśli "profesor" nie podaje swojego miejsca pracy by się uwiarygodnić, to nie istnieje. Ostatnio to aż się uśmiałam, bo NACIĄGACZE tak się spieszą z tymi zmianami nazwisk, że na początku artykułu autor przedstawił się jako "prof. Jacek Szczepański" a po zakończeniu swoich wypowiedzi podpisał się "prof. Stefan Kubiński". Zreszta wystarczy poczytać komentarze. Maja charakterystyczną składnię i schematy treści. I oczywiście zazwyczaj dotycza diet lub innych cudownych wynalazków o których tylko internet "wie". Niezłe testy na przytomność użytkowników. Zawsze byli ludzie uczciwi jak i (usunięte przez administratora) Jak są/ byli w naturze, to muszą też być i w necie. To normalne. Pozdrawiam z Wrocławia.

@Ada

Można sprawdzić, że UOKIK prowadził postępowanie p-ko tej firmie, tylko akurat mieli inny produkt, ale to nie problem zmienić szatę graficzną, ściągnąć zdjęcie z internetu i zareklamować jako cudowny specyfik na bazie cukru pudru i wody. Jak dla mnie to (usunięte przez administratora) żerujący na naiwności ludzi...

@Ada

Dziewczyny nie dajcie się nabrać ja się niestety nabrałam i teraz walczę o zwrot kasy to nie działa waga zamiast iść w dół idzie w górę noe wiem co oni dali do tych tabletek jeden dzwoni następny ktoś inny a jeszcze później jeszcze ktoś inny i wciska spalacza tłuszczu i następnie jeszcze ktoś inny ja im powiedziałam co o nich myśle za późno ale powiedziałam noe wierze w opinie ktoś kto napisał dobre to pewnie pracownicy lub ktoś z rodziny moja sprawa jeśli się nie wyjaśni trafia na policję noe zostawię tak tego nie zrobili mnie w balona tylko

@Wiolcia

Ja wzielam wczoraj pierwszy raz ..tabletki maja dzialanie przeczyszczajace ..takze zobacze co bedzie dzis ...

normalny polak
@Ada

To wielka ściema. Firma która zatrudnia handlowaców do dzwonienia ma siedzibę na Cyprze. A producentem jest firma z Warszaway Alphafarm sp. z o.o . Sprzedażą zajmuje się wydmuszka która nosi nazwę "Salesmasters" - na własnej stronie firmowej podają NIP należący do zupełnie innej spółki. Bo faktycznie taka firma nieistnieje. Konsultanci nie wiedzą co sprzedają tak naprawdę, tylko kłamią i w mawiają, że produkt jest super skuteczny jeśli podejmiesz się trzy miesięcznej kuracji. Oczywiście nie ma też żadnego znanego lekarza czy profesora. To fikcja wymyślona pod reklamę tego syfu. Pewnie produkcja tego placebo kosztuje z 10-20 PLN. W Niemczech 120 kap. sprzedają za 30 EUR w sklepie internetowym.

@Ada

za sprzedaza stoi twor pod nazwa - SalesMasters - oczywiscie nazwa niby firmy jest specjalnie stworzona i wymyślona na potrzeby sprzedaży - naprawdę taka firma nie istnieje. A na stronie www podają nie swój nr.NIP - czysty idiotyzm. Adres biura do niedawna to: ul. Idzikowskiego 16 02-704 Warszawa Wszystko to jest wielką ściemą i kłamstwem. Zatrudniają nawinych ludzi co nie mogą znależć normalnej pracy i przechodzą pranie mózgu. Całe te produkty są nic nie warte. Produkcja ich wynosi tyle co vit. c :) Zysk na tym mają 1000% Firma zatrudniająca handlowców jest zarejestrowana na cyprze :) Nie ma żadnych lekarzy a wszystko jest wymyślone i (usunięte przez administratora) ludzi.

Czy może mi ktoś podać adres do kontaktu , bo mnie nękają sms-ami i zaczyna to być denerwujące . Mam nadzieję, że przeczyta to ktoś kto prowadzi sprzedaż, w przeciwnym razie pójdę na policję za nękanie.

Xe23
@Monika

complaints@healthwaysdistribution.com

Paulina
@Monika

Mnie też nękają. Nie mam pojęcia skąd wzięli mój numer. Jakiś niezły przekręt to musi być.

Beti

Kupilam te suplementy ale zaluje ,do dzis dnia nie otrzymalam przesylki ,kasa w bloto sciema na maxa .Raz sie wkopalam i nigdy wiecej!

Magdalena

Zamówiłam kurację na 4 miesiące skuszona obietnicą rewelacyjnych wyników i pozytywnymi komentarzami. Schudłam, a i owszem - w portfelu. A po miesiącu używania FatFix okazało się, że muszę domówić dodatkowy specyfik, bo bez niego FatFix nie zadziała. Odmówiłam kolejnego zakupu, więcej konsultant nie zadzwonił, zostałam z trzema opakowaniami bardzo drogich i nieskutecznych tabletek. Jest mi strasznie wstyd przed samą sobą, że okazałam się tak naiwna...

Aga

Moja przygoda z tą firmą i produktem faxfit zaczęła się kilka miesięcy temu kiedy to poraz pierwszy dalam sie namówić na preparat faxfit za 206 zl za 60 tabletek i nie żałuję oczywiscie zgadzam sie z tym że jest strona z inną cena a potem wciskają inna wyższą cene jednak po 1,5 miesiaca stosowania zgodnie z zaleceniami tych tabletek stwierdzam że ubylo mi kilka kg lepiej sie czuje ,nie mam ochoty na slodycze ,fak faktem wydalam już sporo ponad kilkaset zł ale moim zdaniem warto ,odchudzanie to proces bardzo powolny nie zniechecajcie sie szybko to można tylko przytyć-;) pan pseudo dietetyk jakto piszecie dzwoni co dwa tyg nie po to by wciskać kolejny produkt ale po to by sprawdzić wage pogadać o samopoczuciu .To czy schudniecie zależy od wielu czynników min od zasobnosci waszego portfela ale uwierzcie że wszystko ma swoją cene. PS .Nie jestem postawiona osobą lecz zadowolona klientka.Pozdrawiam

Używałem FATFIX to nic nie daje. Dzwonią tylko pseudo dietetycy i namawiają na zakup następnej dawki. Bujda na resorach i wyrzucone pieniądze.

Jj
@Tomek

A skąd zamawiałaes,

Kropka

Jak dobrze że istnieje taka strona jak gowok.pl...wiedzialam że tu znajdę pomocne komentarze????A już prawie dałam się nabrać,ale coś mnie pokusiło żeby tu sprawdzić... Dzięki wszystkim za pomoc ????

Zostaw merytoryczną opinię o Logihub Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Logihub Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logihub Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logihub Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Logihub Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Logihub Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Logihub Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Jana III Sobieskiego 110 lok. U36
    00-764 Warszawa