Ggs Consulting S.C. Grażyna Gacał-Skołucka Piotr Skołucki

Wrocław

Opinie o Ggs Consulting S.C. Grażyna Gacał-Skołucka Piotr Skołucki

MM

Dzień dobry, niestety temat jest mi znany, czy mogę prosić o jakikolwiek kontakt prywatny do Państwa? Będę bardzo wdzięczna.

NNN

Uważajcie, nie płacą !!!!! Unikajcie !!!!

yel

Niesamowite, że mimo wyroków skazujących jeszcze bez konsekwencji biegają po mieście.

CIN

Nie polecam jeśli nie chcecie mieć problemów z płatnościami.

co WY w ogóle piszecie !!!! firmy tej już dawno nie ma na ryku !!!!!!!!!!!!! to jakieś wierutne bzdury. Jak ktoś ma problem niech się zwróci bezpośrednio do nich ale z konkretami na nie jakimiś bredniami .

Piter65

Omijać dalekim łukiem, chyba że ktoś uwielbia się sądzić o niezapłacone faktury

kontahent

Dług od niezapłaconych faktur od roku

klient

Omijać szerokim łukiem - oszuści.

hwdg

Złodzieje! Zwlekaja z wypłatami. Wielkie nieporozumienie.

Zostaw opinię o Ggs Consulting S.C. Grażyna Gacał-Skołucka Piotr Skołucki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ggs Consulting S.C. Grażyna Gacał-Skołucka Piotr Skołucki