Opinie o Maxbud ABJ Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Maxbud ABJ Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maxbud ABJ Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxbud ABJ Sp. z o.o. w Wrocław

baner wywiady
anonim Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

MAXBUD ABJ sp. z o.o. Nowy wpis
Pracownik

Szanowni Państwo W naszej ocenie problem jako generalnego wykonawcy sprowadza się do tego, że niektórzy podwykonawcy, na niektórych budowach, zauważają wyłącznie fakt, że swoje prace zrealizowali (tak przynajmniej uważają) i nie patrzą czy faktycznie zakończyli, czy zrobili to w terminie, czy wydali wymagane dokumenty, a przede wszystkim czy zrobili to bez wad i usterek. Jako generalny wykonawcy musimy zrealizowane roboty „sprzedać inwestorowi” a jeżeli Inwestor podnosi zarzuty w zakresie jakości robót i dodatkowo np. jeszcze nie reguluje swoich zobowiązań finansowych, to sytuacja taka dotyczy wszystkich wykonawców, którzy w swoim własnym interesie powinni współpracować w takim wypadku. Stąd, też trudno się odnosić do tego rodzaju wpisu, tak wykonanego, a jako firma zawsze zapraszamy wszystkich wykonawców, celem wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości.

anonymous

Potwierdzam banda złodziei i oszustów

Kancelaria
@anonymous

Proszę o kontakt tel/ 888 126 123. Pozdrawiam

Podwykonawca Nowy wpis
Były pracownik
@anonymous

Masz rację jakiś czas brałem od nich zlecenia i wiem jak tam jest żadne BHP nie obowiązuje pracownicy popijają małpki (usunięte przez administratora) na kulkach dodam że kilka lat temu zabił się człowiek tak kierownik zabezpieczył miejsce pracy że doszło do tragedii a o płacą z laską kruczki w umowie kary kosmiczne

Gutek Nowy wpis
Inne

Szkoda, że nie ma tu informacji o pracy, zarobkach czy też atmosferze!

Lokator

Firma MAXBUD ABJ. której jakość wykonania delikatnie mówiąc ma wiele do życzenia Na wiekszych budowach biorą podwykonawców w tym obcokrajowców którzy w wiekszości nie maja pojecia o robocie. Do tego brak profesjonalnego zabezpieczenia robót i dozoru ze strony kierownictwa. Latające elementy z rusztowań i inne zniszczenia .Tragedia !!!

Maja
Inne
@Lokator

To bardzo poważne zarzuty. Skoro - jak stwierdziłeś - w Przedsiębiorstwie Maxbud na większych budowach brak jest zabezpieczenia robót i dozoru ze strony kierownictwa, to trzeba gdzieś to zgłosić. Przecież ostatecznie może dojść do jakiegoś nieszczęścia. Co zatem zamierzasz zrobić?

Maxbud ABJ
@Lokator

Szanowny Panie „Lokatorze” Wydaje się nam koniecznym , z uwagi na dokonanie powyższego wpisu w taki sposób , jak to miało miejsce, odnieść do niego tylko pokrótce . 1. W zakresie jakości - wszelkie prace odbierają na budowie: majster , kierownik oraz zawsze przedstawiciel inwestora – inspektor nadzoru . W przypadku jakichkolwiek wad , czy też usterek , są później okresy gwarancyjne . 2. Każda firma korzysta w większości prac lub przy robotach wymagających wiedzy specjalistycznej , np. montaż wind w obiekcie , z podwykonawców . Ci jednak podlegają nadzorowi jak w pkt. 1. 3. Brak zabezpieczeń na budowie , to w praktyce oznacza nie tylko mandaty , w sytuacjach istotnych nawet utratę uprawnień . Jest oczywistym , że nieprzerwanie korzystamy z doradztwa , zabezpieczeń ze strony inspektora BHP . 4. Zniszczenia – nie jest nam wiadomym co , kiedy i jakiemu miałoby ulec zniszczeniu . Tym samym tak sformułowane wystąpienie pod naszym adresem, „delikatnie mówiąc ma wiele do życzenia” – cytując autora „opinii” P.B. "MAXBUD" ABJ sp. z o.o. we Wrocławiu

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Maxbud ABJ Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Praca w Niemczech: Elektryk
Wrocław
Krzysztof Wróblewski Recruitment Partner
Wyślij CV
logo firmy Spawacz, praca od zaraz
Frechen
Work Factory GMBH Köln
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Spawacz
Gdynia
Kornelia Hydro-Serwis Sp. z o.o.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Agnieszka
Inne

Strasznie nieprzyjemne tutaj widzę komentarze, czy naprawdę nie znajdzie się żadna pozytywna opinia o tej firmie i tym pracodawcy?

Benek
Inne

Jak łatwo przychodzi niektórym pisać takie oskarżenia. Brak uzasadnienia to brak podstaw!!

Maja
Inne
@Benek

@Benek Dokładnie, tym bardziej, że wypowiadamy się na forum publicznym i każda zamieszczona tu informacja powinna być prawdziwa i uzasadniona. Zauważyłam, że w chwili obecnej Przedsiębiorstwo Budowlane Maxbud Abj Sp. z o.o. ma jedną ofertę pracy na stanowisko Kosztorysant http://www.maxbudabj.pl/ . Jakie wynagrodzenie proponuję firma na podobnych stanowiskach?

anonymous

Bardzo nierzetelna firma.

Kancelaria
@anonymous

Proszę o kontakt tel/ 888 126 123. Pozdrawiam

hydromax

byłem podwykonawcą na budowie we wrocławiu bardzo uczciwa firma

Kancelaria
@hydromax

Proszę o kontakt tel/ 888 126 123. Pozdrawiam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
W-WCA

NIGDY NIE CHCIAŁBYM WSPÓŁPRACOWAĆ !!!.W SKALI 1 DO 5-(minus jeden)

1
Kancelaria
@W-WCA

Proszę o kontakt tel/ 888 126 123. Pozdrawiam

Kancelaria

Zapraszam do kontaktu poszkodowanych tel. 888 126 123

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Maxbud ABJ Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Maxbud ABJ Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Maxbud ABJ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Maxbud ABJ Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii