Opinie o Shh Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Shh Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Shh Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shh Sp. z o.o. w Wrocław

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Wiarus
Były pracownik

Niestety, po wielu ciekawych latach działalności firmy i szansy bycia pionierem w branży GIS, los się odwrócił i firma przestała istnieć. Trzeba przyznać, że przewinęło się przez nią wielu wspaniałych ludzi, ekspertów, którzy dzisiaj swoje doświadczenie wykorzystują w innych firmach. Bywajcie SHHowcy!!!

Jolanta Nowy wpis
Inne
@Wiarus

A wiadomo z jakiego powodu się odwrócił?

Diabeł Nowy wpis
Były pracownik
@Wiarus

Przykro słyszeć że jest już po SHH. Spędziłem tam 7 niezapomnianych lat.

Justyna Nowy wpis
Inne
@Diabeł

A to na 100% pewne? Bo ja w krs niczego takiego nie widzę, chyba że źle patrzę?

JKatshh.pl Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Wiarus

Twixom się znudziło prowadzenie firmy? Pokłócili się? Co tam się (usunięte przez administratora)?

Justyna
Inne

Czy wiadomo coś na temat staży organizowanych przez firmę? Sądząc po komentarzach na temat atmosfery i organizacji pracy wydaje się, że warto podjąć praktyki. Ale w jaki sposób traktują studentów? Starają się nauczyć ich czegoś więcej?

Paweł
Inne

A jak wyglądają u nich staże ?

Olaf

Byłem pracownikiem SHH przez niemal rok. Świetna atmosfera, wielu przyjaznych i pomocnych ludzi z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. SHH współpracuje z takimi zagranicznymi partnerami jak Bentley czy virtualcitySYSTEMS. Warto zaznaczyć, iż pomimo niewielkiego rozmiaru (a może właśnie dlatego) są pionierami w niektórych rozwiązaniach GIS w Polsce, takich jak modele miast 3D w standardzie CityGML. Firmę mogę z pewnością polecić takim młodym inżynierom jak ja - którzy pragną chłonąć wiedzę i zdobywać nowe umiejętności w ciekawych projektach i miłej atmosferze bez korporacyjnego (w złym znaczeniu) podejścia do pracownika.

2
Real
@Olaf

@Olaf, a czy znałeś jakiegoś "wkurzonego studenta" w SHH, który pojawił się na tym forum, bo ja nie kojarzę... Raczej przeciwnie, wielu młodych inżynierów wspierających projekty firmy jest zadowolona. Na moje oko jakaś ... trolluje :)

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Shh Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Warszawa
GoWork.pl
(539 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator Systemów Linux
Warszawa
PN standard Sp. z o.o.
(19 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Test Automation Engineer
Warszawa
SMART-HR
(54 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Real

SHH to wiodąca firma w zakresie GIS i 3D City. Bez odpowiednich kompetencji, a zwłaszcza kadr wyszkolonych adekwatnie do potrzeb, nie byłaby w stanie prowadzić innowacyjnych w skali Polski projektów. Warto brać pod uwagę fakty. A krytyczne wypowiedzi bezradnej konkurencji lub zazdrosnych frustratów są niestety powszechne i należy je adekwatnie potraktować. https://www.computerworld.pl/news/Powstal-plan-Poznania-w-modelu-3D,410688.html https://epoznan.pl/news-news-88398-Zobacz_Poznan%20w_3D._GEOPOZ_uruchomil_testowa_wersje_portalu_pozwalajacego_przegladac_model_3D_miejskije_kubatury https://www.smartcityblog.pl/poznan-w-3d-innowacyjny-trojwymiarowy-model-miejski/ http://itwadministracji.pl/numery/sierpien-2018/trzeci-wymiar-miasta.html

2
Rubens
@Real

Poznań 3D będzie szeroko omawiany na konferencji GISforum 2(usunięte przez administratora)

1
Wkurzony student

Nierzetelni, niepoważni, zalegają z wypłatą już prawie 4 miesiące, nigdy więcej.

R2-D2

Po tym Byłym Orle to nawet cień w firmie nie został, a jedynie cysterna żółci. Wiele poważnych spółek przechodzi kryzysy i skutki "dobrej zmiany", niezależnie od jakości zarządzania. To prawda, że było źle, ale teraz jesteśmy z powrotem na właściwym torze i jedziemy. Jest jednak skrajną złośliwością kopanie własnej, wieloletniej przeszłości zawodowej i potencjalnie przyszłości znajomych, którzy nadal tu pracują i myślą perspektywicznie. Ale to kwestia charakteru... Jeżeli komuś jest dobrze, to rzadko się tym chwali na forum. Więc najlepiej dowiedzieć się faktów u źródła, od osób, które od wielu lat współtworzą firmę, i wtedy wyrobić sobie własny pogląd. Polecam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rubens
@R2-D2

@R2-D2 no właśnie, mówią że k... to charakter :)))

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rubens

@Real przy okazji model Poznania jest dostępny na stronie http://sip.geopoz.pl/sip/ Polecam też artykuł w jednym z głównych dzienników http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,23872352,poznan-w-3d-za-milion-zlotych-pierwszy-taki-model-miasta-w.html PS Faktycznie wpisami typu słoneczny (a może zaćmiony), względnie innych zbłąkanych owiec bym się nie przejmował. Jak to mówią w moich stronach "burki szczekają a karawana jedzie dalej" :)

3

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Olga
Inne

@Rubens, dziękuje za Twoją opinie na temat pracy w tym miejscu. Zadałam pytania kilkukrotnie by uzyskać merytoryczną odpowiedź. Jak najbardziej rozumiem, że w Twoim przypadku benefity nie miały większego znaczenia. Musisz pamiętać jednak, że forum odwiedza wielu użytkowników - o różnych priorytetach. Zainteresowane pracą osoby, dla których ten aspekt jest dość istotny tworzą dużą grupę na tym forum. Branża firmy odbiega dalece od branży gastronomicznej czy sportowej zatem polecanie pracy w takich miejscach nie jest chyba odpowiednią sugestią w bieżącym wątku? Choć oczywiście rozumiem Twoje dobre intencje. Jak wspomniałeś, dla Ciebie ważne są możliwości rozwoju. Jeśli tak czy mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat organizowanych kursów czy szkoleń pracowniczych. Może osobiście brałeś udział w jednym/kilku z nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Słoneczny
@Olga

Olga, kursy zewnętrzne są organizowane jeśli są bezpłatne lub mają dofinansowanie rzędu 90% albo są niezbędne do wykonania jakiegoś projektu. Generalnie panuje zasada radź sobie sam. Szkolenia pracownicze to tylko BHP. Odpowiedziami Rubensa nie radzę się sugerować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Olga
Inne

@Rubens, dziękuje za merytoryczną opinię na temat firmy SHH. Czy możesz wypowiedzieć się na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy są one dostępne dla pracowników? Jeśli tak to w jakiej formie? Jak wygląda ten aspekt w SHH? Twoja opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób starających się o pracę w tym miejscu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rubens
@Olga

Olgo, benefity jak w średniej wielkości firmie, głównie dla osób zaangażowanych w robotę. W moim przypadku zupełnie nie przesądziły one o podjęciu i kontynuacji pracy. Ważniejsze były cele i efekty, także płacowe, oraz fakt współpracy firmy z innowacyjnymi partnerami (Virtual City Systems, Point Cloud Technology, Bentley, Oracle). Jeżeli jednak priorytetem są dla Ciebie benefity pozapłacowe - jak wydatnie wykazałaś zadając sporo pytań na ten wąski temat - to może lepiej aplikować do McDonalds lub Fitness Academy. Albo w dwa miejsca na raz - będzie komplementarnie :) I uwaga techniczna: odpowiedzi piszemy pod wpisem (choć w sumie mam wrażenie, że lubisz brylować).

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Słoneczny
@Olga

Olga, przez ostatnie kilka lat firma nie służyła żadnymi benefitami pracowniczymi, prócz zaledwie kilku miesięcy kursu języka angielskiego dla kilku wybranych pracowników. Wcześniej były to tylko lekkie dofinansowania z ZFŚS.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rubens

Firma robi dobrą robotę w zakresie 3D City. Mają ekspertów GIS na pokładzie od których można się wiele nauczyć. Atmosfera daleka od korporacynej. Współpracują z ciekawymi partnerami: Virtual City Systems, Bentley, Point Cloud Technology. Lokalizacja blisko ścisłego centrum. POLECAM!

2

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nie-były

Nie ma co kopać byłych pracowników za ich opinie. Tym bardziej że w porównaniu z tym co na tej tym portalu można znaleźć są jednak napisane z zachowaniem poziomu. Są bardzo gorzkie, ale niedotrzymywanie terminów wynagrodzeń to poważna sprawa. Zarząd też mógł lepiej rozegrać kryzys, ale mógł też dużo gorzej (wiem, bo widziałem). Nie zgadzam się z tak bardzo krytyczną oceną (dlatego nie jestem były), ale każdy ma prawo do swojego zdania. Ale wypraszam sobie sugerowanie mi braku wiary w siebie ;)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były

Zarząd uważa, że zarządza, a nie potrafi zarządzać. Kierownicy uważają, że kierują, a nie potrafią kierować; kompletnie brak im kompetencji kierowania ludźmi i projektami. Pracownicy kompletnie są pozbawieni wiary w siebie i tylko dlatego tam jeszcze pracują. Nie wierzą w siebie, bo kierownicy (przepraszam, derektorzy) nie dbali o ich rozwój. W efekcie pozostała jeszcze kadra jest w tym momencie pozbawiona podstawowych kompetencji do wykonywania zadań zleconych przez górę, a działania są podejmowane ad hoc, bo trzeba. Zarząd nie przedstawia żadnego sensownego planu wyjścia z trudnej sytuacji jaką jest wielomiesięczny brak płynności. Pracownicy jak tylko znajdą sensowną pracę od razu odchodzą, zmuszając Zarząd do podpisywania wypowiedzenia umów o pracę za porozumieniem stron, bo przez brak płynności wypłaty bywają spóźnione nawet o kilka miesięcy. Zarząd stosuje metodę uników i ma poważne braki komunikacyjne, przez co atmosfera w firmie tylko się pogarsza. Nikt z pracowników już im nie wierzy. Stan infrastruktury, budynek, IT i wiele innych jest wręcz katastrofalny. Wiele można by o tej firmie pisać, o tym jak nie powinno się jej prowadzić, a raczej jak firma mogła tyle lat przeżyć bez prowadzenia, ale wyszłaby z tego ogromna książka. Wystarczy napisać, że trzeba się trzymać z daleka dla własnego dobra.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Orła cień
@Były

Smutne to ale prawdziwe. Przez wiele lat obserwowaliśmy jak marnuje się potencjał tej firmy, jak nie wykorzystuje się szans rynkowych, możliwości ludzi, ich pasji i zaangażowania. Patrzyliśmy jak przychodzili nowi ludzie, pełni chęci, skuszeni wizją pracy w niszowej ale bardzo ciekawej branży, po czym po dwóch latach, roku, kilku miesiącach odchodzili zniesmaczeni stylem pracy, zarządzaniem, z niezapłaconymi pensjami. Fatalna komunikacja, brak jakichkolwiek ścieżek rozwoju, zacofanie technologiczne, szkolenia od wielkiego dzwonu, chaos organizacyjny. Podejmowanie błędnych, nieprzemyślanych decyzji na poziomie kierownictwa, brak opieki i kontroli nad nowymi pracownikami, kuriozalne przekazywanie ogromu odpowiedzialności na nowych pracowników (młodemu pracownikowi z dwuletnim stażem pracy, bez żadnego doświadczenia w branży, przekazano opiekę nad strategicznym projektem, co doprowadziło do katastrofalnego zachwiania procesu produkcji).... Tak można by wymieniać bez końca. Zgadza się - zarząd nie ma pomysłu na prowadzenie tej firmy. Nie wie czym i w jakim zakresie firma miałaby się zająć. Ludzie, którzy tu jeszcze pracują robią to z zasiedzenia i z braku innej pracy. Czy zarząd zdaje sobie z tego sprawę? Czy świadom jest tego jak wydajny jest taki pracownik w takiej sytuacji? Czy ma świadomość, że każda (prawie każda) z tych osób tylko szuka możliwości, by się stąd wyrwać? I że piękne słowa o czekającej firmę świetlanej przyszłości, powtarzane od LAT, już na nikogo nie działają? Ta firma miała kiedyś przed sobą świetną przyszłość. Kilka, ładnych lat temu. Przewinęły się przez nią osoby, które miały pasję i wierzyły, że może stać się ona prawdziwym liderem w swojej branży na rynku polskim. Ale firma zaprzepaściła swoją szansę przez brak męskich, racjonalnych biznesowo decyzji, nie zatrudnieniu odpowiednich osób, nie zdyscyplinowaniu (zwolnieniu?) niektórych już zatrudnionych, pokierowaniu lub choćby daniu możliwości rozwoju pozostałym. Pozwoliła odejść pracownikom, którzy byli filarami tej firmy. Jeśli właściwe decyzje nie zostaną podjęte w najbliższym czasie (w co chyba już nikt nie wierzy), to przed tą firmą nie ma przyszłości.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik

Firma jest od wielu miesięcy niewypłacalna i zalega pracownikom z pensjami za wiele miesięcy. Nie polecam.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
aaa

rzeczywiście można to zauwazyć na przykładzie SHH @ kolod. Widziałem , że jakiegoś inżyniera oprogramowania szukali ale przed może dwu laty. Także szmat czasu

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dymacz

Firma moloch, można powiedzieć masówka, praca zmianowa, przełożeni niekompetentni, nie naadją się na zarządznia, bez odpowiedniego doświadczenia. Najważniejsze jest "wyrobienie normy". Popularnie wśród pracowników określana jako "(usunięte przez moderatora)" - zrób swoje i spadaj, a jak zrobisz więcej to może Ci łaskawie zapłacimy. Praca może i dobra, ale dla ludzi po studiach bez ambicji

terra wita

Firma nieuczciwa. Szefowie nie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Brak płynności finansowej zarówno w stosunku do dostawców jak i pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Shh Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Shh Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Shh Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Shh Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 24 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Kaszubska 6
  50-214 Wrocław
 • NIP: 8971021055 KRS: 0000032322
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Shh Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii