Kinoteka Sp. z o.o.

Opinie o Kinoteka Sp. z o.o.

Jedyny powód dla którego można tam pracować to ludzie. Trójka z czterech kierowników na pozór w porządku ale jak jest wielce pan dyrektor to wszyscy robią pod siebie i jak dostają ochrzan to wylewają swoje żale i wyzywają sie na pracownikach. Za taka stawkę szkoda się męczyć

Temat firmy Kinoteka Sp. z o.o. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Kinoteka Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kinoteka Sp. z o.o.