BIGRAM S.A.
counter
2 41 103 5 1
Qbal

Nie jestem pracownikiem Bigramu, jestem kandydatem odpowiadającym na oferty pracy tej firmy. Od dwóch lat i po wysłaniu około 40 aplikacji na wysokie stanowiska menedżerskie (przy przynajmniej 90% zgodności z profilem), nie otrzymałem nawet podziękowania za udział w rekrutacji. Po prostu cisza. Jestem przekonany, że moje zgłoszenia trafiają wprost do kosza. Samo wypełnienie aplikacji na stronie Bigram jest czasochłonnym koszmarem, za każdym razem należy wypełniać niepotrzebne nikomu rubryki. Strona często nie działa lub zawiesza się, co zniechęca do kolejnej wizyty. Jakby tego było mało strona ostatnio była zhakowana - należało wypełnić ankietę o jakości przeglądarki Chrome, po czym otrzymywało się „nagrodę” (darmowego iphona :). Napisałem maila na główną skrzynkę Bigramu z informacjami o wadach strony - oczywiście żadnej reakcji. Jako pracodawca byłem wielokrotnie nakłaniany przez rekruterów Bigramu do skorzystania z ich usług (tu działają szybko, ale niechlujnie), jako kandydat jestem lekceważony. Nie chciałbym pracować w firmie gdzie swoich klientów traktuje się w tak impertynencki sposób, a bezpieczeństwo danych jest tematem nieznanym. Bigram jest jak Poczta Polska - drogi, nieprzystępny, zacofany, zdezorientowany i nieprofesjonalny.

Tak4Nie2

Czy zdarzają się nadgodziny w BIGRAM S.A.?

B

Ale ściema. Inaczej to pamiętam. Nie żeby to był wesoły czas ale: kasę dodatkowa była i warsztaty z doradcą ds outplacementu też były. Nie żebym była fanem byłej firmy ale tam są nadal fajni ludzie i nie chcę im zaszkodzić.

Tak4Nie5
Wanda
@B

Widzę, że nie zgadzasz się z poprzednią opinią, a konkretnie z tym, że Bigram w żaden sposób nie udzielił wsparcia pracownikom zwolnionym z powodu pandemii. Czyli rozumiem, że Twoim zdaniem to wsparcie jednak było i dostaliście między innymi dodatek finansowy? A można wiedzieć, ile on wynosił?

O Nowy wpis
@B

Niby w jaki sposób ta opinia szkodzi pracownikom? Nie było żadnych warszatatow a ‚dodatek’ o którym mówisz to odprawa przewidziana w kodeksie pracy. Szanujmy się trochę i nie traktujmy jako wartości dodanej czegoś co jest absolutnie niezbędne i wymagane przez prawo względem pracodawcy :)

Tak6Nie2
Były pracownik Nowy wpis
@B

Jaka dodatkowa kasa? były odprawy przewidziane przez KP. Nic dodatkowego. Warsztaty owszem, ale z tego co wiem, to zorganizowano je w odpowiedzi na reakcję i zapotrzebowanie pracowników- którzy byli zdziwieni, że firma szczycąca się outplacementem i propagująca w mediach etyczne metody nie zapewniła tego swoim ludziom. Więc warsztaty online zorganizowano, ale nie nazywajmy tego outplacementem. Brutalna prawda jest taka, że całemu zarządowi zabrakło podstawowej wartoci- empatii, zwykłej ludzkiej życzliwości i porozmawiania z pracownikami, zapytania o ich potrzeby. Niektórzy wyszli z założenia- jesteście rekruterami to sobie poradzicie. Tylko łatwo mówić nie będąc w podobnej sytuacji. A szkoda, firma, pozycjonująca się jako biznes o ludziach i dla ludzi zapomniała o tak podstawowych wartościach. Ja również nikomu źle nie życzę a juz tym bardziej pracownikom, którzy tam zostali, ale nie dajmy sobie i innym mydlić oczu i nie nazywajmy wsparciem odpraw z KP i warsztatu zorganizowanego na prośbę pracowników.

Tak6Nie3
Alicja Nowy wpis

Jako jedna z osób, która poprzez pandemię rozstała się z Bigramem chętnie dodam coś od siebie - pomimo trudnej sytuacji i zwolnienia wielu osób jednocześnie czułam się zaopiekowana, wiedziałam, że mój bezpośredni przełożony walczy o mnie do końca i wiedziałam też, że jest to trudna decyzja dla obu stron. Uważam, że firma pożegnała się ze mną w dobrym stylu i w przyjaznej atmosferze, mimo faktu rozstania. Nie było też problemu z jakimikolwiek referencjami, które pomogłyby mi znaleźć nowe miejsce pracy. Z perspektywy czasu pracę w Bigramie wspominam pozytywnie. Co do liczby ogłoszeń - proszę zwrócić uwagę, że większość branży przeżywa teraz kryzys, zatrudnia mniej pracowników, tym samym mniej chętnie szuka wsparcia wśród agencji doradztwa personalnego i wiem, że Bigram w tej sytuacji nie jest odosobniony.

Tak5Nie
Rafał Nowy wpis
Klient

Dziękuję za ten komentarz. Miałem zamiar aplikować na stanowisko Kierownika Działu Utrzymania Ruch w woj. opolskim. Miałem.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie BIGRAM S.A.?

a.

hahaha no ładnie, opinia dotycząca braku profesjonalizmu i hipokryzji zarządu została usunięta. chyba kogoś prawda w oczy kole :)

Tak12Nie9
k.
Kandydat

Jak wygląda system premiowy? Czy premie są wypłacane na czas?

a
@k.

w ogóle nie są wypłacane

Tak8Nie2
k
@a

Jakoś żyjemy i zamawiamy więcej ??? Lecz z kadra logistyczną się lepiej czujemy ???

L
@k

Słucham?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy zdarzają się nadgodziny w BIGRAM S.A.?

@Pytanie

Zdecydowanie tak, BIGRAM darmowymi nadgodzinami stoi

Tak8Nie1
Pk.
@K.

Bywają nadgodziny, jak wszędzie, jednak nie jest to standard. Nie są płatne, jednak można je odebrać. Zawsze jest jakieś rozwiązanie.

Tak2Nie7
@Pk.

Hahaha! Czasem można wyjść pół godziny wcześniej jak dzień wcześniej siedziało się 3h dłużej... a potem słuchać komentarzy ludzi którzy ci to wytkną... już nawet nie wspomnę o "ruchomych godzinach pracy"

Tak6Nie
Pk.
@K.

W Bigram nikt nie karze Ci zostawać na nadgodzinach. Nie masz nic nawet w umowie o takim zapisku. Sama jesteś managerem swojego czasu. Nigdy nikt nie kazał mi zostawać na nadgodzinach, to była moja dobra wola.

ja
@K.

Popieram. Niby nikt nie karze, ale potem telefony po godzinach i krzywe spojrzenia. Pensje ucięte, etaty ucięte, premii brak, połowa świetnej załogi pozwalniana a motywowanie i komunikacja zerowe.

Tak6Nie5
D.
@Pytanie

Ze strony zarządzającej były nawet komunikaty wprost że oczekuje pracy po godzinach...

Tak4Nie4
A
@K.

Ruchome godziny pracy faktycznie nie są zbyt "ruchome" natomiast nikt nigdy nie prosił mnie bym zostawała po godzinach. Jeśli kiedykolwiek zostałam to tylko dlatego, że sama wolałam dłużej popracować albo umówiłam się tak na kontakt z kandydatem.

Tak4Nie2
@Qbal

Jeżeli wysłałeś czterdzieści aplikacji i nigdy nie zostałeś zaproszony na rozmowę rekrutacyjną to może Twoje kwalifikacje nie odpowiadają oferowanemu stanowisku. Czy ktoś z pracowników firmy może podpowiedzieć jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i czy faktycznie tak trudno się dostać i rozpocząć zatrudnienie?

@Marek

Napisałem Marku o „przynajmniej 90% zgodności z profilem”. To chyba wystarczy, żeby przeprowadzić wstępną rozmowę lub przynajmniej odpowiedzieć negatywnie. Zero komunikacji (podobnie jak w przypadku Twojego pytania do Bigram tutaj). Przy okazji: dowiedziałem się u źródła, że w czterech przypadkach oferty Bigram były sfabrykowane: albo Bigram nie miał tego zlecenia, albo po prostu oferta była wymyślona. To niestety częsta praktyka pozornie podbijająca renomę firmy („skoro szukają VP na Europę to pewnie są dobrzy”). Przykre, nieudolne lecz prawdziwe.

@Qbal

Przenigdy Bigram nie wystawił fake ogłoszenia. Proszę na podstawie swojej oceny nie pisać, że na pewno Pana profil zawodowy pasuje do ofert- tą kwestię proszę pozostawić konsultantom. Jeśli nie dostał Pan żadnego telefonu, niestety Pana profil nie był zgodny z wymaganiami. Nie jesteśmy zobowiązani do wykonywania wstępnych rozmów z wszystkimi kandydatami, którzy wyśla do Nas swoje CV. Po wstępnej preselekcji kontaktujemy się z wybranymi, którzy spełniają w największym procencie nasze oczekiwania. Nigdy nie widział Pan naszej pracy i nie wie Pan jak dużo motywacji i serca wkładają pracownicy w tą firme. Proszę nie oczerniać ludzi, bo to jest przykre I nie smaczne.

Tak5Nie1
 Rekomendacja

Hahaha! Ale pan bzdury gada. Tyle lat pracy w Bigram i ani jednego „fake” stanowiska nie poszukiwaliśmy.

Tak3Nie1

Jak szefostwo w BIGRAM S.A.? Spoko traktują ludzi?

Tak3Nie1
@Pytanie

Ja uważam, ze szefostwo jest lepiej niż w porządku. Nie spotkałam się nigdy z sytuacją, abym z jakimś problemem została przez zarząd odprawiona z kwitkiem. Wręcz przeciwnie- wszyscy gramy do jednej bramki. Razem szukamy rozwiązań problemów, konsultujemy się i wspieramy.

Tak3Nie

Czy w BIGRAM S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pracownik1
@Pytanie

Szybko.Rozmowa w cztery oczy i zawsze wspólnie wypracowane rozwiązanie.To nie jest korporacja, tam każdy siebie zna z imienia i nazwiska. Pracownicy są empatyczni.

Tak6Nie5
W
@Pytanie

Niby jest, w pierwszej rozmowie, żeby się wszystkiego „wywiedzieć” finał=zamiata się pod dywan

Tak5Nie
Beti

Niestety zarządzanie wew. jest na bardzo niskim poziomie. Firma z ogromnym potencjałem i możliwościami. Niestety od kilku lat zespół Rekruterow bardzo słabo zarządzany, co wpłynęło na tak liczne odejścia. Pamietajmy pracownik nie odchodzi od firmy, odchodzi od swojego/ swojej Przełożonej. Zero zrozumienia zero wsparcia.

Tak8Nie
Karolina
 Rekomendacja

Pracuję w BIGRAM od ponad 9 lat i wiele widziałam, wiele słyszałam, wiele przeżyłam i mogę powiedzieć jedno: jest to wyjątkowa, prawdziwie rodzinna firma, gdzie każdy z każdym się koleguje, wszyscy się wspierają i współpracują, nie ma rywalizacji i satysfakcji z czyichś potknięć. Zresztą te też zdarzają się rzadko. Spotykamy się po pracy, zawieramy przyjaźnie na lata z tymi co odeszli, bawimy się na urodzinach, weselach i wyjazdach. Tu nie ma odrobiny korporacji. Umowy są przejrzyste i BIGRAM się z nich wywiązuje, pensje na czas, przez ponad 9 lat nie było nawet 1 dnia opóźnienia, atrakcyjne benefity. Widzę opinie o tym, że ludzie często odchodzą. Po pierwsze, nie często, a po drugie gdzie nie odchodzą? Zresztą nasi pracownicy zdobywają w BIGRAM takie doświadczenie, umiejętności i tak się rozwijają, że nie dziwne, że są bardzo pożądani na rynku. Ja kibicuję wszystkim aktualnym i byłym pracownikom i trzymam kciuki za ich kariery, gdziekolwiek ich nie robią.

Tak10Nie3
Jacuś

Słabo, kilkakrotnie straciłem czas bo wyglądało to profesjonalnie. Składałem kilka aplikacji ale się myliłem. Nidy więcej......

A.
@Jacuś

Panie Jacku, jak dobrze rozumiem projekty nie zakończyły się zatrudnieniem? Brakowało odpowiedzi zwrotnej?

Ania

Polecam BIGRAM jako pracodawcę - jest to jedna z nielicznych moich zdaniem firm, dbających o pracowników. Mam na myśli zarówno atmosferę pracy, która nie jest korporacyjna, jak i świadczenia socjalne - pensja wypłacana zawsze na czas, uczciwe premie, opieka medyczna (prywatna) i karta sportowa. Nigdy nie miałam też problemu z urlopem czy zwolnieniami L4.

Tak9Nie6
@Ania

W swojej opinii poruszyłaś kwestię urlopów. Dobrze się składa, ponieważ zastanawiam się, czy urlop wypoczynkowy można wykorzystać w dogodnym dla pracownika terminie, czy może to pracodawca narzuca okresy, w których można wziąć dłuższe wolne?

Ania
@Marek

@Marek jak najbardziej można brac urlopy w terminach, w których się chce. Pracodawca niczego nie narzuca.

Pracownik1
@Ania

Popieram i zgadzam się z opinią

Tak2Nie

Nie polecam BIGRAM jako pracodawcy!!! Podczas zatrudnienia oferują niższa podstawę natomiast mega wysokie prowizję (oczywiście wszystko jest na gębę, nie ma nic w umowie odnośnie prowizji). Następnie nie wypłacają, podając głupie, nietrzymające się kupy argumenty :/ Nie dbają w ogóle o pracowników

Tak7Nie4
@Pracownik

"Oferują niższą podstawę", tzn. jaką dokładnie? Masz tutaj na myśli najniższą krajową i prowizje jako dodatek do wynagrodzenia? Z czego wynika niewypłacalność tej prowizji i jak pracodawca to uzasadnia?

@Pracownik

Nie spotkałam się z sytuacją, w której Bigram nie ukazał mi warunków zatrudnienia oraz systemu prowizyjnego. Wszystko zawsze było wcześniej omówione/wytłumaczone i do dziś działa. Nie uważam również, że Bigram nie dba o pracowników. Wynagrodzenia jest bardzo atrakcyjne oraz ścieżka rozwoju klarowna. Znów stykamy się z rzeczywistością gdzie na gowork pracownicy lubią dzielić się w większości z tymi negatywnymi odczuciami.

Tak2Nie3
@Marek

Niestety nie ma w umowie zapisanego sposobu wypłacania prowizji i za co... wszystko jest ustalane słownie...a później mimo obiecanej premii finalnie nie zostaje wypłacona.

@Marzena

Nie spotkała się Pani z taka sytuacja bo póki co to co Pani robi jest pracodawcy na reke.W chwili jednak gdy potknie się Pani noga, rozchoruje się Pani i pójdzie na zwolnienie albo coś pójdzie nie tak, nagle okaże się ze z innych obietnic pracodawca przestanie się wywiązywać. Obiecana premia? Przecież nie ma takiego zapisu w umówie to wypłacać jej nie trzeba...

Tak2Nie2
@Pracownik

Drogi niezadowolony pracowniku, pracowałem z BIGRAM całkiem niedawno i z tego co wiem, nikt nie narzekał na niedotrzymywanie warunków współpracy. Jeśli tak by było, większość osób odeszłaby z Bigramu, bo przecież wszyscy liczą na premie. Polecam Bigram jako pracodawcę.

Tak4Nie4
@Kasi

Nie zgadzam się zupełnie Pani Kasiu. W firmie Bigram czuję się doceniania i mam możliwość rozwoju. W sytuacjach trudnych zawsze mogę liczyć na wsparcie przełożonych. Wszelkie zapisy o wypłacalności premii były mi dokładnie przedstawione i zapisane w umowie, z którą się dokładnie wcześniej zapoznałam. Nie miałam nigdy problemu z wypłacaniem mi premii.

@Marzena

Pani może tak,bo jak widać Pani miała szczęście. Niestety nie wszyscy je maja, bo wobec nie wszystkich firma postępuje jak się okazuje uczciwie...

@Były pracownik

W ostatnim czasie bardzo wiele osób odeszło z firmy z różnych powodów... a jak każdy wie, w Bigramie pracuje kilkadziesiąt osób we wszystkich oddziałach, wiec to tez o czymś świadczy, że niemalże w każdym miesiacu w oddziale warszawskim ktoś odchodził.... a przeciez duża rotacja nie jest korzysta dla firmy... kolejna sprawa, skoro wg Ciebie premia jest wypłacana to dlaczego w umowie nie jest taki zapis? Jesli firma nie ma z tym problemu to taki zapis powinien sie pojawić, ktory wyjaśniłby zasady wypłacania prowizji. I to byłoby uczciwe dla wszystkich.

@PRACOWNIK

Ciągle podkreślam, że jest taki zapis.

@Marzena

Tylko jak widac, nie kazdy ma taki zapis umowie Lub nie wszystkim zostało to przedstawione

Tak2Nie
@PRACOWNIK

" niemalże w każdym miesiacu w oddziale warszawskim ktoś odchodził" - chyba pracowaliśmy w innej firmie? ;) bo w BIGRAMie z pewnością tak nie jest. A jeśli już ktos odchodzi to w większości dlatego, że chce przejść z rekrutacji na strone klienta. To normalna ścieżka rozwoju.

@Marzena

W Pani umówie może jest. Ale skąd Pani wie ze w innych również? Ma Pani wgląd we wszystkie umowy?

@Były pracownik

No nie wątpię, ze były osoby którymi kierowały takie przesłanki jednak wiele osób odeszło z innych powodów, np bo nie odpowiadał im sposób zarządzania, atmosfera, niekompetentny przełożony, niesłowność osób decyzyjnych, brak jednych zasad dotyczacych premiowania i niemozliwosc wglądu do jego regulaminu itd. Wiec proszę takich głupot nie opowiadać, ze firma jest taka super,a ci którzy odchodzą motywowani są tylko chęcią rozwoju, bo to nieprawda.

A.
@Były pracownik

Nikt nie pisał, że pracownicy motywowani są tylko chęcią rozwoju. Ten kto czyta uważnie zauważyłby, że napisane jest W WIĘKSZOŚCI. Zdarzają się też inne przypadki, jak z resztą w niemal w każdej firmie. Pozdrawiam cieplutko :)

@Kasi

Pani Katarzyno. Proszę zaprzestać pisania tak niestosownych/dziwnych komentarzy. Nijak ma się to do dyskusji o pracodawcy.

@A.

Zdarzają się sytuacje, że pracodawca sam z siebie potrafi docenić zaangażowanego pracownika i wręczyć mu propozycję awansu? Jest to ważny aspekt dla osób, które stawiają w pierwszej kolejności na rozwój zawodowy. Chciałbym wyczerpać temat dotyczący tej kwestii.

rekruterka

Polecam pracę w tej firmie, bardzo dobra szkoła biznesu i poznawania branży rekrutacyjnej od podszewki. Bigram reprezentuje starą, dobrą szkołę headhuntingu i przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych w oparciu o metodę wywiadu behawioralnego. Jeżeli ktoś chce się nauczyć pracy rekrutera, to tutaj ma super okazję. Researcher nauczy się searchu od podszewki, wiedzę przekazują konsultanci, którzy sami wcześniej zajmowali się wyszukiwaniem kandydatów i znają swój fach. Rekruterzy w tej firmie nie ograniczają działań tylko do wysyłania sztampowych wiadomości na linkedin czy goldenline. Jest tu mocno kreatywne podejście do tematu rekrutacji. Ideą firmy jest stawianie na jakość w procesie rekrutacji. Nie ma tu masowego podejścia- na zasadzie, podsyłamy każdego, a nuż klient kogoś zatrudni. Nie ma też rekrutacji tymczasowych. Liczy się staranna selekcja kandydatów i satysfakcja klienta. Wiadomo, jest mocne ciśnienie na wynik i realizację targetów. Ale jest to wykonalne, osoby, które chcą i ciężko pracują osiągają wyniki i realizują premie. Plusem jest też niekorporacyjna atmosfera i dobre podejście do ludzi. Minusy- brak karty Multisport, brak elastycznego czasu pracy i home office, brakuje też szkoleń dla pracowników. Opieka medyczna jest, ale niestety wychodzi to dość drogo. Podsumowując - mimo słabych benefitów bardzo polecam tego pracodawcę.

Tak9Nie3
@rekruterka

Dziękuję za Twoją wyczerpującą opinię. Napisz proszę jeszcze, jakie konkretnie umowy o pracę proponuje pracodawca? Można liczyć na stabilne zatrudnienie? Jeśli chodzi o szkolenia, to może wyszłabyś z inicjatywą i zaproponowała ciekawe kursy, które Tobie podniosą kwalifikacje, a firmie dadzą wykształconego pracownika. To zysk dla obu stron.

Weronika

@Osoba BIGRAM, ile razy w roku, mniej więcej, pracownicy mogą spotkać się i spędzić wspólnie czas na wydarzeniu organizowanym przez BIGRAM? Czy w związku z tym należy spełnić jakiegoś rodzaju warunki? Czy dotyczy to całego zespołu tej firmy?

xyz
@Weronika

zazwyczaj to na kawie mogą sobie razem spędzić czas lub na wigilii

Osoba Bigram
@Weronika

Wow Weronika zaskakujesz mnie pewnymi pytaniami. Chciałabyś pracować czy spędzać czas na integracji? Nigdy nie słyszałam żeby pracownik jakiejkolwiek firmy miał spełniać warunki uczestnictwa w organizowanym przez nią wyjazdu/spotkania integracyjnego. Nie nie musisz spełniać warunków. Czasem dotyczy całego zespołu firmy BIGRAM, czasami są to spotkania stricte oddziałów.

Weronika

Czy BIGRAM jako pracodawca organizuje swoim pracownikom jakieś spotkania lub wyjazdy integracyjne? A może macie możliwość korzystania z pakietu benefitów? Proszę Was o wypowiedź na ten temat, ponieważ ta kwestia również interesuje osoby, które rozważają zatrudnienie w tej firmie.

Osoba BIGRAM
@Weronika

Tak firma organizuje wspólne wyjazdy integracyjne. Myślę, że rozmowa o pakietach benefitów nie jest już kwestią otwartej rozmowy na forum. Jeśli osoby rozważają zatrudnienie, to myślę, że wstępna rozmowa z pracodawcą, powinna rozwiać wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam

pracownik2
@Osoba BIGRAM

Z jako takich benefitów to możesz dostać pakiet medyczny, który w wielu przypadkach w połowie musisz opłacić sobie sam, karta multisport nie istnieje, są owoce - fajnie, szkolenia - raz od wielkiego dzwonu i nie dla wszystkich.

BIGRAM Wrocław

Praca w BIGRAM prezentuje się na najwyższym poziomie. Mam przyjemność uczestniczyć w wielu świetnych szkoleniach. Pracownicy mają duże kompetencje i doświadczenie z czego czerpię i dzięki temu szybko wdrażam się w moją pracę. To nie rekrutacje na stanowiska masowe , dzięki temu projekty rekrutacyjne są zróżnicowane, a co za tym idzie? Brak monotonności, poznawanie różnych branż na rynku pracy, poszerzanie wiedzy. Atmosfera w pracy baaardzo pozytywna. To nie korpo... kilka osób w biurze powoduje, że jesteśmy jedną, zwartą grupą, która wspólnie dąży do osiągania celów. Uwierzcie mi, że jeśli komuś coś się nie spodoba z byle powodu w firmie to wyleje frustracje na forum...tak już jest. Ja dziś weszłam tu zupełnie przypadkiem, więc stwierdziłam, że będę tą pozytywną kroplą pozytywu w "morzu pełnym goryczy" ;) . Jeśli ktoś z Was jest świadomy tego, że chce rozpocząć swoja karierę w branży HR to polecam BIGRAM w 100% ze szczerego serca.

Tak4Nie
Weronika

@anonymous, atmosfera bezsprzecznie jest jednym z najważniejszych elementów składających się na zadowolenie z miejsca pracy. Ma wpływ na komfort i efektywność pracy. Rozumiem, że BIGRAM zapewnia Ci dobre warunki pracy. Co jednak możesz powiedzieć o samych warunkach zatrudnienia? Czy są równie satysfakcjonujące?

anonymous

Pracuję w Bigram od paru miesięcy i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Atmosfera bardzo przyjazna!

Zostaw merytoryczną opinię o BIGRAM S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BIGRAM S.A.