BIGRAM S.A. Personnel Consulting

Wrocław

Opinie o BIGRAM S.A. Personnel Consulting

Poznań

Poznań: Miałem dziś wątpliwą przyjemność brania udziału w rozmowie rekrutacyjnej prowadzonej przez jednego z Państwa pracowników. Pani rekruter nie ma bladego pojęcia o pracy, którą wykonuje. Obce jej są zasady równego traktowania i dobrych manier. Poczułem się dyskryminowany i obrażany. Pani bezpośrednio skrytykowała to jak jestem ubrany, a widząc moje zdenerwowanie zaproponowała zakończenie rozmowy. Pragnę zaznaczyć, że praca o którą się starałem miała charakter fizyczny, a ja ubrany bylem czysto i schludnie. W opini Pani rekruter fakt iż miałem na sobie polar z logo byłego pracodawcy dyskwalifikuje mnie. Całą tę sytuację uratowała szefowa tej Pani, która po usłyszeniu jak wyglądała rozmowa szczerze mnie przeprosiła.

Lom

Komentarze głównie wpisują osoby niezadowolone. inni nie mają potrzeby chwalenia się . Mi się podobała praca. Fajny zespół, dużo projektów. Nie ma co narzekać.

Jak oceniasz firmę BIGRAM S.A. Personnel Consulting? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o BIGRAM S.A. Personnel Consulting - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIGRAM S.A. Personnel Consulting