Opinie o BIGRAM S.A. Personnel Consulting w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BIGRAM S.A. Personnel Consulting. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIGRAM S.A. Personnel Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIGRAM S.A. Personnel Consulting w Wrocław

Danuta

najbardziej ciekawią mnie te dwa pytania, które są podczas rozmowy rekrutacyjnej. ktoś o nich napisał, ale ponoć ta rozmowa to ścisła tajemnica. dlaczego?

Zespół BIGRAM
@Danuta

Dzień dobry, Z chęcią przybliżymy w jaki sposób prowadzimy procesy rekrutacyjne. Obecnie praktycznie 100% spotkań to spotkania online. Na początku procesu ustalamy z Klientem (czyli firmą, dla której prowadzimy rekrutację) jakie kompetencje i umiejętności powinny zostać zweryfikowane u kandydatów. W większości przypadków łączymy wywiad zawodowy z wywiadem behawioralnym pod kątem wskazanych przez Klienta kompetencji. Ważnym elementem każdej rozmowy jest weryfikacja motywacji kandydata. Czasami na życzenie naszych Klientów, stosujemy testy psychometryczne czy też zadania weryfikujące konkretne umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami na stronie bigram.pl!

Justyna
@Zespół BIGRAM

A ile osób bierze udział w takich rekrutacjach? Kandydat, Wasz rekruter i tyle? czy może jeszcze ktoś uczestniczy w tych spotkaniach?

Elżbieta
@Zespół BIGRAM

A jak to się ma do opisu @Kandydata, z którego wynika, że właśnie niewiele mógł się wykazać?

@Justyna

Dzień dobry, najczęściej spotkania prowadzi jedna osoba - rekruter ze strony BIGRAM. Czasami dwie - zależy od procesu i ustaleń z klientem. Zdarza się również, że rekruter z BIGRAM bierze udział w spotkaniach po stronie klienta. Pozdrawiamy!

@Elżbieta

Niestety nie znam tej konkretnej sytuacji, natomiast podczas naszych rozmów staramy się przekazać wszelkie informacje, które możemy przekazać na tym etapie procesu oraz jak najwięcej dowiedzieć się o naszych kandydatach. Pozdrawiamy!

Łucja Nowy wpis
@Zespół BIGRAM

A czy jest szansa wysłać CV nie na konkretną rekrutacje, tylko do biura i być branym pod uwagę w razie ewentualnej rekrutacji? Macie taką bazę CV, gdzie można przesłać swoje dokumenty?

@Łucja

Jasne :) Zapraszamy serdecznie do dodania CV do naszej bazy (link: www.bk.bigram.pl). Jak zaczynamy proces rekrutacji to zawsze na początku przeglądamy naszą bazę. Przy dodawaniu CV będziesz proszona o zaznaczenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych - stąd prosimy kandydatów aby właśnie w ten sposób przekazywali nam swoje CV.

Kamil

Dobry pracodawca, szanujący ludzi z otwartą głową, zaangażowanych, polecam.

Pracownikom być może dobrze wiec się nie wypowiadają. Kandat jest traktowany jak mięso. Nie ten to inny. Startowalem jakiś czas temu i rekrutacja polega na tym że znudzona Pani powie że rekrutuje do "branży przemyslowej" i szuka kandydata . Reszta to ścisła tajemnica. W trakcie 40 min rozmowy zadaje 2 ogolne pytania na które odpowiedzi trzeba się domyśleć. Aplikowanie do nich to strata czasu.

I z pewnością dobre warunki i atmosfera spowodowały spokój na tym wątku?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BIGRAM S.A. Personnel Consulting? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Zuza

Polecam - szczególnie zespoły w Poznaniu i Wrocławiu, fajni ludzie, szefowa o ludzkim podejściu, dużo się tu nauczyłam i życzę tej firmie jak najlepiej.

Poznań

Poznań: Miałem dziś wątpliwą przyjemność brania udziału w rozmowie rekrutacyjnej prowadzonej przez jednego z Państwa pracowników. Pani rekruter nie ma bladego pojęcia o pracy, którą wykonuje. Obce jej są zasady równego traktowania i dobrych manier. Poczułem się dyskryminowany i obrażany. Pani bezpośrednio skrytykowała to jak jestem ubrany, a widząc moje zdenerwowanie zaproponowała zakończenie rozmowy. Pragnę zaznaczyć, że praca o którą się starałem miała charakter fizyczny, a ja ubrany bylem czysto i schludnie. W opini Pani rekruter fakt iż miałem na sobie polar z logo byłego pracodawcy dyskwalifikuje mnie. Całą tę sytuację uratowała szefowa tej Pani, która po usłyszeniu jak wyglądała rozmowa szczerze mnie przeprosiła.

Lom

Komentarze głównie wpisują osoby niezadowolone. inni nie mają potrzeby chwalenia się . Mi się podobała praca. Fajny zespół, dużo projektów. Nie ma co narzekać.

admin

Jak oceniasz firmę BIGRAM S.A. Personnel Consulting? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o BIGRAM S.A. Personnel Consulting - Wrocław

BIGRAM S.A. Personnel Consulting