Opinie o Metfence Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Metfence Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Metfence Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metfence Sp. z o.o. w Warszawa

Andrzej Nowy wpis

Firma sprzedaje ogrodzenia. Wypłaca pensje na czas, formalizuje zatrudnienie, a współpracownicy pomagają. Dobre miejsce pracy dla menedżera.

SLAVKO Nowy wpis

Biorę wasz produkt już szósty raz i zawsze wszystko jest w porządku, mili menadżerowie, którzy pomogą wybrać najlepszą opcję (to miłe, gdy nie chcą na tobie zarobić) 5 z 6 razy wszystko dotarło na czas i na czas, a potem 6 razy było tylko kilka dni opóźnienia, co nie jest krytyczne. Produkt jest wysokiej jakości i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów. Dziękuję!

Rafał Nowy wpis

To dobra firma, kupiłem tutaj, Ukraina i Polska mają wspólną produkcję wina. Pracownicy są uprzejmi, wykonują swoją pracę dobrze i sumiennie, dają czek na zapłatę, pracują uczciwie i sprzedają towary wysokiej jakości po niskich cenach w porównaniu z konkurencją.

doroshnazar73@gmail.com Nowy wpis

Pracowałem tam przez kilka lat i byłem zadowolony z firmy, wygodnego biura, autobusu do pracy, dobrej pensji i właściciela, który jest miłą osobą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Metfence Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Alex

firma jest fajna, nie słyszałem o nich żadnych negatywnych rzeczy osobiście najpierw kupiłem ich produkty, a potem zostałem pracownikiem

SLAVKO

Praca jest przyzwoita, bardzo lubiłem zespół, nie mam żadnych zastrzeżeń. Odszedłem tylko z powodów rodzinnych.

To dobra firma, uczciwa, płacą pensje na czas, a koledzy z innych sklepów zawsze mi pomagają i doradzają, kiedy tego potrzebuję. Mam już wielu klientów, którzy są zadowoleni z produktów, mimo że pracuję od kilku miesięcy. Planuję pracować tu w przyszłości.

Przyzwoita praca, pracownicy są słuchani, istnieje możliwość rozwoju kariery, pensje są wypłacane na czas, a praca w zespole jest przyjemna.

Szukam kogoś kogo można by było zapytać na temat zatrudnienia w Metfence Sp. z o.o.. Czy rekrutacja odbywa się stacjonarnie? Czy atmosfera w miejscu pracy jest odpowiednia ? Czy pracodawca gwarantuje pozapłacowe bonusy? Dzięki za pomoc.

Firma jest okropna, nie patrz na nią, nie ma premii, zwalniają w jeden dzień.

4 oddziały w Polsce, 11 na Ukrainie, około dwustu stałych klientów w Polsce i trzy tysiące na Ukrainie, którzy kupują produkty do sklepów lub na zlecenie. Setki tysięcy zadowolonych klientów. Oferują zniżki, a jakość jest super. Dobra strona internetowa https://metfence.eu/.

jakub

Dobra firma, pracowałem tam 3 lata, różne rzeczy się działy, jak w każdej innej firmie, ale ogólnie wszystko jest w porządku, pensja powyżej średniej, płacili na czas!

Sasza

Pracuję dla firmy od kilku lat i po raz pierwszy słyszę o opisanych poniżej faktach. Praca jest dobra, płacą pensje na czas, płacą średnią pensję na rynku, wszystko jest w porządku. Firma się rozwija, pracownicy są nagradzani za dobre pomysły i zasługi. Polecam pracę tutaj.

Okropna firma, chciała zwolnić pracowników w jeden dzień. Jakość jest okropna, kłamią na temat średnicy i jakości produktu. Na Ukrainie w pełni rozwinęli swoją renomę i próbują wejść na polski rynek. Nie mają pieniędzy, wszyscy są zadłużeni, mają problemy z podatkami na Ukrainie.

Zostaw merytoryczną opinię o Metfence Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Metfence Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metfence Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metfence Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metfence Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Legionowa 9 lok. 2
    01-343 Warszawa