znudzony - 2009-12-06 19:26:16
Moi drodzy zarówno [usunięte przez moderatora] to już historia i wypada w końcu przejść do teraźniejszości. Odgrzewanie w kółko tego samego kotleta staje niesmaczne i nudne tym bardziej, że bijecie pianę i w kółko powtarzacie te same argumenty. To nie ma sensu. Było i przeminęło.
Zgadzam się. Tylko, że sam [usunięte przez moderatora] chyba nie chce zapomnieć- szkoda, że z honorem nie odszedł. Jak myślisz liczy, że Zarząd [usunięte przez moderatora] Kierowniczkę i przyjmie go z przeprosinami na twarzy, bo sobie ubzdurał, że wyniki spadają? Niezła propaganda, może stalinowska. A [usunięte przez moderatora] to mi szkoda, zważywszy, że "przyjaciel- pewnie od filiżanki tea" go tak urządził. Jak dla mnie to jemu bliżej było do dyrektora, nawet obecne szefostwo wypowieda sie o nim zajebiście dobrze, w sumie o [usunięte przez moderatora] też- nieźle się zbłaźnił... szkoda