Opinie o BKK Wierzytelności w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BKK Wierzytelności. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BKK Wierzytelności o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKK Wierzytelności w Wrocław

Zorientowana

Ale z was marudy i maminsynki! Tak bardzo się mazgaicie że zabrali wam internecik, że wprowadzono ograniczenia email i że (usunięte przez administratora) robi wam terror normami, rozliczaniem za kwiatki i przyciskaniem obiboków do ściany! A tak naprawdę nic nie wiecie o co chodzi!!! BKKW zrobiło jeden certyfikat ISO w zeszłym roku, a teraz robi drugi z ochrony danych których nie ma żadna inna firma windykacyjna! Jak BKKW przejdzie audyty to będzie pierwszą w polsce firmą windykacyjną o najwyższym stopniu gwarancji bezpieczeństwa danych przekazywanych i przetwarzanych w Spółce!! Powinniście to zrozumieć co dla was robią prezesi i marcjanna i widzieć trochę więcej niż własny monitor tylko spojrzeć z większej perspektywy i jakie to da firmie możliwości pozyskania nowych klientów! Nawet jeśli teraz na call center trzeba ukrócić luksusy to trudno, bo ten certyfikat to dla spółki przyszłość i to jest ważniejsze niż zadowolenie roboli na telefonach! Myślcie ludzie, myślcie!

Jadwiga

Dzień dobry przeczytałam właśnie ogłoszenie o pracę na stronie bkkw.com.pl na stanowisko referentki ds. zarzadzania i obrotu wierzytelnosciami. Jestem inwalidką i poruszam się na wózku inwalidzkim, w ofercie jest napisane, że zatrudnia się także inwalidów. Chciałam się dowiedzieć o warunki jakie się oferuje inwalidom i czy będę mogła poruszać się w firmie na wózku bez problemów?

Beka

BKKW to najgorsza firma windykacyjna na rynku ! Fakt, zarobki od innych firm,w których pracuje się na zlecenie mogą przewyższać - minimalnie podkreślam,ale zarząd i kierownictwo wyciągnięte z rynsztoku ! Wszyscy jak małpki wykonują ślepo polecenia prezesika. a to na kabluje,bo muszę, a to wypnę się na swoich kolegów i koleżanki,bo poczułem za dużo władzy, a to zacznę bardziej terroryzować swój zespół,żeby marsjaninka widziała jak dobrze potrafię za jej przykładem jeździć po ludziach. O tak działa wspaniała firma bkk. Szkoda wspominać o innych żenujących sytuacjach i braku szacunku do pracowników. Jeżeli ktoś ma za grosz godności i szacunku dla własnej osoby,to niech dokoła omija bkk. Szkoda jego czasu i nerwów,a kariery i tak już nie zrobi,bo tam już donosiciele i robocopy zostały wybrane. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

pytanko

A co takiego wyrabia, co?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BKK Wierzytelności? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

widzę że znikło trochę śmieci i moderatorzy nareszcie wyczyścili te syfy. bardzo dobrze! zarząd mógłby wziąć z nich przykład i sprzątnąć (usunięte przez administratora) i jej drużynę półgłówków bo to co się wyrabia ostatnimi dniami to jest całkowity dowód na brak kompetencji kierowników zespołów i projektów! Co do pracy jako windykator - odradzam - (usunięte przez administratora)

Jojo Małpa

To som dwa pawiany... wystarczy pomachać bananem przed oczami aby odwrócić ich uwagę... ruzić jak psu kość i ładnie będom aportować! Chude-rude hahahaha i blondynka z ciechocinka co jak małpa w ruji się zachowuje hehehehe. Super tam macie z takimi kierownikami naprawdę pozazdrościć wy goryle on tarzan a ona jane hahahaha

Eliza - 2010-02-16 21:26:37 Ja jeszcze pracuję w BKK ale dostałam niedawno smsa z eurobanku, byłam na rozmowie i zaproponowali mi 2400zł brutto i zespół DPD1 z możliwością podwyżki na 2600zł brutto po przedłużeniu umowy. Pracuję już długo w BKK i wiem jedno: jest źle! Praca z tymi ludźmi doprowadziła mnie do poważnej depresji! Nie mogłam nawet o tym porozmawiać z innymi bo zaraz byłabym nękana i zaszczuta przez(usunięte przez administratora) Tu naprawdę wierzcie mi że nie jest wesoło! Zaszczuta przez chude-rude i kaczke z marsa? Dziwie sie ze jeszcze w bkk sie meczysz.

anna

Doskonale cię rozumiem, ja mam podobny problem - odejść z beki do eb czy nie. W pracy w bece jest trudno, klimat strasznie się zepsuł i jak kiedyś przychodziłam zmotywowana do pracy tak teraz czekam aż skończy mi się zmiana i będę mogła wyjść z tego bajzlu. Mimo tego całego mobbingu o którym słyszę i widzę że Marcjanna stosuje wobec niektórych bo wobec mnie tego nie robiła - próbuję być sobą i jakoś ich wszystkich zrozumieć. Patrzę na ludzi staram sie czegos nauczyć, ale jak widzę te chaotyczne decyzje (usunięte przez administratora) która co chwile sama sobie zaprzecza to wszystko mi się plącze. Ciężko jest tu być na luzie i raczej w firmie panuje alienacja i brak nowych pomysłów szefostwa. Szczerze mowiąc to w (usunięte przez administratora) mam prezesów i te ich wariacje z (usunięte przez administratora) . Byle do końca zmiany!

Ktoś

Ja pracowałem w tej firmie bardzo długo. Teraz tak myślę, że zdecydowanie za długo. Dopiero w mojej nowej pracy zobaczyłem co to jest prawdziwe szanowanie pracownika. BKKW to była kiedyś firma na poziomie z szefostwem na poziomie i zarobkami na poziomie. Teraz moim zdaniem to jeden wielki syf... Aż żal słuchać, co się tam teraz wyprawia. Chyba jedyne dobre posunięcie prezesa, to to, że wywalił Grubego. Lepiej uciekajcie z BKK, bo nie ma tam już czego szukać!

Forumicz

Dopóki Pani Dyrektorzyca nie zaczęła zarządzać to wszyscy mieli możliwość zarobienia ponad 2000 zł,teraz tyle zarabiają tylko Ci co wchodzą w (usunięte przez administratora) i potrafią sprawnie kablować...2000 zł na rękę to ok 3000 brutto,więc tak jak mówie tylko nieliczni MILI dla Pani brzydkiej maja dobrze ;]

aplikant

Mam tylko ok. 1, 5 roku na telefonie, ale myślałem że można powalczyć o 1800 brutto. Nie wiem jak powiedzą że ok ( a dla mnie to szczerze kasa ok to przyjmę tą kasę z pocałowaniem ręki). Teraz pytam szczerze, czy wszyscy zarabiają poniżej 1500 brutto, czy zdarzaja się osobt co mają 22000 czy nawet 2500 brrutto ( bo powiem szczerze że słyszałem że w BKK można zarobić nawet ponad 2 tyś netto netto na rękę, pytam czy to aby nie ściema??

replikant

1800 przesadą? równie dobrze możesz powiedzieć 3800 i tak dostaniesz 1500 ;] a jak Ci sie nie podoba to na Twoją aplikacje są 3 inne które z chęcią przyjmą 1500. nie martw sie rozmową, martw sie co będzie jak Cie przyjmą :D no chyba ze masz doświadczenie na telefonie

aplikant

Wysłałem cv i teraz czekam na rozmowę. Powiedzcie mi o czym pytają się na rozmowie i ile powiedzieć kasy na poczatek czy 1800 brutto będzie przesadą?

P.

Nie kłamcie. Nie było pączków. Chyba że na drugiej zmianie dokupili po tym jak na goworku napisaliście, że to wstyd że firmy na pączki w tłusty czwartek nie stać dla pracowników...

zdziwiony

dziwne bo w dniu dzisiejszym również wiem ze były na call center duże opakowanie pączków więc dlaczego ich nie zjadłeś??

lenny

Dla mnie nie starczyło już na porannej zmianie, a wcale się nie spóźniłem tym razem i byłem 10 minut przed czasem więc ktoś tu nieźle ściemnia że pączków było mnóstwo. Może dla zarządu i innych bo dla windykatorów to figa z makiem

tłusty czewartek

co to za głupoty piszecie? pączków było w [usunięte przez admina].j i jeszcze troche, dużo pączków zostało... ;] kto chciał to mógł jeść

Pączuś

ŻAL PL. dzisiaj tłusty czwartek,a firemka nawet nie zapewniła nam pączusiów :((((((((

Opinik

Człowieku na forum "wpadłeś" przypadkowo ? Widać to po Twojej wypowiedzi :D

Kyre

Miałam złe zdanie o nich, ale je zmieniłam. Po tym co się dzieje teraz doceniam to co działo się wcześniej. Wolę ich niż obecne układziki. Też koleżko pracowałam w EB i było nieciekawie, ale dzisiaj wolałabym tam znowu pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o BKK Wierzytelności - Wrocław

BKK Wierzytelności