Opinie o BKK Wierzytelności w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BKK Wierzytelności. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BKK Wierzytelności o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKK Wierzytelności w Wrocław

hako Nowy wpis

na pewno trzeba mieć zrobioną maturę, i średnie wykształcenie

bizntop Nowy wpis

BKK Wierzytelności czyli firma świadcząca usługi windykacyjne na pewno nie jest mile postrzegana przez ludzi. Przyszło nam żyć w takich czasach, że każdy ma pobrane kredyty, a co za tym idzie na pewno część ludzi ma problemy z ich spłacaniem. I tutaj wkraczają pracownicy BKK. Na pewno osoba chcąca podjąć tu pracę musi liczyć się z szarganymi nerwami.

zadłuzeniowy - 2010-09-19 14:26:44 Nie lubie BKK, jedni z najtwardzszych windykacji w Polsce. Nie popuszczą żadnemu dłużnikowi. Nie znaja litosci, jak jakis dłużnik do nich trafi, to na 100 proc. odda kase. haha, dobre dobre. Mozecie mi skoczyc!

ewelina Nowy wpis

forum jest po to zeby zamieszczać pozytywne jak i negatywne opinie jesli ktoś takie odczuł zeby przyszłych pracowników nie narażać na piekło które tam sie dzieje jaki wiec sens ma czytanie wypowiedzi tylko na plus dla firmy czesto nieprawdziwych....nie polecam nawet najbardziej zdesperowanym pracy w tej firmie....

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BKK Wierzytelności? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

zdecydowanie polecam

kasia

patrycjusz - 2010-03-27 20:28:37(usunięte przez administratora)jest najlepszym kierownikiem na swicie! wara od niego!hahahahaaha bzdura

Ale tu nudno u Was:) Tez tu kiedyś pracowałem ale dawno dawno jak siedziba była jeszcze na Tarnogaju to były czasy :))) Aż się chciało przychodzić do firmy garstka osób nikt sie nie panoszył było śmiesznie jak (usunięte przez administratora)opowiadała ze średnio raz w tygodniu(usunięte przez administratora)rozwodziła się co tydzień z mężem. . (usunięte przez administratora)le miło wspominam.

Anka

Ja tam już nie pracuje, (usunięte przez administratora) Dziękuję bardzo za takie maniery w firmie!

dłuznik

Zgadzam się, chyba najbardziej skuteczna w windykacji firma w Polsce. Są naprawdę, zarąbiście skuteczni i przekonujący. Wolę nie mieć u nich żadnych długów.

tt - 2011-02-03 16:59:11(usunięte przez administratora) i jest super, można wtedy szaleć. No chyba że jest się naprawdę dobrym to na start (usunięte przez administratora)brutto ale wtedy już podwyżka nie wchodzi w gręjasne.... co za bzdury.

zadłuzeniowy - 2010-09-19 14:26:44Nie lubie BKK, jedni z najtwardzszych windykacji w Polsce. Nie popuszczą żadnemu dłużnikowi. Nie znaja litosci, jak jakis dłużnik do nich trafi, to na 100 proc. odda kase.Jedni z najtwardszych i najbardziej (usunięte przez administratora) firma w kraju. Właśnie moja sprawa z nimi wchodzi na(usunięte przez administratora) NAJMNIEJ PROFESJONALA FIRMA W KRAJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tt

najniższa krajowa na start,(usunięte przez administratora)ale wtedy już podwyżka nie wchodzi w grę

eee

No dobra ale nikt nie napisał jaką kase oferują?

Mudi

Generalnie praca nie jest zła, wynagrodzenie z czasem tez przyzwoite, spoko atmosfera, mozna sie dogadac z szefostwem. Jest też duża szansa na rozwój i awans. Zdecydowanie lepiej, niz jakieś rok, dwa lata temu.

zadłuzeniowy

Mikedd - 2010-03-31 14:14:16Nudy.... co tam nic się nie dzieje? nikt nie chce już nic komentować? hmmmmm......... f(usunięte przez administratora)hiphiphurra.... tylko czemu poleciał informatyk????jak widzisz jednak nie polecial. Czy ta cisza swiadczy o tym, ze wreszcie zdaliscie sobie sprawe z tego, ze wasze(usunięte przez administratora)tutaj niczego nie zmienia dla firmy? nie zaszkodzila w pozyskiwaniu nowych klientow to chyba widac teraz na CC. Wreszcie macie tyle roboty, ze jest (usunięte przez administratora)i nie chce wam sie po pracy siadac w domu przed kompem zeby pisac takie(usunięte przez administratora) Ten tak bardzo (usunięte przez administratora) zalatwil wam nowe sprawy i mozliwosc zarobienia kasy - czego teraz na niego nie narzekacie?! Teraz jest(usunięte przez administratora)? Chowacie gÅlowy w piasek bo trudno sie do porazki przyznac? (usunięte przez administratora)

anek25

czesc mam do ciebie pytanie dostalam prace w ultimo ale jeszcze nie piodpisalwm umowy co mi radzisz ja mam prace obecnie ale chcialam zmienic na lepsza martwi mnie tylko kasa bo taka jest prawda ze (usunięte przez administratora)o mniej niz teraz zarabiam a jak jest z prema na jakiej jest zasadzie

prune

Ciekawa jestem, co tam się dzieje. Polecono mi BKKW i zaczynam się poważnie zastanawiać, czy słusznie się zgłosiłam... Jeśli mam wpadać w depresję, to chyba jednak podziękuję :/

znikajacy czlonek zarzadu

Jak to jest ze najpierw oglaasza sie na stronie glownej www.bkkw.com.pl, ze (usunięte przez administratora)Powazna zostala czlonkiem zarzadu odpowiadajacym w firmie za finanse i trafia tez na strone: h(usunięte przez administratora)gdzie sa wladze spolki a miesiac pozniej znika????????????????????? Szybka byla kariera czlonka zarzadu, czy jak????

patrycjusz - 2010-03-27 20:28:37(usunięte przez administratora)est najlepszym kierownikiem na swicie! wara od niego!Zgadzam się i pisze to szczerze.

Zostaw merytoryczną opinię o BKK Wierzytelności - Wrocław

BKK Wierzytelności