Opinie o Cda Polska Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cda Polska Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cda Polska Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cda Polska Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Siemanko, są tu teraz jakieś przyjęcia na magazyn? Ofertę kiedyś widziałem dla magazyniera właśnie na takim portalu ale jest sprzed lat. w razie czego to gdzie są dodawane jakieś aktualne? Na stronie firmowej zakładka z praca pusta, a pisali kiedyś, że nie trzeba mieć doświadczenia to może by mnie wzięli

Rafał Nowy wpis

Właśnie wracam z „rozmowy” rekrutacyjnej. Będąc już na miejscu o umówionej godzinie i 10 min. oczekiwania dostałem telefon, że Pani mnie rekrutująca spóźni się 20-30 min. Po 40 min oczekiwania rekruterka dalej nie raczyła się zjawić więc po prostu wyszedłem. Nie poważna forma, a pomyśleć, że specjalnie skróciłem mój wyjazd z rodziną o 4 dni, żeby stawić się na rozmowie. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam

Nie polecam tyle mógłbym napisać i tak to zostawić, jednak napiszę coś więcej. Firma patrząc ogólnie całkiem sympatyczna, jednak ludzie którzy tam pracują a w szczególności kadra zarządzająca czyli dyrektor handlowy, kierownicy działów to ludzie którzy są zagubieni i nie potrafią zarządzać ludźmi i ich kompetencjami. Sami takowych nie posiadają. Bardzo złe podejście do pracownika, mało szacunku, zero decyzyjności i pozwolenia na rozwój. Większość udaje że atmosfera jest rodzinna i fajna ale czar pryska po bliższym spotkaniu i poznaniu tych ludzi oraz zasad panujących w firmie. Fajnie że jest Multisport, ubezpieczenie itd ale to już podstawa... Premia świąteczna 200zl dawana pod stołem. Obliczanie premi w taki sposób aby nawet momentami zaniżał wypłatę na którą umówiliście się z dyrektorem handlowym podczas podpisywania umowy. Jest tam wiele niedociągnięć a brak chęci pomocy pomiędzy pracownikami jest bardzo widoczny. Czasami lepiej nic nie mówić i samemu stawić czoła aniżeli walczyć z takim buractwem. I odgórne mimowolne zezwolenie aby klienci krzyczeli, tłamsili i wyzywali sprzedawców to skandal. Skandalem też jsa stany których praktycznie nie ma a to klienci wyładowują się przez to na handlowcach. Nie polecam w ogólnym rozrachunku tylko przez kadrę zarządzająca... Reszta ujdzie.

Łucja

I to całe zarządzanie od zawsze takie tu było czy coś wpłynęło na to co opisujesz jako stan faktyczny? Czyli teoretycznie gdyby wpłynąć na ich cały ten styl ogarniania firmy śmiało można byłoby cv do nich nieść? Bo może wystarczy jasno przedstawić, że faktycznie to co robią źle pływa na kondycję firmy?

@Łucja

Takie zarządzanie było od zawsze. Teraz firma została sprzedana i nie wiadomo jakie zajdą zmiany. Prawda jest taka że tutaj pracownik nie jest nikim ważnym. Jest i tyle. Wymyślone standardy całkowicie nie odpowiadające rzeczywistości. Jak będą chcieli cię zwolnić to powiedzą ci w ten sam dzień i zostaniesz wyrzucona też w ten sam dzień bez słowa dla czego. Taka filozofia firmy...

Łucja

Sprzedana? Czyli cały zarząd zostanie zmieniony? Jak często robili tak z tym zwalnianiem z dnia na dzień, że jesteś aż tak bardzo w tym utwierdzony?

Były pracownik Nowy wpis
@Łucja

Zawsze. Zrobili tak z każdym pracownikiem którego to spotkało.

Łucja Nowy wpis

A co z umową? Normalnie zezwala na takie zwolnienia z dnia na dzień?

dariusz

Jest super

Rekrutacja nie wyglądała poważnie. W środku dnia odbieram telefon i po dosłownie dziesięciu sekundach, w których to osoba się przedstawiła i skąd dzwoni(firma), padają dwa pytania na które odpowiedź jest w życiorysie zawodowym. Następujące zakończenie "rozmowy kwalifikacyjnej" też nie powala z nóg, typowe: "jesteśmy w kontakcie i w razie coś to będziemy dzwonić" i na koniec pi***olnięcie słuchawką aż zadzwoni. Nie polecam nie pozdrawiam, Kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się przez telefon bez uprzedniego ustalenia terminu. Po bardzo skąpym przedstawieniu padły dwa pytania: 1. Czy potrawi Pan / Pani pobierać wyciągi z bankowości online? 2. Czy ma Pan / Pani doświadczenie w programie Subiekt?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Spokojnie, może zamiast tu pisać warto do nich napisać maila? Może zaszła jakaś pomyłka skoro okres próbny był bezpłatny?

ręce opadają

Weźcie się za robotę na magazynie! bo na każde zamówienie które przychodzi, a może przychodzić z 3 różnych magazynów, są błędy, nie przychodzi to co trzeba, ZAWSZE! Mimo że wysyłka jest może szybka, ale reklamacje, odsyłanie to de facto stracony czas. Wiecie co to jest Wydanie Zewnętrzne z magazynu? Czemu do wysyłek nie ma WZ? z opisem tego co jest w paczce? CMR-ka to nie jest dokument z informacją co jest w paczce! tylko przewozowy z informacja ile jest paczek i ich waga. Dramat. Mieliście to zmienić, a jest tak samo, jak nie gorzej. Przez pracowników na magazynie i (usunięte przez administratora) jaki tam macie stracicie klientów. Obsługa klienta bardzo miła i pomocna, ale magazyn to dramat. Może stąd ta ciągła rotacja. Warto zainwestować w dobrego pracownika, a nie szukać oszczędności w ostatnim ogniwie firmy, które decyduje o zadowoleniu klienta. Piszę tu opinie, bo już ręce opadają.

Jakie wartości są cenione w Cda Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Odpo

Rodzinna atmosfera zwłaszcza jak kierownik łyka wszystko jak pelikan to co powie syneczek mamusi z kadr. Ogólnie nie polecam, panuję tam toksyczna atmosfera i ludzie są fałszywi.

zainteresowany

na jakie warunki może liczyć specjalista ds. zakupów? Spodobała mi się oferta, tylko zastanawiam się czy da się dobrze zarobić?

Lol

Jaki hajs ludzie to najważniejsze bez ogródek proszę i jakie zmiany

Choracy

Może ktoś słyszał o rekrutacji w firmie? Jaka atmosfera i zarobki?

XDDD
@Choracy

Nawet nie próbuj tam rekrutowac, bo jak zaczniesz tam prace to zdepcza Cie jak karalucha o ile im się nie odgryziesz i pożałujesz, tego że Twoja noga tam kiedykolwiek stanęła. Przemadrzali ludzie, którym z oczu wcale mądrość nie bije, bo gdyby było inaczej to w wieku 30 lat nie pracowali by wciąż na magazynie haha. Jeśli nie spodobasz się współpracownikom licz się z tym, że nagadaja na Ciebie bzdur kierownikowi (z którym są jak za pan brat) byle by Cie wyeliminować i firma pożegna się z Tobą. Szkoda zdrowia psychicznego, nie polecam, a wręcz odradzam.

Wiecie dobrze kto
@XDDD

Ja również odradzam aplikowania takim osobą ,które myślą, że udało im się zatrudnić i nic nie będą musiały robić.Osoba która uważa się za niezwykle mądrą, tnie karton piłą do drewna zamiast ostrym nożem:).Mimo wszystko życzymy aby w wieku 30 lat pracowala na stanowisku dyrektorskim.Pozdrawiam

XDDD
@Wiecie dobrze kto

"Ja również odradzam aplikowania takim osobą ,które myślą, że udało im się zatrudnić i nic nie będą musiały robić" - haha co jak co, ale najmniej ze wszystkich tam się odzywałem, bo przychodziłem pracować, a nie gadać tak jak reszta ekipy między sobą. W efekcie kiedy kurier przyjeżdża i trzeba pomóc busa załadować to niektórzy wciąż kończą kompletowanie zamówień i jeszcze proszą w międzyczasie o pomoc osoby, które już dawno swoje zrobiły, bo nie wyrabiali się na czas przez pogaduchy. Nawet byłem świadkiem jak jeden na drugiego się wku... i prosto z mostu walnął "trzeba było dłużej gadać". W ostatni dzień pracy tam w godzinę zrobiłem 4 zamówienia, gdzie pewien pan na P co pracuje tam już X miesięcy/lat 2 pozycje z jednego zamówienia xD A co do piły do drewna - po co w takim razie na magazynie części metalowych znajduje się owa piła jak nie do kartonowych rzeczy, które są de facto z drewna?? Po co miałem biegać szukać noża - sprawiając jednocześnie wrażenie pracownika "biegającego po magazynie bez celu" - skoro pod ręką akurat było to narzędzie, które spełniało swoje zadanie? A musiałem wykonać tylko 4 nacięcia na kilka cm ;) Jeśli coś wygląda głupio, ale działa to nie jest to głupie - potrzeba jest matką wynalazków i mam nadzieję, że w końcu panie ex kierowniku K zrozumie to i w pełni do tego dorośnie, aby w przyszłości nie rzucać tak upośledzonych kontrargumentów. Pzdr, KJ :)

Wiecie dobrze kto
@XDDD

Mimo wszystko życzę powodzenia.

Robert

@Lolek Rotacja była i będzie bo ludzie maja różne powody żeby zmieniać pracę. Generalnie dobry pracodawca, polecam

Lolek

Ciągła rotacja pracowników na magazynie, coś musi być nie tak skoro co miesiąc szukają nowych co za tym idzie coraz więcej pomyłek.

Szop

Rozmowa kwalifikacyjna bardzo fajnie przebiegła. Ludzie mają poziom i szukają długofalowej współpracy.

Dik

A Wujek

nie polecam po opłaceniu na miesiąc , konto zostało mi zablokowane po 14 dniach dziadostwo po polsku

Nina
@anonymous

Bolo, pytał o CDA Polska zajmującej się okuciami, a Ty piszesz o CDA z filmami.

szukam

Nikt nic? Warto, czy nie iść tam z CV?

admin

Czekamy na nowe informacje o firmie CDA Polska Sp. Z o.o. Sp.K.! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cda Polska Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Cda Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Cda Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cda Polska Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cda Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Cda Polska Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cda Polska Sp. z o.o. sp.k.
  • Robotnicza 60
    53-608 Wrocław

Cda Polska Sp. z o.o. sp.k.