Opinie o Mega Aluminium Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mega Aluminium Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Aluminium Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Aluminium Sp. z o.o. w Wołomin

Marcin Nowy wpis

@jaro dlaczego robią zdjęcia z ukrycia ?

Jaro

Nie odpowiedni ludzie na złych stanowiskach. Kierownik ma problemy z wydrukowaniem dokumentacja.ale za to doskonałe robi zdjecia z ukrycia i nagrywa filmy.panie Piotrku niech Pan kupi nowe okulary lepiej. A przede wszystkim zmieni podejscie do pracy.bo narazie to umie tylko ręce w kieszeni trzymać.ale żeby dał kwity na robotę to już ma wielki problem. Mega bajzel hehe pozdrawiam

Piotr Nowy wpis
@Jaro

Jaro Ty nie byłeś naszym podwykonawcą tylko zwykłym pracownikiem.Dokumentacja potrzebna jest ale trzeba ją umieć czytać a z tego co pamiętam to nawet obmiary geodezyjne na podstawie których miałeś ustawić słupki sprawiły problem.wycinanie kwadratów wełny 20x20cm które zajęły wam 20godzin nie budzi zaufania co spowodowało sprawdzanie które wykazało że praca przeszkadzała Wam w przerwie nie wspomnę już że na 30 paneli które powiesiliście 15 poprawiał Janusz -Twój kolega z bratniej firmy.A skoro jesteście tacy dobrzy to dlaczego firma bankrutuje ?hmm to pewnie dlatego że ma takich profesjonalistów. I w przeciwieństwie do Ciebie nie wstydzę się ani Nazwy firmy o której piszesz ani nazwiska . Piotr Gębalski

Ja Nowy wpis
@Piotr

Taki mądry jesteś to sam mogłeś to zrobić hehe.ale umiesz się tylko mądrzyć i rączki w kieszeni trzymać.umiesz już dokumentacje drukować? Chyba nie bardzo.nie masz pojęcia o montażu A jak widać biuro też nie służy.bo po co komu taki ,,kierownik'' co nie wie jak dokumentacje wydrukować. Pozdrawiam.

Czarek Nowy wpis

Słyszał ktoś o pracy w firmie? Warto w ogóle składać dokumenty?

Jaro

Podwykonawca firmy mega.ale to ostatnia współpraca z tą firmą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mega Aluminium Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Krzysiek

@jaro a na jakim ty jesteś stanowisku? Proszę napisz, jak się pracuje w tej firmie bo potrzebuje informacje na temat warunków zatrudnienia.Dzięki.

wiem

Wszystkie negatywne opinie o pracy w tej firmie wywodzą się z nieumiejętności nowoczesnej pracy w nowoczesnej firmie. To, że współpracownik poinformuje przełożonych o złej pracy innego pracownika traktowane jest jako donosicielstwo. To, że pracownik informuje odpowiednich zwierzchników o niedociągnięciach czy błędach innych pracowników traktowane jest jako donosicielstwo. A to nie jest donoszenie, tylko umiejętność pracy w firmie.

AAA

Bardzo słaby pracodawca..... Bardzo cieżka praca I masakryczny klimat Generalnie poczekalnia w szukaniu czegoś innego na jak najkrótszy czas

Normalny.

Ta firma to porażka.1300 zł netto -z nadgodzinami 1600netto za 200 godzin pracy. Tylko idioci i desperaci tam pracują. Wielka mi nowoczesna firma buchachacha........... Jeszcze mają wątpliwości jak ktoś wypadku przy pracy dostanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Aluminium Sp. z o.o. - Wołomin

Mega Aluminium Sp. z o.o.
  • Laskowa 4
    05-200 Wołomin

Mega Aluminium Sp. z o.o.