Styropol

Biskupiec

Opinie o Styropol

maki

ocieplanie budynków styropianem to sporo pracy, szukaj uważnie

Maks kolonek

Bardzo mnie zdziwiło, gdy chciałem wejść na ich stronę i spojrzeć dla porównania jaką mają ofertę, a tutaj strona nieaktualna, nieopłacona. Wydaje mi się, że firma, której zależy na zgrabnym operowaniu na rynku powinna zdecydowanie więcej środków przeznaczyć na reklamę, jak i również na funkcjonowanie strony www. Klienci w innym wypadku nie mają szans do nich trafić.

kk

czy wiecie na jaką stawkę tam mozna liczyć? tak w przybliżeniu dla osoby nowo zatrudnionej, ale posiadającej już trochę doświadczenia, od jakiej sumy można startować i czy potem jest możliwośc jakiegos awansu?

tomek

Szkoda to słyszeć, a raczej czytac, wie ktos co własciwie stalo się z firma Styropol, bo chyba nie prosperowali wcale najgorzej.

wszystkie lata w styropolu były lepsze od tych co nastał [usunięte przez moderatora]..z bandą pijawek!!!

Obecny

Tak to prawda po 300 godz.w miesiącu

ludek

kiszka kaszanka,nowy własciciel,pozwalniali ludzi i trza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 2 lub 3 a kasa ta sama, doo kitu z taka firma a perspektywy żadne na przyszłośc

obecny

Kalisz to jakiś dziwny przypadek,tak lekką ręką prezes oddał rynek Poznań i okolice i Szczecin gdzie Poznań rozwija się niesamowicie a koło Kalisza spaliła się dość duża steropianownia i to dość nie dawno,powinni wskoczyć ostro w ten region ponownie,no ale pewnie starczy im to co mają albo po prostu zmówili się z innymi firmami i podzielili się wpływami,tego nikt nie wie.

były

z Kaliszem coś wiadomo?

były

Podobno Biskupiec ruszył ale pod inną marką, pracuje podobno tam były Dyrektor

Barył - 2009-08-03 11:53:56 jak tam nie śmiga i nie będzie śmigać , już trzecią przywieźli i uruchomili :D

hmm

a były jakieś przecież to idealna firma,zwłaszcza prezesina,tak na marginesie że Niemiec go trzyma[usunięte przez moderatora],szczerbaty nawet sie przyssał do firmy swoją firmą,parodia

obecny

jak tam chłopaki w Biskupcu lub Kaliszu coś się ruszyło?

były 2

Ja wspominam prace w tej firmie bardzo dobrze i spotkalem tam fajnych ludzi, ktorzy mi pomogli zyciowo. Nie rozumiem tych zlych opinii. Dobrze ktos napisal - zawsze placili na czas! a dodatkowo pamietali o paczkach dla dzieci i bonach na swieta.

"anonim"informacje są z Kalisza i są wiarygodne,a ty może lepiej sie nie wychylaj bo cie jeszcze zwolnią i co bidulku zrobisz,bez zmian jest w firmie od lat nie rozwija sie a wręcz przeciwnie,"anonim"długo na tych antykach nie popracujesz jak nie zaczną inwestować,trzeba chyba zamknac ten temat bo idzie wiosna i robota sie ruszyła zobaczymy na jesień co będzie.

"plus" nie wiem skad masz te informacje o 30 minutach, ale lepiej je sprawdz, bo z tego co ja wiem to było trche inaczej!!!moze powinienes zmienic swoje nastawie albo nie pracuj tam, skoro tak ci sie niepodoba!

galu

Co Wy gdacie, mi sie tam fajnie pracowalo!!!!teraz musze zmieniac prace, bo pracowawcy powariowali, nie placa.Anonim ma racje tam zawsze pieniadze byly na czas

anonimy

poczejamy na przyszłość!przecież dalej pracujemy, a sami wiecie, że teraz ciężko z pracą

musicie jednak przyznac, ze troszke sie tez zmienilo w zakladach na plus. a ponadto mysle, ze warunki pracy przeciez nie sa gorsze niz wczesniej!

anonim znowu

Najważniejsze, że płacą w terminie nie jak wiekszosc innych firm w okolicy. Pracowałem w takiej jednej i pieniędzy nie widziełem.

Styropianek

Geno nie wychylaj sie ;P

CO DOBRE SZYBKO SIĘ KOŃCZY

TO JUŻ KONIEC BO JUŻ NAWET PAN T.SZ.SZUKA NOWEJ PRACY.BYŁ SOBIE STYROPOL.

zgodzę się z obserwatorem i to jest smutne bo prawdziwe :-( szkoda styropolu a mieli takie fajne lata i nie umieli tego wykorzystać

Arbet

"Arbet" rules:)

szczerbaty

może ktoś wie czy mają jakiś plan dotyczący dwóch zamkniętych zakładów??

Zostaw opinię o Styropol - Biskupiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Styropol