graham Packaging Poland Sp. z o.o. - Warszawa Międzylesie

Opinie o graham Packaging Poland Sp. z o.o. - Warszawa Międzylesie

w3e
użytkownik zarejestrowany

@tunder 91..hm do pewnoeg czasu? ale wlasciwicie to nie rozumiem co sie potem zmienilo tak rapteem?

tunder 91

do pewnego czasu bylo OK.Ale wydano citrinu

Typek

Witam. Mógłby ktoś napisać jak wygląda praca na stanowiskach operatorów cnc?

tfuj

GTCP w Międzylesiu to masakra. Wyzysk, nielimitowane godziny pracy, praca w delegacji 7 dni w tygodniu po kilkanaście godzin na dobę, stres, presja i wyścig szczurów. Grupki wzajemnej adoracji, podkopujące, donoszące i zwalczające się nawzajem. Jest robota - pracujesz po 15h na dobę (płatne 8). Nie ma roboty - siedzisz 8h i się nudzisz, nie wyjdziesz wcześniej. Cytując klasyka: ch... d... i kamieni kupa

Ex BM
@tfuj 15.12.2015, 16:56

A kto ty (usunięte przez administratora)jesteś, że wypowiadasz się na temat delegacji? Znam tam wszystkich "wyjazdowych" i jakoś nie pasujesz mi do schemata...

Ex BM
@Ex BM 15.03.2016, 20:54
A kto ty (usunięte przez administratora)jesteś, że wypowiadasz się na temat delegacji? Znam tam wszystkich "wyjazdowych&qu...

Schematu!!! Sry, literówka :)

Grahamek

Sorry ale nie. Nikt Ci nie powie, a dostęp do takich informacji mają tylko kierownicy.

kręciołek

Do Grahamka: Czy orientujesz się może jak mniej/więcej kształtują się zarobki inżynierów na stanowiskach konstrukcyjnych/technologicznych ?

Grahamek

Napisałem, że w zeszłym roku zwolnili 26 osób. A te 5 stanowisk zwolniło się bo goście sami odeszli w tym roku. Jeśli ktoś ma pytani to pisać. Postaram się odpowiedzieć. Pozdrawiam.

Grahamek

Witam, W najbliższych miesiącach Graham będzie prowadzić rekrutację do zakładu w Międzylesiu. W tej chwili trwa rekrutacja wewnętrzna i zakończy się 14.09.2015r. Poszukują osób na stanowiska: 1. Ślusarz Narzędziowy 2. Mechanik Działu Budowy maszyn 3. Operator obrabiarek CNC (informacja jeszcze nie potwierdzona) 4. Magazynier (informacja jeszcze nie potwierdzona) 5. Konstruktor Form (informacja jeszcze nie potwierdzona) Wszystkie te osoby odchodzą z firmy, więc sami zastanówcie się czy warto aplikować??? Co do kondycji firmy to raczej lepiej już nie będzie. Raczej skłaniałbym się do teorii upadku (w zeszłym roku zwolnili 26 pracowników). A co do wynagrodzenia to nie mam informacji. Pozdrawiam.

mario

słuchaj nikt tu nie mówi o bankructwie tylko o tym, że filia chyli się ku upadkowi średnimi krokami co do zwolnionych ludzi to ok. 50% . raczej nie można tego nazwać plotkami tylko faktami . Powód dla którego to piszę jest bynajmniej bardzo prosty chciałeś informacji więc ci odpisuje

Mario

tym, że firma się rozpada i długo jej z byłej świetności nie zostało przynajmniej jeśli chodzi o filie w Polsce

rafal

szukam kogos kto pracuje lub pracowal do niedawna przy produkcji w grahamie w sulejowku, albo w tym drugim zakladzie na slasku. robie badanie jakosci i potrzebuje paru informacji, z gory dzieki za pomoc! jaradana@yahoo.com

kammy
użytkownik zarejestrowany

Skoro zawsze graham Packaging szuka kogos do pracy, to gdzie w takim wypadku moge przeczytac ich aktualne ogłoszenia pracy? Słyszałem o firmie trochę dobrego, to i mysle, czy nie spróbować zaaplikować. Napiszcie proszę, jak jest tutaj jeśli chodzi o pensje, atmosferę oraz benefity pracownicze. Z góry dziękuję.

lola

co Wy opowiadacie... może w gtcp jest tak(usunięte przez administratora) :) w Sulejówku było super !!!! Produkcja narzekała jedynie na upały, ale to każdy pracownik produkcyjny musi liczyć się z baardzo wys. temperaturą na hali, to jest oczywiste. a księgowe ?? dwoją się i troją żebywypłaty były na czas ! jakie latanie po sklepach w godzinach pracy ? one codziennie zostają po godzinach, bo jest ich za mało !!! no sorry... ale na 3 polskie oddziały GPP ( Sul., GTCP i Bieruń ) jest tam TYLKO 5??

rafal
@lola 24.01.2014, 13:23

hej, mozesz do mnie napisac na jaradana@yahoo.com ? chce zapytac o pare spraw z sulejowka

Elmek

Pracowałem w dziale GTCP - dział budujący maszyny w Międzylesiu. Panują tam nieco inne zasady niż w zakładzie produkcyjnym w Sulejówku. Ogólnie - wrażenia ok (jeśli chodzi o zaopatrzenie w narzędzia pracy - super). Gorzej natomiast jest jeśli chodzi o współpracowników. Chłopacy, z okolicznych sulejowskich wiosek po ukończeniu zawodówki mają pozwolenie od niższej kadry zarządzającej na panowanie nad ogółem (nie mając pojęcia teoretycznego i praktycznego jak dany mechanizm dział). Klika nad klikami - aż razi. Oczywiście jest pewne grono osób które są warte koleżeństwa ale UWAGA - jest to ułamek. Gdyby dyr. techniczny wiedział co naprawdę dzieje się pod jego skrzydłami - dawno by się załamał - chociaż jego winy w tym tez trochę było, że zawierzał swojemu bezpośredniemu podwładnemu który działał na zasadzie "zygzaka" - a to szuja na szujami. Dyr. techn to w zarządzie osoba - plus kilku inżynierów - którzy są na wysokim poziomie. Warsztatowcy - łącznie z brygadzistami to delikatnie mówiąc błazny, którzy działają na zasadzie marionetek średniego szczebla - zaś działania "zygzakowatego" "podoficera technicznego" manipulują kukiełkami. Zarobki nie należą do wysokich - warsztat. Dział inżynierski - tutaj znacznie lepiej - wyższa średnia mazowiecka. Polecam pracę ale uprzedzam przed spoufalaniem się. Po dłuższym czasie i tak poznacie prawdę.

GTC-P (BM)
@Elmek 26.11.2013, 00:14

Muszę Cię rozczarować wykształciuchu ponieważ tylko jedna osoba na Budowie Maszyn jest po zawodówce. Reszta ma średnie, jeden wyższe i jeden studiuje. Więc jak jesteś niedoinformowany to nie pisz bzdur. Swoją drogą musieli Cię nieźle dojechać skoro w taki sposób obsmarowałeś gości z BM. Co do reszty wpisu to nie komentuje, nie mogę ;) pozdro. P.S. Jeśli ktoś będzie chciał jakieś info to pisać. Postaram się odpowiedzieć na pytania.

elmer

Pracowałem w tym cyrku dwa lata z kawałkiem i powiem wam że to co dzieje się w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Główny dyrektor (usunięte przez moderatora) to człowiek nie mający pojęcia co robi. Kierownicy działów są najbardziej niekompetentnymi osobami w firmie, jedyne co potrafią to zwalać winę za swoje decyzje na niższych w szeregu. Gdyby nie to że majstrowie z działu produkcji trzymają rękę na pulsie to ta firma dawno by upadła. Dodam jeszcze że panie pracujące w księgowości powinny już dawno trafić na bruk, bo jedyne co potrafią to grać w pasjansa i biegać na zakupy w godzinach pracy ale ponieważ są zatrudnione "po znajomości" to są nie do ruszenia.

werfsdfsd

Ludzie napiszcie coś na temat zarobków !

wolny

podzielam!!! już tam nie pracuję i jestem hepi:) Można by wymienić kilku/nastu oszołomów ale po co. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi a kandydatów należy ostrzec, że atrakcji tam mnóstwo:) na pohybel !

alberto_acosta

Właśnie. Może ktoś napisać jak kształtują się tam zarobki inżynierów ???

Grahamek

Do mała... Albo za krótko tu pracujesz, albo poprostu ci smakuje.

dsdgsd

Witam.Jestem zainteresowany praca tam.Czy ktoś się orientuje jak wyglądają tam zarobki na stanowiskach inżynierskich ???( szczególnie interesuje mnie stanowisko technologa)

mała

to po cholerę tu siedzisz? ja też pracuję w tej firmie, nikomu nie włażę w (usunięte przez moderatora) i uważam, że jestem traktowana uczciwie i tak też podchodzę do zadań które wykonuję

- Korporacja - Słabo zarządzana przez osoby techniczne a nie kadrę zarządzającą, - Problemy komunikacyjne między pracownikami, chaos i bałagan - Bardzo duża tendencja do wchodzenia pracownikom wyższym stopniem w (usunięte przez moderatora) - Problemy z wypłatą świadczeń za nadgodziny (pracownicy fizyczni) - Pracownicy biurowi brak świadczeń za nadgodziny, a jeżeli się nie zostaje po godzinach nie jest to mile widziane przez kierowników. - Bardzo duży stres i presja ( to raczej norma w korpo) - Wynagrodzenia za pracę niższe niż na rynku w danej branży - Brak dodatków motywacyjnych - Brak szkoleń i perspektyw rozwoju - 20% wynagrodzenia jest pobrane na rzecz regulaminowej premii która jest zależna od wyników w pracy, widzimisię i nastroju kierownika. + Regularnie spływająca pensja (nie zawsze poprawnie policzona) + Dodatkowe pakiety medyczne + multisport potrącane na życzenie z pensji + ciekawy wpis do CV. . .

Zostaw opinię o graham Packaging Poland Sp. z o.o. - Warszawa Międzylesie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie graham Packaging Poland Sp. z o.o. - Warszawa Międzylesie