Opinie o Graham Packaging Poland Sp. z o.o. w Sulejówek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Graham Packaging Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Graham Packaging Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graham Packaging Poland Sp. z o.o. w Sulejówek

Dawno komentarzy nie było a ja właśnie wypatrzyłem ofertę pracy dla elektryka. Piszą o stawce 35 zł brutto od godziny przy czym wymagają też doświadczenia (minimum 5 lat). co z zatrudnianiem osób z mniejszym stażem, jest to możliwe?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Graham Packaging Poland Sp. z o.o.?

Qwerty Nowy wpis

Witam. Interesuje mnie praca jako tokarz lub operator cnc. Na jaką stawkę mogę liczyć. Mam doświadczenie 17 lat na stanowisku operator cnc(Siemens, heidenhainn, fanuc)?

Czy w Graham Packaging Poland Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Graham Packaging Poland Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Inżynier Technolog.
Darek

Witam czy w firmie są przyjęcia do pracy i jaka stawka na godzinę?

@Darek

Dzień dobry; Obecnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Kontrolera Jakości oraz Tokarza CNC w oddziale w Międzylesiu. Wynagrodzenie jest zależne od umiejętności kandydata. Pozdrawiam

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz zamieszczone opinie.

Czytamy je wszystkie z zainteresowaniem i doceniamy każdy zamieszczony głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, informacje o naszej organizacji.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników lub pracodawcę.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem:Graham.Rekrutacja@grahampackaging.com

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Graham Packaging Poland

Najgorsza firma płacą 12 zł za godzinę wykorzystują pakowaczy niema żadnej przerwy na śniadanie do kibla nie można wyjść ustawiacze nie chcą zmieniać pakowaczy pracuje się 12 godzin cały czas na nogach tylko Ukrainiece mągą tam charować jednym słowem omijanie z daleka ten (usunięte przez administratora)

Lenka

Przepraszam, a ukraińcy to co ❓Nie ludzie? Zapomniałam że w Polsce u kogo większy ten pan!

Pablo

Bardzo dobrze mówicie o tym bałaganie nie można wyjść do kibla nie można wyjść na śniadanie jednym słowem nie polecam tam pracować za grosze

Lenka
@Pablo

Nie przesadzaj-wyjść do kibla, albo na fajkę, to naprawdę żaden problem.Obecnie pracuje w Graham i tam naprawdę bardzo miła atmosfera!

Daniel

Jak firma daje sobie rade po przestoju? Czy w ogóle potrzebuje teraz nowych ludzi?

@Daniel

Dzień dobry, nie mieliśmy ''przestoju''. Proszę śledzić ogłoszenia o pracę. Rekrutujemy obecnie osobę do działu Kontroli Jakości. Pozdrawiamy

Operator cnc

Jak wygląda praca operatora? Stawka? System pracy? Własnoręcznie pisze się programy czy w formie,, pan guziczek"?

w tej firmie to trzeba głupich do pracy a nie pracowników

z pier..

człowieku przyjdziesz do pracy do tych żydów to dostaniesz numer jak w (usunięte przez administratora) i zamiast ubrań to łachy .zamiast cie przeszkolić to najgorszą robotę dostaniesz jadł będziesz polietylen i szczał po gaciach i za psi grosz będziesz (usunięte przez administratora) i tyle

Adri

Maciej rację omijanie z daleka ten bur.... brygadziści to gbury ustawiacze jeszcze gorsi tylko liczy się oby dużo zrobić palet i cały czas buta i buta przez 12 godzin a te kur.... nie chcą zmieniać nawet do kubka jednym słowem kur........... i (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Adri

Widzę że jesteś poirytowany sposobem traktowania pracowników, próbowałeś może rozmawiać na ten temat z szefostwem? Od Twojego wpisu minął już miesiąc, więc jestem ciekaw czy udało Ci się jakoś zmienić tę sytuację.

Mika

Wykorzystują pakowaczy płacą 12 zł i myślą że zarabiamy mnóstwo kasy nie można wyjść na żadną przerwę przez 12 godzin (usunięte przez administratora) nie pracujecie w tej firmie omijanie z daleka

Super firma

Prac

Super firma

(usunięte przez administratora) oszukanicy

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Graham Packaging Poland Sp. z o.o.?

Szanowny Użytkowniku, Wszystko zależy od stanowiska i struktur danego działu. Jest to idealne pytanie do rozmowy i przedstawienia możliwych ścieżek awansu w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej. Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem napisz do nas na skrzynkę rekrutacyjną, odpowiemy na Twoje pytania. Adres: Graham.Rekrutacje@grahampackaging.com

Jeśli chodzi o oddział w Warszawie Międzylesiu to polecam. Spore wymagania i owszem czasem praca ponad normalne godziny, bez dodatkowego wynagrodzenia. 1-2 tygodniowe wyjazdy, głównie USA, czasami bez ostrzeżenia. Ale w wynagrodzeniu wszystkie niedogodności są zrekompensowane, podejmując pracę wszystko było opisane, tak że niespodzianek nie ma. Praca ciekawa, można się sporo nauczyć

Zostaw merytoryczną opinię o Graham Packaging Poland Sp. z o.o. - Sulejówek

• Jak się pracuje w Graham Packaging Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graham Packaging Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Graham Packaging Poland Sp. z o.o.