Graham Packaging Poland

Sulejówek

Opinie o Graham Packaging Poland

Iza

Firma Graham Packaging Poland już nie prowadzi rekrutacji na te stanowisko, więc odpowiednia osoba musiała zostać zatrudniona. Czy może ktoś wie, jak wyglądał proces rekrutacyjny? Jakie wskazówki mogą przydać się potencjalnym pracownikom?

Iza

Czy ba stanowisku account managera jest jasno wytyczona możliwa ścieżka rozwoju? Firma aktualnie prowadzi rekrutacje na te stanowisko, szuka się osóbz niewielkim doświadczeniem, więc możliwość rozwoju będzie dla wielu potencjalnych pracowników kluczowa.

kloza

to chyba szukali, bo niestety ja jest oferty juz nie widzę @alek :( a szkoda, bo wydaje sie być ciekawa

lot

powodzenia. granda i ham to jest ta dobra fima

dc9a

gulag

vuaz

sulejowek graham 5 ustawiaczy i 5 pokowaczy na zmianie .jeden pracuje ze mu pot po d.. cieknie a inni siedza i sie smieja najbardziej niesprawidliwy system pracy i placy pakowacz pare groszy a ustawiacze krocie dodac warsztat ktory bierze pieniadze za nic a kierownictwo gbury i durnie to dla nich zadobre slowa zenada

tzlb

kierownik produkcji ss ustawiacze to psy kierownika a reszta to klika i donosiciele i granda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

kubaj19@op.pl

Pracowałem tam 20 lat.Jestem wdzięczny,że w trudnych dla siebie czasach znalazłem właśnie tam zatrudnienie.Znam wszystkie stanowiska pracy w firmie,każde ma plusy oraz minusy.Pamiętajmy ,ze firma funkcjonuje w realiach polskich a nie amerykańskich,stąd te wszystkie żale.

pawełp
@kubaj19@op.pl 19.05.2015 15:53

A czy coś wiadomo na temat przyszłości zakładu w Sulejówku? Będzie się rozwijał czy może likwidował? Pojawiają się nowe maszyny? Podobno dużo biznesów potracili ostatnio. A może to plotki?

to prawda jeżeli lubisz surwiwal to firma dla ciebie za 8,5o brutto 12 h na nogach bez przerw jeżeli maszyna nawali to na szczocie jeżdzisz a operatoży jak pawie po hali chodza a w lato przesiadują w klimatyzowanym pomieszczeniu i nie raczą wyjść żeby naprawić usterkę a póżniej na tobie się wyżywają że za mało zrobione

xxx

a moze mi ktos powiedziec jakie sa te marne zarobki?

to prawda za nic ludzi nie mają a jak idziesz po pod płacą grosze a jak idziesz po podwyżke to mówią żebyś sie zwolnił a co najlepsze tem w lato osiaga nawet 55stopni

[usunięte przez moderatora], praca po 12h za marne grosze, bez przerw chyba że toaleta, i wszystko co najgorsze...

Zostaw opinię o Graham Packaging Poland - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graham Packaging Poland