Opinie o BKK Wierzytelności w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BKK Wierzytelności. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BKK Wierzytelności o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKK Wierzytelności w Wrocław

Żurawiowa

Za późno na związki zawodowe, teraz gdy z prawie-korporacji staliśmy się rodzinną-działalnością-gospodarczą nie spełniany wymogów, za mało ludzi zatrudnionych na czas nieokreślony. Trzeba było o tym w listopadzie myśleć! Trzeba poczytać w sieci! Jakby się jednak dało to czemu nie. Wkurzmy prezesa :-)

on

byly pracownik - 2010-01-28 15:32:41 zadna nowosc jak dla mnie, to bylo do przewidzenia ze firma predzej czy pozniej zaliczy dno. Bo tak to jest niestety jak sie ma pracownikow za nic, jedno wielkie zero. Brawo!! i jeszcze raz- Brawo!!! załóżmy związki zawodowe, wtedy nas nie rusza

byly pracownik

misiaczek

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BKK Wierzytelności? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
nnnnnnnn

cisza......................

Spżątacz

I bardzo dobrze! Działania zarządu zawsze są ukierunkowane na logiczne, przemyślane i strategiczne działania! Nigdy nie robią nic głupiego, niegospodarnego, czy nie narażają przyszłości firmy swoimi decyzjami! Najpierw głośne podwyżki, po dwóch miesiącach redukcja pensji i zwolnienia! Nie dziwię się, że chcą wywalić wszystkich co zarabiają więcej niż 2300 brutto podstawy i zastąpić ich świeżynkami, które trenerzy wyszkolą w czasie okresu próbnego, albo wymienią na innych powracających z anglii czy irlandii ze zmywaka! 1500 brutto wita i pozdrawia! Dodam tylko, że zarząd już raz tak rekrutował na tarnogajskiej i wszyscy wiemy czym to się skończyło, ale co tam! Są zwolnionka jest zabawa! Najważniejsze że jest siedziba na 100 osób w której pracuje 30 bo firma ledwo przędzie hehehe:) No więc: rekrutujcie i wymieniajcie krzykaczy i kombinatorów! Też ich nie lubię i jestem ciekawy jak sobie poradzicie z ich egzekucją zawodową hehe

Rekrutacja

Ja tam wiem, że rekrutacja trwa i chętnych jest sporo, mamy kryzys mili Państwo, z pracą nie jest łatwo, natomiast obecne działania Zarządu ewidentnie ukierunkowane są w celu czyszczenia zespołów z ludzi, którzy są słabi oraz kombinują. Pamiętajcie, wielu zarządzających callcentrami w Polsce wolą świeżynki za 1500 zł, które pracują rzetelnie, niż doświadczonych negocjatorów, którzy zajmują ostatnie miejsca w wynikach. To jest dopiero żal.pl. Wymianka 10 krzykaczy na 10 świeżynek to oszczędność dla firmy bardzo duża. Po 2 miesiącach szkoleń będą windykować jeszcze lepiej, tym bardziej na scenariuszach.

Arnold

Trochę racji w tym jest, niektórych boli po prostu fakt ze beda zarabiali mniej, ale co racja to racja, różnica w zarobkach nie przekładała się ani na wyniki ani na umiejętności. Nie ma sie co jednak łudzić, nikogo sami nie docenią.

zadowolona

A mnie się podobają zmiany jakie [usunięte przez moderatora] wprowadzi! Skończyła się niesprawiedliwość gdzie uprzywilejowani znajomkowie grubego kiera dostawali wyższe pensje, a niejednokrotnie windykowali mniej pieniędzy od referentów! Zarząd dobrze zrobił że pozwolił [usunięte przez moderatora] na wyrównanie pensji teraz wszyscy są traktowani uczciwie. Oceniam jej zmiany na duży plus!

anty marsjanin !

No widzisz i teraz sama obrażasz...skąd wiesz,że to gbur ? Znasz go ?:) Mój nick kompletnie nie ma nic wspólnego z Panią Dyrektor ro raz, dwa - nie masz pojęcia na jakim stanowisku pracuje i pewnie byłabyś wielce zaskoczona jakbym napisał,możesz być liderem marnego projektu, ścierać się po nocach co tu zrobić,żeby wyniki podskoczyły,a ja i tak nawet jako operator bym zarabiał więcej :) Po za tym,nie bądź taka pewna siebie,bo dzisiaj możesz być liderem,a jutro już tylko referentem...Co do Pana, o którym się wypowiadasz i którego już w BKK nie ma - to tak się składa,że nie wiele miałem z nim wspólnego ;) A i tak nie rozumiem tej cały desperackiej obrony Pani Dyrektorzycy, mi tam dobrze jest w BKK,a moja wypowiedź jest obiektywna,może jej działania mnie za bardzo nie dotknęły,ale innych profesjonalistów tak.ŻENADA ŻENADA.Mam nadzieję,że nie zatrudnią takiej osoby jak Ty,bo nie wytrzymałbym z drugą Panią kwa kwa.

Aga

No i znowu obrażasz (chociaż co dziwne nie mój poziom wypowiedzi:)), ale już nic nie piszę bo cały czas to samo. Podsumowują, jak w firmie nie wiem, jakie zarobki dla początkujących takie ja wszędzie, dla dobrych pan anty napisał. Popieram wszystkie głosy rozsądku, nie zgadza się z przedmówcą- straszny gbur.

Oczywista oczywistość

Uważam, że pomysł [usunięte przez moderatora] jest wybitny i wyborny, do dzieła Don Kiszocie w spódnicy! Zrekrutuj wszystkich z Ultimo, całą swoją Cudowną Grupkie! Obecnych pracownikow dalej oszukuj i przekręcaj na pensjach i premiach, a ostatecznie zwolnij w swoim stylu: zastrasz ze będzie dyscyplinarka i obdzwonisz wszystkie firmy windykacyjne i banki aby utrudnić znalezienie nowej pracy. Zachowanie na poziomie rynsztoka, ale to Twoje życie i sama robisz tak jak umiesz i czujesz się najlepiej:) Zwolnij wszystkich, a potem zatrudnij swoich kolegów i koleżanki z Ultimo! Zobaczymy jak oni zareaguja gdy ich będziesz przekręcała na pieniądzach, a będziesz na pewno bo jak Tobie każą to [usunięte przez moderatora] posłusznie zrobi dobrze Zarządowi... Swoją drogą ci Twoi ludzie z Ultimo albo nierozgarnięci, albo z ostatniej łapanki są że w ogóle rozważają takie pomysły:) Popieram ideę w całej rozciągłości - skoro windykatorzy z 4 letnim doświadczeniem z super Grupy Ultimo chcą odejść i pracować za 1500brutto to trzeba zatrudnić takich referentow natychmiast! Duża buźka dla [usunięte przez moderatora]! Dyrektora o manierach [usunięte przez moderatora]

Aga

Czyli żeby obrażać odwagi wystarczy ale żeby podpisać się swoim nazwiskiem to już nie, lepiej kolegi - to jest dopiero żal.pl. Nie spodziewałam się, że po moim wpisie ty i tobie podobni zareagują na jak to nazywacie "na poziomie" ale też nie spodziewałam się takiego ataku. Co ci się nie podoba w [usunięte przez moderatora] czy lojalnym jej pracownikom, może to, że w przeciwieństwie do ciebie nie pracują już na najniższym szczeblu call center. Pewnie riposta będzie równie "na poziomie" jak poprzednie ale nadal to [usunięte przez moderatora] jest dyrektorem, ja Liderem a ty operatorem:) Powodzenia. Pewnie ten kolega, za którym tak tęsknicie załatwi ci ekstra pracę, tylko najpierw ktos jego musi zatrudnić a z tego co wiem nie ma zbyt wielu chętnych.:(

anty marsjanin !

Ohoho dziewczynko - pewnie dzięki [usunięte przez moderatora] zarabiasz 1000 na rękę - gratulacje :) A po za tym zacytuj zdanie, który mówi o moim niezadowoleniu,bo ja nie przypominam sobie,żebym napisał,że mi się w bkk nie podoba.Czytanie ze zrozumienie nie idzie Ci najlepiej ;) A co do ostatniego zdania, to nie zamierzam nawet się wypowiadać,ale jak Ci się lepiej zrobi to podpisze się jako jakiś pracownik z bkk :)

Aga

No dobra, to dlaczego narzekasz, skoro dostajesz kasę nieporównywalną do innych firm? W głowie ci się poprzewracało czy jak? A i dzięki [usunięte przez moderatora] nie zarabiam 1500:), tylko ja sobie na to zasłużyłam pracą a nie mąceniem i w przeciwieństwie do ciebie miałam odwagę powiedzieć prawdę jeżeli coś mnie gryzło między oczy a nie na forum. Na miejscu [usunięte przez moderatora] już dawno bym dowiedziała sie kto tak nadaje i spojrzała mu w oczy, jak Ty (o anonimowy) :( no ale cóż nie każdy potrafi pokazać choć minimum honoru.

anty marsjanin !

Widać jaką jesteś super windykatorką, w zasadzie mówi to Twój poziom wypowiedzi :) Komu chcesz na złość zrobić ? Uważasz,że specjaliści,którzy są jeszcze w tej żenującej firmie będą ochoczo składać CV do Kruka, Ultimo czy AIG - nie rozśmieszaj mnie :) No,ale dlatego Ty zarabiasz 1500 brutto,a Ci specjaliści z BKK, którym nie dorównasz 3000 netto ;) Pozdrawiam super windykatorke z Ultimo :D

święty wilkołak

Przecież wiemy kto robił ostatnią rekrutację (tą z której nikogo nie zatrudniono) chyba te same osoby zrobią kolejną rekrutację w razie potrzeby nieprawdaż?

animka

marsjanka - 2010-01-21 23:28:39 Dlaczego nie zmienicie pracy? Na co czekacie? jak to w koncu zrobimy to ci pare rzeczy opadnie na podłoge. Pamietaj o jednym. Prezesi tej firmy juz nikogo nie zrekrutuja - wszyscy juz wiedza czego sie mozna po nich spodziewac Obowiązek rekrutacji spocznie na pani dyrektor na call center :) to bedzie ciekawe :) zobaczymy kogo nam zrekrutuje

Wisznia

Najlepsza praca w windykacji była w Ultima Ratio i w ProfiRealu :)

marsjanka

To rozumiem:) A gdzie teraz jest najlesza robota w windykacji?

Zostaw merytoryczną opinię o BKK Wierzytelności - Wrocław

BKK Wierzytelności