Opinie o WGN Nieruchomości Sp. z o.o. w Wrocław

WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. To 85 biur i ponad 500 doświadczonych agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich. To lider działający z sukcesem od 22 lat, posiadający obszerną ofertę rynku nieruchomości komercyjnych i apartamentowo – rezydencjalnych, co przyciąga inwestorów zarówno z polskiego, jak i międzynarodowego rynku. Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WGN Nieruchomości Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie WGN Nieruchomości Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o WGN Nieruchomości Sp. z o.o. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Mix_21
Klient

Witam. Stanowczo odradzam współpracę z firmą WGN Nieruchomości(usunięte przez administratora) Byłem Klientem chcącym kupić dom. Pani, która mnie "prowadziła" była kompletnie nieprzygotowana nawet w znajomości prawidłowego metrażu domu. Pani bez braku podstawowych kompetencji i wiedzy jakie dokumenty są potrzebne do realizacji aktu kupna-sprzedaży. Kilka dni przez planowaną datą spotkania u notariusza, wychodziły kolejne sprawy, które nie były załatwione/sprawdzone przez Biuro WGN. To odraczało akt notarialny o kolejne tygodnie. Nie polecam!!!

Kasia
Klient

Takisobie - jeśli nie wykazujesz się w pracy i się nie starasz to wybacz żeby pracodawca trzymał takiego pracownika....i dokładał do interesu....Pracowałam w różnych firmach i nie dostałam samochodu służbowego, ani zwrotu za paliwo i tak jest w większości firmach. Jak przyszedłeś na rozmowę kwalifikacyjną to miałeś przedstawione warunki pracy jak to wygląda także wiedziałeś na co się piszesz .....

Kasia
Klient

Marzena ta osoba robi po złości teraz i specjalnie daje takie komentarze ....

Monika
Klient

Czytam Twoją "opinie" i tak sobie myślę, że przemawia przez Ciebie żal utraconej współpracy. Wydaje mi się, że od dawna w Agencjach nieruchomości czy ubezpieczeń brak jest jakichkolwiek stałych form wynagrodzenia. To po pierwsze, a po drugie - to zrozumiałe, że po odejściu pracownika Umowy zawarte przez niego zostają w Agencji, którą się reprezentowalo - a co niby miałoby się z nimi stać?!?! Tak mi się wydaje, że kiedy przyjmujesz warunki współpracy związane z pracą Przedstawiciela czy Agenta to z automatu zdajesz sobie sprawę z faktu "źle pracuje - nie ma pieniędzy, dobrze pracuje - nie potrzebuje żadnej" podstawy", bo stać mnie na paliwo z wypracowanej prowizji ". Czasy" Czy się stoi, czy się leży 1000 się należy " już dawno minęły.

@Kasia

Ale po co takie rzeczy w ogóle robić? Czujecie złość z tego powodu, że tak pisze czy skutek minął się w jego przypadku z zamierzonym?

Tomasz Nowy wpis
@Monika

Rozumiem że takie czasy minęły, jednak życie tylko z prowizji nie każdemu odpowiada. Przecież są miesiące lepsze ale też i gorsze gdzie przydałaby się choć najniższa krajowa na rękę. Tu nie dają zupełnie nic na początek zanim ktoś się wdroży?

mikael Nowy wpis
@Tomasz

Nie, taka praca.

Agata

WGN szkoli na swój koszt, zarówno agentów, jak i franszyzobiorców i nie dopuści do pracy bez całkowitego przeszkolenia. Marka istniejąca od 30 lat nie może sobie pozwolić na brak profesjonalizmu.

WGN

Wszystkie aktualne informacje dotyczące ilości biur oraz statystyk przeprowadzonych przez doradców WGN transakcji są dostępne na stronie firmy. Na stronie WGN.pl, w bloku NAJLEPSI DORADCY WGN znajdują się miesięczne zestawienia agentów, którzy w danym miesiącu przeprowadzili minimum 4 transakcje. To nie są tylko statystyki a konkretne osoby i transakcje. Sieć się cały czas rozwija, zawierane są kolejne umowy franszyzowe, co świadczy o zaufaniu marce.

Iśka Nowy wpis
@Agata

Proszę ,nie podstawiać najmniejszego palca przy tych zapewnieniach .W kwietniu odeszłam wypowiadajc umowę franczyzobiorcy WGN,ponieważ nie dosyć ,że zatrudniał na czarno lub umowy zlecenia ,to nie spełniał niemal żadnych warunków umowy przez siebie skonstruowanej .Pośrednicy wypuszczani "na żywca" bez jakichkolwiek szkoleń merytorycznych ,pozostawieni sami sobie z brakiem wiedzy i doświadczenia .Jeżdżący prywatnymi samochodami,na własnym paliwie podczas gdy rodziny franczyzobiorców wożą się samochodami ,które stanowią koszty firmy .Ja wyróżniana przez centrale na listach TOP 20 niemal co miesiąc ,na konto dostawałam ok .2800zł "prowizji " co po odliczeniu własnych kosztów paliwa( z telefonem łącznie ) pozostawiało mi poniżej 2000zł.A upominając się o szkolenia ,zostałam wrogiem nr1.Szkoliłam się za własne pieniądze i z własnej inicjatywy .Mimo zapewnień w umowie zlecenie , pracowałam na własnym komputerze ,telefonie ,z aparacie fotograficznym,własnym samochodzie z moim paliwem ,po szkolenia łącznie.Jest Pani dalej pewna tego profesjonalizmu marki z 30letnim doświadczeniem? Nie wystarczy posługiwać się sloganami typu "bycie liderem zobowiązuje ".Może pora ,żeby centrala baczniej przyglądała się swoim franczyzobiorcom ,bo niestety nie wszystko złoto co na zewnątrz próbuje świecić .Jakby nie patrzeć ,takie praktyki prędzej czy później wypłyną na powierzchnię i dopiero szambo spod złotego papierka się rozleje na całą sieć . Nie kazdy pracownik da się zastraszyć... Ale i wierzę,że nie każdy franczyzobiorca WGN ,reprezentuje taki poziom jak mój były pracodawca .Uczciwym i profesjonalnym,życzę świetnych relacji z pracownikami i wielu udanych transakcji.

Iśka Nowy wpis
@WGN

Do niedawna byłam pokazywana na Państwa miesięcznych listach T(usunięte przez administratora)0 z transakcjami 6-9 miesięcznie ,niemal od pierwszego miesiąca ...Z dyplomem za najszybszy start sprzedażowy...Wypowiedziałam umowę franczyzobiorcy ,u którego pracowałam bo od samego początku łamał warunki umowy od braku szkoleń ,pracę na czarno lub umowę zlecenie podwójnie opodatkowana co powodowało ,że po odliczeniu kosztów (paliwo ,telefon a nawet komputer i aparat fotograficzny o amortyzacji samochodu nie wspominając ) z przelanej prowizji nawet 2000 mi nie zostawało .Szkolenie z własnej inicjatywy i na własny koszt ,miałam jako jedyna w oddziale ... Franczyzobiorcę stać było jedynie na wydrukowanie gotowca z socjotechnikami jak wykonywać "zimne telefony " . Żadnego merytorycznego wsparcia .Brak szacunku do pracowników .W ciągu niecałego roku mojej pracy ,odeszło od niego 8 bardzo dobrych pośredników .Może pora,żeby centrala nieco bliżej zaczęła się przyglądać swoim franczyzobiorcom ,bo jednistka może wpłynąć bardzo poważnie na całą sieć jako markę .A wierzę ,że większość franczyzobiorców to uczciwi ,pracowici ludzie szanujący swoich agentów .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w WGN Nieruchomości Sp. z o.o.?

Stary pracownik

Stanowczo odradzam pracodawce WGN nieruchomosci. Zaczynajac od tego ze po przyjęciu dostaje się stare oferty do prowadzenia ( coś co nie sprzedaje się już baaardzo długo) wszyscy nowi klienci sa kierownia do kogos innego ( nawet po kilku miesiacsch pracy). Przy konieczności wyrwania zeba i nieobcnosci w pracy 2 dni brak wynagrodzenia za te dni, wynagrodzenie marne jest marne - kilka stówek a siedzi sie w pracy 8h. (usunięte przez administratora)

Helena
@Stary pracownik

To jaką umowę proponują skoro nie można wziąć l4 płatnego na leczenie zęba? Serio kilka stówek za 8h pracy? I ktoś się na to zgadza?

WGN Wrocław - Drektor Oddzialu
@Stary pracownik

Chyba Pan/Pani jest faktycznie „Starym” byłym agentem, gdyż dodatki do wynagrodzenia o takiej wysokości były „wieki temu”. Nasi agenci otrzymują wynagrodzenie z tytułu przeprowadzonych transakcji i zapewne nie są to wynagrodzenia , tak jak Pan/Pani pisze, „kilka stówek”; średnie wynagrodzenie za ostatnie 5 pięć miesięcy wynosi 8.250 zł „na rękę” a średni staż pracy w WGN Wrocław wynosi ponad 8 lat. A co miesiąc kilka osób z zespołu WGN Wrocław ma zawsze wynagrodzenia pięciocyfrowe. Dlatego też wartość naszego zespołu jest niepodważalna , ciężko jest przejść kwalifikacje, które osobiście przeprowadzam, aby znaleźć się w naszym zespole doradców ds. nieruchomości. Nowy agent dostaje na start sprawdzone, dobre oferty, gwarantujące szybką sprzedaż i uzyskanie wynagrodzenia prowizyjnego. Aby przyjąć się do pracy w naszym biurze, kandydat musi mieć predyspozycje pracy z ludźmi i doświadczenie w usługach. To nie jest praca na etat z wynagrodzeniem płatnym w stałej miesięcznej wysokości. W ubiegłym roku 2021 , cała Grupa WGN przeprowadziła ponad 15.000 transakcji, o wartości ponad 3 mld złotych, co stanowi ok 2% całego wolumenu sprzedaży lokali i nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego w Polsce. Dyrektor Działu Nieruchomości WGN Wrocław

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Doradca klienta oferowane przez firmę WGN Nieruchomości Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Samdzielna/y Księgowa/y
Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska
(14 opinii)
logo firmy Kierownik Działu Realizacji
Wrocław
Agencja Pracy Pixy Sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna
Wrocław
Cloud Call Center Sp. z o.o.
(154 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Doradca ds. Nieruchomości w WGN Nieruchomości Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Czarek

Podpowiedzcie jaką umowę podpisuje firma z przyszłym pracownikiem/agentem?

Pracodawca

@Czarek

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji oraz warunków współpracy.

W mieście Słupsk były ciekawe oferty pracy na doradca klienta. Co powiecie o zarobkach w firmie WGN Nieruchomości Sp. z o.o.?

Czy w WGN Nieruchomości Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Doradca Klienta?

Marta

Pisaliście tu o WGN, że jest wynagrodzenie prowizyjne, no i teraz zastanawiam się, w jakiej wysokości. To dopiero cenna informacja. A tak w ogóle to troszkę się zastanawiam, czy komentujący mają na myśli pracę konkretnie dla biura na Ruskiej we Wrocławiu, bo to jego profil. Niektóre inne oddziały mają swoje konta na tym forum, a wiadomo, że co oddział, to atmosfera, czy warunki mogą się różnić. Mam rację?

Czy firma WGN Nieruchomości Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dominika

Za te szkolenia trzeba płacić całość z własnej kieszeni?? Czy może pracodawca w WGN pokrywa jakiś koszt a pracownik dopłaca tylko część? Ile to kosztuje? I czego najczęściej dotyczą te szkolenia oraz jak często są organizowane?

Jaki dress code obowiązuje w WGN Nieruchomości Sp. z o.o.?

kandydat
Kandydat

płacą podstawe czy za darmo sie pracuje?

Jolka
@kandydat

wynagrodzenie prowizyjne, nie ma podstawy

@Jolka

Czyli jak wyglądają widełki kwoty netto na jaką można liczyć miesięcznie pracując w WGN Nieruchomości? Czy zdarza się, że wypłata jest niższa niż najniższa krajowa? To dość ważna kwestia więc chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć.

Jolka
Kandydat
@Dominika

Jest prowizja, o jakich ty widełkach czy podstawie mówisz. Widać że branży nie znasz.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w WGN Nieruchomości Sp. z o.o. mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Co nowego w WGN Nieruchomości? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w WGN Nieruchomości?

anonymous
@Administrator

Szukam informacji na temat WGN w Warszawie? Jaka atmosfera/ Jak się tam pracuje?

Dominika

@byly pracownik a kiedy zakończyłeś prace w WGN Nieruchomości? Czy możliwe, że jednak od tego momentu sytuacja w firmie się zmieniła, a atmosfera ulega poprawie?

Dominika

@nie polecam wiele aspektów zatrudnienia, takich jak atmosfera w firmie, istnieje socjalu, czy też dodatkowych benefitów nie są opisane w umowie o prace. Często to one wpływają na samo zatrudnienie najbardziej i sprawiają, że jest nam w danym miejscu lepiej, bądź gorzej. Jak wyglądają te aspekty tutaj?

Dominika

@byly pracownik a możesz napisać więcej konkretów? Na pewno moze to pomoc wielu osobom zainteresowanym

nie polecam
@Dominika

po prostu czytaj umowę przed podpisaniem tam wszysie informacje bedziesz miała - jesli dobrze przeczytasz to podejmiesz właściwa decyzję (usunięte przez administratora)

olo

A ja sobie bardzo chwale, osiągam bardzo duże zarobki tj. kilka średnich krajowych ale wam się nie chce robić to narzekacie. Pozdrawiam całą ekipę z Ruskiej , boże jak ja kocham tę pracę.

ee

A może wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? podobno jest szansa na dobre premie do podstawy.

Zostaw merytoryczną opinię o WGN Nieruchomości Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w WGN Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WGN Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WGN Nieruchomości Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie WGN Nieruchomości Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy WGN Nieruchomości Sp. z o.o., to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WGN Nieruchomości Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 43 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

WGN Nieruchomości Sp. z o.o.