Opinie o WGN Nieruchomości Sp. z o.o. w Wrocław

WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. To 85 biur i ponad 500 doświadczonych agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich. To lider działający z sukcesem od 22 lat, posiadający obszerną ofertę rynku nieruchomości komercyjnych i apartamentowo – rezydencjalnych, co przyciąga inwestorów zarówno z polskiego, jak i międzynarodowego rynku.


Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WGN Nieruchomości Sp. z o.o. w Wrocław

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Stary pracownik
Były pracownik

Stanowczo odradzam pracodawce WGN nieruchomosci. Zaczynajac od tego ze po przyjęciu dostaje się stare oferty do prowadzenia ( coś co nie sprzedaje się już baaardzo długo) wszyscy nowi klienci sa kierownia do kogos innego ( nawet po kilku miesiacsch pracy). Przy konieczności wyrwania zeba i nieobcnosci w pracy 2 dni brak wynagrodzenia za te dni, wynagrodzenie marne jest marne - kilka stówek a siedzi sie w pracy 8h. (usunięte przez administratora)

NickFury
Kandydat
 Pytanie
@WGN Wrocław - Drektor Oddzialu

Rozumiem że jest u Państwa umowa agencyjna, jednak czy nowe osoby mają jakąś podstawę na czas wdrożenia czy wynagrodzenie to tylko sama prowizja?

K Nowy wpis
Inne

Nikt jeszcze nie udzielił bardziej szczegółowej odpowiedzi względem warunków finansowych? mnie także ciekawi zagadnienie tej prowizji, która ostatnio poruszono. Jakie średnie ich wysokości wypadały w tym roku? znacie wyniki? wzrastają z czasem? I czy nastąpią jakieś zmiany teraz od kolejnego roku?

Stary pracownik
Były pracownik

Stanowczo odradzam pracodawce WGN nieruchomosci. Zaczynajac od tego ze po przyjęciu dostaje się stare oferty do prowadzenia ( coś co nie sprzedaje się już baaardzo długo) wszyscy nowi klienci sa kierownia do kogos innego ( nawet po kilku miesiacsch pracy). Przy konieczności wyrwania zeba i nieobcnosci w pracy 2 dni brak wynagrodzenia za te dni, wynagrodzenie marne jest marne - kilka stówek a siedzi sie w pracy 8h. (usunięte przez administratora)

Helena
Inne
@Stary pracownik

To jaką umowę proponują skoro nie można wziąć l4 płatnego na leczenie zęba? Serio kilka stówek za 8h pracy? I ktoś się na to zgadza?

WGN Wrocław - Drektor Oddzialu
Pracownik
@Stary pracownik

Chyba Pan/Pani jest faktycznie „Starym” byłym agentem, gdyż dodatki do wynagrodzenia o takiej wysokości były „wieki temu”. Nasi agenci otrzymują wynagrodzenie z tytułu przeprowadzonych transakcji i zapewne nie są to wynagrodzenia , tak jak Pan/Pani pisze, „kilka stówek”; średnie wynagrodzenie za ostatnie 5 pięć miesięcy wynosi 8.250 zł „na rękę” a średni staż pracy w WGN Wrocław wynosi ponad 8 lat. A co miesiąc kilka osób z zespołu WGN Wrocław ma zawsze wynagrodzenia pięciocyfrowe. Dlatego też wartość naszego zespołu jest niepodważalna , ciężko jest przejść kwalifikacje, które osobiście przeprowadzam, aby znaleźć się w naszym zespole doradców ds. nieruchomości. Nowy agent dostaje na start sprawdzone, dobre oferty, gwarantujące szybką sprzedaż i uzyskanie wynagrodzenia prowizyjnego. Aby przyjąć się do pracy w naszym biurze, kandydat musi mieć predyspozycje pracy z ludźmi i doświadczenie w usługach. To nie jest praca na etat z wynagrodzeniem płatnym w stałej miesięcznej wysokości. W ubiegłym roku 2021 , cała Grupa WGN przeprowadziła ponad 15.000 transakcji, o wartości ponad 3 mld złotych, co stanowi ok 2% całego wolumenu sprzedaży lokali i nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego w Polsce. Dyrektor Działu Nieruchomości WGN Wrocław

Iśka
Były pracownik
 Pytanie
@Stary pracownik

Dostawaliście oferty??? Ja od samego początku musiałam je pozyskiwać sama. Dostałam nawet wyróżnienie za najszybszy start sprzedażowy. Nie miałam z tym problemu ,ponieważ w moim rejonie jestem osobą znaną i obdarzaną zaufaniem .Do tego stopnia ,że zabrałam szefa na spotkania z poważnymi -dużymi potencjalnymi klientami, bo myślałam, że mam do czynienia z równie poważną firmą... Po moim odejściu, wszystkie pozyskane przeze mnie oferty, jeszcze nie sprzedane, został przydzielone innemu- staremu agentowi w bonusie. Praca na śmieciówki, (usunięte przez administratora) czy marnie płatną umowę zlecenie- gdzie nikt nie zwraca Ci nawet kosztów paliwa, a wymagania ma i co do pozyskiwania ofert ,godzin w biurze ,obarczając agenta wszystkimi kosztami, łącznie ze szkoleniem i własnym sprzętem do pracy. O umowę i ubezpieczenie ,upominałam sie 2,5 miesiaca... Dostałam umowę zlecenie,tak pokrętnie rozliczaną, że w miesiącach umieszczania mnie na liście wsród najlepszych w całej sieci ,po odjęciu własnych kosztów ( których nigdzie nie mogłam odliczyć ) ,ledwie zostawały mi może 2000zł na rękę

Dominika
Inne
@Iśka

Aha, poważnie tyle zachodu po taki wynik? Czyli spodziewasz się, że w innej firmie wyszłoby o wiele razy lepiej? I ogólnie to czemu tych kosztów odliczyć nie mogłaś?

Iśka
Były pracownik
@Dominika

Teraz już wiem,że w innych biurach jest inaczej. Pracownicy mają podstawę ,stały dochód,odprowadzany ZUS ,prawo do urlopu i chorobowego a oprócz tego prowizje za sprzedaż. I to w lokalnych biurach a nie ogólnopolskiej sieci .Dzisiaj też już wiem ,że pracodawca zatrudniając nawet na umowę zlecenie miał obowiązek zwrotu kosztów ,bo tak mówi prawo .Niestety brak nadzoru nad franczyzobiorcami WGN pozwala na rozwój (usunięte przez administratora)w tej branży na różnych płaszczyznach .Nie wystarczy posługiwanie się sloganem "bycie liderem zobowiązuje " .... kiedy franczyzobiorcy nie szkolą pracowników z oszczędności a sami też nie mają podstaw do ich merytorycznego przygotowania . Odejście z sieci było najlepsze co mogłam zrobić .

NickFury Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@WGN Wrocław - Drektor Oddzialu

Rozumiem że jest u Państwa umowa agencyjna, jednak czy nowe osoby mają jakąś podstawę na czas wdrożenia czy wynagrodzenie to tylko sama prowizja?

Sabrina Nowy wpis
Inne

Jedna Pani pytała o jakieś problemy w firmie, to ogólnie występują? pytam, bo w zasadzie nikt się nie odniósł a właśnie mam przed sobą ofertę pracy dla agenta. Zauważyłam tez przypis o tym, że na 2022 średni zarobek wyniósł 8,5 tys., czy wiadomo jakie są perspektywy na ten rok obrotowy?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

WGN Nieruchomości Nowy wpis
Pracodawca

Chyba nie posiada Pan predyspozycji do wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami i stąd Pana frustracja. Praca pośrednika jest ciężka, wymagająca a zarobki mogą być bardzo wysokie lub niskie, w zależności od zaangażowania w wykonywane obowiązki. W WGN nie ma żadnego problemu z dniami wolnymi, agenci pracują w oparciu o umowy o świadczenie usług więc nie mają urlopu, zwyczajnie piszą oświadczenia o nieświadczeniu usług w danym dniu lub dniach. Sprzęt nie jest archaiczny, służy do pracy z programami, a więc musi spełniać wymagania systemowe. Co do przychylnych komentarzy, to z WGN niektórzy agenci współpracują już kilkunastu lat, a skoro tak jest to muszą być zadowoleni z warunków. Niezadowolone mogą być te osoby, które liczą na szybki i duży zysk przy małym nakładzie pracy. Średni zarobek agentów w WGN Wrocław w 2022 r. to ponad 8 500 zł brutto. Lidia Dołhan Dyrektor ds. nieruchomości WGN Wrocław

logo firmy Agent Nieruchomości
Ostrołęka
Developergo Sp. z o.o.
(50 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. relacji inwestorskich
Warszawa
Novum Group Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Warszawa
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
(77 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
Gdańsk
RWS Investment Group Sp. z o.o.
(16 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Agent Nieruchomości w WGN Nieruchomości Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Milka
Kandydat

Ehhhh... szukam pracy, przeglądam opinie i co rusz, komentarz nie na temat. Wydawało by się, ze Go Work to portal o Pracodawcach... Wszelkie wpisy od klientów, a nie od pracowników robią tu bałagan (a jest ich coraz więcej) i coraz trudniej się połapać, szukając opinii o potencjalnym pracodawcy.

Kuba
Kandydat
@Milka

@Milka Rzeczywiście, ja też poszukuję informacji o pracodawcy, większość komentarzy na tym portalu jest nie na temat. Wszedłem na tą stronę w celu przeczytania opinii o pracodawcy w kontekście oferty pracy. Sprawdzając opinie o firmie znalazłem wiele pozytywnych komentarzy, co potwierdza, że komentarze tutaj zamieszczane - niedotyczące tego biura lub od „niezadowolonych” klientów, to raczej komentarze zamieszczane przez konkurencję, a nie przez prawdziwe osoby. Szkoda, że nie można znaleźć informacji chociażby o atmosferze wśród współpracowników...

Dominika
@Kuba

Jeśli tak jest to może warto otworzyć nowy wątek i spytać wprost zamiast szukać? Może wtedy ktoś rzetelnie odpowie. A co do konkurencji to faktycznie może i tak jest, ale czy to jednak nie stawia teoretycznie firmy w dobrym świetle? Bo jeśli inni czują w nich zagrożenie, to może coś jest na rzeczy?

anna
Inne
@Milka

to prawda, ale z drugiej strony kontakt z klientem też świadczy o wiarygodności firmy, w której pracujesz

Dominika
@anna

Czyli w zasadzie jak można na dzień dzisiejszy ocenić kontakt z firmą? coś na ten temat mogą napisać osoby obecnie zatrudnione? jak obecnie wymiana informacji przebiega i co w razie zgłaszania jakichś problemów, jest reakcja? jak szybka?

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z WGN Nieruchomości Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Telefon miałam już na drugi dzień oraz umówiliśmy termin spotkania rekrutacyjnego, więc bardzo szybko.

Dominika
Inne
@Pracownik

Zawsze jest taka szybka reakcja czy akurat kandydatów było mniej i udało się tak szybko obsłużyć? Wiadomo jakie wtedy było obłożenie na to stanowisko? Zdradzisz jakie i opowiesz coś o rozmowie? Do dziś tak samo je prowadzą?

Pracownik
Pracownik

Uważam, że praca w firmie WGN jest wymagająca ale pozwala rozwijać się w wielu dziedzinach. Współpracownicy są pomocni oraz zaangażowani w pracę, atmosfera jest przyjemna.

Dominika
Inne
@Pracownik

A można podpytać o konkrety odnośnie tych wymogów? I na jaki rozwój tak naprawdę jest tu dla każdego gwarancja zaraz po zatrudnieniu się?

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

WGN
Pracownik

Bardzo mi przykro, ale nie przypominam sobie opisanej przez Panią sytuacji. W okresie ostatnich trzech miesięcy w WGN przeprowadzonych zostało kilkanaście rozmów rekrutacyjnych i żadna z kandydatek, z którymi prowadzone były rozmowy nie poskarżyła się na przebieg rozmów. Co więcej udało nam się zatrudnić pracownika na stanowisko sekretarki. Być może zaproponowane przez nas warunki nie były dla Pani satysfakcjonujące i stąd Pani niezadowolenie. Okazały się one jednak satysfakcjonujące dla innych osób, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Życzymy Pani wielu sukcesów w życiu zawodowym.

Pracownik
Pracownik

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na to samo stanowisko. Samo spotkanie było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem, rozmowa bardzo miła, taktowna, Pan Prezes to bardzo elokwentny oraz kulturalny człowiek, jasno przedstawił warunki współpracy i czego oczekuje od pracownika. W żadnym przypadku nie było pytań odnośnie spraw prywatnych lub innych niewygodnych stwierdzeń. Odnośnie szacunku - proszę nie zakładać od razu, że nie dostanie się go tutaj w firmie, jest go pod dostatkiem, należy też go mieć wobec innych a nie tylko żądać dla siebie. Podsumowując, to była jedna z ciekawszych rozmów rekrutacyjnych na jakich byłam. Doświadczenie i organizacja Prezesa jest na najwyższym poziomie.

Marta
Inne

Ja troszkę poza tematem głównym, bo interesuje mnie nie praca agenta, tylko asystentki zarządu-sekretarki-prowadzącej social media. Jakie zarobki przy takim zestawie obowiązków są? Z góry dziękuję za przybliżenie :)

H. Tatar
Inne

Polecam każdemu biuro WGN, agenci bardzo mili, zaangażowani, oferują pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Dziękuję za szybką sprzedaż działki.

Parex
Inne

This is a company that casts total distrust and carelessness on the Polish real estate market. The properties are poorly presented, there is never an employee who speaks a second language or even responds by writing in Polish. I can't imagine what the contracts and sales will be like. Simply of the vultures grabbing bankrupt homes, there is no other explanation for such a disservice to customers.

Zofia
Inne
@Parex

And how do you know all this?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Kasia
Inne

Takisobie - jeśli nie wykazujesz się w pracy i się nie starasz to wybacz żeby pracodawca trzymał takiego pracownika....i dokładał do interesu....Pracowałam w różnych firmach i nie dostałam samochodu służbowego, ani zwrotu za paliwo i tak jest w większości firmach. Jak przyszedłeś na rozmowę kwalifikacyjną to miałeś przedstawione warunki pracy jak to wygląda także wiedziałeś na co się piszesz .....

Kasia
Inne

Marzena ta osoba robi po złości teraz i specjalnie daje takie komentarze ....

Monika
Inne
 Pytanie

Czytam Twoją "opinie" i tak sobie myślę, że przemawia przez Ciebie żal utraconej współpracy. Wydaje mi się, że od dawna w Agencjach nieruchomości czy ubezpieczeń brak jest jakichkolwiek stałych form wynagrodzenia. To po pierwsze, a po drugie - to zrozumiałe, że po odejściu pracownika Umowy zawarte przez niego zostają w Agencji, którą się reprezentowalo - a co niby miałoby się z nimi stać?!?! Tak mi się wydaje, że kiedy przyjmujesz warunki współpracy związane z pracą Przedstawiciela czy Agenta to z automatu zdajesz sobie sprawę z faktu "źle pracuje - nie ma pieniędzy, dobrze pracuje - nie potrzebuje żadnej" podstawy", bo stać mnie na paliwo z wypracowanej prowizji ". Czasy" Czy się stoi, czy się leży 1000 się należy " już dawno minęły.

Dominika
@Kasia

Ale po co takie rzeczy w ogóle robić? Czujecie złość z tego powodu, że tak pisze czy skutek minął się w jego przypadku z zamierzonym?

Tomasz
@Monika

Rozumiem że takie czasy minęły, jednak życie tylko z prowizji nie każdemu odpowiada. Przecież są miesiące lepsze ale też i gorsze gdzie przydałaby się choć najniższa krajowa na rękę. Tu nie dają zupełnie nic na początek zanim ktoś się wdroży?

mikael
Pracownik
@Tomasz

Nie, taka praca.

Krystyna
@mikael

To kiepsko. A ktoś w ogóle poruszał temat, że nie powinno tak być? Jaka była reakcja szefa ?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Agata
Były pracownik

WGN szkoli na swój koszt, zarówno agentów, jak i franszyzobiorców i nie dopuści do pracy bez całkowitego przeszkolenia. Marka istniejąca od 30 lat nie może sobie pozwolić na brak profesjonalizmu.

WGN
Pracownik

Wszystkie aktualne informacje dotyczące ilości biur oraz statystyk przeprowadzonych przez doradców WGN transakcji są dostępne na stronie firmy. Na stronie WGN.pl, w bloku NAJLEPSI DORADCY WGN znajdują się miesięczne zestawienia agentów, którzy w danym miesiącu przeprowadzili minimum 4 transakcje. To nie są tylko statystyki a konkretne osoby i transakcje. Sieć się cały czas rozwija, zawierane są kolejne umowy franszyzowe, co świadczy o zaufaniu marce.

Iśka
Były pracownik
@WGN

Do niedawna byłam pokazywana na Państwa miesięcznych listach TOP 20 z transakcjami 6-9 miesięcznie ,niemal od pierwszego miesiąca ...Z dyplomem za najszybszy start sprzedażowy...(usunięte przez administratora)Szkolenie z własnej inicjatywy i na własny koszt ,miałam jako jedyna w oddziale ... Franczyzobiorcę stać było jedynie na wydrukowanie gotowca z socjotechnikami jak wykonywać "zimne telefony " . Żadnego merytorycznego wsparcia .Brak szacunku do pracowników .W ciągu niecałego roku mojej pracy ,odeszło od niego 8 bardzo dobrych pośredników .Może pora,żeby centrala nieco bliżej zaczęła się przyglądać swoim franczyzobiorcom ,bo jednistka może wpłynąć bardzo poważnie na całą sieć jako markę .A wierzę ,że większość franczyzobiorców to uczciwi ,pracowici ludzie szanujący swoich agentów .

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Mateusz

Z tego wynika, że chciałbyś zrobić transakcje na boku bez zapłaty prowizji dla biura. To nie fair. Gdyby biuro oddało ci swój egzemplarz umowy to nie miało by podstaw do zapłaty prowizji. Z tego, co się orientuję to wszystkie firmy, nie tylko usługowe muszą przechowywać dokumenty przez 5 lat. Te przepisy obowiązują już od dawna. A swoją drogą dziwi mnie, że tu dopuszczane są takie wpisy, gdyż wcześniej mogłem mieć informacje odnośnie warunków pracy i o pracodawcach, a nie cwaniackie wpisy pseudoklientów.

Czarek
Inne

Podpowiedzcie jaką umowę podpisuje firma z przyszłym pracownikiem/agentem?

Pracodawca

@Czarek

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji oraz warunków współpracy.

Mix_21
Inne

Witam. Stanowczo odradzam współpracę z firmą WGN Nieruchomości(usunięte przez administratora) Byłem Klientem chcącym kupić dom. Pani, która mnie "prowadziła" była kompletnie nieprzygotowana nawet w znajomości prawidłowego metrażu domu. Pani bez braku podstawowych kompetencji i wiedzy jakie dokumenty są potrzebne do realizacji aktu kupna-sprzedaży. Kilka dni przez planowaną datą spotkania u notariusza, wychodziły kolejne sprawy, które nie były załatwione/sprawdzone przez Biuro WGN. To odraczało akt notarialny o kolejne tygodnie. Nie polecam!!!

WGN
Pracownik
@Mix_21

Szanowny Panie, w związku z Pana komentarzem prosimy o bezpośredni kontakt i opisanie zaistniałej sytuacji na dzialprawny@wgn.pl, abyśmy mogli podjąć czynności wyjaśniające w tej sprawie i ustalić, którego konkretnie agenta dotyczy Pana skarga oraz wyjaśnić zaistniałą sytuację, a to z tego powodu, że WGN jest największą siecią obrotu nieruchomościami w Polsce, w której pracuje ponad 560 osób w tym ponad 480 agentów i w pierwszych 9 miesiącach 2021 r. przeprowadził ponad 11 300 transakcji. To pomoże nam podnieść jakość naszych usług. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro, że nie sprostaliśmy Pana oczekiwaniom www.wgn.pl

Marta
Inne

Pisaliście tu o WGN, że jest wynagrodzenie prowizyjne, no i teraz zastanawiam się, w jakiej wysokości. To dopiero cenna informacja. A tak w ogóle to troszkę się zastanawiam, czy komentujący mają na myśli pracę konkretnie dla biura na Ruskiej we Wrocławiu, bo to jego profil. Niektóre inne oddziały mają swoje konta na tym forum, a wiadomo, że co oddział, to atmosfera, czy warunki mogą się różnić. Mam rację?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma WGN Nieruchomości Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dominika
Inne

Za te szkolenia trzeba płacić całość z własnej kieszeni?? Czy może pracodawca w WGN pokrywa jakiś koszt a pracownik dopłaca tylko część? Ile to kosztuje? I czego najczęściej dotyczą te szkolenia oraz jak często są organizowane?

Kamiloski
Inne

Pełen profesjonalizm.

Zostaw merytoryczną opinię o WGN Nieruchomości Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w WGN Nieruchomości Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy WGN Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w WGN Nieruchomości Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy WGN Nieruchomości Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w WGN Nieruchomości Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WGN Nieruchomości Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 44 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
WGN Nieruchomości Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii