BHN CHATA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI

Wrocław

Opinie o BHN CHATA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI

Przemek

Jeśli startujesz w nieruchomościach, czy w ogóle w handlu, śmiało przychodź. Jeśli zainwestujesz czas i energię, w zamian otrzymasz profesjonalną pomoc i odpowiedź na każde pytanie o każdej porze. Ludzie tu są zaangażowani i przyjaźni, więc nie ma strachu. Z minusów, to czajnik jest do kitu i jeden panel skrzypi.

Wola

Osoby piszace te opinie widocznie nigdy nie były w biurze. (usunięte przez administratora) mimo że jest szefem to nie robi dystansu, sam pracuje jako pośrednik i zawsze służy pomocą. Do tego jest bardzo kompetentny a ewentualne spory zawsze rozstrzyga na korzyść klienta. Z perpektywy pracownika oceniam miejsce pracy jako świetne, niestety tu nie obowiązuje, ,czy się stoi czy się leży to wypłata się należy " ale ciężka praca przynosi efekty.

ostrzegam przed BHN CHATA

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług pośrednictwa biura BHN CHATA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI z Wrocławia Bardzo nieprofesjonalny pośrednik

Zostaw opinię o BHN CHATA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHN CHATA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI