RDR Budownictwo

Wrocław

Opinie o RDR Budownictwo

nick_nick

Pan [usunięte przez moderatora]jako pracodawca jest ok, tylko szkoda, że nie potrafi dobierać sobie ludzi z kadry [usunięte przez moderatora]. Płaci tym nierobom duże pieniądze a oni tylko patrzą jak go jeszcze wyskubać. Na budowie bardzo podobnie czyli: [usunięte przez moderatora] budów wysiadujący w baraku "złote czasy" nie interesujący się w ogóle tym co się dzieje na placu budowy a pracownicy bezpańscy, bezkarni i w dodatku mega nieroby.

Zostaw opinię o RDR Budownictwo - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RDR Budownictwo