Opinie o BKK Wierzytelności w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BKK Wierzytelności. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BKK Wierzytelności o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKK Wierzytelności w Wrocław

ojoj

A właśnie się zastanawiałem kiedy zaczną się żale na go work...

P.

wszystkim polecam prace w BKK. Super ekipa, świetna atmosfera ;]

ZWOLNIENIA

NIE DAJCIE SIE OSZUKAC I ZASTRASZYC NA TE POROZUMIENIA STRON!!!! DYREKTORKA I JEJ PSY GONCZE ZASTRASZAJA LUDZI PO TO ABY NIE PLACIC IM CALEGO OKRESU WYPOWIEDZENIA STRASZAC ZWOLNIENIEM DYSCYPLINARNYM!!!!!! PODPISUJCIE ZWOLNIENIA DYSCYPLINARNE I BIERZCIE CALA KASE JAKA SIE WAM NALEZY A JAK BEDA FIKAC TO DO SADU PRAC ICH PODAJCIE!!!!!!!!!!!!!

dm

Ale się porobiło...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BKK Wierzytelności? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
sweet

A ja tam nie żałuje [usunięte przez moderatora], no bo za co .... On po `prostu nie nadawał się na kierownika.Dobrze zrobił Prezes, że go zwolnił. Makdonald , czeka...

Joker

Pani Dyrektor to już chyba sie w główce ostatnie dwie szare komóreczki poprzewracały! Jedna to telefon przy uszysku a druga to ta szara masa zwana mózgiem!!!! Większej żenady i braku wstydu nie widziałem jeszcze w całej swojej karierze a mam za sobą ultimo i tam naprawdę okropne porypańce kierowały zespołami!!!! Zero klasy, zero umiejętności i tylko wieczne szczerzenie zębów i wymyślanie nowych kłamstw! Mam dość i idę na L4! A zresztą pewnie i tak w styczniu mnie zwolnią!!!!

jam łasica!

Inteligent - 2009-12-14 23:08:51 Czy już nikt nie ma tutaj nic dopowiedzenia,że wklejacie jakieś bzdury ? Faktycznie - dojrzałe zachowanie. My tylko dostrajamy się do poziomu inteligencji zarządu i pani dyrektor... jak w tym wierszyku... "jasiu, jasiu coś ty zrobił? Jam chałupkę przyozdobił" :))))))))))

Inteligent

czajnik

heh - 2009-12-14 19:43:24 Widzę ,że będziemy mieli nowego dyrektora [usunięte przez moderatora]:(teraz to dopiero urośnie i będzie się rządzić i pokazywać ,że ona jest THE BEST:( zgadzam sie ze bedzie ciekawie, ale skoro mamoń mogł być inzynierem ....

heh

anon

Tylko by ssała i ciągnęła! A to trochę trzeba profesjonalizmu!

animka

alojzy bombel - 2009-12-11 14:39:41 Bo nic ciekawego się w firemce nie dzieje... nudy na pudy i każdy odlicza do fajrantu i markuje połączenia aby się marsjanka nie połapała :))) marsjanie atakuja hahahaha :)

alojzy bombel

???

a co to taka cisza,nikt nic nie pisze? dostaliscie zakaz udzielania sie na forum od Marsjanki? nic nie wiadomo, najpierw za podwyzki kazala donosic, moze teraz zabronila wolnosci slowa. buhaha

zniesmaczony

Bwelembernikiel - 2009-12-03 21:07:50 Tej osoby o smutnym ksztalcie to ja nie znam prywatne ale jak widze co to ona w pracy wyczynia to odnosze wrazenie ze zabraklo kilku czynnosci gdy ksztaltowala swoja zawodowa osobosc......... oranie, sianie, nawozenie, młócenie i kultywacja tej gleby na nic sie nie zdaly..... beton no po prostu beton i chocbys chcial cos dobrego i madrego z niej wycisnac to sie nie da z tego materialu: komunistyczny zelbeton zbrojony szynami torowymi!! Niczym tego nie przebijesz! Po prostu sie nie da!!! Czasem slonce, zawsze deszcz!!!! Mozna to to pomalowac, ladnie ubrac, no ale jak to toczy korytarzem to nie jest normalny chód tylko jakis swinski galop, a jak slychac jej rżenie na korytarzu to kojarzy sie to jednoznacznie ze swinskim jazgotem co to czasami przerywany jest opowieściami jak to łąka i las zimą pięknijszy od rafy koralowej jest albo pomyślunkiem dlaczego do koszul dołączane są zapasowe guziki, a dziurki nie!!!! No ale podobno na nowej siedzibie wykladzina ma byc we wzoru ustawione ukosnie, tak zeby jak chodzi to nie deptałą po liniach, bo pamietajcie, kto nadepnie na linie ten kocha swinie Słabo

on

on - 2009-12-06 23:26:33 Dla windykatorow - 2009-12-06 23:20:28 To wszystko dla Was, poczytajcie bardziej się Wam przyda niż to biadolenie na forum :) HA HA HA Nie wiem co ten misio [usunięte przez moderatora] napisał, ale znając jego iloraz inteligencji to pewnie sranie w banie na ekranie. Teraz wszyscy mu wierzą ;) [usunięte przez moderatora], nie sluchaj innych, pamiętaj strój pingwina ubierasz, włosy na żelik i lansik jest, do tego koniecznie białe rękawiczki i płyniesz stary, płyniesz. podobno bylo tylko dwoch takich co ukradło księżyc, ale dlaczego nikt nie wspominał ze mieli siostre kaczke :) KACZKE DZIWACZKE :) KACZKE DZIWACZKE :)

on

Dla windykatorow

ona

chociaz i tak jestem zdania ze prawdy sie nigdy nie dowiemy na temat ich zwolnienia

ona

realista - 2009-12-06 19:43:50 znudzony - 2009-12-06 19:26:16 Moi drodzy zarówno [usunięte przez moderatora] to już historia i wypada w końcu przejść do teraźniejszości. Odgrzewanie w kółko tego samego kotleta staje niesmaczne i nudne tym bardziej, że bijecie pianę i w kółko powtarzacie te same argumenty. To nie ma sensu. Było i przeminęło. Zgadzam się. Tylko, że sam [usunięte przez moderatora] chyba nie chce zapomnieć- szkoda, że z honorem nie odszedł. Jak myślisz liczy, że Zarząd [usunięte przez moderatora] Kierowniczkę i przyjmie go z przeprosinami na twarzy, bo sobie ubzdurał, że wyniki spadają? Niezła propaganda, może stalinowska. A [usunięte przez moderatora] to mi szkoda, zważywszy, że odnoszac sie do dwóch ostatnich zdan twojej wypowiedzi, tlumaczyc to mozna w dwojaki sposób: - albo zwolnienie [usunięte przez moderatora] bylo jedna z najglupszych decyzji "...A [usunięte przez moderatora] to mi szkoda, zważywszy, że "przyjaciel- pewnie od filiżanki tea" go tak urządził. Jak dla mnie to jemu bliżej było do dyrektora, nawet obecne szefostwo wypowieda sie o nim zajebiście dobrze..." i co z tego ze kumple???? - albo to jest takie gadanie dla samego gadania, ze byl spoko ale i tak wylecial

Zostaw merytoryczną opinię o BKK Wierzytelności - Wrocław

BKK Wierzytelności