Opinie o BKK Wierzytelności w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BKK Wierzytelności. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BKK Wierzytelności o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKK Wierzytelności w Wrocław

marsjanka

To rozumiem:) A gdzie teraz jest najlesza robota w windykacji?

Nick*

Na wypowiedzenia umowy co by poleniuchować przez okres wypowiedzenia! :)

marsjanka

Dlaczego nie zmienicie pracy? Na co czekacie?

fatamorgana - 2010-01-20 22:37:42 Ja to mam chyba jakieś dejavu bo w październiku te same pretensje były do [usunięte przez moderatora]... i tak tłumaczono jego zwolnienie, że przez takie zachowania zarząd musiał go zwolnić... to w kwartał po jego zwolnieniu wszystko co było w nim złe może uskuteczniać nowa dyrektorka i to jest teraz dobre? o co kaman? jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, proste

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BKK Wierzytelności? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
fatamorgana

latawiec

Zwolnić [usunięte przez moderatora] i jej ludzi od kablowania ! Wszyscy wiemy któż to taki - Panowie dobrze się spisaliście,żeby dostać awans na eskeprcików...

Rozsądny

Jesteście żałośni. Narzekacie na Panią Dyrektor, Zarząd i cały świat. Nie podoba wam się w BKK, to pójdźcie do Ultimo czy innej firmy windykacyjnej. Macie za dobrze i gdy trzeba się wykazać i pracować, wolicie narzekać, niż zakasać rękawy i wziąśc się do roboty!!!!!!!!!!!!

ona

łehehehe - 2010-01-18 16:55:36 No z ttym [usunięte przez moderatora] i jego telefonami po różne takie tam to żadna tajemnica, przeciez jest pare osob z call center którym [usunięte przez moderatora] też coś niecoś załatwia:) swój ziom!!!! Dyskretny to on nigdy nie był i afiszował się strasznie:)) faktycznie, super chłopak z niego :)

łehehehe

Żegnam too

Oj nie jajco... ;) Jeszcze się wydarzy ;)

Żegnam

No to żegnam :) i co? i wielkie jajo... nic się nie wydarzyło :)

TRZEBA SIĘ ŻEGNAĆ ;) jeszcze trochę i będzie

Nie wiem jak Wy LUDZISKA, ale jak mi zmienią warunki umowy na gorsze to będą musieli mnie zwolnić z ustawowym terminem wypowiedzenia. Nie ma co się przejmować pracy w windykacji jest bardzo dużo. Atmosfera przyjazna i warunki trudnienia stabilne. W tej firmie pracownicy są traktowani jak woły robocze bez jakiegokolwiek szacunku ze strony Zarządu. Szkoda, że nie wiedzą, że wszystko opiera się na pracy windykatorów, nie ma ICH bez NAS.

a ja mam taką propozycję, niech sobie najpierw zarząd obetnie pensyjki począwszy od pani dyrektor!!!

Nie referent

[usunięte przez moderatora] to nie kukła, tylko człowiek,który zna się na rzeczach.Dyrektorzyca jest wszystkiemu winna.A to w jaki sposób teraz postępuję z ludźmi to świadczy tylko o niej. Jak już ktoś wcześniej napisałam - pamiętaj [usunięte przez moderatora] nasza kochaniutka,że Ty jesteś do redukcji pensji i wywalenia następna. Już dawno się tobie dziwiłem - naiwna z ciebie koza, skoro [usunięte przez moderatora] wywalił - swojego jak to nazwał przyjaciela, to co myślisz,że jak na ciebie przyjdzie kolej to będzie miał jakieś skrupuły ? Nie,a twoja władza nie długo się skończy - twoja i twoich popleczników ;)

animka

Dito - 2010-01-16 16:59:10 Dobrze że zwolniono kierownika i eksperta bo to oni są odpowiedzialni za kryzys jaki spotkał naszą firmę. [usunięte przez moderatora] ratuje co i jak możę, ale ci dwaj tak zdołali namieszać i nabruździć, że efekty ich maskowania własnych błędów i nieudolności jeszcze miesiącami będą się ciągnąć z firmą jak smród po gaciach! To nie prawda, że firma jest źle zarządzana - była źle zarządzana i stąd zmiany - mam na myśli reorganizację działu i awans [usunięte przez moderatora] na Dyrektora. Ale potrzeba czasu, aby posprzątać bałagan i aby zmienić koniunkturę z ponoszenia konsekwencji złego zarządzania działem przez [usunięte przez moderatora] na korzystanie z korzyści dobrego zarządzania nową strukturą. Podsumowując: to co się dzieje teraz w firmie jest winą panów [usunięte przez moderatora]! jestem ciekawa ile jeszcze bedziecie na tym jechac? chyba macie nas za idiotów, ze dalej bedziemy w to wierzyc za rok tez tak bedziecie mowic? a za dwa lata? pewnie jak firme zamkniecie to tez powiecie ze to ich wina? hahahahahah

Dito

animka

Nick* - 2010-01-16 01:23:49 a kogo z pracowitych pracowników zwolniono? która ze zwolnionych osób była pracownikiem przynoszącym dochody adekwatne do wynagrodzenia? która z osób słuchała zaleceń po-kontrolnych? poczekaj jak zaczna obcinac tym, ktorym podwyzyli. pomysl czlowieku, jak to swiadczy o firmie, kiedy pracodawca obcina pracownikom pensje - o premiach nawet nie wspominam

anty Nick

Z tego co wiem to te osoby,które dostały podwyżki na pewno nie chwaliłyby się na forum - wszyscy wiedzą kto dostał,więc łatwo stwierdzić czy te osoby napisałby taką obłudną opinie na go work, o ile wchodzą na tą masterowską stronke. A jak faktycznie pisze osoba,która dostała podwyżke - to może zapytam - jak się czujesz wiedząc,że otrzymałaś ją czyimś kosztem (zwolnieniem czy redukcją pensji) ? Ja bym się czuł okropnie ;) Są ludzie i ludziska.

Nick*

ja tam otrzymałam ciekawą podwyżkę, 400zł i się cieszę, dobre wyniki i ciężka praca popłacają!

Zostaw merytoryczną opinię o BKK Wierzytelności - Wrocław

BKK Wierzytelności