Opinie o Niezależny Operator Miedzystrefowy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Niezależny Operator Miedzystrefowy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Niezależny Operator Miedzystrefowy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niezależny Operator Miedzystrefowy Sp. z o.o. w Warszawa

edrfrr Nowy wpis

nigdy nie jest jasno powiedziane @xz dlaczego pracownik odchodzi moze byc duzo roznych powodow ku temu

VIK Nowy wpis

Czuję się oszukiwana przez tą firmę,już piąty raz interweniuję w sprawie zawyżonej faktury.Ciekawe dlaczego zawsze mylą się na moją niekorzyść?Zawsze przyznają mi rację i posyłają sprostowania ale jeszcze nie wpadli na pomysł żeby mnie przeprosić!Po upływie umowy na pewno zmienię operatora!

romek Nowy wpis

o matko jak to jest 13 zł brutto to po dyszce mniej więcej wyjdzie.. no a teraz to chyba operatorów się nie ceni tak jak kiedys, jak wszytsko się budowało, to i nie ma sie co dziwić, ze młodziez ucieka na zachód za zarobkiem godnym.. mam nadzieje, ze jednak ta firma bardziej korzystne warunki pracy będzie proponować.

były klient Nowy wpis

Nom to firma niedouczonych pracownikow ,przysłali fakturę podając zły kod pocztowy i następnie dzwonili że jest niezapłacony abonament bo faktura krążyła po kraju,a jak była awaria linii telefonicznej to naprawa trwała 3 tygodnie a operator bok twierdził że uszkodzenie jest poz zasięgiem sieci .Przed nom uchowaj nas panie!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Niezależny Operator Miedzystrefowy Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
scand

witam, nie moge sie pozbyc tej natretej firmy zmieniam operatora 3 raz, nom do mnie wydzwania po nascie razy i pomimo ze ja odmawial dalszej wspolpracy odrzycaja moja probe zmiany operatora, w telestradzie do ktorej probowalem przejsc rozkladaja rece a nom wrzenil mi nowa umowe bo nie zdazylem odeslac czegos na co sie w ogole nie godzilem! jak tak mozna! juz raz przeciez zaplacili kare za przedluzanie umow bez wiedzy ludzi! sory za brak polskich znakow ale jstem wkurzony i udaje sie do rzecznika! nie beda sobie tak pogrywac! z moimi sasidami taka sama sytuacja podpisuja umowy z innymi operatorami a ci ciagle uwalaja proby rezygnacji z nich a przez infolinie bredza takie rzezcy ze mam nagrane czekaja na proces! chamstwo delikatnie rzecz ujmujac

Pracowałam w Nom i nie było żadnej mowy o tym że od 1 listopada podwyższą godzinówki nadal miałam 6 zł brutto a od stycznia wprowadzono wynagrodzenie prowizyjne. Specjalnie wprowadzono wynagrodzenie prowizyjne aby tylko mieć pretekst do zamykania biur i pozbywania się ludzi którzy uczciwie pracowali więc to co pisała regina że podnieśli godzinówki to wcale nie prawda. Nie polecam pracy dla tej firmy bo teraz jest poniżanie telemarketerów tylko dlatego że nie wyrobią narzuconej miesięcznej normy podpisanych umów.Owszem mają niższe abonamenty ale opłaty za połączenia są wyższe niż w TP

Asia

Z NoMem związana byłam 3 lata. Okoliczności podpisania umowy pozostawiają wiele do życzenia. Telefon jest na ojca, ale pani, która do domu przyszła, wykorzystała to, że w domu była tylko mama i wcisnęła jej umowę. Jakim prawem się pytam? A forma umowy jaka po tej wizycie została? Wydrukowana, bez podpisu kogokolwiek, bez regulaminu. Zdecydowaliśmy się po upływie końca umowy wrócić do Telekomunikacji. I zaczęła się seria telefonów. Nie mogę powiedzieć, panie były grzeczne i rzeczowe. Ale dzisiaj pani zadzwoniła z pretensjami, dlaczego zrywam umowę, że mają nową ofertę z którą dzwoni po raz pierwszy, że umowę z Orangę mogę jeszcze zerwać. Ton rozmowy, nagrywanej oczywiście, odbiegał od tego, jaki powszechnie uważa się za GRZECZNY. Uprzedziłam panią, że jeśli nie zmieni pretensjonalnego tonu, zakończymy rozmowę. A ta na mnie z gębą. Tak się teraz w NOM obsługuje klienta? PORAŻKA! Mam nadzieje, ze szefowie odsłuchają rozmowe i operatorka będzie miała po premii. Na koniec dodam, że oferta, jakoby lepsza od Orange, to totalna bzdura. Nie dość, że przedstawiona w tak niejasny sposób,że osoba starsza, jaką jest mój ojciec, nie połapałaby się w niej ani trochę, to jeszcze ceny są znacznie wyższe.

dwerk
@Asia

13 zł za godzinę + prowizje. Spoko jak za telemarketing!

Mariola

Chiala bym sie dowiedziec ile placa w Nom , na stanowisku Telemarketera?)

pora na sprawiedliwość

no oczywiście, pracownicy NOM żerują na ludzkiej nie wiedzy!!!! Trzeba być podłym człowiekiem żeby pracować w takiej firmie. (usunięte przez administratora)

regina

Jeśli chodzi o pracę w NOM to widzę że tu piszą wszyscy przede wszystkim osoby które sprzedają NOM u firm partnerskich a nie są bezpośrednio zatrudnieni przez NOM. Ja jestem pracownikiem NOM od 4 lat pracuje jako telemarketerka i nikt mnie nie oszukał zawsze wynagrodzenie w całości mam na czas , nie narzekam teraz jeszcze od 1.listopada mamy podwyżki godzinówek . Pierwsze jak idziecie na spotkanie w sprawie pracy to pytajcie kto WAS zatrudnia . Jeśli NOM to pisze to wyraznie w umowie !!!!

małamii

Witam. Pracowałam w NOMie przez parę miesięcy i uważam, że niewiele można tej firmie zarzucić. Pracowałam jako telemarketerka i pierwsze, co chcę podkreślić, to to, że nikt nam nie każe podawać się za TP, ba! Kierownik wręcz kładł nacisk na to, aby nie podawać się za TP. Praca wymaga jednak nieskończonych pokładów cierpliwości, aczkolwiek zarobki są motywujące-gorzej, gdy przychodzi trudniejszy okres, kiedy ludzie nie mają zwyczajnie czasu umawiać się na spotkania, wtedy premie spadają. Klienci zawsze byli o wszystkim informowani, sami wyrażali zgodę na przyjazd kuriera i na proponowany abonament. Więc jeśli ktoś czuje się naciągnięty-cóż, to już raczej jego problem, skoro nie rozumie prostych informacji i nie potrafi przeczytać umowy. Pozdrawiam.

samanta

dla mnie to jest normalna firma tak samo jak tp orange itd i tak samo jest w niej duzo klientów i są zadowoleni z jej usług pozdrawiam

gosc*

Zgadzam się z koleżanką ja też podpisałem ostatnio umowę i jestem zadowolony bo mam o połowe tanszy abonament i więcej minut i o to chodzi to po co płacic więcej i nic z tego nie mieć? W skali roku to się trochę przynajmniej zaoszczędzi pieniędzy Ja nie słucham i nie patrze na to co kto pisze tylko kazdy ma swój rozum i wie co ma robic a dużo ludzi jest fałszywych i specjalanie tak oczerniają negatywnie żeby nikt nie skorzystał z innych firm..... POZDRAWIAM

carmen

Witam! JA podpisałam z tą firmą umowę i jestem zadowolona bo mam o wiele tanszy abonament i jest wszystko ok a to co wy tutaj piszecie to się w głowie nie mieści wszędzie są oszusci owszem ale nie trzeba wszystkich mierzyc jedną miarą....... Jak wolicie drożej płacic TP to proszę bardzo ja wolę płacic mniej i zaoszczędzic a nie dorabiac TP.

gość

ta juz cie ktos uwierzy ta banda [usunięte przez moderatora] z nom okrada ludzi wyzywają ludzi od walnietych jak dzwonia do klienta to klienta straszą i wyzywają kto wogle taką bande złodzieji wpóscił na rynek LUDZIE BADZO WAS PROSZE UWARZAJCIE NA TĄ FIRME NIE DAJCIE SIE NACIAGNĄC

warjat

piszecie o marnych zarobkach 2900 zl po 6 godzin dziennie to mało ? pffff malo wiecie i sie przyczepiacie nikt nikogo nie wprowadza w błąd tylko nikt nie słucha operatora a to juz ich wina

Łapiduchy chodzą po klatkach i namawiają ludzi do zmiany operatora,bez zapowiedzi,jak piszesz.

Skobel

Czytać trzeba to fakt ale wprowadzanie kogoś w błąd to się nazywa [usunięte przez moderatora]

PH

Czy firma oferuje samochód służbowy(jaki?) i telefon służbowy ? Pozdr.

Handlowiec Budvar Centrum

Swoje powiedziałem-kasy płacą tyle,że szkoda gadac-stawka nie mała,ale oszukują-kontaktowałem się z klientami-bylo 3 rezygnacje,a poinformowali o 30-nawet jakby potrącono 100zł za szkolenie,które notabene jest tyle nie warte,bo to ściema,to wypłacono by resztę kasy. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Niezależny Operator Miedzystrefowy Sp. z o.o. - Warszawa

Niezależny Operator Miedzystrefowy Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 59 ocen.

Niezależny Operator Miedzystrefowy Sp. z o.o.