Dailyfruits S.C.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Dailyfruits S.C.

Aktualność
Dzień dobry!
Zdecydowaliśmy się oficjalnie dołączyć do społeczności GoWork.pl
Dziękujemy za wszystkie opinie i przemyślenia dotyczące Dailyfruits
Zależy nam na transparentnym przekazie i dzieleniem się naszymi wartościami. Będziemy starali się brać aktywny udział w rozmowach na forum.
Przypominamy, że ze względu na regulamin serwisu nie wszystkie kwestie mogą być publikowane. Zależy nam aby to miejsce było źródłem aktualnych informacji o Dailyfruits. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami o współpracy.

Regularnie publikujemy oferty pracy w dużych miastach - sprawdź zakładkę oferty pracy. Szkolimy naszych pracowników i polskich pracodawców. Regularnie jeździmy na targi i konferencję by szerzyć budowanie zdrowych nawyków wśród polskich pracowników. Dbamy aby polscy pracodawcy przykładali dużą wagę do zdrowia pracowników i mieli realny wpływ na oferowane przekąski.
Michał

Kierowca zgłasza się do pracy

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Wiecie, czy Dailyfruits S.C. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tomasz Nowy wpis
Kandydat

Są wolne miejsca pracy dla pracownika produkcji kanapek w w godzinach nocnych 18.00-3.00. Widziałem że praca tylko cztery dni w tygodniu od niedzieli do środy. Jak to jest rozliczne? Jako nie cały etat? Dają tylko zlecenie i stawkę godzinową czy z czasem można przejść na normalną umowę?

Nowy wpis

@Tomasz

W przypadku elastycznych form zatrudnienia rozliczenie jest wg przepracowanych godzin. Zdarza się, że pracownicy sezonowi zostają z nami na stałe i podpisują umowę o pracę na pełny etat.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Maciek

03.04.2023 03:04

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Maciekikona wywiad

Jestem specjalistą ds. marketingu. Marketing w Dailyfruits ścisłe współpracuje przede wszystkim z działem sprzedaży, tworząc dobre oferty dla handlowców i katalogi oraz dbając o pozyskiwanie wartościowych leadów B2B. Razem z działem dietetycznym przygotowujemy też materiały edukacyjne - ulotki, wpisy na blogi, artykuły prasowe, raporty. Koordynujemy też udział firmy w konferencjach. Od czasu do czasu pracujemy także z fotografem albo filmowcem. Zakres zadań jest jak widać bardzo różnorodny.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Maciekikona wywiad

Home office zdarza się sporadycznie. Najczęściej to sytuacje, gdy pracownik jest chory lub musi zostać w domu z dzieckiem. Generalnie my bardzo lubimy przychodzić do biura ze względu na dobrą atmosferę, dostępne codziennie owoce i inne przekąski, a także sprawną komunikację. Wszystkie działy są na miejscu - na górze sprzedaż, marketing, HR, obsługa Klienta, na dole magazyn, produkcja. Wszystko łatwiej można załatwić bezpośrednio, rozmawiając na miejscu. Nie ma problemu, że ktoś przegapi maila albo nie odbierze telefonu. Biuro jest nowocześnie urządzone i klimatyzowane, są dobre warunki do pracy - zupełnie inaczej niż w domu.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Maciekikona wywiad

W Dailyfruits pracuję od 2020 roku. Można powiedzieć, że przyszedłem w przełomowym momencie. Z powodu pandemii dostawy owoców do biur, które były podstawą działalności Dailyfruits w wielu firmach były zawieszone. Dlatego intensywnie pracowaliśmy nad rozwojem innych usług. Przede wszystkim chodzi o wysyłkę paczek dla pracowników, ale też rozwój usług dietetycznych - konsultacji, wykładów i spotkań online. Od tego czasu firma bardzo się rozwinęła. Owocowe dostawy wróciły, ale możemy oferować dziś także wiele innych usług wpisujących się w potrzeby naszych Klientów.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Maciekikona wywiad

Tak, na pewno poleciłbym Dailyfruits. Firma daje możliwość rozwoju i dużo samodzielności w działaniu. Zespół jest zintegrowany i ma bardzo pozytywne nastawienie, współpraca między działami przebiega bardzo dobrze. Widać, że wszyscy zmierzają w tym samym celu. Nie ma tu korporacyjnego stylu - nadmiaru niepotrzebnych spotkań, sztywnego dress codu, napiętej atmosfery. Oczywiście pracujemy często pod presją czasu, ale dzięki temu, że wszyscy się wspieramy łatwiej jest radzić sobie ze wszystkimi trudnościami.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Maciekikona wywiad

Najbardziej lubię atmosferę i współpracowników - ze wszystkich działów. Mamy naprawdę świetny zespół, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Podoba mi się też to, że Dailyfruits ma prawdziwą misję i robi coś dobrego. Od ponad 10 lat Dailyfruits pomaga firmom dbać o zdrowe nawyki żywieniowe pracowników. Ale nie tylko. Wraz z naszym rozwojem zaczęliśmy być partnerem, który wspiera także inne obszary związane z wellbeingiem - na przykład integrację pracowników czy poczucie docenienia. Dzięki naszym usługom miejsca pracy mogą być lepsze, bardziej przyjazne dla pracowników. Tym co mi najbardziej przeszkadza jest lokalizacja. Mieszkam na Bielanach, a biuro jest w Ursusie Północnym - to jest naprawdę kawał drogi!

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Maciekikona wywiad

Atmosfera jest jedną z największych zalet pracy w Dailyfruits. W biurze cały czas coś się dzieje. Robimy śniadania firmowe, integracje, świętujemy urodziny. Jest dużo śmiechu. Firmowa kuchnia to świetne miejsce spotkań.

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?

Maciekikona wywiad

Z właścicielami spotykam się regularnie nie tylko w sali konferencyjnej, ale też w firmowej kuchni, więc wszystkie sugestie mogę przekazywać osobiście. O tym co zmienić, co poprawić albo usprawnić w Dailyfruits rozmawiamy otwarcie i bezpośrednio. Często to dzięki uwagom i spostrzeżeniom szeregowych pracowników udaje się lepiej optymalizować wiele procesów.

Czy pracodawca Dailyfruits S.C. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Inflacja
@Pytanie

Oczywiście możesz zjeść więcej owoców byleby mieściły się w budżecie na pracownika i najlepiej zjeść w kuchni żeby inni nie widzieli. Jest też premia świąteczna starczy na słuchawki wtedy możesz włączyć sobie podcast jak znaleźć pracę, w której nie czekasz na motywację tylko sprawia Ci radość. Kamery nad Tobą są też bardzo motywujące i przerzucanie się odpowiedzialnością.

Marzena
@Inflacja

mieściły się w budżecie? Za to się płaci czy to "benefit" z limitem? Bo jak ktoś po kryjomu zje to mu się nie odbija? ;p Z tym podcastem to można na słuchawkach tu być?

Maciek
@Inflacja

Kompletne bzdury. Owoce po prostu są dostępne w biurze tak samo u nas jak w tysiącach innych firm, każdy je ile chce i gdzie chce bez ograniczeń. Podcastów w godzinach pracy raczej nie słuchamy, bo nie ma na to czasu, a z motywacją nie ma żadnego problemu. Zespół jest fajny, atmosfera przyjazna, robimy ciekawe projekty z dużymi Klientami i cały czas rozwijamy zakres naszych usług w odpowiedzi na nowe potrzeby. Życzę Ci anonimowy hejterze żebyś znalazł/a satysfakcjonujące Cię zajęcie i skończył/a tracić czas na pisanie głupot na gowork :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dailyfruits S.C. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Magazynier - Kierowca z kat. C .

Jakie wartości są cenione w Dailyfruits S.C.?

@Pytanie

Co jest dla nas ważne? Rozwój Stawiamy sobie ambitne cele i z każdym rokiem chcemy być coraz lepsi. Wciąż powiększamy nasz zespół żeby jeszcze skuteczniej realizować wszystkie zadania. Pozycja lidera na rynku dostawców owoców do biur to tylko początek. Cały czas poszerzamy obszar swojej działalności oferując nowe usługi i poszerzając katalog dostępnych produktów. Zaczynaliśmy od jednego magazynu, dziś mamy 8 centrów dystrybucyjnych i 57 termoizolowanych samochodów dostawczych. Innowacyjność Jako pierwsi zaczęliśmy dostarczać świeże owoce do biur. Stworzyliśmy także innowacyjną platformę sendgift.pl dzięki której w prosty sposób można zamówić paczki dla tysięcy pracowników, które trafiają prosto do domu – bez konieczności pozyskiwania danych przy zachowaniu minimum formalności. Wymyśliliśmy też jak zaangażować pracowników na home office we wspólne gotowanie online. W ramach warsztatów livecooking online dostarczamy przepis, wszystkie potrzebne składniki oraz stream do połączenia się z kulinarnym ekspertem prowadzącym event dla pracowników. O naszych pomysłach na niestandardowe benefity pisał Forbes, Personel i Zarządzanie czy Puls HR. Ekologia Stawiamy na ekologię. Dzięki używaniu wymiennych skrzynek wielokrotnego użytku ograniczamy liczbę odpadów. Przygotowując paczki dla pracowników stawiamy na kartony podlegające recyklingowi i naturalnej wypełnienia zamiast plastiku. Pomaganie Angażujemy się w pomoc w wielu obszarach. Gramy razem z WOŚP, wspieramy ogrody zoologiczne w Warszawie i w Krakowie oraz wiele fundacji i stowarzyszeń pomagających dzieciom. Dostarczyliśmy ponad 100 ton owoców i warzyw do szpitali i banków żywności. Zaangażowaliśmy się także w rzeczową pomoc dla uchodźców z Ukrainy w 2022 roku.

Kandydat

Jak wygląda kwestia wynagrodzeń? Jest podstawa plus skala dodatkowa uzależniona od wyników? Jak z pracą hybrydową? Czy jest dostępna w Dailyfruits S.C. ?

@Pytanie

Tak, jest wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe uzależnione od realizacji konkretnych celów, przykładowo w dziale handlowym jest system premiowy uzależniony od wyników konkretnego handlowca, co jest raczej powszechną praktyką w sprzedaży także w wielu innych firmach. Jeśli chodzi o system pracy - preferujemy pracę stacjonarną, w razie uzasadnionej potrzeby można wziąć dzień zdalny.

Wiadomix
@MP

"preferujemy pracę stacjonarną, w razie uzasadnionej potrzeby można wziąć dzień zdalny" - szkoda, bo firma kreuje się na nowoczesna, a tu podejście do pracownika, że liczy się czas spędzony w pracy, a nie efektywność zarządzania czasem

@Wiadomix

Szkoda, że nic nie wiesz o naszym podejściu do pracowników i podajesz nieprawdziwe informacje. Praca stacjonarna lepiej się sprawdza w naszej organizacji ze względu na łatwiejszą komunikację między osobami w różnych działach, szybszy przepływ informacji i decyzyjność., sprzyja też integracji. Pracowaliśmy w trybie zdalnym w 2020 roku jak wiele innych firm i to się u nas nie sprawdziło. Właśnie efektywniej pracujemy wszyscy, gdy jesteśmy obok siebie. W codziennej pracy pomaga także dobra, twórcza atmosfera w naszym biurze. Nie liczy się czas spędzony w konkretnym miejscu tylko realizowanie konkretnych zadań. Nie wiemy skąd u Ciebie przekonanie że nowocześniejsze firmy nie pracują stacjonarnie - firmy pracują różnie w zależności od swoich potrzeb. Bardzo dobrze o tym wiemy, bo zapewniamy benefity dla różnych organizacji pracujących stacjonarnie, zdalnie i hybrydowo dostarczając rozwiązania dopasowane do specyfiki konkretnego Klienta.

Jaki dress code obowiązuje w Dailyfruits S.C.?

@Pytanie

Nie ma dress codu i jest to nawet wyszczególnione w ogłoszeniach. Można ubierać się swobodnie, w okresie letnim krótkie spodenki w biurze Dailyfruits to nie jest nic dziwnego :)

Ryszard
@MP

A jaka atmosfera panuje w pracy? Nie ukrywam że dla mnie to bardzo ważny czynnik. Chciałbym się czegoś dowiedzieć na ten temat.

Lidia

Wypłaty sa aż tak niskie? O jakim stanowisku w ogóle mówisz? :)

Znikające wpisy Owoce w Pracy
@Lidia

Komentarz do usuniętego wpisu - Spółki bardzo mocno walczą, żeby nikt nie wiedział jak pracuje się naprawdę i kto ma monopol na owoce. Atmosfera - trzeba wyczuć z kim i kiedy można porozmawiać, ale ze świadomością, że kiedyś wszystko zostanie użyte przeciwko Tobie. W kwestii wynagrodzenia - inflacja i inne kestie powodują, że to miejsce pracy zostało już dla mnie skreślone. Uważam, że firmy rodzinne mają to do siebie, że znajomych traktuje się lepiej i można im wybaczyć więcej niż reszcie pracowników. Generalnie jest tyle ciekawszych miejsc pracy, że lepiej Dailyfruits i inne owocowe spółki nalezy sobie darować, bo niestety wśród benefitów brak konsultacji z psychologiem, a owocki są też dostarczane premium do korpo i nietylko.

Znikające wpisy Owoce w Pracy
@Ryszard

Krystyna
@Znikające wpisy Owoce w Pracy

Ale ten brak konsultacji to jest jakaś norma której tutaj nie ma czy jak? To jakaś istotna rzecz, bo ja się nigdy z tym nie spotkałam, aby dawali takie coś jako benefit. Wnosiłeś o taki dodatek do szefów?

@Znikające wpisy Owoce w Pracy

Szanowny anonimowy komentatorze, nie wiemy niestety co próbujesz przekazać - jakie spółki, walczą, z kim i dlaczego ta walka według Ciebie jest mocna. Rozmawiać w Dailyfruits można swobodnie z każdym i o wszystkim, jesteśmy z prezesami na "Ty". Jak trzeba to dyrektor handlowy sam spakuje paczkę z owocami, prezes będzie jeździł wózkiem paletowym, a Key Account Manager składał kartony - tacy już jesteśmy i tak pracujemy - jak twierdzisz, że jest inaczej to raczej nie jesteś naszym pracownikiem. Inflacja? A co to ma wspólnego z Dailyfruits? Z tego co nam wiadomo to problem dotykający wszystkich firm.

@Krystyna

No ja też nie wiedziałem że konsultacje psychologiczne to jakiś wyjątkowo popularny benefit, którego brak przekreśla pracodawcę. Szczerze mówiąc pierwszy raz w życiu spotykam się z taką opinią. Mamy za to w Dailyfruits cykliczne konsultacje z dietetykiem z analizą wieku metabolicznego i składu ciała. Wiele osób regularnie z nich korzysta i obserwuje jak zmiana nawyków żywieniowych wpływa na rezultaty kolejnych pomiarów.

Luzik
@Pytanie

Nie ma dress codu, można przychodzić jak się chce ubranym, nikt nie zwraca na to uwagi , nawet w dresie byleby praca była wykonana, ale to tez na luzie i bez spiny mozna pogdac posmiac pozartowac. Wyplata moglaby byc wieksza, ale nie ma co narzekac - wszyscy maja luzne podejscie do pracy nikt sie nie przejmuje jak cos zawalisz zawsze jest opcja dostawy gratisowej.

Mateusz
Kandydat

Witam. Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Dailyfruits S.C.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Mateusz

@Mateusz

Mateusz, Dailyfruits oferuje swoim pracownikom dużo benefitów. Oprócz tych standardowych jak karta sportowa i opieka medyczna zapewniamy też na przykład konsultacje z dietetykiem. Stołówki z obiadami akurat nie mamy. W związku z tym, że nasza warszawska siedziba znajduje się w Diamond Business Park Ursus obok innych biur, codziennie odwiedza nas "Pan kanapka".

Monika
@Mateusz

Cześć Mateuszu. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to sugeruję firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Życzę powodzenia! Monika.

Owocki_w_Pracki
@Mateusz

Benefity: Jabłka codziennie i jak sobie opłacisz resztę, tylko problem z czego, bo kwota przy obecnej inflacji nie starczy nawet na wegetację. Wnosiliśmy o podwyżki ale to raczej był tylko motyw do zmiany pracy pod przymusem. Radzimy omijać Bidny konglomerat Owoce w Pracy z Dailyfruits

@Owocki_w_Pracki

Nie wiemy skąd czerpiesz informacje o benefitach w Dailyfruits, ale są nieprawdziwe. Tak, oczywiście w firmie są dostępne codziennie świeże owoce (nie tylko jabłka jak piszesz). Oprócz tego pracownicy są objęci opieką medyczną i mają karty sportowe, regularnie organizowane są dla chętnych bezpłatne konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała i wieku metabolicznego, poza tym imprezy firmowe i paczki na święta. Co do kwoty wynagrodzenia - jest uzależniona od stanowiska i adekwatna do doświadczenia, umiejętności, zakresu powierzonych zadań i odpowiedzialności.

Szukający pracy
Kandydat

Witam Czy państwa firma poszukuje pracowników magazynowych od 16-23 ? Jestem z Warszawy.

@Szukający pracy

Dzień dobry, na ten moment nie szukamy pracowników magazynowych. Prowadzimy rekrutacje w dziale sprzedaży i dziale marketingu.

Jak w Dailyfruits S.C. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracownik Inco
@Pytanie

Awans? Dobre. Jakiekolwiek stanowiska wyżej są zablokowane przez Brata jednego z właścicieli, który awansował swojego kolegę ze szkoły i trzyma kolejnego co nic nie robi. W innych działach podobnie. Jak lubisz się podlizywać i wazelinę to zapraszamy

@Pracownik Inco

Bardzo przykro nam czytać takie opinie, uważamy, że oskarżenia są bezpodstawne. i niesprawiedliwe. W Dailyfruits nie blokujemy w żaden sposób awansów na wyższe stanowiska, a najważniejszymi kryteriami przy ocenie ścieżki kariery każdego pracownika są jego kompetencje oraz zaangażowanie. Firma ma dość płaską strukturę, można się rozwijać zawodowo zarówno w ramach swojego stanowiska jak również awansując wyżej i otrzymując odpowiedzialne zadania związane z zarządzaniem grupą osób.

Serio?
@Dailyfruits S.C.

Czyli to nieprawda, że brat jednego z właścicieli jest Dyrektorem? A w jego dziale pracuje kolega że szkoły? I tak samo w innym dziale kolega ze studiów jest dyrektorem? Przykro, że nie potraficie się przyznać tylko usuwacie komentarze.

@Serio?

Nie usunęliśmy żadnego komentarza, tylko cierpliwie staramy się odpowiadać na te zarzuty. Nie jest żadną tajemnicą, że jeden z właścicieli oraz dyrektor handlowy są braćmi - mają tak samo na nazwisko, wszyscy o tym wiedzą, nikt tego nie ukrywa. Natomiast tak jak napisaliśmy wcześniej najważniejszymi kryteriami przy doborze konkretnych pracowników na dane stanowisko są kompetencje. A to, że pracują u nas kompetentni ludzie potwierdzają nasze sukcesy. Bez właściwych osób na kierowniczych stanowiskach nie udałoby się nam przetrwać pandemii, stworzyć od zera całkowicie nowej usługi i przekonać do niej setek Klientów. Kolega ze szkoły pracował w dziale handlowym, a obecnie w dziale zakupów - w obu rolach bardzo dobrze się sprawdza i wspiera nasz zespół w realizacji postawionych celów. Wcześniejsza znajomość nie ma zatem znaczenia - w Dailyfruits wszyscy jesteśmy kolegami i koleżankami niezależnie od nazwiska, stażu pracy i wcześniejszych znajomości i tworzymy fajny team radzący sobie z wymagającymi wyzwaniami. Dalsza część Twojej wypowiedzi już jest dla nas niezrozumiała, ale nie będziemy jej analizować i domyślać się jakie działy i jakie osoby masz na myśli. Życzymy Ci powodzenia w Twojej karierze kimkolwiek jesteś.

Atme
@Dailyfruits S.C.

Tak czytam te komentarze I ciekawe jest to, ze zwykle wybiera sie pracownikow przez pryzmat znajomosci. Owszem Ci ludzie tez sa zapewne kompetentni - tylko jak to sie ma do sprawiedliwosci I profesjonalozmu "zatrudnienia" ,Kiedy ludzie ktorzy chcieli zdobyc zatrudnienie np przez trudna sytuacje materialna nie maja szans bo licza sie znajomosci , A nie maja tzw PLECÓW. A pozniej wszyscy ida do kosciola do 1 lawki sie pieknie modlic I udawac dobrych ludzi bo maja w zyciu z gorki ha ha

@Atme

Jesteśmy ogólnopolską firmą obsługującą ok 2000 Klientów, mamy kilka magazynów w różnych miastach, dostarczamy owoce w całej Polsce, a na home office wysłaliśmy ponad 100 000 paczek. Zabrakłoby nam rodziny i znajomych, żeby obsadzić wszystkie stanowiska przy tej skali działania ;) Natomiast na temat sprawiedliwych rekrutacji w innych firmach, trudnej sytuacji materialnej i chodzenia do kościoła nie będziemy dyskutować bo Gowork to chyba nie jest właściwe miejsce na takie rozmowy. Na każdy temat można pogadać przy kawie w naszej firmowej kuchni :)

Paczki
@Dailyfruits S.C.

Marża 200% i wysyłka rozbitych i obitych przedmiotów fakt rodziny by zabraklo by sie podzielic ta kasa ktora zbijacie na naiwnosci ludzi i korporacji ale to juz koniec dobrej passy. Bo inne firmy robia to lepiej i taniej. wy mozecie co najwyzej pakowac i wysylac jako outsourcing o ile znacie to pojęcie sloma z butow

@Paczki

To nie słoma - to wełna drzewna - ekologiczne wypełnienie do paczek, którego używamy zamiast plastiku ;) Co do marży - raczej nie zdradzimy tajemnicy handlowej informując, że jest niższa niż 200%. Rozbite przedmioty w paczkach - tak, czasem zdarza się, że coś ulegnie uszkodzeniu podczas transportu - w końcu dostarczamy owoce oraz żywność w szklanych opakowaniach (np miód). Stale doskonalimy procesy, żeby do takich sytuacji dochodziło jak najrzadziej, a reklamacje rozpatrujemy szybko i na korzyść Klienta . Pakowanie idzie nam coraz lepiej - udało nam się z powodzeniem dostarczać nawet jajka na livecooking. Jeśli chodzi o naszą rywalizację z innymi firmami - startujemy w przetargach na wysyłkę upominków świątecznych dla pracowników i wiele z nich wygrywamy - proszę się o nas nie martwić.

MP

To firma w której można się wiele nauczyć. Zespół jest ambitny i nie boi się trudnych wyzwań. Praca wymaga wielozadaniowości i wykonywania zadań po presją czasu, a często robienia kilku rzeczy jednocześnie. Nowe pomysły są bardzo szybko wprowadzane w życie, W codziennej pracy na pewno pomaga świetna atmosfera

Ula
Kandydat

Byłam na rozmowie widac, że brak wiedzy o realiach. Ładne gadki, dużo pytają, a sami nie odpowiadają konkretami. Znajoma która tam pracuje i tak mowila że mało płacą(usunięte przez administratora)Nawet nie powiadomili o wyniku rozmowy. Slabe 21 wiek.

@Ula

Dziękujemy za komentarz. Trudno nam się ustosunkować do zarzutu o brak wiedzy, ponieważ nie jest wyjaśnione, czego to miałaby dotyczyć. Jeśli chodzi o owoce to wiemy całkiem sporo - jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które działają w tej branży - od ponad 10 lat. Na realia rynku pracy i możliwe do spełnienia oczekiwania kandydatów też raczej patrzymy realistycznie - przeprowadziliśmy w ostatnim czasie dużo rekrutacji, ponieważ firma się rozwija i zespół staje się coraz liczniejszy. Na pytania zadawane przez kandydatów staramy się odpowiadać konkretnie - jeśli coś jest niejasne zawsze można doprecyzować coś podczas rozmowy albo nawet po spotkaniu można zadać pytanie w mailu - nie mamy z tym problemu. To, że dużo pytamy to chyba też normalne - w końcu chcemy jak najlepiej poznać osobę, która będzie u nas pracowała. Co do zarobków - są adekwatne do stanowiska, doświadczenia i umiejętności. To kwestia subiektywna czy ktoś uważa je za wysokie czy niskie. W trakcie rekrutacji pytamy o oczekiwania finansowe. Na niektórych stanowiskach część wynagrodzenia (premie) jest oczywiście uzależniona od wyników - to powszechnie obowiązująca praktyka w sprzedaży. Jeśli zdarzyło się tak, że nie przekazaliśmy informacji zwrotnej w sprawie wyniku rozmowy to bardzo przepraszamy. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej pracy.

Bogusia
Inne

Zamówiłam przesyłkę z owocami na święta dla rodziny z firmy dailyfruits. Owoce zostały dowiezione zgnite i nie bylo tych owocow co zostały zamówione. Miał byś fajny prezent a okazało się ze muszę się wstydzić ze owoce były zgnite!!! Prosze nie kupować z tej firmy. Dailyfruits nie wywiązuje się ze swoich obietnic!!!

@Bogusia

To się czasami może zdarzyć. Wysyłanie świeżych produktów rodzi ryzyko, tak samo jak przesyłanie produktów w szklanych opakowaniach. W okresie świątecznym, kiedy wysyłek jest bardzo dużo kurierzy mogą dostarczać paczki dłużej niż standardowe 48h. Zawsze rozpatrujemy takie reklamacje i szukamy odpowiedniego rozwiązania. W tym konkretnym przypadku sprawa już pewnie dawno wyjaśniona w dziale obsługi Klienta.

Czy pracownicy w Dailyfruits S.C. dogadują się między sobą?

@Pytanie

Tak, w pracy jest bardzo fajna atmosfera. Wszystkie działy ściśle ze sobą współpracują, więc dobre relacje między ludźmi to podstawa, zwłaszcza jak działa się pod presją czasu i oczekiwań klientów.

Paczki
Inne

Paczki nie docierają albo docierają ze złym składem. Dział HR nie podaje kwot ale za te ceny to powinni złoto wysyłać. Generalnie widzę, że "same superlatywy". A zle komentarze tak jak w innych firmach usuwane. Obsługa nic nie wie zwala wine na kurierów i nie oddzwaniają ani nie odbierają telefonów

@Paczki

Dziękujemy za komentarz, nie usuniemy go tylko odpowiemy mimo, że dotyczy nie pracy w Dailyfruits, a realizowanej przez nas usługi. Wysyłaliśmy już ponad 100 000 paczek z różnymi produktami w ramach Dailyfruits Home. Skład zestawów ustalamy z Klientem i oczywiście różni się w zależności od dostępnego budżetu i konkretnych potrzeb. Owoce i warzywa, które wysyłamy są droższe niż kupowane w supermarkecie, bo są wyższej jakości i bardzo łatwo to zweryfikować. Poza tym oprócz samego kosztu zakupu produktów ponosimy także koszt pakowania i logistyki, co przekłada się na finalną cenę. Mamy bardzo dużo pozytywnych opinii o paczkach i realizacji dostaw, z czego się cieszymy. Przy tak dużej skali działania zdarzają się sporadycznie reklamacje. Każdą sprawę staramy się wyjaśniać indywidualnie i bierzemy odpowiedzialność za pomyłki niezależnie od tego czy są po naszej stronie czy zawiniła współpracująca z nami firma kurierska. Jesteśmy do dyspozycji zarówno telefonicznie jak i mailowo, więc jeśli jakaś konkretna sprawa wymaga wyjaśnienia to zapraszamy do kontaktu: https://dailyfruits-home.pl/kontakt

Aneta

Witam serdecznie. Nie jestem pewna, czy nadal zaglądają tutaj pracownicy firmy, niemniej jednak zaryzykuję: chciałabym prosić o jakieś informacje na temat pracy na stanowisku pracownik magazynu. Szczególnie interesuje mnie to, czy praca jest w systemie trzyzmianowym. Powiedzcie proszę, w jakich godzinach tutaj pracujecie i czy można dostosować grafik pod siebie, jeżeli np. jest się studentem. Jak to wygląda?

@Aneta

Witaj Aneto, Dziękujemy za wiadomość. Domyślam się, ze pytasz o nasz magazyn w Warszawie. Pracujemy w elastycznym systemie 2 zmianowym. Praca od 8:00- 16:00 lub od 14:00 do 20:00. Od niedzieli do czwartku. Zatrudniamy osoby na pełen etat oraz takie, które są dostępne tylko 1-2 dni w tygodniu, w tym uczniów oraz studentów. Kierownik zmiany układając grafik bierze pod uwagę dostępność każdego pracownika. Zapraszamy do wysłania do nas CV z informacją w jakie dni jesteś dostępna do pracy, wtedy będziemy mogli skontaktować się z Tobą w razie otwarcia nowej rekrutacji. Pozdrawiam, Dailyfruits

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Bartosz Krudysz Dailyfruits?

Lila
@Pytanie

Atmosfera - zależy do jakiego działu i oddziału aplikujesz. Miałam okazję pracować w Centrali w Warszawie. Często słychać głośne smiechy na open space zarówno w Biurze Obsługi Klienta jak i w Dziale Handlowym. To główny benefit tego pracodawcy. Oczywiście ponurakom może to przeszkadzać więc jak wolisz siedzieć z nosem w monitorze I do nikogo się nie odzywać to idź do korpo. Ale uważam że jeśli spędzasz 8 godzin w pracy to dobrze czuć się swobodnie. Naturalnie zarobki są przeciętne ale łatwo sprzedać owoce:) więc prowizja całkiem przyjemnie można wyrównać oczekiwaniom. Niestety ogromnym mankamentem jest Pan Dyrektor Działu Handlowego. A raczej on się nie zmieni bo to brat jednego z Prezesów. Mobbing brak taktu I wścibskie pytania na granicy przyzwoitości, np. Pytania o ciążę itd. Mega nie fair. Jeśli aplikujesz do innych działów to w Biurze Obsługi Klienta mają super Kierownika i Dyrektora. Bardzo ludzkie podejście I potrafią rozwiązać każdy problem I zawsze znajdą czas. Chętnie bym wróciła właśnie ze względu na atmosferę bo takiej nigdzie nie ma.

Dailyfruits
@Lila

Witaj Lila, Dziękujemy za komentarz. Nie napisałaś kiedy i ile z nami pracowałaś, więc nie mamy możliwości ustosunkować się do Twoich opinii o jednym z Dyrektorów. Faktem jest, ze panuje u nas luźna atmosfera i często słychać śmiechy i żarty. Z racji tego, ze w biurze jest nas niecałe 40 osób, to większość zespołu zna się nie tylko z pracy, ale również prywatnie, co pomaga w budowaniu koleżeńskiej atmosfery i nie skupianiu się tylko na pracy. Staramy się, żeby wszyscy czuli się dobrze i każdy problem chcemy jak najszybciej rozwiązywać. Jeśli ktoś poczuje się potraktowany nie fair, ma co najmniej 2 osoby z którymi może o tym porozmawiać. Cieszy nas, ze chętnie byś do nas wróciła. Zapraszamy, gdyż stale potrzebujemy nowych osób w zespole. Zarówno w dziale handlowym, jak i dziale obsługi. Polecamy tym bardziej, ze mamy w zespole już kilka osób, które na chwilę zrobiły sobie przerwę w pracy u nas, zdobyły inne doświadczenia, wróciły i teraz osiągają super sukcesy :) Pozdrawiamy,

@Lila

@Lila Ciężko uwierzyć w to co piszesz, bo Dyrektor działu handlowego jest bardzo konkretną, taktowną i profesjonalną osobą. Twoje słowa, a raczej pomówienia są niebywale krzywdzące dla osoby, która zawsze pomoże i pokieruje jeśli masz jakiś problem. Zawsze łatwiej jest wypisywać takie rzeczy zakrywając się pseudonimem. Polecam pracę w Dailyfruits, gdzie są jasne warunki pracy, świetna atmosfera i zadowalające zarobki.

Emilia
Kandydat

Miałam przyjemność wziąć udział w procesie na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży. Proces składał się z 2 etapów, videorozmowy i spotkania w siedzibie firmy. Na obu spotkaniach były 2 osoby, Pan Szymon, jako osoba zarządzająca oraz Pan Bartek, do którego zespołu miałabym przynależeć. Proces przebiegl bardzo szybko, w sposób profesjonalny i w bardzo miłej atmosferze. Mimo braku doświadczenia Panowie nie traktowali mnie ‚z góry’, dlatego tez udało nam się dojść do porozumienia, że obie strony są zainteresowane współpracą. Niestety, z powodów prywatnych, nie mogłam podjąć współpracy i zrezygnowałam. Tutaj również, firma zachowała się bardzo w porządku życząc wszystkiego dobrego. Jedyną uwagę jaką mogłabym zwrócić to moment, w którym obie strony wiedziały, ze współpraca nastąpi - wtedy kontakt trochę ucichł, przez co mniej pewny siebie kandydat, mógłby uznać, ze firma się rozmyśliła i nie poinformowała o tym. Oczywiście nic tu takiego nie miało miejsca - zwyczajnie trafiłam na bardzo intensywny czas w firmie, stad tez kontakt się wydłużał. Reasumując - był to jeden z przyjemniejszych procesów rekrutacyjnych w jakich brałam udział.

Basia

Czy osoby na emeryturze są przyjmowane np na 1/4 etatu?

Iza

@MARYSIA a jakie benefity soe pojawiają?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Dailyfruits S.C. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dailyfruits S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Dailyfruits S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dailyfruits S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dailyfruits S.C.?

Kandydaci do pracy w Dailyfruits S.C. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dailyfruits S.C.
Przejdź do nowych opinii