Opinie o Sysmex Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sysmex Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sysmex Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sysmex Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Tamara

Tak jakoś cicho jest na wątku. Jest dobrze i dlatego rzadko tu bywacie?

Justyna

Niedawno dowiedziałam się o firmie Sysmex. Weszłam tu, żeby poczytać coś o pracy tam. Wiecie może, czy szukają nowych osób?

Producent Odzieży Medycznej

Polecam odzież medyczną firmy Rates

Kortez

Wchodzisz i widzisz niby kultura niby jakis poziom na warszawke ale nie dajcie sie zwiesc bo to machina nietolerancji i fałszu ktora wychodzi wszystkim uszami

Agatka z Krakowa
@Kortez

Opinia trafiona w samo sedno !

@Agatka z Krakowa

Mogłabyś trochę rozwinąć swoją wypowiedź? Chciałbym, abyś podzieliła się z nami, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje firma Sysmex Polska zatrudnionym pracownikom. Czy od początku można liczyć na umowę o prace?

Pit
@Kamil

Przemo aktywnie dziala ...

Cit
@Pit

we wszystkich dziedzinach życia ...

Justyna
@Cit

@Cit możesz wyjaśnić co masz na myśli? To forum na temat warunków pracy w firmie. Co powiesz na ten temat? Jak wygląda zarządzanie i atmosfera pracy w Sysmex Polska Sp. z o.o.?

Inżynier Serwisu

1. Złożenie aplikacji, cv w języku angielskim 2. Wstępna rozmowa zdalnie. 3. Druga rozmowa w siedzibie firmy w Warszawie na koszt kandydata nawet jeśli jesteś z końca Polski... HR sprawdza język angielski chociaż poziom angielskiego dyrektorki HR pozostawia wiele do życzenia. 4. Zadzwonienie dzień później o rezultacie

ILE CHCIAŁBY PANI PAN ZARABIAĆ? Weryfikują na podstawie tego pytania - kto da najmniej ten dostaje pracę. Umiejętności na drugim planie.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Natalia

Trudno uzyskać informacje o pracy w firmie. Czy jest jakiś powód takiej sytuacji?

@Natalia

Natalia, a co chciałabyś wiedzieć?

psychologiczne (usunięte przez administratora)

ona

Czy w dziale handlowym jest nowy dyrektor?

@ona

Czy Twoje pytanie ma związek, z tym że pracowałaś kiedyś w firmie Sysmex Polska w dziale handlowym, czy może dopiero chciałabyś zatrudnić się w tym miejscu? Dlaczego zapytałaś akurat o dyrektora tego konkretnego działu? Możesz przybliżyć motyw swojego zapytania? Odpowiedz, proszę.

On

Owszem

peter
@ona

o wszę jakiś musi być :-)

@On

W związku z tym, że w dziale handlowym rzekomo jest nowy dyrektor, to czy podjął on już jakieś decyzje, które mają istotny wpływ dla pracowników zatrudnionych w tej firmie? Znasz może powody, dlaczego zmieniono poprzedniego dyrektora? Zachęcam, abyś przedstawił swoją wiedzę na ten temat.

Sławomir
@Kamil

Teraz warunki są kozackie dla mnie jest idealnie.

Dobromir
@Sławomir

jacy kozacy taka firma haraszo :)

@Sławomir

Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz dokładnie, jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia? Napisałeś, że teraz są one dla Ciebie zadowalające, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy podjęto decyzję, które wpłynęły na to, iż pracodawca sprawił, że są one teraz bardziej satysfakcjonujące? Napisz proszę, jak to wygląda na podstawie Twojej wiedzy.

Barbara

@Janusz, jak konkretnie wyglądają benefity, które oferuje firma Sysmex Polska swoim zatrudnionym pracownikom? Ciekawi mnie również, czy pracownik sumiennie i rzetelnie wykonujący swoje obowiązki ma szansę w przyszłości na awans? @Obserwator, *opisałam, literówka :) @Zenon, jak długo pracowałeś w firmie Sysmex Polska? Możesz napisać, jak dokładnie wyglądały warunki zatrudnienia, które pracodawca oferował na Twoim stanowisku?

Otwierasz Lodówkę a Tam Sysmex

psycholog

jeśli już chcecie stracić część swojego życia w korpo, to tylko nie w tej, bo oprócz czasu stracicie również zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@psycholog

Skąd taka opinia? Rozwiń proszę. Byłeś/jesteś pracownikiem? Rozważam pracę w Sysmex w dziale handlowym ale trochę boję się czytając takie opinie..

psycholog

byłem teraz to już inny dział po zmianach, wymiana ludzi na replikanty

@psycholog

Już nie jesteś bo chyba się nie nadawales jak tak piszesz o ludziach... Replikanty... Bo co, Ty byłeś lepszy, a Ci co Cię zastąpili to głupole bez mózgów... Może Cie tam nie chcieli z takim podejściem, bo ja bym z daleka od takiego pracownika się trzymał...

@Zenon

polecam: (usunięte przez administratora) Replikant – określenie androida przypominającego człowieka i zdolnego do naśladowania jego zachowania tak skutecznie by odróżnienie od człowieka było niewykonalne lub bardzo trudne. Używane w filmie Ridleya Scotta Łowca androidów (ang. Blade Runner), gdzie zastąpiło słowo "androidy", używane przez Philipa K. Dicka w literackim pierwowzorze filmu - powieści Czy androidy śnią o elektrycznych owcach? (ang. Do Androids Dream of Electric Sheep?). Należy tu zauważyć, iż Dick używając określenia android (człekokształtny robot) miał raczej na myśli istoty biologiczne, bliższe pojęciu cyborga. Replikanci byli produktem bioinżynierii. Rozróżnienie replikanta od prawdziwego człowieka było możliwe tylko po zastosowaniu specjalnego testu na empatię (test Voight-Kampffa). Czas życia replikanta był ograniczony do kilku lat. W fikcyjnym świecie obowiązywał całkowity zakaz ich przebywania na planecie Ziemia. W przypadku złamania tego zakazu byli likwidowani przez specjalne oddziały policji - Blade Runnerów. Likwidacji replikanta nie nazywano egzekucją, lecz używano terminu "emerytura". Stwarzało to zagrożenie dla ludzi, którzy mogli być dość łatwo pomyleni z replikantami. Androidy były produkowane przez korporację Tyrella (w książce Rosena). Replikanci mogli być bardzo inteligentni, ale według korporacji niezdolni do wyższych uczuć. W zależności od modelu produkowano wersje z różnymi możliwościami intelektualnymi i fizycznymi.

@psycholog

Z części nie usuniętej przez administratora wynika, że umiesz korzystać z Google'a, brawo! Potwierdza to jednak fakt, że nie szanujesz ludzi...

@Zenon

sam napisales głupole bez mózgów a do tego nie znasz znaczenia słowa replikant - wspołczuje

@psycholog

To ja współczuję Tobie - wylewa się z Ciebie tylko złość. Pracowałem w tej firmie i innych korpo. Korpo jak korpo, nic gorzej ani lepiej, są plany i jak ktoś tego nie ogarnia to niech idzie pracować gdzie indziej. Choć w Biedrze też jest presja na kasie... Zdrowie można stracić w każdym korpo, ale tylko dlatego, że jak się tam nie pasuje to się dalej brnie, bo kasa musi się zgadzać. Taka prawda.

Barbara

@Obserwator, błędnie interpretujesz tę kwestię, ponieważ w swoim poprzednim komentarzu myślę, że dosyć szczegółowo i jasno opisałem to, dlaczego jestem aktywna w wątku opinii o pracy w firmie Sysmex Polska. Wróćmy do dyskusji na tematy związane z pracą w tej firmie, aby czytelnicy forum mieli jasne i przejrzyste wpisy na ten temat.

Obserwator
@Barbara

opisałem to, jestem aktywna? to kim w koncu jestes? facetem czy kobieta?

Barbara

@Ręce opadają, wątek jest wciąż aktywny, uważam również, że są tutaj osoby, które na pewno nie wyraziły jeszcze swojej opinii na temat pracy w firmie Sysmex Polska, więc w dalszym ciągu można wyrazić swoje poglądy na temat tego miejsca pracy. @Qwerty, nie użyłabym tutaj określenia, że "węszę" tylko zadaję szczegółowe pytania, które są istotne dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie. Dlatego, jeżeli masz informacje na temat pracy w firmie Sysmex Polska to zachęcam do podzielenia się nimi.

Obserwator
@Barbara

Barbara postawiła sobie za cel udowodnienie za wszelką cenę, że białe jest żółte.

Barbara

@Kortez, czy Twoja wypowiedź jest z poziomu pracownika firmy Sysmex Polska, czy może klienta, który korzystał z usług oferowanych przez firmę? Chciałabym, żebyś uzasadnił swoją wypowiedź i podał konkretne przykłady potwierdzające to, co napisałeś w swoim komentarzu.

Ręce opadają
@Barbara

Barbara przestań wypisywać głupoty i zastanów się zanim znowu coś napiszesz. Twoje wpisy niczego nie wnoszą do dyskusji i mogą jedynie irytować. Już wielokrotnie napisano tutaj, że nikt nie poda z oczywistych powodów żadnych konkretnych przykładów.

Qwerty
@Barbara

(usunięte przez administratora)kto stoi za tobą że się tak wypytujesz? Za dużo węszysz i nawet się z tym nie kryjesz

Barbara

@Nie nie nie, są na pewno osoby, które jeszcze nie wypowiedziały się w temacie opinii o pracy w firmie Sysmex Polska, dlatego każda nowa opinia jest cenna, ponieważ przedstawia punkt widzenia warunków oferowanych przez pracodawcę oczyma innych osób, które mogą mieć trochę odmienne spojrzenie na dane sytuacje, niż osoby, które już wypowiedziały się w temacie. Dlatego zachęcam do dalszej merytorycznej dyskusji.

@Barbara

Grono osób mających odmienne zdanie od większości w tej dyskusji jest bardzo duże...

@Nie nie nie

ta firma to défaite

Tak tak tak
@Nie nie nie

wlasnie to widac :D

Barbara

@Nie nie nie, może w chwili obecnej tak nie jest, ale jak wiadomo w firmie Sysmex Polska w każdej chwili mogą nastąpić jakieś zmiany, które warto by było, aby takie informacje znalazły się w wątku, który obecnie przeglądamy. Więc w dalszym ciągu chętnie poznamy opinie osób, które jeszcze nie wypowiadały się w temacie.

Barbara

@Alex, dziękuję za odpowiedź. Czy staraliście się w jakiś sposób poprawić sytuację odnośnie panującej atmosfery w firmie Sysmex Polska? Może warto poruszyć tą kwestię z szefostwem firmy i znaleźć odpowiednie rozwiązanie, aby każdemu pracowało się w lepszej atmosferze? Próbowaliście może poruszać tą kwestię? Napisz proszę jak wygląda ta kwestia.

Its a bait

@Barbara

Ci, co próbowali już nie pracują w tej firmie.

@Barbara

jest tyle negatywnych komentarzy że nawet nie trzeba juz niczego opisywac

Barbara

@anonymous, jak dobrze rozumiem firma Sysmex Polska nie życzyła sobie sugestii odnośnie poprawy jakości pracy od podległych pracowników? Możesz napisać, czy każda tego typu rozmowa pracowników z przełożonymi kończyła się tak drastycznie, jak opisałeś to w swoim komentarzu?

Barbara

@Nie nie nie, co dokładnie chciałeś przekazać swoim wpisem odnośnie pracy w firmie Sysmex Polska? Co według Ciebie jest "przynętą"? Przedstaw, proszę, bardziej zrozumiale swój komentarz w tym temacie.

Barbara

@Alex, czy możesz przybliżyć co według Ciebie wpływa na to, iż w firmie Sysmex Polska panuje taka atmosfera? Czy jest to wynikiem wysokich wymagań stawianych pracownikom? Czy może zupełnie inne aspekty wpływają na to, iż atmosfera jest napięta? @Domofon, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Sysmex Polska? Jak oceniasz warunki pracy oferowane przez pracodawcę? Co możesz napisać o ilości obowiązków jakie w ciągu dnia przypadają na danego pracownika? Zachęcam do bardziej szczegółowej wypowiedzi.

Alex
@Barbara

@Barbara, proponuję czytać wpisy ze zrozumieniem, wystarczająco jasno sytuacja została już przeze mnie opisana, ale powtórzę w firmie zastrasza się pracowników i nimi manipuluje, nie ma to nic wspólnego z wysokimi wymaganiami stawianymi wobec pracowników bo to raczej jasna sprawa i tu wszystko byłoby ok, gdyby nie tworzenie atmosfery jak w obozach pracy przymusowej... Bo teraz już większość ludzi pracuje też dla przyjemności i z pasji tu potrafią nawet takie rzeczy zabić w człowieku.

Sporo dobrego o firmie słyszałem. Warto aplikować?

xjadzia
@Nowy

Klienci ma pewno wypowiadają się dobrze bo firma stanowi wzór jeśli chodzi o ich obsługę i wyznacza tutaj standard. Pracownicy codziennie robią kawał dobrej roboty.

Alex
@Nowy

Zgadza się firma ma bardzo dobre produkty i jest nastawiona na pełną satysfakcję klienta. Natomiast wewnętrzna atmosfera w firmie to już zupełnie inna sprawa, na porządku dziennym manipuluje się pracownikami i ich zastrasza, obniża kompetencje po to aby nie dać 500 zł podwyżki. Wciąż uważam że atmosfera jest na tyle ciężka, że szkodzi pracownikom w niej pracującym. Osobiście nie polecam.

xyz
@Nowy

wybieraj albo zdrowie klientow albo twoje

Domofon
@Alex

Za taką pracę i pełne poświęcenie 500 zł brutto to nie podwyżka.

Zostaw merytoryczną opinię o Sysmex Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sysmex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sysmex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sysmex Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sysmex Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sysmex Polska Sp. z o.o.