KRKA Polska

Opinie o KRKA Polska

yoko- toko

Nie polecam tej firmy wyzysk człowieka na całego. Podwyżka zapomnij nawet jakbyś kilka lat pracował, premia również. Niedługo Biedronka wyprzedzi pracowników KRKA w zarobkach.Wyzysk duży nacisk na sprzedaż i produkcję ,a w kieszeniach pracowników zero.Nie polecam omijajcie z daleka.Tyle w temacie.

yoko- toko

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Interesuje mnie praca w KRKA Polska na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. Możecie podrzucić kilka informacji w tym temacie? Mam spore doświadczenie w sprzedaży więc mam nadzieję, że dostanę się do firmy.

sebastian

czy to prawda,ze Aurora wyleciała z KRKA?

magda
@sebastian 6 dni temu
czy to prawda,ze Aurora wyleciała z KRKA?

Podobno szykuje sie do objęcia stanowiska w innej firmie farmaceutycznej

Bańka
użytkownik zarejestrowany

Jeśli ktoś nie czuje się w firmie dobrze niech odjedzie i już!

użytkownik zarejestrowany

@gucio Czy możesz coś więcej napisać o tym podrabianiu podpisów.? Takich spraw nie powinno się bagatelizować, trzeba było mocno reagować!! Nigdy nie wiadomo co podrobią!!

@Belinda 2 tygodnie temu

Nie będę drążył szczegółu wystarczy zerknąć np do karty szkoleń i porównać podpisy

@Belinda 2 tygodnie temu

Wszyscy wiemy ,co dziś się dzieję na rynku,pracy i do czego jesteśmy zmuszani. Mam tylko nadzieję że pewne sprawy ,które wpaja się pracownikom wyjdą w końcu na jaw.

gucio

Byłem wieloletnim pracownikiem Produkcji , praca jak każda miała plusy i minusy . Jedno co mnie w niej denerwowało to notoryczne podrabianie podpisów pracowników przez kierownictwo i brak reakcji wyższych instancji

Bona
użytkownik zarejestrowany

KRKA Polska to spoko firma, dziwię się , że niektórzy piszą zupełnie coś innego. Może są inspirowani przez konkurencję? Praca tu jest dla pracowitych osób!!

beata

Widzę, że Krka zaczęła dbać o swoje PR tutaj na forum. Niezła próba, trzeba przyznać, ale muszę Was zawieść - lata orania ludzi i tolerowania tego orania wyrobiły wam powszechnie znaną reputację. Jeśli staniecie się najbardziej przyjazną korporacją dla pracownika w historii Polski, to może za 10 lat opinia delikatnie zacznie się zmieniać. Na razie możecie najwyżej pisać sobie sami pochwalne peany, ale ci co bystrzejsi są w stanie wyłowić te wasze zakamuflowane wpisy. Także może pierw popracujcie nad tym, aby ludzi nie wypalać mobbingiem a napędzać motywacją, a potem się zajmijcie PR po internetach

Mikołaj

Od siebie dodam tylko, że premia za DRUGI kwartał została wypłacona 25.09... trochę długo

Mikołaj
@Dzielny Despero 2 tygodnie temu
No to skoro dostałes to po co się tu żalisz bo nie rozumiem, jeżeli jest tobie źle to jest jeszcze 264 firmy farmaceutyczne kt...

No chyba teraz kpisz. Tę kwestię mam poruszać z moim DM? A jaki On ma wpływ na czas wypłat premii? On je z własnej kieszeni płaci??? Nie rozumiem co Cię boli. Napisałem kiedy została wypłacona premia za II kwartał, gdyż ludzie starający się o pracę powinni to wiedzieć. 25 września wypłacono premię za II kwartał. Czy to późno czy nie, pozostawiam to ocenie każdego.

Nauka
@Mikołaj tydzień temu

Mikołaj, jestes świetny!! Twój DM nie ma wpływu na termin wypłaty premii, ale ludzie z forum już napewno tak.... Dlatego piszesz o tym na forum. Chłopie gdzie ty masz rozum?? Świadczy to tylko o tobie. Oświecę Cię, premie są wypłacane tak późno bo są na podstawie IMS, które przychodzą z dużym opóźnieniem.

kamcia

@Enterka - 2017-09-26 13:11 Jakie stanowisko?

Enterka
@kamcia 3 tygodnie temu
@Enterka - 2017-09-26 13:11 Jakie stanowisko?

kamcia@ przedstawiciel naukowy

Enterka

Hej, byłam na rozmowie w Krka na 2 etapach. Wszystko pięknie, ładnie ale po tygodniu mail, że na chwile obecną nie mogą mi zaproponować pracy. Wiem, że w Krka nie jest ciekawie ale chodzi mi o doświadczenie które można tam zdobyć. Moje pytanie: Czy jest jeszcze szansa, że za jakiś czas zadzwonią? Czy po prostu tylko tak "ładnie" odmawiają? Znacie system zatrudnień?

Marek
@Enterka 3 tygodnie temu

Nie chciałbym Ci zle odpowiedzieć, ale raczej już nie zadzwonią. Musisz ewentualnie raz jeszcze zaaplikowac za jakiś czas

Czerwcowy cygan z ostródy

Dzieńdobry, przeniesmy sie w przeszlosc...wyobrazmy sobie piekny sloneczny czerwcowy dzien w Ostródzie. Piekny hotel z basenem w ktorym rano wymoczylismy trudy dnia poprzedniego. Ten dzien zapisal sie znaczaco w histori pewnej firmy i kadry menagerskiej. Popowiem wszystkim ze chodzi o firme Reckitt Benckiser...Pamietnego dnia w gronie zaufanych osobistosci gratulowalismy sobie wykonanego zadania a mianowicie wyslania waznej korespondencji do kraju zwanego Anglią. Czy juz sobie cos przypominasz A.L. ??? Tak , tak to wlasnie wtedy dzieki naszym staraniom zakonczylas dlugoletnia obfitujaca w skandaliczne zachowania i nekania nas bialych murzynow kariere w wyzej wymienionej firmie. Jezdzilas jezdzilas i sie najezdzilas od karpat po morze czy to zima czy lato plus 30 stopni w czarnym stroju w pelnym sloncu spocona z tapeta na facjacie. Ciagle problem wszystko zle chocby 190 % wykonaniaplanu to ty dalej za telefon z glupimi pytaniami ze o mailach na ten sam temat po 5 razy to nawet nie wspomne. Zgrywalas wielka pania a tu nagle banda ze znajomoscia angielskiego pyk pyk list wyslala i juz nie bylo wielkiej elity finansjery :D A teraz szukaj szukaj kto to taki co maczal w tym palce podpowiem tobie ze bardzo nas lubialas :D a dyyyyyyyyyrrreeeeeeeektoooooorem jest teraz Marek M. p.s Robert S. byl niewinny ;)

były PN
@Czerwcowy cygan z ostródy 20.09.2017, 18:08

nie mów,że Aurorka wyleciała????

nnn

@nnn 18.09.2017, 21:44
witam mam możliwość podjęcia pracy w KRKA-POLSKA jako przedstawiciel naukowy - jakie zarobki?? ktoś COŚ????...

Na start 2800-3100 netto

Ciekawski

Flotą po 300 tys przejechanych km? Nic się nie zmieniło od lat? Jak wyglada z wykorzystywaniem auta do celów prywatnych?

Luidzi
użytkownik zarejestrowany

Jeśli chodzi o wakaty to KRKA niczym nie różni sie od innych firm. Szukam pracy i mam rozeznanie jak firmy szukają pracowników , jakie zaczynają dodatki do podstawy stosować żeby przyciągnąć człowieka. Może pójdą w górę wynagrodzenia? To najlepsza opcja.

użytkownik zarejestrowany

Ja tu pracuję już dość długo i nie narzekam. Jest to uwarunkowane dobrą pracą i zaangażowaniem. Taka postawa działa pozytywnie na szefów. Polecam to!

Jacho
@Belinda 07.09.2017, 22:15

Możesz podać jakieś adresy mailowe do osób skłonnych odpowiedzieć na pytanie o brak dostępności leku Roswera w opakowaniu po 90 szt. W takich opakowaniach jest na liście leków refundowanych i kosztuje nie wiele drożej niż opakowanie 28 szt ale dostępność to fikcja. Pytanie zdałem na jedyny dostępny adres info.pl@krka.biz ale nie mają ochoty odpowiedzieć.

***

A może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w Warszawie, na stanowisku Asystentka ds. Administracji? Trwa rekrutacja, ale czytając wpisy na tym forum mam wątpliwości, czy w ogóle aplikować. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

***

Karol
użytkownik zarejestrowany

Potrzebują sporo osób do pracy, jaka jest tego przyczyna może ktoś wie? Jak się teraz pracuje w KRKA? Byłem pracownikiem firmy i z sentymentem wspominam pracę i dlatego czasami dopytuję o aktualną sytuację. Trochę mało piszecie o firmie na tym forum!

mark
@Karol 03.09.2017, 20:15

Morale wśród przedstawicieli jest bliskie zeru. Najpierw zarząd dołożył moduł zamówień aptecznych, z którego się poźniej wycofał, gdyż medyczni ciśnięci przez kierowników gonili i wyrywali sobie zamówienia o wartości 15 zł. Oczywiście robili to kosztem wizyt lekarskich. Teraz zlikwidowali wizyty apteczne i dołożyli jedną lekarską. Czyli jest 13. Sam sobie odpowiedz na ile te wizyty mogą być konstruktywne. Wakatów jest dużo. Sporo osób odeszło, a jeszcze więcej o tym marzy.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Szukam pracy i dowiedziałem się, że KRKA Polska jest dobrym pracodawcą. Kryzys rąk do pracy widać w firmie!.

MJU

Byłem w KRKA na rozmowie rekrutacyjnej osoba z HR potwierdziła że w ciągu 2 tygodni będzie odpowiedz ze względu na wynik rozmowy rekrutacyjnej pozytywny czy negatywny minął miesiąc i brak feedback . Pozdrawiam dział HR KRKA

Marek
@MJU 24.08.2017, 21:43

To akurat dziwne, bo faktycznie maja taki zwyczaj. Jeśli odpowiedź jest pozytywna - dzwonią. Jeśli nie, dostajesz @. Może gdzieś się zgubił.

nnn
@MJU 24.08.2017, 21:43

witam mam pytanko na czym polegała rozmowa rekrutacyjna bo mam taka na dniach ???? pozdrawiam nnn

Piotr
użytkownik zarejestrowany

Czy dowiem się coś więcej o pracy i atmosferze w KRKA?

Ww

Coś się święci ... Ciekawe ile osób szuka pracy .... Brak stabilności ... najlepsi uciekalą... Nowi sie wyuczą i do konkurencji .... Jak zawsze ..

Mariolka
użytkownik zarejestrowany

Cieszę się , że mają nowe oferty dla specjalisty ds. rejestracji. Słyszałam o nich dobrze, obym się dostała.

takatam

ja pracuję już kilkanaście miesięcy i premię kwartalna miałam jedną. I to tą najniższą. A są tacy, co widzą ja co kwartał.... choć są mniejszością. A odwalamy taką samą robotę. Masz szczęście, to dostaniesz plan, który wyrobisz, nie masz, nie wyrobisz.

takatam

Baśka
użytkownik zarejestrowany

Sprawa wysokości zarobków zawsze jest tematem spornym. Nigdy pracownik nie będzie usatysfakcjonowany w zupełności natomiast firma szuka zawsze oszczędności. Zachowanie pewnej równowagi może pomóc.

Bartek

Maja dobre leki. Tyle pozytywnego. Cala reszta negatywna.

Pam Prof.
użytkownik zarejestrowany

Interesuję się tą firmą i martwią wpisy na forum. Czy z całą pewnością nie można napisać coś pozytywnego? Nie ma firm tylko dobrych lub tylko złych, bywa różnie.

gosc

Gość
@gosc 07.06.2017, 09:24
Witam, czy ktoś może napisać ile zarabia przedstawiciel naukowy na rękę? Jest to podstawa bez względu na wyrobiony target?...

2800-3100 netto

Jan33

czy w KRKA są premie za wyniki, bo wychwyciłem z niektórych komentarzy (być może mylnie), że ciężko z tym... sama podstawa i nic więcej?

paula
@Jan33 27.05.2017, 16:59

Są premie.... jak Yeti podobno są ale mało kto widział

Krkaa
@paula 29.05.2017, 19:25
Są premie.... jak Yeti podobno są ale mało kto widział

Ja widzialam juz dwa razy:)

PN

Zgadzam się..firma KRKA jest fajną firmą,mają fajne produkty, tylko ( usunięte przez administratora ) są przełożeni!

użytkownik zarejestrowany

@powodzenia Jeśli jest tak jak piszesz to może warto przy jakiejś okazji porozmawiać z szefem firmy. Jak wiesz nie zawsze bezpośredni zwierzchnicy chcą słuchać pracownika, z różnych powodów. Ale to jeszcze nie znaczy, że firma jest do niczego bo KRKA jest dobrą firmą.

nick

Ile zarabia przedstawiciel naukowy w Poznaniu? (netto/brutto)

powodzenia

@Belinda - mam bardzo dobrą pamieć. jeśli myślisz, że wszędzie pracownik jest kontrolowany przez pracodawcę to się mylisz i chyba nie masz zbyt dużo porównania co do firm z branży. Uwierz mi, że są firmy na rynku które oferują więcej zaufania dla pracowników niż krka... Nie zrozum mnie źle, bo dla mnie nie ma nic złego w kontrolowaniu pracowników, szczególnie nowych (bo w krka duża rotacja) ale jeśli pracownik który ma wyniki i jest w firmie od dłuższego czasu jest traktowany na takim samym poziomie jak świeżak to jest coś nie tak..

realista

każdy ma trochę racji - jak w życiu ....

użytkownik zarejestrowany

@powodzenia Myślę, że jesteś przewrażliwiony na punkcie firmy. Jakbyś nie pamiętał to przypomnę Ci, że wszędzie pracownik jest kontrolowany przez zwierzchnika. Myślę, że nie masz nic do ukrycia .

powodzenia

Dla wszystkich co się zastanawiają... Ten kto już pracuje w branży wie jak jest w krka i nie szuka opinii raczej na tym forum. Jeśli chcesz zostać przedstawicielem medycznym/farmaceutycznym to KRKA da Ci taką szansę, nauczy Cię zawodu, wyszkoli Cię w tym kierunku. To, że będziesz jeździł starym samochodem, a jak masz szczęście to dostaniesz nową fabię z którą zwiążesz się na 300tys km, to że na każdym kroku będziesz kontrolowany (co robisz, gdzie jesteś, dlaczego tak wcześnie kończysz), to że będziesz robił rzeczy które nie ma głębszego sensu itp, to skutki uboczne pracy w firmie :) Nie ma sensu się zastanawiać - bo ciężko dostać się do "lepszej" firmy bez doświadczenia. W KRKA doświadczenie można zdobyć, nauczyć się zawodu i szukać gdzie lepiej.

Dokładny
@powodzenia 17.05.2017, 20:48

Mega fajny wpis. Pracuję tutaj i potwierdzam.

Barbara
użytkownik zarejestrowany

@Anban Czy możesz rozwinąć swoją myśl? Zainteresowała Cię firma po przeczytaniu opinii? KRKA to dobra firma a może masz jakieś nowe informacje o nich?

Gregor
użytkownik zarejestrowany

Może ktoś podpowiedzieć co należy do obowiązków "Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów wPłocku". Słyszałem dobre opinie o firmie i zależy mi na pracy. Jakie wymagania stawia firma kandydatowi? Może jak się pracuje w firmie?

Xyz
@Gregor 25.04.2017, 20:21

Spoko.Ja premie zgarniam co kwartał i to całkiem spore bo za każde następne wyrobienie planu dostaje się dodatkowy bonus do premii.Mi pracuje się nawet spoko czasami się wkurzam na jakieś kolejne nowe pomysły ale ogólnie jest ok.

pablo

Pracuje w tej firmie.Jak tylko znajdę coś lepszego to odchodzę natychmiast. W tej firmie zero podwyżek, zero premii. Nikt chyba z was nie uwierzy że ludzie pracujący po 10 lat nigdy nie dostali podwyzki w tej firmie.Taka jest prawda o KRKA.Zdecydowanie odradzam. Ci Słowenii tylko nas wykorzystują

Linda
użytkownik zarejestrowany

Czy w KRKA Polska są prowadzone szkolenia dla pracowników?

Michał

Odradzam. Traktują pracownika jak robola. Zero szacunku

były pn

Janie z Bydgoszczy-odradzam

Prawda
@były pn 19.04.2017, 22:52
bo sam sie zwolniłem. nie chciałem pracowac w patologicznej firmie

Kurcze, to poważna sprawa. To po co zatrudniales się w tej patologiczne firmie. Nie rozumiem... Przecież opinia o krka jest znana od dawna. Jak już nie pracujesz to przestań narzekać. Brałes kasę to było ok, a teraz to już patologia. Oj nie ładnie ...

@były pn 18.04.2017, 18:27
Janie z Bydgoszczy-odradzam

Słyszałem że firma dobra na początek dla osoby bez doświadczenia jako przedstawiciel. Raczej bez doświadczenia nie mam gdzie indziej szans...

Jan33

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik bez doświadczenia? Chodzi o przedstawiciela naukowego w Bydgoszczy.

@Asa 18.04.2017, 13:35
2800 na reke

Dziękuję

Nick
@Asa 18.04.2017, 13:35
2800 na reke

Proszę mi odpowiedzieć jak można proponować komuś pracę za 2800 zł. Jak za takie pieniądze utrzymać siebie i rodzinę w dużym mieście. Albo jest sie liderem (płacę i wymagam) albo frajerem ( płace grosze i stosuje mobbing).

użytkownik zarejestrowany

KRKA Polska jest jedną z największych i dynamicznie rozwijających się firm sektora farmaceutycznego w Polsce i tyle.

Manager

Spotkanie na stanowisko kierownicze do działu zakupów było żenujące. Poziom rozmowy i pytań już na pierwszym etapie był bardzo niski. Ja nie wie kto pracuje tam jako rekruterzy. Panie miłe i niekompetentne w tym co robią. Nie polecam i nie podejmę na bank zatrudnienia.

Anban
@Manager 23.03.2017, 22:09

Hmm interesujące:)

Boston

Obiektywnie na plus: - firma daje szanse osobom bez doświadczenia, więc jeśli ktoś chce zadomowić się w branży farmaceutycznej to firma może dać mu szansę na to - dobrej jakości leki Obiektywnie na minus: - mobbing - tutaj nie ma się co rozwodzić, firma chyba odgórnie przyjęła politykę "zarządzania przez mobbing", pod tym kątem dobierani też są kierownicy, a niektóre osoby na górze chyba nic innego nie potrafią jak orać ludzi i czerpać z tego chorą satysfakcję. zresztą chamskie i wulgarne wpisy wyżej (pozujące na obiektywne i bezstronne w prymitywny sposób) , oddają klimat jakiego doświadczają pracownicy ze strony większości przełożonych. kultura korporacyjna na poziomie chamów z pod budki z piwem, którym się udało załapać przez przypadek w odpowiednim czasie, na odpowiednie stanowiska. - samochody - zdarzały się nówki dla niektórych, ale ogólnie flota jest zajechana - partyzanckie wizyty podwójne - nigdy nie wiesz, kiedy ktoś nie wyskoczy zza krzaka żeby uczynić twój dzień drogą przez mękę ogólnie stanowczo odradzam, chyba że masz twardą głowę i ogrom determinacji aby pracować w farmacji - wtedy zatrudniaj się i po trzech miesiącach zacznij już szukać nowego pracodawcy

Iza
użytkownik zarejestrowany

KRKA Polska to świetna firma, z piękna historią ale niektórzy nie dorastają do pracy w takiej firmie. Mam wrażenie , że pewne osoby są mocno inspirowane do dokonywania wpisów z negatywnymi opiniami, może przez konkurencję? Pracuję w firmie i jestem zadowolona.

Zostaw opinię o KRKA Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRKA Polska