Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

Koles

Tak sobie czytam te wypowiedzi i choć nie mam nic wspólnego z tą firmą to mam chęć się tam zatrudnić tylko po to by wziąc się za tą słynną Aurorę i pokazać gdzie jej miejsce - skupić się tylko na niej :).... co wy na to :) Nie interesuje mnie żaden wynik ani firma tylko ta pseudogwiazda :P////

śmiech2

widzę,że komuś żal dupę ściska

Jacek

:-)))) jak pisałem...ja nie muszę szukać pracy :-)))

Śmieszne

Jacku, oczywiście i tylko tym forum żyjesz, odpisujesz po 1 godzinie.... Haha jesteś śmieszny. Cienkim byłeś przedstawicielem i cienki pozostaniesz. Jak kłamałaś kiedyś, tak kłamiesz teraz. Weź sie chłopie do roboty bo juz skończył sie czas kombinowania. Myślisz ze jesteś najmądrzejszy, a wychodzi twoja głupota na wierzch.....

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
do Dżamal

KRKA ma dożywotne ogłoszenia na pracuj.pl Tam jest taka rotacja,że więcej traci pracę, lub sami się zwalniają niż zatrudniają. Złota czasy w farmacji się skończyły..teraz szukają frajerów za 2 tys zł którzy nie są wypaleni zawodowo i można ich gnębić i tak do kolejnego przedstawiciela

Jacek

Dla Twojej wiadomosci..ja nie musze szukać pracy :-)))

Śmieszne

Jacku A. nie trudź sie. Szkoda Twojego czasu. Chyba nie mozesz znaleźć pracy i jesteś sfrustrowany...

Aptekarz

jestem właścicielem apteki. Powiem szczerze,ze żal mi przedstawicieli którzy do mnie przychodzą z KRKA. Nie dość,że strasznie zestresowani bo ich kierownicy robią naloty na pracowników wychodzących z apteki, to jeszcze ta rotacja. Ja jako własciciel apteki nie wiem kiedy zakonczy sie współpraca z danym przedstawicielem gdyż są zwalniani z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia. Wiem,że kierownicy z KRKA coraz częściej nie są wpuszczani do aptek za ich nieetyczne zachowanie względem przedstawicieli.Sprzedawałem Septolete w dużych ilościach ale po tym co sie dzieje zamieniłem na lek konkurencyjny. My aptekarze możemy pokazać swoje niezadowolenie względem firm nieszanujących swoich -naszych przedstawicieli: nie wpuszczaniem kierowników do aptek, nie zamawianiem ich preparatów jak i zamianą na leki konkurencyjnych firm. pozdrawiam

zły

total olew na odpowiedź czekałem i się nie doczekałem po jaką cholerę mówią że zadzwonią nie chcę już tam pracować

krka

firma ma wieczne ogłoszenia,gdyż jest taka rotacja. Większość w ogłoszeniu to kłamstwo. Teraz żeby złapać frajera do pracy to piszą przedstawiciel do spraw kluczowych klientów podajac mniejsze miejscowosci,bo w miastach już wszyscy wiedzą co to za patologiczna firma. Najgorsi to są przełożeni.

pozew o mobbing

szkoda,ze nie mozna wstawiac fotek.Pokazałabym Wam potencjalni i obecni pracownicy jak pieknie wyglada napisany pozew przeciwko KRKA za stosowanie mobbingu przez przełożonych.

Kobra

Witam! Dostałam ofertę pracy w KRKA. I nie wiem co mam teraz zrobić. Czytam opinie i mocno namieszały mi one w głowie. Czy ktoś z osób pracujących w firmie może mi napisać jak się w niej pracuje? Czy pracownicy dostają umowę na czas nieokreślony czy po dwóch latach pracy są zwalniani? I pytanie najważniejsze do jakiego wieku pracują tu przedstawiciele? Czyli do np. do 40? Co się dzieje później. Jakie są możliwości awansu i rozwoju? Będę wdzięczna za rzetelne i konkretne informacje.

ktoś

No wciąż chyba to tylko suche wpisy i pogróżki... a w firmie , jak było tak jest i nic się nie zmieniło.

Picolo

w sierpniu zostanie złozony pozew przeciwko....my wiemy komu :-) Dowody zebrane,świadkowie zgromadzeni,więc mozemy ruszać :-)

razor
@Picolo

Witam, Chciałbym dołączyć do pozwu (w dowolnym charakterze, również świadka). Jak można się z Panem skontaktować? Pozdrawiam

estrre

Firma marna, dosłownie marna, produkty mają bardzo znane i bardzo często stosowane przez lekarzy, natomiast same akcje promocyjne, poczęstunki i temu podobne sprawy są beznadziejne, a lekarze śmieją się w twarz pokazując gadżety od innych firm. DM atakujący z krzaków pytając się czy już odpaliło się prezentacje. Sms przy rozpoczęciu i po zakończeniu pracy z informacjami co gdzie i ile się zrobiło/sprzedało. Tabele, które trzeba robić za swojego DM'a bo jest tak leniwy że nie chce mu się skopiować kilku kolumn z excela i stworzyć formuły, żeby samo wszystko się przeliczało. Firma tragedia, chcesz zacząć w farmacji to nie tutaj bo od razu Cię odrzuci.

patrycja

Witajcie, Jeśli chodzi o firmę to dobrze szkoli i to chyba tyle.. z dobrych stron , bo reszta masakra, atmosfera słaba, zarobki to samo , flota tragedia auta po 300 000km . Zaś wymagania od Przedstawicieli to już inna sprawa bo oczekują dużo. Rotacja ogromna wśród repów, co chwilę nowe osoby. Chcesz poznać prace PM od podstaw to aplikuj ,ale na cuda nie licz.

po rozmowie

Potwierdzam w części to co napisała Tereska. Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na przedstawiciela naukowego ds.klientów kluczowych. Pierwsze pytanie: co Pani słyszała o naszej firmie? Wiedzą,że mają straszną opinię jako pracodawca. Drugie pytanie: czy zgodziłaby sie Pani na pracę w naszej firmie na stanowisko przedstawiciela naukowego do aptek,gdyż ogłoszenie jest błedne-dobry żart.Jak ktoś wczesniej napisał,firma KRKA nie poszukuje ludzi na przedstawiciela ds.kluczoych klientów tylko to taki wabik żeby ktokolwiek przyszedł na spotkanie rektutacyjne.szukaja frajerów,którzy są w czarnej (usunięte przez administratora) z pracą i wezmą to co daję. Patologia wśród firm farmaceutycznych.

Tereska

Cześć Ten Przedstawiciel ds. kluczowych klientów to po prostu Przedstawiciel w Dziale farmaceutycznym, zajmujący się zwykle większymi sieciami aptek. Mniejszymi sieciami i pojedynczymi aptekami zajmują się " zwykli farmaceutyczni" Masz trochę kasy na korumpowanie sieci i musisz upchać dużo, dużo.. jak najwięcej leków. Bez względu ile upchasz- zawsze jest za mało. Odpuść sobie, bo na pewno wejdziesz w jeszcze gorsze g... niż masz teraz. Tereska

do blondynka

wielkie dzieki za rady, co zrobić żeby zwiększyc szanse na wygraną. Ludzie,wysyłajcie zapytania do osoby "blondynka" która wygrała sprawę o mobbing z firmą farmaceutyczną.Walczmy o swoje.Nie zamiatajmy sprawy pod dywan

do mars

polecam fora internetowe gdzie wiele sie czyta o "standardach KRKA" jeśli nie musisz na siłę pracować to odpuść sobie firmę. Ogłoszenie jest na stanowsko ds.kluczowych klientow ,a na spotkaniu dowiesz się, że na zwykłego przedstawiciela. W ten sposób szukają frajerów którzy zechcą wysłać CV. Odpuść sobie. Polecam info o w/w osobach na stronie Sandoz,KRKA i Reckit

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 5 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska