Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

przedstawiciel naukowy

Pracowałem w tej firmie pół roku i uważam ten czas za stracony, najgorsza firma jak dotąd .Wieczna inwigilacja. O 8 h pracy zapomnij, premia po 8 miesiącach przepracowanych.Lepiej wykup polisę na życie zanim wejdziesz do słuzbowego auriska. Praca bez perspektyw i nie stabilna, ciągłe redukcje. ..

z terenu

Mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracuję w firmie od 3 miesięcy i powiem szczerze,że gdybym nie musiała podjąć pracę to w życiu nie podjęłabym współpracy z KRKA. Niby stanowisko Przedstawiciel Naukowy,żeby ładnie brzmiało,a to zwykłe przedstawicielstwo.Pracowałam w FMCG i miałam dużo większy spokój. Sama praca jak praca,robie swoje ale te nagonki pod aptekami,wieczne telefony z rana:gdzie jestes? co robisz? jaki masz na dzisiaj plan ? itd. czytajac opinie na forach musze niestety potwierdzić,że w 99% to prawda. Zaczynam wysyłać CV. Ogłoszenia na pracuj.pl to mają chyba dożywotni termin,bo więcej ludzi ucieka z KRKA niż zatrudniają.

anka
@z terenu

witam, jeśli dostała Pani tam pracę to jak wygląd a fizycznie odpowiedź jeśli chodzi o rekrutację. Byłam na rozmowie i czekam na odpowiedź . Jak długo Pani czekała ?

realnie

nie polecam. pracowalem krotko, nie ma opcji zeby wytrzymac, szkoda zdrowia dla marnego 2500zl - chorzy ludzie. a ty kobito z hr - pamietaj, ze karma wraca i oby ktos kiedys ciebie potraktowal w taki sposob jak ty to robisz

Krzysiek

Ps błąd na rękę od 2500 do około 3000

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Krzysiek

To ja Wam napisze od siebie jako były pracownik Fajna rzecz ze można wejść do branży bez wcześniejszego doświadczenia w farmacji... Wszystko zależy jaki teren i jaki kierownik bo to najważniejsze P, generalnie mega dużo stresu i ciśnienia P, najgorsze pierwsze pol roku, potem lepiej, szkolenia sa ok chociaż tez stresujące, Warunki płacowe na początek od 2500 do około 3900 na rękę P, premie tragedia ja dostałem np 300zl, gdzie teraz w innej firmie 5300 :) Flota słaba, chociaż jak odchodziłem to zmieniali powoli te stare auta... Dużo nalotów bez zapowiedzi kierowników trenerów i itp Po dwóch latach pojawiła sie atrakcyjna oferta z innej firmy, fajnie patrzą jeśli w co jest krka i trochę tam sie popracowalo.... Generalnie polecam tylko jesli ktoś chce wbić sie do branży i wytrzyma jakiś czas potem juz Mozą wybrać lepiej Pzdr

byly pracownik

Kłamstwo i niedopowiedzenia to akurat wizytowka PRZELOZONYCH Krka . Kto by czego nie napisal i tak bedziecie wszystko dopisywac Jackowi, Brawo brawo ktos wam na pewno uwierzy , macie to we krwi ;)

Jacek

skoro zostałem wezwany do tablicy to ..żal mi Was :-)

realna

Biczowanko- zero kultury - tym sobie nie zjednasz ludzi przekonując do swoich wymyślonych racji. Pan Jacek generalnie na tym forum pokazuje dużo swoich wcieleń- czasem nawet komentując sam siebie a nawet schlebając sobie samemu. To godne podziwnu choć w zasadzie to się leczy.

Bydgoszczanin
@realna

Dokładnie. Masz 100% racji. Jacek został zwolniony za swoje oszustwa i kłamstwa oraz za nieróbstwo. Teraz wylewa swoje żale i obraża wszystkich wkoło pod rożnymi Nick'ami. Zwolnią go z kolejnej firmy, to przeniesie sie na inne forum.

Biczowanko

Hej verb czyli na bank panienka z HR - wypada napisac z malych liter... Twoje komentarze sa zalosne. Zrob sobie rachunek sumienia ile razy skrzywdzilas na rekrutacjach ludzi. Pamietaj karma wrac.

piksal

Z perspektywy pracownika w lini RX: Wszystko zależy na jaki trafisz teren, jakie leki dostaniesz w promocji, z jakim kierownikiem będziesz współpracował. Jeśli ktoś ogarnie sobie teren który ma, będzie miał dobre kontakty z kolegami/koleżankami na tym samym terenie, zdobędzie relacje z lekarzami to da się wytrzymać.. Firma oferuje naukę zawodu - więc tylko głupiec by nie skorzystał - po roku, dwóch drzwi do innych firm będą otwarte - bo Krka uchodzi za firmę która ma bdb przedstawicieli - którzy potrafią w warunkach takich jakie mają (czyli marnych :) ) robić niezłe wyniki. Dostaniesz samochód, możesz nim jeździć prywatnie, kasę taką jak sobie wynegocjujesz na rozmowie (na kokosy i premię raczej nie ma co liczyć) - przy chęci do pracy i ogarniętym terenie czas 12 wizyt i 2 aptek nie powinien przekroczyć 8-9 godzin od wyjazdu do przyjazdu. W domu dużo pracy nie ma. Jeśli chodzi o flotę - to racja, że jest kiepska. Fabie, Yarisy, Aurisy - w żadnej inniej firmie nie ma tak kiepskich samochodów - ale przy odrobinie szczęścia można trafić auto albo nowe albo z niskim przebiegiem.

@piksal

Obecnie jestem pracownikiem i zgadzam się z opinią. Ale i tak mam zamiar odejść, bo lista minusów tej firmy i pracy jest dłuższa niż lista plusów. Czuję się wypalony.

Realna

Chętnie zobaczę ten załącznik - kwota 2100 to wierutne kłamstwo!!!!!! Limit km to prawda i wtedy nocleg, paliwo starczy, premie jak robisz wynik są. Maruderów i pieniaczy bezrobotnych, którzy straszą od półtora roku pozwem nie słuchaj bo to już żenujące.

MMMIINNII

Nawet jeśli na pismie potwierdzili wysokość zarobkow? Nie mogą zminic wysokości pensji...a jak jest z premiami kwartalnymi? N aile można relnie liczyc a ile obiecują? Czy historie z limitem kilometrówki dziennej to prawda?! I co wtedy nocleg w terenie czy wraca się do domu za swoje paliwo?

Pomysł trochę
@MMMIINNII

Skoro byłaś na rozmowie rekrutacyjnej, trzeba było o to zapytać a nie teraz na forum rozpisywać sie i dowiadywać sie takich informacji z niepewnych źródeł. Skoro Cie przyjęli to chyba nie warto teraz poświęcać czas na takie sprawy. Naprawdę słabo to wyglada, pozdrawiam

Stefan
@MMMIINNII

Płacą 3000zł netto na start,tyle zarabiałem przez 2 lata bez podwyżki.

wlkp

szkoda,ze nie można wysyłać załączników. udowodniłabym,że w KRKA na tym stanowisku nie ma pensji ok 3000 netto. Jacek trzymaj się :-)

Realna

Nie ma w Krka w terenie takich pensji 2100 - to kłamstwo i absurd. Pan Jacek wciela się we wszystkie możliwe osoby na tym forum. Proponuje się zabrać za robotę a nie za wylewanie nieuzasadnionych żali na forum. To jest już na prawdę żałosne bo wygląda na to że niektórzy to własnego życia i problemów nie mają.

wlkp

Pracowalam na tym terenie. Odradzam. Zapomnij,ze dostaniesz 3.000 netto. To zmykla. To samo mi obiecywali i dostalam 2.100 bo to okres probny. Przy kolejnej umowie bedzie podwyzka. 100 zl

Obserwator
@wlkp

Mało wiesz koleżko, piszesz bzdury, nie wiem w jakim celu . Pracuję aktualnie w KRKA. Chyba masz problem ale ze sobą.

MMMIINNII

Dostalam propozycje pracy w Krka, terem Wielkopolska, linia apteczna OTC. Zaproponowane wynagrodzenie ok. 3000zl nettio. Wiecej szczegolow nie podali, zaprosili na podpisanie umowy i szkolenie. Czy dowiem się czegos więcej o doświadczonych z tego terenu Naprawde jest tak zle? Dodam ze na obu etapach rekrutacji było naprawdę ok, konkretnie i milo. Czy osoba z pierwszego etapu to późniejszy przelozony? Czy naprawdę ambitne i pomysłowe osoby sa tak mocno gnębione?

firma

Firma jest żalosna pod każdym względem. nie polecam nikomu żeby nie przejechał sie tak, jak ja po 2 miesiacach pracy, teraz żaluję podjęcia takiej decyzji. Mogłam wybrać inna firmę, gdyż miałam taka możliwość. pozdrawiam fałszywych Aurorkę i Rafałka

krka porazka

rekrutacja poziom zerowy. rafał p. siedzi rozwalony jakby byl z kumplami w barze zero kultury - w dodatku ziewa, kpi z rekrutowanych, jest bardzo znudzony widac ludzmi, a prekrutacji na codzien jest sporo. szkoda czasu i pieniedzy na dojazd. samochody firmowe do bani, kazdy przedst na nie klnie bo w kolko sa awarie ale nie ma sie czemu dziwic maja po 300tys km. no i smieszne limity na paliwo. nie polecam.

rekrutacja

podzielam Twoją opinię o sposobie i jakosci rekrutacji. Pozdrawiam Aurorkę L.i Rafała P. Patologia..

Straszne

Miałem przyjemność uczestniczyć w 2 rekrutacjach. Chamstwo totalne - burdelowe rozmowy. Laski poziom - zaglądania do ludzkich gaci. Informacja zwrotna na poziomie puszczenia słodkiego, mokrego bąka.... Czas płynie, zero wniosków, zero czyli chyba upadek w przyszłości. Zaglądam czasami, po dystansie jak czułem się jak (usunięte przez administratora) w trakcie tych rekrutacji, zaglądam i widzę nadal brak zmian. Nawet IMS zna kawały o rekrutacjach.... Szacunek dla Tomasza Bednarka - debile taką perełkę stracić...

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 5 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska