Synexus Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Synexus Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synexus Polska Sp. z o.o.

sweet

Nie polecam, chaos i ciągła zmiana priorytetów i zasad to codzienność w tej firmie.

Remik

Czy coś zmieniło się w firmie, że niektórzy tak negatywnie piszą? Wcześniej słyszałem o firmie sporo dobrego!!!

Patrycja

Poszukują Koordynatora Danych w Poznaniu. Kto aplikuje? W ich ofercie napisali, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów, zatrudnienie w formie umowy o pracę, a także możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy. Ciekawa oferta.

tk

niestety hochsztaplerzy

alka
@tk 07.04.2017 17:57

w jakim sensie???

les

nareszcie udało mi się znaleźć płatną praktykę w dziale IT. Podoba mi się firma która tak podchodzi do pracownika. Stawka 10-12 złotych brutto za godzinę całkowicie mi odpowiada. Tylko żeby się do nich dostać trzeba pokonać konkurencję. Cztery osoby złożyły już aplikacje

Zostaw opinię o Synexus Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synexus Polska Sp. z o.o.