Synexus Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Synexus Polska Sp. z o.o.

Opinie o Synexus Polska Sp. z o.o.

Patrycja

Wasze merytoryczne wypowiedzi będą pomocą dla potencjalnych kandydatów- napiszcie kilka słów o aktualnej sytuacji w firmie. Co dla was, pracowników, jest najbardziej istotne? Jaka atmosfera panuje? Czy można liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Synexus

Witajcie, Synexus jest obecnie największą na świecie organizacją prowadzącą badania kliniczne w Dedykowanych Ośrodkach Medycznych. Dynamicznie się rozwijamy i zatrudniamy nowych pracowników. We Wrocławiu znajduje się największy na świecie Ośrodek Synexusa oraz Biuro Regionalne. W Polsce jesteśmy obecni również w Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Jeszcze w tym roku planujemy otwarcie kolejnych ośrodków w Polsce. Zachęcamy do aplikowania i brania udziału w rozmowach kwalifikacyjnych, które są najlepszym sposobem na poznanie nas. Aktualne oferty pracy dostępne są pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/synexus-polska-sp-z-o-o,2888/oferty-pracy Pytania dotyczące rekrutacji możecie kierować na adres e-mail: rekrutacja@synexus.pl Pozdrawiamy Zespół Synexus

Zainteresowana

Zapanowała cisza na forum , jakiś powód tej sytuacji?

Patrycja

@sweet, czy możesz napisać, co dokładnie masz na myśli? Twój komentarz może pomóc w podjęciu decyzji osobom zainteresowanym pracą w Synexus Polska Sp. z o.o., ale musi być dokładny i poparty argumentami - tylko wtedy zapewnia dostatecznie dużo informacji. Jak aktualnie wygląda sytuacja w tym miejscu pracy? Czy firma poszukuje nowych pracowników?

sweet
@Patrycja 12.03.2018 11:52

@Patrycja Firma cały czas poszukuje zastępczych pracowników, ponieważ inni dobrzy pracownicy odchodzą. To jest korporacja masz pracować ku chwale firmy i najważniejsze - cele firmy,czyli ciągła rekrutacja pacjentów ma być dla Ciebie najważniejsze.

sweet

Nie polecam, chaos i ciągła zmiana priorytetów i zasad to codzienność w tej firmie.

Remik

Czy coś zmieniło się w firmie, że niektórzy tak negatywnie piszą? Wcześniej słyszałem o firmie sporo dobrego!!!

Patrycja

Poszukują Koordynatora Danych w Poznaniu. Kto aplikuje? W ich ofercie napisali, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów, zatrudnienie w formie umowy o pracę, a także możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy. Ciekawa oferta.

tk

niestety hochsztaplerzy

alka
@tk 07.04.2017 17:57

w jakim sensie???

les

nareszcie udało mi się znaleźć płatną praktykę w dziale IT. Podoba mi się firma która tak podchodzi do pracownika. Stawka 10-12 złotych brutto za godzinę całkowicie mi odpowiada. Tylko żeby się do nich dostać trzeba pokonać konkurencję. Cztery osoby złożyły już aplikacje

Zostaw opinię o Synexus Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synexus Polska Sp. z o.o.