Astellas Pharma

Jig

Opinie o Astellas Pharma

X

Firma powinna zmienić nazwę na Astellas Export Pharma :)

MAK

Cześć, może ktoś z was podać mi maila, na którego mogę wysłać swoją aplikacje na PM? Nie widzę nigdzie żadnych ogłoszeń, a wiem, że są prowadzone rekrutacje wewnątrz firmy...

a
@MAK 31.05.2017 16:44

ktoś Cię źle poinformował, prowadzone to są zwolnienia a nie rekrutacje...

MAK
@a 26.06.2017 20:20
ktoś Cię źle poinformował, prowadzone to są zwolnienia a nie rekrutacje...

Jak to? Przecież dopiero co zatrudnili KAM'a na południu i to chyba nowe stanowisko w strukturach, więc może warto powalczyć ?

Winner

No to się porobiło :O Ja tam sobie zabezpieczyłem job od nowego roku, a czy Ty już wysłałeś/aś swoje CV ?

DOMATOR

Potwierdzam, na południu jak się rozumiesz ze swoim z DSMem to możesz nie wychodzić z domu, zresztą on też nie! WYGODA I KOMFORT na wysokim poziomie!

z innego regionu

Jeżeli sprawdzasz gowork w sylwestra o 19 to chyba majty ci się pala! Ha ha ha!

Czyściciel

Zrobimy z wami porzadek po nowym roku!!!

DS

Cieszymy się, że "haczyk" się spodobał SZEFIE ;)

obserwator z rejonu

AKA - to nie kobieta, to adresat powyższych komentarzy, a nie hr. świadczą o tym pewne, znane, używane przez tego pana zwroty. Brawo m. ;)

hard, working sunday!!!

Nie, to napisali przedstawiciele - 13 like'ów w kilka minut w niedzielę wieczorem to chyba dwa regiony się zaangażowały!? Aż tylu przedstawicieli ściemnia w Astellas? Taka aktywność zawodowa w niedzielę wieczorem, to do was nie podobne!!! Co, tyłek się pali? Ktoś sprawdzi faktury... Ale rozumiem, lepiej dać like'a w niedzielę niż iść w poniedziałek do roboty! Pozdro dla repów ze ślaska i dolnego! Ha, ha, ha...

Sad bad true

Witamy HR w naszych skromnych progach! Znowu "tonujemy" komentarze? Wiem, że wam to nie na rękę ale tu wolno pisać prawdę! Nie znam portali pudelek ani plotek bo z nich nie korzystam ale z tego co się orientuję tu wolno mieć swoje zdanie, które nie zawsze musi być pozytywne!!!???

aka

Jako postronna obserwatorka , która tu weszła , by dowiedzieć się coś na temat firmy muszę powiedzieć, że poziom ostatnich kilku komentarzy jest żenujący. Jak dla mnie nie świadczy źle o firmie tylko o poziomie intelektualnym osoby/osób piszącej te komentarze. Szkoda, że Astellas nie produkuje leków psychiatrycznych, bo pewnie ta osoba/osoby mogłyby być ich odbiorcami i po poprawie stanu umysłowego trafiłyby na właściwy dla siebie portal typu pudelek czy plotek.

Katowice

Drobna poprawka, Dystrykt z Wrocławia jest z wioski z Podkarpacia przecież, dobrze musiał pościemniać u AK, ps czy z jego orientacją jest wszystko w porządku?

Apart

Będzie kolejne małżeństwo w zespole??? Ha, ha, ha... Ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na Śląsku! Takiej bandy oszustów, krętaczy i leni jak "pracują" na Śląsku jeszcze nie widziałem wśród przedstawicieli!!! Nic nie robią, jedzą obiady na fakturę i jeszcze mają pretensje do dystrykta!

Przepracowany

Na Śląsku ciągłe układy z ph, żyć nie umierać w tej firmie, właściwie na stanowisku dsm, jest wieczny luz, jedyne napięcia i stresy jakie są w ciągu, roku to brm itd a tak to sielaneczka. Pozdrawiam

edrf

Hej, wiecie może czy wypłata jest terminowa? Dzięki

Ona

Firma doskonała, płaci za nic nie robienie, głownie dsmow 1 wizyta dziennie z pH obiadek i do domu. Poniedziałki wolne bo office day wiec 3 dniowy weekend, bo ewentualne tabelki robi sie na bieżąco, mając tyle czasu. Konferencje z pH w weekendy sluza jedynie pojechaniu na kawkę zeby zaklepać sobie dwo czyli kolejny dodatkowy dzień urlopu. Pozdrawiam ph z rejonu śląska.

czyścicielu
@Ona 19.09.2016 14:10

Buahahah

Łuki

Na co jest teraz boom? "Gigantyczne pieniądze" w jakim obrocie? O czym ty piszesz? Powyższa komunikacja dotyczy warunków pracy w Astellas, które są kiepskie. Potwierdzam, jest coraz gorzej, przymajmniej na poziomie przedstawicieli i osób, ktre mają właśne zdanie!!! Jeżeli jesteś lizusem, dasz radę!

od kilku lat w Astellas

do Ruperta: wiesz co się działo w branży farmacetycznej w ostatnich latach? redukcje, masowe zwolnienia? po twojej opinii od razu widać, że nie znasz tej branży!! po co się wypowiadasz??? Astellas bazuje na tym, że pracownicy nie mają dokąd odejść! HR i zarządzajacy wiedzą i wykorzystują to! Kolesiostwo wśród managementu, lizusy nie muszą nic, pozostali są na marginesie!

rep

Jeśli tam pracujesz to wiesz co miał na myśli @IT, a jeśli nie to zacznij tam pracować i będziesz wiedział o co chodzi.

IT

A może większości nie odpowiadają tylko nie maja wyboru?

niezadowolony pracownik!!!

Brawo Lucky! Rzeczywiście HR i management zadziałał, cytuję: " już nie przesadzajmy tak bardzo, dobrze?", "No trochę racja w takim razie @Romek bo ludzie chyba wcale nie pracują w Astellas a się wypowiadają w kółko i to nie wiedzieć czemu negatywnie". HA, HA, HA, brawo! Gratuluję HRowi "finezji" i "subtelności". Gwarantuję, że każdy kto pracuje lub pracował w Astellas wie o co chodzi. Musicie poprosić kogoś młodszego o pomoc w komentarzach bo słabo udajecie niezwiązanych z Astellas acz nie wiedzieć czemu zainteresowanych w tonowaniu negatywnych komentarzy??!! Shame on you Astellas management!!!

Cicha

Droga O-Le, nie ziej jadem. Gdybyś wzięła się do roboty zamiast 'gwiazdorzyć', to pewnie byś jeszcze pracowała. My w każdym razie odetchnęliśmy z ulgą gdy szefowa nie przedłużyła z Tobą umowy. W Rochu pewnie było podobnie... Jedyną niestrawną osobą byłaś TY.

lucky

Po ostatnim wpisie widać, że do wymiany poglądów włączyła się któraś z dwóch opisanych powyżej osób. No tak, najprościej zmienić temat - nie ma jak doświadczenie HR-owe!!! Co za wyrachowanie i obłuda!!! Wszędzie kontrolują, nawet tutaj!

Rozczarowany

Dla mnie ta firma jest jakimś przedpotopowym tworem, który nie jest już w stanie funkcjonować w dzisiejszym świecie. Najgorsze wzorce daje szefowa HR, która ma tak długi język, że wypaple wszelkie informacje poufne. Drugim sensatem jest szef sprzedaży. Jeśli chcesz żeby wszyscy się o czymś dowiedzieli, powierz to tym dwóm osobom w tajemnicy.

Rozsądny

Jeżeli jedynym Twoim kryterium wyboru pracodawcy jest wpłynięcie pensji na czas to Astellas to spełnia ,ale o awansie zapomnij jeśli nie jesteś ulubieńcem karlicy lub karła (maja taka swoją grupę której wszystko wolno-nawet chlać na potegę ).wyniki sprzedaży nie są takie ważne jeśli ma się dobre układy u właściwych osób

doświadczony PM

Pracuję w Astellas kilka ładnych lat jako przedstawiciel. Niestety, firma dobre lata ma już za sobą... W ciągu ostatnich 2-3 lat wiele się zmieniło. Złe decyzje na górze i niekompetencja od dystrykta po szefa sprzedaży. W dużym stopniu przyczynił się do tego człowiek opisywany w poprzednich wpisach. Niestety, większość ostatnich wpisów zgodna z prawdą. Socjal może kiedyś był dobry, teraz to standard w większości firm. Dobrym przedstawicielom chcącym się rozwijać i być obiektywnie ocenianym na podstawie ich pracy, na dzień dzisiejszy nie polecam :-( Ja jestem w trakcie zmiany pracy...

advagraf z eligardem

Na szczęście służby już nad nimi pracują i ostatecznie ugruntują ich pozycję na rynku.

mnie też

A propos karła moralnego nikczemnego wzrostu, czy ktoś jeszcze pamięta jak w Meksyku zaprosił managerów na kolację ale tak był zajęty swoim chłopakiem z marketingu, że zapomniał przyjść a wszyscy czekali...ale się nie doczekali!

przykro mi

karły moralne pod dowództwem karła moralnego nikczemnego wzrostu

medrep

ważna informacja dla nowych w firmie! Alkohol firmowy to Jack Daniels, na spotkania firmowe nie kupuj innego (tańszego) bo to faux pas. Jeżeli nie pijesz alkoholu to nie jest firma dla ciebie bo tu się pije od rana i cały czas na wszystkich spotkaniach firmowych!

O-Le!

he, he! I już nie ma z nami 'Wiekiej Podróżniczki' z Działu Medycznego! co za szkoda dla HRG, które miało przez ostatnie 4 kata pełne ręce roboty rezerwując kolejne loty ( z poduszeczką i przy oknie miejsce musiało być!) Ciekawe gdzie teraz - jak spławik - wypłynie w pharma-biznesie?! Może ktoś wie????

Daniel

Potwierdzam firma super! Totalny luz! Pracujesz 2-3 dni w tyg. dystrykt przyjeżdża na obiad a nie do pracy. Kolo pisze, że atmosfera koszmarna - chyba nigdy tu nie pracował. Panuje atmosfera miłości!!! w dziale przedtawiciel rozwiódł się z żoną i ożenił z koleżanką z dystryktu a teraz ma następną laskę na boku. Tylko trzeba udawać zapracowanego. Polecam wszystkim!!!

Kolo

Zgadzam się z przedmówcą. Atmosfera jest koszmarna. Osoba wspomniana przez Małego podejmuje pochopne decyzje strategiczne, z których się za chwilę wycofuje. Motywacja ludzi zerowa, a niepewność i stres za....iste.

Mały

Niestety to już nie ta sama firma co była. Teraz rządzi tam taki 'mały rycerzyk' i wszyscy tańczą jak zagra, nawet GM. A jak to mali ludzie, ma wysokie aspiracje i olbrzymie kompleksy. No i to już niestety taka sama korporacja jak wszystkie inne, choć socjal jest wciąż OK. Dobry socjal to zasługa HR i oby tak dalej.

czekaj

hej czy ktoś z Was podejmował w tej londyńskiej firmie prace? to znaczy poprzez te firmi w jakimś innym kraju. Widziałem , że obecnie mają 3 oferty pracy ( nie będę przytaczał stanowisk bo ciężko je przełożyć z angielskiego) między innymi do Szwajcarii która byłaby dla mnie ciekawym kierunkiem. Dajcie znać jakie macie z nimi doświadczenia

oloko

no tak, normalnie u nich można leki kupić i to wszystko z leków które miałam mieć.. ja polecam ich dystrybucje, bo nie miałem nigdy problemów takich z nimi za bardzo i też sądze, że niektóre opinie to z palca są wyssane i niekoniecznie poprawne, mam nadzieje, że pojawi się więcej prawdziwych komentarzy teraz.

romek

o jakim łóżku tu ktoś pisał? przeciez to jest firma farmaceutyczna co to ma wspólnego tak naprawde z jakimis meblami do sypialni? chyba się nie zoruzmieliśmy troche w tej kwestii jednak.. a mnie jeszcze zastnawia to ile oni płaca takim nowym pracownikom, są jakieś widełki tutaj może konkretne czy nie?

olek

Co miał na myśli nikt pisząc o łóżku, może ktoś wie i udzieli szczegółów?? jestem na etapie zmiany pracy i rozglądam się za różnymi ofertami- wprawdzie Astellas Pharma nigdzie się nie ogłaszali, ale słyszałem dobre opinie dlatego postanowiłem złożyc cv. Może w przyszłości coś sie zwolni...A jak sprawy z wynagrodzeniem?

sznaucer

aktywnie stosują mobbing

lara

Jakie stawki proponują na początek dla osoby z doświadczeniem w branży? Czy osoba zatrudniana na zastępstwo ma szanse na stałą umowę czy raczej nie?

jajamainimikiwa

Z twojego opisu wyłania się klasyczny mobbing

O-Le!

Warunki finansowe i pakiet socjalny bardzo dobry: ubezpieczenie zdrowotne w IHI z pełna refundacją kosztów recept, samochody do wyboru: Passat, Mondeo lub Octavia, rzadko spotykane już na rynku wyjazdy incentive (Tunezja, Meksyk itp.), roczny bonus za wyniki do 3 miesięcznych pensji. Dział Sprzedaży: długi staż pracy części przedstawicieli +6 lat, możesz trafić do transplantologii, uro/uro-onkologii, albo dermatologii; wymagania takie jak w innych firmach, ale inteligentna osoba z dystansem do corpo-wariacji da radę:-)Dział Medyczny: mankamentem jest szefowa: osoba egocentryczna i autokratyczna, która jest w konflikcie z szefami innych działów. Decydując się na pracę w tym dziale możesz stać się "dusiołkiem" - ta osoba musi mieć kogoś, kogo gnębi (nieustanne zarzuty merytoryczne, nie zauważa na korytarzu, pomija w rozmowach grupowych). Na szczęście jej pasją jest nieustanne wyszukiwanie kongresów międzynarodowych i wyjazdy, które łączy ze zwiedzaniem świata. Pracując w biurze i korzystając z opcji "praca z domu" spotkania F2F można w miarę ograniczyć ze względu na jej dość rzadką obecność w biurze.Pozdrawiam!

nikt

niezły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam mają-ale kasa bdb-wszystko tylko przez łóżko

zew natury

oooo tak, do tego szacownego grona można zaliczyć jeszcze kilku innych panów co i w swoich lekarkach szukają ukojenia....a raczej w ich ramionach.... i łóżkach

jk

Finansowo- świetnie. GPSów nie ma. Socjal - super. Auta - do wyboru 4 marki. Tylko że to farmacja... Gówniana robota. I NIGDY WIĘCEJ (usunięte przez administratora). (regionalny uro-gin z Kielc na Śląsk).

Polecam pracę w astellas
@jk 01.09.2010 10:08

sorki omyłkowo zagłosowałam!!!Osobiści polecam pracę w Astellas.Świetna firma, polecam każdemu, kto chce poczuć ludzkie podejście do pracownika.Bardzo dobre leki, warunki pracy na wysokim poziomie. Mogę tylko życzyć powodzenia na rekrutacji.

JA TEŻ POLECAM
@Polecam pracę w astellas 21.01.2017 14:03

Ja też polecam! Świetna firma, ludzkie podejscie jw. do nikogo się nie czepiają, totalna swoboda, kasa świetna, produkty na wysokim poziomie. Wlasciwie można nie wychodzić z domu, a kasa sama się robi, zwłaszcza będąc kobietą w odpowiednim dystrykcie hehe od ponad 2 lat jest luz na maxa i raczej się to utrzyma :) Pozdrowienia dla kolegów z komentarzy powyżej :)

Zostaw opinię o Astellas Pharma - Jig

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astellas Pharma