EMCO-POLSKA

Opinie o EMCO-POLSKA

Filtruj opinie po kryteriach:

nick2
 Opinia

Jestem mieszkanką bloku w warszawie gdzie zarządza Emco Marcin Rutkowski. Jest katastrofa. Administrator ma tyle nieruchomości, że ledwo się wyrabia. Nie odbiera telefonów potem nie oddzwania. Na maile też często nie odpisuje. Proste sprawy załatwiane są miesiącami. Woda w mieszkaniach cieknie od roku i są grzyby - po roku zaczęli w ogóle się zajmować tematem. Windykacja nie istnieje - narosło olbrzymie zadłużenie. Uchwały zbierają do września. Potem za późno na inwestycje Ale jak krytykują poprzedników - którym zresztą nie dorastają do pięt ;). Jedynie co dobrze robią to wciskają swoich wykonawców - z jakością Ci podwykonawcy stoją tak samo jak Emco

Ola
@nick2 16.03.2019 00:52

Tak mi też podczas rozmowy w Emco Marcin Rutkowski zapowiedziano że mam oferować zarządowi tylko wykonawców narzuconych przez szefa. Żadnych poszukiwań własnych . A przecież teoretycznie powinienem działać w interesie Wspólnoty Mieszkaniowej - częto Ci emkowi wykonawcy są niewiele warci

Dzik
 Opinia

Zaczynam pracę, podoba mi się, fajna atmosfera, super zespół, zobaczymy jak będzie dalej.

RIK
@Dzik 30.07.2017 17:04

dalej jest ok?

Nick
@Dzik 30.07.2017 17:04

czy może jesteś właścicielem lub pracownikiem i realizujesz zadanie reklamy ;)?

Dorota
@Nick 25.09.2018 02:07

A dlaczego uważasz, że @Dzik to osoba, która jest właścicielem firmy EMCO-POLSKA? To bardzo daleko idący wniosek i chyba wysnuty nieco na wyrost. Co do wypowiedzi o pracowniku firmy - to do tego właśnie służy forum GoWork.pl - do dzielenia się swoimi opiniami i spostrzeżeniami o pracy w danym miejscu.

nick2
@Dorota 12.12.2018 20:31

Bo tak właśnie to wygląda

Opinia

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie EMCO-POLSKA.

Zostaw opinię o EMCO-POLSKA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMCO-POLSKA

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.