Opinie o Emco Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Emco Polska Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emco Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emco Polska Sp. z o.o. w Warszawa

dobrze poinformowana Nowy wpis
Klient

Firma warta polecenia? To chyba jakiś żart. No chyba, że ktoś lubi pracować po godzinach, bez dodatkowego wynagrodzenia, bo to dla szefa zupełnie normalna sytuacja. Atmosfera też wcale nie wspaniała, a zarobki przeciętne. Poniższy wpis nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Mieszkańcom z kolei szczerze współczuję.

Wiaczesław Nowy wpis

Praca w firmie warta polecenia, przyzwoite zarobki i atmosfera cóż więcej można oczekiwać.

Witek Nowy wpis

Jakieś informacje o atmosferze i zarobkach możecie podpowiedzieć?

Ola Nowy wpis

Tak mi też podczas rozmowy (usunięte przez administratora) zapowiedziano że mam oferować zarządowi tylko wykonawców narzuconych przez szefa. Żadnych poszukiwań własnych . A przecież teoretycznie powinienem działać w interesie Wspólnoty Mieszkaniowej - częto Ci emkowi wykonawcy są niewiele warci

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy w firmie EMCO-POLSKA odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Dzik

Zaczynam pracę, podoba mi się, fajna atmosfera, super zespół, zobaczymy jak będzie dalej.

RIK
@Dzik

dalej jest ok?

Nick
@Dzik

czy może jesteś właścicielem lub pracownikiem i realizujesz zadanie reklamy ;)?

Dorota
@Nick

A dlaczego uważasz, że @Dzik to osoba, która jest właścicielem firmy EMCO-POLSKA? To bardzo daleko idący wniosek i chyba wysnuty nieco na wyrost. Co do wypowiedzi o pracowniku firmy - to do tego właśnie służy forum GoWork.pl - do dzielenia się swoimi opiniami i spostrzeżeniami o pracy w danym miejscu.

nick2
@Dorota

Bo tak właśnie to wygląda

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie EMCO-POLSKA.

Zostaw merytoryczną opinię o Emco Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Emco Polska Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Emco Polska Sp. z o.o.