Opinie o Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j. w Warszawa

Ppp
Kandydat

Stalo hurtownia stali. Osobom, które przepracowały cały miesiąc (usunięte przez administratora)wypłacał tylko to co na umowie a reszty nie było mowa o osobach które się zwolniły lub były zwolnione. Było pare takich osób. Odradzam pracę u tych (usunięte przez administratora)

Jgd

A ja nie narzekam, firma stabilna znana od lat na rynku, fajna ekipa. Kasa na czas

P

Praca w stalko tylko w dziale sprzedaży na stali u pana (usunięte przez administratora)wypłata marna (usunięte przez administratora)

Pudzian Nowy wpis
Klient

Linia tragedia połączenie warszawa Kołobrzeg to losowość czy autobus w ogóle przyjedzie. Największy (usunięte przez administratora) linia w Polsce nie polecam nikomu Omijać

Adam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.
Klient

Tragedia !! Czekam na dworcu w Płocku. Na chwilę obecną półtorej godziny opóźnienia. Żadnej informacji na e-podróżnik.pl. Na stronie nie można zwrócić biletu, dzwonię do przewoźnika na infolinie i za i formacje o spóźnieniu płace 2,75 zł/min ??!!! Po co biorą numer telefonu przy kupowaniu biletu ??!! Nie łaska poinformować ? Żenada. Nie polecam.

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ola Nowy wpis
Klient

Najgorsza linia autobusowa jaka istnieje! Nie szanują ludzi i ich czasu. Autobus przyjezdza jak chce i kiedy chce. 10 min oczekiwania na odjazd - kierowca zjeżdża do bazy i nie zabiera pasażerów, a planowy o tej godzinie odjazd nie odbywa się, kolejny autobus nie zjechał w ogóle na przystanek, następny autobus planowo za pół godziny przyjezdza (oczywiście) spóźniony.. Sytuacja powtarza się notorycznie w linii Wołomin-Warszawa.. jeszcze trzeba płacić za to g#wno taką samą kwotę bez względu, czy przejeżdża się całą trasę, czy jeden przystanek. Żenada

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca kat. C+E ? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Joga
Klient

Korzystam z Waszych usług,dowozu do pracy na linii w Wołomin warszawa.2 maja przyjechał busik na przystanku w Zielonce ok.8 osób.Bus załadowany.Wszystkie miejsca zajęte,kierowca zabrał wszystkich i staliśmy jak sardynki w konserwie.Tak przeładowany bus zabierał jeszcze po drodze kolejne osoby.Placimy za dojazd do pracy w godziwych warunkach,a w dobie pandemii to po prostu niedopuszczalne.Jesli nie puszczacie autobusu to takie busy powinny podjechać 2.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j.?

Jgd

@Jgd

Tak firma stabilna ale kosztem pracowników (usunięte przez administratora) na każdym kroku

kierowca
@Jgd

pewno jesteś z rodziny bo inaczej by się wstydził takie głupoty pisać

Marcin
@kierowca

Wasze opinie nieco się różnią i szczerze mówiąc już sam nie wiem, jak mam oceniać pracę w firmie Stalko Przybysz i Wspólnicy. Czy jest to godne polecenia miejsce pracy patrząc na warunki zatrudnienia? Liczę na rzetelne informacje.

@Marcin

Nie polecam tam pracy szkoda czasu i nerwów zobacz jaki mają tabor i wyzysk pracowników

kierowca

pracowałem kiedy jako kierowca autobusu,na szczęście kiedyś,autobusy złom,dziwne że ITD tym się nie zainteresuje,szefowie no cóż- coś strasznego

Zainteresowany
Kandydat

Czy stanowisko pH do detalu ma sens, warto składać cv. ?

P

Trw
@P

Dlaczego usuwacie prawdę?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j.?

Problem
@Pytanie

O musisz długo czekać pierwszą umowę dostałem na 30 miesięcy jako kierowca kat c e ale nie polecam tam pracy tabor złom i kasa śmieszna za pracę

Ppp

@Ppp

Tak samo traktuje kierowców wypłaca tylko co na umowie resztę zapomnij

Witam, Jak wygląda praca na stanowisku kierowca c+e międzynarodowy lub krajowy. Jakie wynagrodzenie oferują i czy pracodawca jest wypłacalny. Pozdrawiam

@.

Tabor złom płaci ale śmieszne pieniądze

X
Klient

Jeden kierowca na lini Warszawa - Pułtusk jest bardzo niekulturalny. Jak można powiedzieć do swojego klienta „dawaj złotówkę”?! Brak szacunku do drugiego człowieka. Niestety nie jest to jednorazowa sytuacja, jechałam z tym kierowcą pare razy i sytuacja za każdym razem się powtarzała - zawsze był bardzo niemiły.

Stasek
Kandydat

Witam, Czy ktoś wie coś na temat warunków pracy w Katowicach ?

Dominik

Przekroczenie czasu i pięć minut? Dobry pracownik jest w firmie doceniany i dobrze się mu tu pracuje.

Gucio

Miałem okazje pracować w tej firmie. (usunięte przez administratora) Tam liczy się tylko pieniądz, a nie człowiek. (usunięte przez administratora) Słowo nadgodzinny nie istnieje. Autobusy naprawia się na odwal wcale nie dziwne skoro za psie pieniądze. (usunięte przez administratora)

janek

Firma masakra, transport ciężarowy, nie polecam, (usunięte przez administratora) ani wiedzy ,wypłata nigdy nie wiesz za co i ile, kierowca traktowany jak najgorsze zło

Adela

@Anka Ale to jest forum dla pracowników firmy a nie dla klientów więc uwagi lepiej kierować do firmy!

Anka

Właśnie stoję na przystanku Warszawa Trocka w kierunku kobyłka. Kolejny raz J się nie zatrzymała ! To jest chamskie bo ludzie jadą do pracy A nie na wycieczkę!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j.