Auto Mag Usługi Transportowe Norbert Niemirski

Opinie o Auto Mag Usługi Transportowe Norbert Niemirski

Była spedytorka

Byłam spedytorką w Auto Mag, jestem bardzo zadowolona i polecam każdej osobie która chce pracować i się rozwijać w tej branży. Pracodawca daje dużą samodzielność w działaniu (oczywiście wszystko pod kontrolą), miła atmosfera w biurze. Zdobyłam ogromne doświadczenie, gdyby nie konieczność przeniesienia do innego miasta, na pewno rozwijałabym się dalej w Auto Mag.

Była pracownica
@Była spedytorka 27.09.2016 15:05

Szef podszywa się pod kobietę :) Musi mieć problemy ze znalezieniem pracownika, skoro sam dodaje sobie pochlebne komentarze. Pracowałam dwa miesiące - o dwa za długo.

@Była pracownica 12.01.2017 21:38

Akurat po Pani - Pani Kasiu od razu została zatrudniona nowa spedytorka i pracuje do dzisiaj. Niestety niektórzy nie nadają się do pracy na tym stanowisku, jak sama Pani zauważyła. A szef nie ma czasu na forma i opinie. Pozdrawiam i rzycze powodzenia w nowej pracy.

tez pracowalem

zatrudnienie na umowe zlecenie lub na czarno, niskie zarobki, brak szacunku do pracownikow. za uszkodzone palety kierowcom potraca sie z wyplaty. szef wybuchowy, "motywuje" pracownikow grozba zwolnienia. firma miesci sie na osmanskiej 5

Pracowalem

Wlasciciel nerwowy strasznie, niskie zarobki brak szacunku dla pracownikow. Jedna z najgorszych firm w jakiej pracowalem.

były pracownik

Pracodawca jest osobą bardzo nerwową, wręcz wybuchową. Gdy ma zły dzień (niestety złe dni zdarzają się prawie codziennie), da to odczuć każdemu. Archaiczny sposób zarządzania pracownikami, sposobem motywowania są uwagi odnośnie potrącenia pensji lub wypłacenia jej w późniejszym terminie. Bardzo duża rotacja pracowników- tylko 3 z pośród 15 kierowców pracuje w firmie dłużej niż rok. Nie polecam.

Zostaw opinię o Auto Mag Usługi Transportowe Norbert Niemirski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Mag Usługi Transportowe Norbert Niemirski