Sysmex Polska Sp. z o.o.
Cichoszewski

Prawda leży pośrodku – może dlatego wszystkim zawadza

Tak18Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Sysmex Polska Sp. z o.o.?

Marian

Czyżby kolejna osoba w dziale handlowym nie podołała?

Tak1Nie
Ewa Nowy wpis
@Marian

Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto lubi być zastraszany i manipulowany, co?

Tak3Nie
emci Nowy wpis
@Ewa

jaki pan taki kram

Tak1Nie1

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Sysmex Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Annnnn Nowy wpis
@Pytanie

w Wigile zwyczajowo jesteś 'proszony' o wypisanie urlopu.

Mateusz

@cichoszewski masz jakieś info o tym jak jest w tej firmie ?

mirosłav
@Mateusz

Byłem na rekrutacji na stanowisko logistyka. Był drugi etap, czekam przed recepcją na direktura i pania prezessss i przechodzą dwie dziewczyny i jedna mówi do drugiej (patrząc na mnie) " ciekawe po co te rozmowy jak już przecież wybraliśmy". Rozmowa na drugim "etapie" była więc zwykłym zmarnowaniem przez mnie dnia wolnego w obecnej pracy. Typowo korporacyjny monolog (nie rozmowa). Aż strach pomyśleć co jest w srodku firmy

Tak18Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Cichoszewski

Prawda leży pośrodku – może dlatego wszystkim zawadza

Tak18Nie
Tamara

Tak jakoś cicho jest na wątku. Jest dobrze i dlatego rzadko tu bywacie?

TakNie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sysmex Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odpowiedź
@Pytanie

Wszystko co jest niezbędne do pracy. Telefon, laptop oraz samochód jeżeli aplikujesz na posadę terenową (również do użytku prywatnego).

Justyna

Niedawno dowiedziałam się o firmie Sysmex. Weszłam tu, żeby poczytać coś o pracy tam. Wiecie może, czy szukają nowych osób?

Producent Odzieży Medycznej

Polecam odzież medyczną firmy Rates

Tak10Nie1
Kortez

Wchodzisz i widzisz niby kultura niby jakis poziom na warszawke ale nie dajcie sie zwiesc bo to machina nietolerancji i fałszu ktora wychodzi wszystkim uszami

Tak77Nie1
Agatka z Krakowa
@Kortez

Opinia trafiona w samo sedno !

Tak44Nie
@Agatka z Krakowa

Mogłabyś trochę rozwinąć swoją wypowiedź? Chciałbym, abyś podzieliła się z nami, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje firma Sysmex Polska zatrudnionym pracownikom. Czy od początku można liczyć na umowę o prace?

Pit
@Kamil

Przemo aktywnie dziala ...

Tak3Nie4
Cit
@Pit

we wszystkich dziedzinach życia ...

Tak6Nie2
Justyna
@Cit

@Cit możesz wyjaśnić co masz na myśli? To forum na temat warunków pracy w firmie. Co powiesz na ten temat? Jak wygląda zarządzanie i atmosfera pracy w Sysmex Polska Sp. z o.o.?

Natalia

Trudno uzyskać informacje o pracy w firmie. Czy jest jakiś powód takiej sytuacji?

@Natalia

Natalia, a co chciałabyś wiedzieć?

TakNie

psychologiczne (usunięte przez administratora)

Tak8Nie
ona

Czy w dziale handlowym jest nowy dyrektor?

@ona

Czy Twoje pytanie ma związek, z tym że pracowałaś kiedyś w firmie Sysmex Polska w dziale handlowym, czy może dopiero chciałabyś zatrudnić się w tym miejscu? Dlaczego zapytałaś akurat o dyrektora tego konkretnego działu? Możesz przybliżyć motyw swojego zapytania? Odpowiedz, proszę.

On

Owszem

peter
@ona

o wszę jakiś musi być :-)

Tak15Nie

@On

W związku z tym, że w dziale handlowym rzekomo jest nowy dyrektor, to czy podjął on już jakieś decyzje, które mają istotny wpływ dla pracowników zatrudnionych w tej firmie? Znasz może powody, dlaczego zmieniono poprzedniego dyrektora? Zachęcam, abyś przedstawił swoją wiedzę na ten temat.

Sławomir
@Kamil

Teraz warunki są kozackie dla mnie jest idealnie.

Tak1Nie5
Dobromir
@Sławomir

jacy kozacy taka firma haraszo :)

Tak14Nie
@Sławomir

Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz dokładnie, jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia? Napisałeś, że teraz są one dla Ciebie zadowalające, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy podjęto decyzję, które wpłynęły na to, iż pracodawca sprawił, że są one teraz bardziej satysfakcjonujące? Napisz proszę, jak to wygląda na podstawie Twojej wiedzy.

Janusz

A ja polecam pracę w Sysmex, osoby które wykonują rzetelnie swoją pracę mogą liczyć na długoletnią pracę i benefity. Nie ma zastraszania jak tu niektórzy piszą, można się wypowiadać i nikt nikogo za to nie wywala. Firma cały czas się zmienia. Osoby co się tu tak negatywnie wypowiadają chyba same były niekompetentne i teraz szukają winnych i wymyślają jakieś wymówki. Większość osób pracuje tu długo i nie są chore ani nieszczęśliwe. Nieszczęśliwi mogą być Ci co tylko udają że pracują a tu zaskoczenie nagle, że pracować trzeba...

Tak1Nie6

brzmi jak opinia pracodawcy :D

Tak27Nie
@Janusz Czyściciel

Mylisz się, bo Pracownika... Naprawdę to takie straszne lubić swoją pracę? ... Powiem tak, opinie jakie tu widzę są tylko zwykłym hejtem sflustrowanych ludzi. Jak ktoś napisze coś konkretnie, albo pozytywnie to zaraz komentarz, że to albo pracodawca albo że nieprawda. I to nie dotyczy tylko tej firmy. Którą firmę nie sprawdzę - to samo. Przykre... Tym bardziej że pracuję tu długo, wiem kto już nie pracuje i dlaczego i powiem tak, większość wybrała sama inną drogę (zachowaniem lub po prostu zmieniła firmę) , Ci co pracują dalej lub nowi mogą głośno mówić co myślą, są szanowani. Firma przechodzi cały czas zmiany na lepsze. Oferuje bardzo dobre produkty i zapewnia szkolenia pracownikom. Konflikty się zdarzają, ale są szybko rozwiązywane, podejrzewam że w sposób znacznie bardziej kulturalny niż w innych firmach, bo rozmową. Są nowi pracownicy, którzy jakoś nie uciekają...

@Janusz

może i hejt sflustrowanych czy niesfrustrowanych ludzi, po to jest jest taka strona że można sie wypowiedziec. a sprawdzales firmy, których tutaj w ogóle nie ma? :D

Tak33Nie

@Janusz Czyściciel

Racja, można się wypowiedzieć i dobrze. Szkoda tylko, że akceptowalne są tylko te negatywne komentarze. Te pozytywne od razu są komentowane jako komentarze pracodawcy. To tak jakby ta strona była tylko do hejtowania... A chyba tak nie jest, popraw mnie jeśli się mylę. Więc wracając do tego od czego zacząłem - polecam pracę w Sysmex, i mówię to z perspektywy pracownika, który wykonuje swoją pracę w miarę możliwości rzetelnie. Firma daje duże możliwości rozwoju i nie ma tu zastraszania jak tu niektórzy piszą. Pensja zawsze na czas, dodatkowe benefity, prywatna opieka zdrowotna. Oczywiście najlepiej wyrobić sobie własne zdanie, więc jak jest możliwość - można spróbować, jak jednak się mylę, prace można zmienić. Czasy się zmieniły, a tu nikt nikogo na siłę nie trzyma. Dlatego szanujmy się a w konsekwencji będzie mniej sflustrowanych i niezadowolonych z pracy :-) pozdrawiam

sfrustrowanych * salut :D

Tak4Nie
obserwator dyskusji
@Janusz

..Napisał szeregowy pracownik :D W dzisiejszych czasach to, że pensja jest na czas nie jest niczym nadzwyczajnym. Argument żaden, chyba, że porównujemy się z krajami 3 świata.

Tak17Nie
@Janusz

Oczywiście można wypowiadać się zarówno pozytywnie, jak i negatywnie na temat naszych doświadczeń związanych z pracą w firmie Sysmex Polska. Napisałeś, że firma daje duże możliwości rozwoju, czy są organizowane szkolenia, które podnoszą kwalifikację i wiedzę zatrudnionych osób? Przedstaw, jak szczegółowo wygląda to w firmie Sysmex Polska.

Barbara

@Janusz, jak konkretnie wyglądają benefity, które oferuje firma Sysmex Polska swoim zatrudnionym pracownikom? Ciekawi mnie również, czy pracownik sumiennie i rzetelnie wykonujący swoje obowiązki ma szansę w przyszłości na awans? @Obserwator, *opisałam, literówka :) @Zenon, jak długo pracowałeś w firmie Sysmex Polska? Możesz napisać, jak dokładnie wyglądały warunki zatrudnienia, które pracodawca oferował na Twoim stanowisku?

Ania

Otwierasz Lodówkę a Tam Sysmex

Tak13Nie
psycholog

jeśli już chcecie stracić część swojego życia w korpo, to tylko nie w tej, bo oprócz czasu stracicie również zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak46Nie
@psycholog

Skąd taka opinia? Rozwiń proszę. Byłeś/jesteś pracownikiem? Rozważam pracę w Sysmex w dziale handlowym ale trochę boję się czytając takie opinie..

@Pracownik

byłem teraz to już inny dział po zmianach, wymiana ludzi na replikanty

Tak33Nie

@psycholog

Już nie jesteś bo chyba się nie nadawales jak tak piszesz o ludziach... Replikanty... Bo co, Ty byłeś lepszy, a Ci co Cię zastąpili to głupole bez mózgów... Może Cie tam nie chcieli z takim podejściem, bo ja bym z daleka od takiego pracownika się trzymał...

@Zenon

polecam: (usunięte przez administratora) Replikant – określenie androida przypominającego człowieka i zdolnego do naśladowania jego zachowania tak skutecznie by odróżnienie od człowieka było niewykonalne lub bardzo trudne. Używane w filmie Ridleya Scotta Łowca androidów (ang. Blade Runner), gdzie zastąpiło słowo "androidy", używane przez Philipa K. Dicka w literackim pierwowzorze filmu - powieści Czy androidy śnią o elektrycznych owcach? (ang. Do Androids Dream of Electric Sheep?). Należy tu zauważyć, iż Dick używając określenia android (człekokształtny robot) miał raczej na myśli istoty biologiczne, bliższe pojęciu cyborga. Replikanci byli produktem bioinżynierii. Rozróżnienie replikanta od prawdziwego człowieka było możliwe tylko po zastosowaniu specjalnego testu na empatię (test Voight-Kampffa). Czas życia replikanta był ograniczony do kilku lat. W fikcyjnym świecie obowiązywał całkowity zakaz ich przebywania na planecie Ziemia. W przypadku złamania tego zakazu byli likwidowani przez specjalne oddziały policji - Blade Runnerów. Likwidacji replikanta nie nazywano egzekucją, lecz używano terminu "emerytura". Stwarzało to zagrożenie dla ludzi, którzy mogli być dość łatwo pomyleni z replikantami. Androidy były produkowane przez korporację Tyrella (w książce Rosena). Replikanci mogli być bardzo inteligentni, ale według korporacji niezdolni do wyższych uczuć. W zależności od modelu produkowano wersje z różnymi możliwościami intelektualnymi i fizycznymi.

Tak23Nie1
@psycholog

Z części nie usuniętej przez administratora wynika, że umiesz korzystać z Google'a, brawo! Potwierdza to jednak fakt, że nie szanujesz ludzi...

@Zenon

sam napisales głupole bez mózgów a do tego nie znasz znaczenia słowa replikant - wspołczuje

Tak23Nie

@psycholog

To ja współczuję Tobie - wylewa się z Ciebie tylko złość. Pracowałem w tej firmie i innych korpo. Korpo jak korpo, nic gorzej ani lepiej, są plany i jak ktoś tego nie ogarnia to niech idzie pracować gdzie indziej. Choć w Biedrze też jest presja na kasie... Zdrowie można stracić w każdym korpo, ale tylko dlatego, że jak się tam nie pasuje to się dalej brnie, bo kasa musi się zgadzać. Taka prawda.

Barbara

@Obserwator, błędnie interpretujesz tę kwestię, ponieważ w swoim poprzednim komentarzu myślę, że dosyć szczegółowo i jasno opisałem to, dlaczego jestem aktywna w wątku opinii o pracy w firmie Sysmex Polska. Wróćmy do dyskusji na tematy związane z pracą w tej firmie, aby czytelnicy forum mieli jasne i przejrzyste wpisy na ten temat.

Obserwator
@Barbara

opisałem to, jestem aktywna? to kim w koncu jestes? facetem czy kobieta?

Tak19Nie

Barbara

@Ręce opadają, wątek jest wciąż aktywny, uważam również, że są tutaj osoby, które na pewno nie wyraziły jeszcze swojej opinii na temat pracy w firmie Sysmex Polska, więc w dalszym ciągu można wyrazić swoje poglądy na temat tego miejsca pracy. @Qwerty, nie użyłabym tutaj określenia, że "węszę" tylko zadaję szczegółowe pytania, które są istotne dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie. Dlatego, jeżeli masz informacje na temat pracy w firmie Sysmex Polska to zachęcam do podzielenia się nimi.

Obserwator
@Barbara

Barbara postawiła sobie za cel udowodnienie za wszelką cenę, że białe jest żółte.

Tak8Nie

Barbara

@Kortez, czy Twoja wypowiedź jest z poziomu pracownika firmy Sysmex Polska, czy może klienta, który korzystał z usług oferowanych przez firmę? Chciałabym, żebyś uzasadnił swoją wypowiedź i podał konkretne przykłady potwierdzające to, co napisałeś w swoim komentarzu.

Tak1Nie

Ręce opadają
@Barbara

Barbara przestań wypisywać głupoty i zastanów się zanim znowu coś napiszesz. Twoje wpisy niczego nie wnoszą do dyskusji i mogą jedynie irytować. Już wielokrotnie napisano tutaj, że nikt nie poda z oczywistych powodów żadnych konkretnych przykładów.

Tak17Nie

Qwerty
@Barbara

(usunięte przez administratora)kto stoi za tobą że się tak wypytujesz? Za dużo węszysz i nawet się z tym nie kryjesz

Tak9Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Sysmex Polska Sp. z o.o. - Warszawa