Sysmex Polska Sp. z o.o.

Opinie o Sysmex Polska Sp. z o.o.

zawiedziony

only truth

shazza

chora atmosfera, nie sugerujcie się niczym na rekrutacji, jak coś jest nie tak z firmą to zawsze kusi kasą

siła robocza

rób, nic nie gadaj i udawaj

dron

specyficzna firma, na szczęście uwolniłem się od niej

zastanawiajaca się

Czy może ktoś podać jakąś aktualną opinię?

Nick
@zastanawiajaca się 06.12.2016, 23:18
Czy może ktoś podać jakąś aktualną opinię?

nie polecam, firma w ktorej brak humanitaryzmu

kangur
użytkownik zarejestrowany

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby taki młodszy specjalista ds. administracji hr miał szanse na dwuskładnikowe wynagrodzenie, wiecie czy jest to w pełni możliwe? Sam aktualnie poszukuję zatrudnienia, dlatego ta kwestia interesuje mnie teraz najbardziej.

Anonimowy obserwator tego forum

Zgodnie z moimi danymi, od początku 2015 roku firmę opuściło 6 osób, z tego 3 na własną prośbę, a 3 sobie zapracowało na rozmowę (czyli to w sumie też na własną prośbę) i rozstanie... To chyba nie jest jakaś wielka rotacja jak na prawie 50 osób, które tu pracują. Nikt tu nigdy nie redukował etatów. Sprawdzasz się: jesteś. Nie sprawdzasz się? Hmm... Twój problem.

XXL
@Anonimowy obserwator tego forum 29.07.2016, 18:21

osobiście odradzam (wiecie skąd zazwyczaj pochodzą pozytywne opinie)

Ja

Jedyne co można zrobić to podpisać się pod słowami MP. Polecam Sysmex jako pracodawcę

MP
@Ja 15.05.2016, 23:22

już nie pracujesz a tak bardzo jesteś w temacie? :)

MP

Pracowałem jako inżynier serwisu - polecam. Myślę, że jedna z lepszych firm na polskim rynku dla młodego inżyniera. Pracowałem już w kilku firmach małych i dużych - obecnie w korporacji, więc mam porównanie. Sysymex jest korporacją aczkolwiek w Polsce dział serwisu jest dość niewielki (chyba ok kilkanaście osób obecnie), co jest zaletą gdyż wszyscy się znają, szanują i pomagają sobie - nie zauważyłem wyścigu szczurów. Dbałośc o pracownika, wzajemny szacunek, porządek, przyzwoite wynagrodzenie i samochód - nie jakaś Dacia Logan lpg :) Kierownik serwisu jest profesjonalny - swoje też przepracował jako inżynier serwisu. Z tego co wiem rotacja jest bardzo mała lub wręcz jej nie ma, więc nie wiem skąd ktoś ma informacje, że jest duża.

prefix

Na początku 2015 firma Sysmex ogłosiła rekrutację na stanowisko młodszego inżyniera serwisowego w wielu miastach: Wrocław, Koszalin, Olsztyn, Rzeszów i jeszcze innych. Wymagania w ofercie pracy typowe jak na takie stanowisko czyli: wyższe wykształcenie, dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów, umiejętność w diagnozowaniu i serwisowaniu zaawansowanych urządzeń, MS Office, Prawo jazdy, komunikatywna znajomość j. angielskiego. Co ciekawe nie wymagali doświadczenia (dodatkowy atut). Rozmowa w mieście, gdzie zgłoszono swoją kandydaturę. Co następuje, po ponad roku firma Sysmex nie zatrudniła NIKOGO. Twierdzę tak na podstawie listy kontaktowej serwisantów na ich stronie. Nikogo nowego. Albo szukają nie wiadomo kogo (to oznacza, że wymagania w opisie ofert pracy mają się nijak do rzeczywistości) albo ta cała rekrutacja to fikcja. Nie polecam, strata czasu.

makaron
@Profi 09.04.2016, 19:55
Cóż, może zapomnieliśmy aktualizować stronę, bo tak szybko nam Kolegów i Koleżanek przybyło? Poprawimy to wkrótce, dziękujemy z...

nie polecam, jeszcze pracuje

Maria
@makaron 23.04.2016, 09:48
nie polecam, jeszcze pracuje

Ale coś cię tam trzyma. Kasa?

gall

w Japonii na pewno tak a w Polsce wyścig szczurów

Profi
@gall 10.03.2016, 17:57
w Japonii na pewno tak a w Polsce wyścig szczurów

Gratulujemy doskonałej znajomości ("na pewno") realiów naszej firmy w Japonii. Nie stwierdzamy obecności wyścigów w firmie :-)

Nick
@admin 01.06.2015, 08:59
Masz najnowsze wiadomości o firmie Sysmex Polska Sp. z o.o.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum....

nie polecam, brak szacunku dla podwykonawcy i pracownika, rób i nic nie gadaj

Zostaw opinię o Sysmex Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sysmex Polska Sp. z o.o.