Opinie o WSS SPOLEM WOLA w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie WSS SPOLEM WOLA, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WSS SPOLEM WOLA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSS SPOLEM WOLA w Warszawa

BYŁY PRACOWNIK Nowy wpis

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE W KTÓREJ JEST JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) .

Była kierowniczka Nowy wpis

Nie polecam obiecują dużo ale tylko dużo wymagają i podkładają świnie komuś kto chce się rozwijać wielcy znawcy handlu ale tylko na papierku w praktyce kasjer z żabki ma większą wiedzę na ten temat, zwykłego pracownika potrafią tylko zjechać że kim on jest żeby się wypowiadać na jakiś temat do tego dochodzi nakazywanie zamawianie dużej ilości nabiału chociaż się nie sprzedawał w moim punkcie po ostatnim miesiącu była bym w plecy około 1000 zł gdybym się nie dogadała z dostawca jeżeli sie stawiasz i masz własne zdanie to długo nie popracujesz obojętnie na jakim stanowisku bo jak nie robisz czegoś po ich myśli to podkładają świnie i co chwila nachodzenie kogoś z biura z kontrolą więcej stresu niż to warte a za ostatni miesiąc z rozliczenia nie było mnie stać żeby zapłacić jednemu pracownikowi a co z drugim? Lekko ponad 3000 tys zł za miesiąc i z tego opłacić pracowników i składki ja się pytam czy to jest jakiś żart, żartem jest ta firma jak i ludzie którzy tym zarządzają oczerniają żabkę że tam ajenci mają ciężko ale oni to przeginają oporowo (usunięte przez administratora) prostactwo nie polecam nawet największemu wrogowi żeby kiedyś wpadł na pomysł współpracy ze społem wolą przepraszam za brak interpunkcji ale opinia pisana na szybko

wezuwiusz

A może zamiast narzekać na forum lepiej rozmawiać z szefostwem nad wprowadzeniem zmian ?

Były pracownik Nowy wpis
@wezuwiusz

Jaka rozmowa,z kim,tam jest monolog prezesa a nie rozmowa z nim

Marta Nowy wpis
@Były pracownik

A czy takie próby były podejmowane przez pracowników? Szczera rozmowa może rozwiązać wiele problemów, może należy do niej dążyć...

WSS SPOŁEM WOLA to nie tylko średniowiecze ,to epoka kamienia łupanego . Tam nic nie idzie z postępem do przodu (łącznie z Radą Nadzorczą i Zarządem),praca pod reżimem Prezesa i dla emerytów . Młody nie ma szans na rozwój bo i jaki,cofaniem się do tylu? Moi drodzy nie polecam tej spółdzielni nawet wrogowi,uciekajcie bo szkoda waszego zdrowia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w WSS SPOLEM WOLA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy można w WSS SPOLEM WOLA liczyć na jakieś dodatki?

Dyskutant
@Pytanie

Można. Dodają odpowiedzialność na stanowisku kierownika. Dodają stres gdy pracujesz z mendą a nie kierownikiem człowiekiem. Dodają olewanie gdy masz problem sklepie. Ogólnie dają do myślenia, że coś takiego jeszcze funkcjonuje a Prezes się nie zmienił od ponad 25 lat. Niczym Łukaszenka "zasiedział sie".

kandydat

Witam , czy ktoś powie na jakie warunki można liczyć na stanowisku kierownika ? Płaca szefostwo itd. Dzięki za pomoc .

ziomal
@kandydat

szkoda czasu i zdrowia . Ciekawe za ile usunął opinie . Czas start

jozin z bazin
@ziomal

Byłem na rozmowie , obiecali zadzwonić z decyzją i co ? I konserwacja nadajnika :) OLAĆ !!!!

Ina
Kandydat
@kandydat

Przyjmują operatorów komputera. Ktoś zna warunki finansowe i godziny prac?

Dyskutant
@Ina

Operatora pracującą na 3/4 etatu ma 1800 zł.

Grażyna

Podpowie mi ktoś czy firma normalnie działa i czy są szanse na pracę?

Krzyś
@Grażyna

Tak , są przyjęcia na Kierownika Sklepu , Sprzedawce

zocha
Kandydat
@Krzyś

jakie warunki na kierownika tak w przybliżeniu . Dziękuje za pomoc

grzegorz

Znikające opinie to też opinie i świadectwo żeby spadać z tej firmy . Ludzie nie idźcie tą drogą !! Prezes to średniowiecze !!

Wiki

Brud w skepach karaluchy biegają po ścianach i podłodze.W kajzerkach na sklepie zatrzesienie robaków.Chamskie ordynarne kierowniczki.W biurze też nie lepiej. WSTRĘTNE. BABSKA robią łaske że pracują.Powinni zlikwidować tą firme PRL się skończył.

Ikunka98

Pani w sklepie bakoma odkłada rzeczy pod lade przed tym nabijajac je na kasę i z beszczelnoscia mówi że klient produkt zabrał. Dobrze ze są kamery może nie jedna skarga i Panią zwolnia Moje sugestie dla WSS SPOLEM WOLA: Wyciągnąć konsekwencje wobec pani kasjerki Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkim zatrudnić młodsze panie bo te robią laske na klienta

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy WSS SPOLEM WOLA? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

anonymous

Sklep na jablonowskiego 3 w Wilanowie jest super jestem bardzo zadowolony z obslugi pracowników jako klient bardzo polecam robienie tutaj zakupów

Spolem
@anonymous

Opinnie dla pracowników społem a nie dla klientów..

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w WSS SPOLEM WOLA?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w WSS SPOLEM WOLA? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Bartosz

Czy w dalszym ciągu jesteście niezadowoleni z pracy w firmie? Może po tak długiej przerwie w pisaniu coś się zmieniło?

Iwona

@Nikoś Dyzmaco wpływa na Twoją opinię na temat firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń.

Nikoś Dyzma

Praca w społem to totalna porażka nie polecam nikomu by ktoś tam zaczynał pracę , pracowników się nie ma za nic jak i również kierowników sklepu jeżeli masz możliwość otrzymania tej pracy to lepiej się dokładnie zastanów czy chcesz tam wgl tą prace podejmować :)

kloo

nie polecam pracy w spolem wola, totalna porażka, pensje głodowe, wyzysk pracownika ile się da, prezes nikogo nie szanuje, pracownikow traktuje jak (usunięte przez administratora) nie polecam

lol

nie pozdrawiam

mietko

hej! ktoś wie czy firma jeszcze planuje mieć w ogóle jakieś rekrutacje czy nie za bardzo teraz się na to zanosi?

Zostaw merytoryczną opinię o WSS SPOLEM WOLA - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

WSS SPOLEM WOLA