WSS SPOLEM WOLA

Opinie o WSS SPOLEM WOLA

Bartosz

Czy w dalszym ciągu jesteście niezadowoleni z pracy w firmie? Może po tak długiej przerwie w pisaniu coś się zmieniło?

Iwona

@Nikoś Dyzmaco wpływa na Twoją opinię na temat firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń.

Nikoś Dyzma

Praca w społem to totalna porażka nie polecam nikomu by ktoś tam zaczynał pracę , pracowników się nie ma za nic jak i również kierowników sklepu jeżeli masz możliwość otrzymania tej pracy to lepiej się dokładnie zastanów czy chcesz tam wgl tą prace podejmować :)

kloo

nie polecam pracy w spolem wola, totalna porażka, pensje głodowe, wyzysk pracownika ile się da, prezes nikogo nie szanuje, pracownikow traktuje jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam

lol

nie pozdrawiam

mietko

hej! ktoś wie czy firma jeszcze planuje mieć w ogóle jakieś rekrutacje czy nie za bardzo teraz się na to zanosi?

hurragan

a wiecie może ile mozna zarobic netto jako kasjer albo kierownik sklepu ?

pracowała

społem to najgorsze dziadostwo jakie istnieje jest sprzedawane stare mięso które jest myte i to samo jest z wędlinami zarobki są że się płakać chce jak ktoś nie chce mieć problemu ze zdrowiem to odradzam

Marti

Do wszystkich nowych kierowników, Nie dajcie się oszukać prezesowi, premia będzie przez pierwsze trzy miesiące a potem goła podstawa!!!! Prezes zawsze znajdzie powód by premie zabrać.

pokrzywdzona

popieram te opinie to jest cała prawda,ale chcę dodać od siebie że w tej firmie potrafią zrobić pracownikowi taką krzywdę że do końca życia musi się leczyć a ci co tą robią są i byli bezkarni,i nadal tam pracują.

były pracownik

Firma tragiczna. Mówią co innego robią co innego premia haha śmiech na sali o ile.wogole łaskawie wypłaci. Stosują mobbing.

Polaczek

Nie polecam tej firmy, zarobki na poziomie najniższej krajowej do tego odpowiedzialność. Nie wspomnę o Prezesie, poziom jego inteligencji jest równy zero. Naprawdę szkoda czasu na pracę w tej firmie i zarówno na rozmowy z tym panem.

ąnonim

Wss Społem Wola to wielkie oszustwo. Co innego mówią na rozmowie o pracę, co innego jest na umowie a jak przychodzi do wypłaty to jest wielka porażka.pobory nie wystarczą na przeżycie miesiąca nawet w najbardziej oszczędny sposób.Przestrzegam przed pracą w tej firmie.

Nie polecam zatrudnienia w WSS Spolem Wola.Umowa o prace nie sprecyzowana jakiej pensji mozna oczekiwać.1300zl podstawa to jest umowa o prace nie podaje sie czy jest to brutto czy netto.Rozczarowanie przychodzi po przepracowaniu miesiaca i wpływu pieniedzy na konto(900-1000zl) a takze i mniej[usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o WSS SPOLEM WOLA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSS SPOLEM WOLA