Humanic

Opinie o Humanic

eds

Posiadanie 3 letniego doświadczenia wcale nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, bo przecież to się odpowiednio przekłada na zarobki.

lala

z tego co wiem to Humanic to sklep obuwniczy więć nie rozumiem tych wpisów o fajnych ciuchach

osa

Zajść w ciążę również nie można bo na bank wylecisz. wszystko zgodnie z prawem oczywiście. Jakaś redukcja etatów, brak możliwości przedłużenia umowy. Powód zawsze się znajdzie.

fakt mowienie milion razy "dzien dobry" to w tym sklepie priorytet..

Aga

Tak, zgadzam sie początek jest w porządku a póxniej okazuje się że to sklep dla debili, którzy musza mówić po sto razy dzien dobry usmiechac sie i wciskac ludziom kity.......a przy tym chodzi tajemniczy lient który was kontroluje i jesli wyda wam zla opinie za tydzien was wyrzucaja mimo tego że sie staraliscie..........odradzam prace w tym sklepie

Zostaw opinię o Humanic - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Humanic