Opinie o Robson Beata i Robert Kozikowscy Beata Kozikowska Grace Beata Kozikowska w Łaskarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Robson Beata i Robert Kozikowscy Beata Kozikowska Grace Beata Kozikowska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Robson Beata i Robert Kozikowscy Beata Kozikowska Grace Beata Kozikowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robson Beata i Robert Kozikowscy Beata Kozikowska Grace Beata Kozikowska w Łaskarzew

Bardzo nieuczciwi ludzie nie płacą pracownikom i podwykonawcą nie polecam

Było ok Nowy wpis

Ze wszystkich firm produkujących obuwie u nich było najlepiej

Sezonowy Nowy wpis

robiłem u nich w wakacje przez 2 miesiące na produkcji. Porownując do innych firm w Łaskarzewie u nich idzie zarobić. Nie ma tak jak u niektorych ze patrza ze przychodzi mlody to wykorzystuja albo obcinaja pensje. normalnie mowia masz zrobic to i to i co dwa tygodnie albo co miesiac rozliczenie. Jak ktos chce zarobic na czas wakacji spoko opcja

kobzik08

Nigdy nie zgadzaj się na pracę w firmie Robson. Właścicielka firmy prawdziwa nazistką, trzymała mnie dwa tygodnie w niewoli. Nie chciałam oddawać zarobione pieniądze. Nawet kiedy powiedziałem, że jest mi bardzo źle, że mam ciśnienie i nie chcę u nich pracować, ale nalegała na to, że b pracowałem dwa tygodnie. Przez dwa tygodnie dała mi połowę pieniędzy z tego, co zarobiłem i wyrzuciła mnie z mieszkania, w którym mieszkałem w godzinach popołudniowych, soboty,kiedy wyjechać z miasta, trudno.

Właściciel
@kobzik08

Ten wpis jest bezczelnością w czystej postaci, poniżej przedstawiam jak w rzeczywistości wyglądała sytuacja z zatrudnieniem kobzik08. Z uwagi na znaczne zwiększenie ilości zamówień firma poszukiwała pracowników do rozkroju skóry. Zamieszczone zostało ogłoszenie zarówno w języku polskim, jak również w języku „wschodniosłowiańskim”. W odpowiedzi na powyższe otrzymaliśmy informację od kobzik08, że jest on zainteresowany pracą. Podkreślić należy, że wymaganiami koniecznymi były między innymi: umiejętność obsługi maszyny - plotera do cięcia skór oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Pan, który się zgłosił zadeklarował, że doskonale umie obsługiwać sprzęt i świetnie radzi sobie ze skórą. W związku z powyższym otrzymał informacje, ile średnio zarabiają osoby na takim stanowisku oraz jak będą kształtować się jego zarobki, jeżeli faktycznie posiada deklarowaną wiedzę. Osoba przystała na warunki i zgłosiła chęć przyjazdu do pracy. Spotkanie zostało umówione na konkretny dzień, niestety osoba nie zjawiła się, nie odbierała telefonów, brak jakiegokolwiek kontaktu. Nagle po dwóch dniach o godzinie 23:00 dostaliśmy telefon, że kobzik08 jest w miejscowości oddalonej o 14 km od miejsca pracy i nie ma, jak dotrzeć do zakładu. Osoba była w obcym sobie miejscu więc naturalnie zapewniliśmy jej transport oraz zakwaterowanie. Po rozmowie i ustaleniu warunków wynagradzania na miejscu osoba otrzymała gotowe stanowisko pracy oraz zakwaterowanie. Po godzinie okazało się, że nowy pracownik nie potrafił obsługiwać maszyny i brak mu podstawowych umiejętności w zakresie rozkroju skór. Po kilku dniach osoba ta została poproszona na rozmowę, przedstawiono jej wypracowaną normę oraz wysokość zarobków jakie osiągnął. Z uwagi na nieodpowiadającą pracownikowi maszynę oraz świadomość, że przebył dużą odległość zaproponowaliśmy inne stanowisko pracy. Pan kobzik08 powiedział, że spróbuje wykonać inną pracę. Po dwóch tygodniach przyszedł czas rozliczenia z wykonanej pracy, w związku z czym pracownik został poproszony na rozmowę. Z uwagi na zdecydowanie wolniejsze wykonywanie pierwszej pracy oraz przeniesienie na inne stanowisko, niewymagające szczególnych kompetencji wynagrodzenie różniło się od tego, które zostało zaproponowane początkowo. Po odbyciu rozmowy pracownik ostatecznie zrezygnował z pracy. Mając na względzie powyższe, wypłacono pieniądze za wykonaną pracę i ustalono, że za dwa dni osoba wyprowadza się z zajmowanego mieszkania. Śmiesznym wręcz są zastrzeżenia dotyczące „trzymania w niewoli”, „niewypłacenia pieniędzy” czy „wyrzucenia z mieszkania”. Przyjeżdża osoba z zewnątrz, nie potrafi obsłużyć maszyny, na której chce pracować, marnuje czas osób zarządzających firmą oraz swój, próbuje wynegocjować stawki wyższe od wieloletnich pracowników, chce otrzymać pieniądze za nieróbstwo, otrzymuje darmowe zakwaterowanie którego nadużywa, każe się przywieźć do zakładu pracy, później odwieźć na dworzec, na koniec wystawia jeszcze tak kuriozalny komentarz.

Daj mi! Nowy wpis
@Właściciel

Normalne! osoba z zewnatrz nie z kraju i wymaga. Ludzie pracują kilka lat na swoja pensje dostają po drodze podwyżki i dodatki za lata stażu a taki przychodzi i daj mu! Śmieszne ale prawdziwe a później jeszcze pretensja ze nie wyrabia normy albo ze pensja nie ta. Dobrze ze przynajniej firma nie ulegla a powyzszy wpis tylko to potwierdza.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Robson Beata i Robert Kozikowscy Beata Kozikowska Grace Beata Kozikowska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Była Pracownica

Co prawda nie pracowałam długo w firmie Robson ale w moim przypadku w roku 2019 dostałam umowę od razu po rozmowie kwalifikacyjnej, na której były wypisane wszystkie ustalenia. Nie wiem jak wyglądało to w drugiej połowie 2019 roku i w roku 2020. Faktycznie czasami dłużej czekało się na informacje związane z kadrami ale to chyba wina biura rachunkowego.

Miasto

Tam jest tyle do zabudowy! Jak tam ukończone

Patryk

Czy to ważne. Ważniejsze pytanie, czy blondyna to nie jakaś szczelina rodzina

Do Patryka
@Patryk

Ciężko zrozumieć to, co napisałeś. W każdym razie to nie jest fair, ze na rozmowie dostajesz odgórna propozycje wynagrodzenia i nikt Ci od razu nie wyjaśnia, ze jest to podzielone na minimalna krajowa i incognito pod biurkiem. I gdyby umowa została sporządzona od razu pierwszego dnia pracy, to człowiek zdążyłby uciec do lepszych warunków. Pierwszy raz z takimi warunkami finansowymi się spotykam, ale to wszystko przez zatrudnionych pracownikow w tej firmie. Ludzie, szanujcie się. Pozwalacie sobie na takie pensje, a gdy przyjdzie czas emerytury, będziecie płakać!

Edyta

Ale gdzie się tak dzieje

Do Edyty
@Edyta

W firmie Robson i Grace

Ohhoo

I co ? :) ja nie jako były pracownik. A dlaczego boś cię (usunięte przez administratora):)

@Ohhoo

To fakt, człowiek głupi, bo zaufał na rozmowie kwalifikacyjnej.

admin

Jak się pracuje w firmie Robson S.C. Beata i Robert Kozikowscy? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Robson Beata i Robert Kozikowscy Beata Kozikowska Grace Beata Kozikowska - Łaskarzew

• Jak się pracuje w Robson Beata i Robert Kozikowscy Beata Kozikowska Grace Beata Kozikowska?

Zobacz opinie na temat firmy Robson Beata i Robert Kozikowscy Beata Kozikowska Grace Beata Kozikowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Robson Beata i Robert Kozikowscy Beata Kozikowska Grace Beata Kozikowska
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Fabryczna 1B
    08-450 Łaskarzew