Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Warszawa

Ile netto zarobię na 3/4 etatu w Biedronce ?

prawdaobiedronce

Pracowalem w biedronce przez rok na ul.rydgiera. w warszawie. umowa o pracę od pierwszego dnia - prawda. 2500 brutto / 2100 netto - w umowie wpisane . rzeczywistość - 1850zl netto do ręki (NIGDY na oczy nie zobaczysz 2000zl.) premia - nigdy nie dostaniesz wystarczy wziąć dzień wolny i premia przepada. na szkoleniu musisz podpisać że miałeś dane szkolenie mimo że go niebyło. podwójne standardy: pracownik sklepu kobieta = tylko lekka praca. pracownik sklepu mężczyzna = tylko ciężka praca. dużo pracowników z ukrainy - dwie siksy z ukrainy stały przy lodówkach i gadały przez 20 min nic nierobiąc ,,nieznają polskiego języka (ani angielskiego), polski pracownik dla kierowników to śmieć a ukraiński to najlepszy przyjaciel i król.,kierownicy stojący po 30 min na sklepie i gadający z ukraińskimi pracownikami a polscy pracownicy pracują,feministki z przerostem ego,czepiajacy sie ze za wolno robisz,ukraińcy donoszą i kłamią na polskich pracowników ,pracownicy mający 500+ BARDZO duże dodatkowe benefity od firmy,wyzysk,kolesiostwo ,grafik ważny 1 dzień,cały czas zmieniany,zmowy kierowników,zastraszanie po przez niewypłacenie wynagrodzenia jeśli niepodpiszesz papierów.dno i żenada,brak ludzkiego podejścia,mało pracowników na zmianie,wywyższanie się starych pracowników,fałszywa uprzejmość kierowników,najgorsze lachociągi to kierowniczki/kierownicy,niedoceniają dobrych pracowników tylko ukraińskich lizodupców,brak szacunku,toksyczni pojeb*ni kierownicy. jak masz ambicje i się cenisz to nie pracuj tam..NIE POLECAM.!!!

94Ruda
@prawdaobiedronce

Za wzięcie jednego dnia wolnego-uż nie zabierają całej premii, nie pisz głupot. Podwójne standardy? Zależy od kierownika..wiadomo, że jak jest facet to ma zrobić banany a nie nosić szczypiorek. Akurat na moim sklepie faceci to obiboki, siedzą na 1 i 3 a my dziewczyny pracujemy..

94Ruda
@94Ruda

Jeszcze dodam, że na początku moja wypłata była ok 1900zł, teraz po ponad roku dostaję 2200/2400

Zabierają.

@94Ruda

To kierownicy zarządzają czasem pracy pracowników i jak nie potrafią, to znaczy, że nie nadają się na kierowników.

Dzoanna83

Moja koleżanka robi w Biedronce i ma prawię 3tys na czysto

Ket
@prawdaobiedronce

Za Ukraińców nie gadaj pracuję więcej za Polaków a Polaki lubią pogadać w prace. Nikt na was nie donosi poprostu takie jesteście!!!!!

ex pracownik
@Ket

zaniżacie standardy, nie opowiadaj, że nic nie robimy

tedi

słychać to na sklepie

@prawdaobiedronce

Słuchajcie. 31 grudnia podpisałem umowę z Biedronki na pełen etat na okres próbny. Umowa zaczęła się 1 stycznia 2022. Na umowie jest, że moja podstawa to 2800brutto. To pomyłka kierowniczki? Przecież od stycznia minimalna ratować to 3019 brutto. Pokożcie 1

Doris941
@prawdaobiedronce

Lepiej niech kobiety ciężary noszą? To na co wy nam potrzebni jesteście? Kobiety więcej jaj mają niż niektórzy faceci. My dzwigamy a wy na kasie byście siedzieli. Wstyd. A jeśli chodzi o premie to trzeba nie brać użetek to i premia będzie

oy
@prawdaobiedronce

to prawda regionalnymi powinien zając sie sąd pracy

Szukam pracy
@prawdaobiedronce

Dziękuję za cenny głos w tej sprawie

PIENIADZE NIEADEKWATNE DO WYKONYWANYCH OBOWIAZKOW.....MASZ WYBOR,MASZ MOZLIWOSC ....UCIEKAJ......MOBING....A TE KIEROWNICZKI,KIEROWNICY ..... uważają się za wszystko wiedzące towarzystwo słowo EMPATIA to jest im obca......ale jak chłopu od pluga dadzą trochę władzy TO NATURALNE ZE MA ZERO KULTURY DO PRACOWNIKA..... masz wybór UCIEKAJ...I TE SMIESZNE PIENIADZE.... finansowy dramat za taką orkę!!!

Bądź (usunięte przez administratora) pracuj w biedrze Aplikowałem na przestrzeni kilku lat kilkukrotnie, zawsze spełniając 100% wymagań ale nigdy nawet do mnie nikt nie zadzwonił. Nie mam wysokich wymagań finansowych, mam średnie rynkowe wynikające z raportów krajowych. Pytanie dlaczego firma NIGDY nie rozpatrywała mojej aplikacji? DYSKRYMINACJA? a może płacą tak mało, że odrzucają wszystkich co nie chcą pracować za (usunięte przez administratora)? Dla mnie firma DNO! W sklepach sami Ukraińcy więc pewnie tak samo płacą w biurach. Mam dużo do zaoferowania, jestem pracowity, mam za sobą liczne osiągnięcia, jedyne co chce to pracować w swoim zawodzie w swoim kraju!!! Do osoby rekrutującej: wal się!

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Sprzedawca

Pracuje w branży ileś lat i tak złego traktowania pracownika nie widziałam nawet w żabkach. Zmiany ustawione na 11h45min, żeby przypadkiem nie musieli dać 30 min płatnej przerwy, tylko 15 :)))) Oczywiście cała zmiana na kasie prowadzącej, zapomnij nawet o wyjściu na siku. Kierownicy zmiany wrzeszczą przy ludziach na ciebie kiedy pytasz czym masz się zająć itp Przy kasie kiedy cena się nie zgadza i klient cię wyzywa od złodziei, przychodzi kierownik i właściwie akceptuje fakt że klient cię wyzywa, prawie mu przytakuje. Jeśli nie masz dzieci to zapomnij o odebraniu urlopu w ferie lub wakacje, ty areczku możesz w listopadzie iść. Kolesiostwo, (usunięte przez administratora). Jeśli nie masz noża na gardle, nie zbliżaj się tam.

Gogo

Witam Pracuje w Biedronce na umowe zlecenie,chce zakonczyc wspolprace przed zakonczeniem umowy zlecenia czy wymagany jest jakis okres wypowiedzenia czy moge tak z dnia na dzien zrezygnowac no i czy zaplaca mi za przepracowane godziny w ostatnim niecalym miesiacu pracy?

YX

Ludzie! Weźcie ogarnijcie swój sklep na Zwycięzców w Warszawie! Niby taki miał być ładny, wzorcowy, przejęty po Almie, a tam bałagan jak za jej czasów. Żeby często brakowało tam wody, margaryn, nabiału? Żeby pieczywo walało się miesiąc po terminie? Nie róbcie sobie jaj, za to zróbcie coś z kierownictwem. Tam nawet po za szczytem potrafią ciągnąć się kolejki do kas, a w samym szczycie zwykle są tylko dwie otwarte. Słabo wypada ten wasz interes w porównaniu do zwykłych osiedlówek w sąsiednich dzielnicach. Cierpliwy jestem, ale cierpliwość mi się kończy, a kupionymi komentarzami w google nie wiele zdziałacie, jak na lokalnej grupie SK jadą po tym sklepie, jak po burej suce.

Jeronimo

Ludzie w Biedrze nie jest kolorowo jak się co po nie którym wydaje zawsze tak było i będzie BIEDRA idzie na ilość towaru nie na jakość jest w niej tyle negatywów Ale jak myślicie że w Lidlu jest inaczej to też się mylicie bród smród i ubóstwo i tyle. O zarobkach mówić trudno bo są całe etaty 3/4 i 7/8 czy są donosiciele i podpierdzielacze są dlatego idziesz odpierdzielasz swoje i to co ci każą robisz i nara w Biedrze i Lidlu nie ma przyjaźni wogule w pracy chociaż może to moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać w końcu wypowiedzieć może się każdy.

Ggh
@Jeronimo

Ludzie to po co tam chodzicie?!

Exkasiarz

Krótko- praca na opłacenie rachunków. Dużo zależy od kierownika (miałem 2 fajnych, 3 słabych) i od rejonowych (3 fajnych, 4 beznadziejnych). Pożegnałem się z panem Dżeronimo w 2020 i jest mi lżej. Ekipy miałem fajne- wiadomo, zawsze się trafi jakaś niemota/nierobota(usunięte przez administratora) jednak większość pracowników wporzo. Klienci różni- jeżeli dasz wejść sobie na głowę, poległeś. Co do samej firmy- owszem, jest socjal, jest system kontroli przełożonych (BOP), który nawet działa - da się ukrócić zapędy rejonowych. Problemem jest sama filozofia- za mało ludzi, ciągłe zmiany w towarze, w layoucie. Jeżeli komuś to przeszkadza, jak mi, niech szybko zmienia pracę, bo go tylko szlag trafi. Podobno ostatnio w biedrze się pogorszyło, ale jak powiedziałem- nie jest to praca do końca życia. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych świeżoznawców oraz fajnych klientów. Buźka!

Lolita

Kiedyś pracowałam w biedronce w ceglowie ,ale jedna kasjerka świnie podłożyła z kierownikiem mieli konszachty aby lepsza od niej kasjerkę zwolnić to Patrycja z kierownikem w ceglowie uczciwą o to posadzić.w ceglowie to (usunięte przez administratora) w cenach itd. Gdzie prezes tego oddziału. Tam mają konszachty w ceglowie.

Zack
@Lolita

Ło matko nie pozabijaj sie za te pieniadze w obozie koncetracyjnym

Wojtek

Jak wygląda praca w Biedronce na stanowisku PRACOWNIK SKLEPU ?

Dupczakowa

Kierowniczka na Żoliborzu zamiast pomóc rozładować kolejki przy kasach, siedzi w biurze układa pasjanse oraz psy i koty ogląda na Fejsie. A jak o coś zapytasz to wielce obrażona, bo ma tyle na głowie.

Wawka Metus
@Dupczakowa

Czyżby chodzi o Anię K. z Rydygiera?

Yhym
@Wawka Metus

Zapewne tak , i taka to jeszcze damessa została kierownikiem rejonu

Chan Lee Prank

Wolniej proszę przy kasie! Klient powinien zapłacić i spokojnie się spakować! A nie tak jak teraz, kasjerka rzuca już towarem następnego klienta! Co to ma być do chu...a? To że was poganiają jak bydło to mnie nie interesuje! Żądam szacunku!!!

kaloma1960
@Chan Lee Prank

niestety jest rozbieżność interesów, kultura wymagała by obsługiwania klienta z należytym szacunkiem/ uśmiech, dziękuję do widzenia, zapraszam, ewentualnie krótki dialog jeśli klient ma ochotę na rozmowę/ ale nie w biedronce tu pracownik jest rozliczany z szybkości skanowania i nawet jeśli jest kulturalny to musi się dostosować do standardów firmy, bo w przeciwnym razie spada sprzedaż, a to w tej firmie jest najważniejsze

Izi.
@Chan Lee Prank

Ty żądasz szacunku????? Na szacunek trzeba sobie zasłużyć , a nie żądać. Idiota Wszystko działa w dwie strony, zacznij od siebie buraczku.....

Arot
@Chan Lee Prank

Witam Tempo skanowania się kłania , wiem że dla wielu ludzi a zwłaszcza klientów to coś z rodzaju science fiction ale tak jest , więc ta Pani przez duże P starała się nie mieć problemów w pracy . Wierzcie mi a znam temat , to co wymagają sklepy , a zwłaszcza pewna popularna sieć handlowa to mi przypomina czasy z plantacji trzciny cukrowej w Ameryce Południowej w 19 wieku .

Arot
@kaloma1960

Sprawdziłem osobiście , zapewniam Cię tak jest . Zasiadłem za kasę w tej firmie i stwierdzam nie dziwi mnie fakt , że szukają ciągle pracowników . Kto jeżeli tylko może tam by chciał pracować ? Ludzie , ogarnijcie się mamy XXI wiek , a ciągle Polacy we własnym kraju pracują jak niewolnicy dla zachodnich sieci handlowych . Czas z tym skończyć

comptable
@Chan Lee Prank

Robie zakupy od czasu do czasu w Biedronce i jakos nie zauwazylem aby mnie kasjerka poganiala z pakowaniem sie. tym bardziej ze sam przejawiam inicjatywe aby zaplacic, spakowac sie i jak najszybciej opuscic sklep. Byc moze byl pan nieco uciazliwy tematycznie dla obslugi dlatego dala w ten sposob panu do zrozumienia, ze nie ma ochoty z panem na dalsza konwersacje. Do sklepu przychodzi sie na zakupy a nie na pogawedki czy spotkania towarzyskie.

@Chan Lee Prank

A jak świnia wchodzi do sklepu to powinna się przywitać i nie chrząkać przy kasie. A jak się nie podoba to proszę iść do innej obory.

Benek
@Chan Lee Prank

To wez sie zamien na jeden dzien wtedy dopiero nabierzesz szacunku do tej pani na kasie i przestaniesz byc gburowatym pepkiem swiata...

jeszcze pracownik
@Chan Lee Prank

A stac cie na to? Robisz zakupy za 20 zl a chcesz rozkladanego dywaniku, lokaja i komitetu powitalnego. Idz (usunięte przez administratora) do delikatesow premium - moze tam ktos bedzie zainteresowany taka klientela jak ty.

Pawel25
@Chan Lee Prank

Jest to spowodowane efektywnością i premia za to. Zawsze możesz przygotować się do zakupów a nie stać jak (usunięte przez administratora) i czekał nie wiadomo na co

@Chan Lee Prank

to nie wina kasjera tylko ludzi którzy stoją w kolejce i jęczą ze wolno lub klient liczony lata jeszcze po sklepie i donosi lub coś zamienia. Szacunek trzeba mieć nie tylko do siebie ale i do innych stojących w kolejce

Obserwator
@Chan Lee Prank

Polecam pracę w handlu aby wszystkiego doświadczyć

Nikt
@Chan Lee Prank

Sam się tam zatrudnij jak tak oczekujesz szacunku

Luk

Kierownik operacji i sprzedaży jaki samochód?

ela

W sklepie Warszawa, Nowy Świat 68 dzisiaj ok. 17 spotkałam się z bardzo nieuprzejmą i niekompetentną obsługą. Kasjer pomimo kilkakrotnych próśb nie raczył podejść do kasy samoobsługowej z pomocą bo stwierdził że on jest na kasie do obsługi a nie do zatwierdzania czy pomocy!!! Biedronka nie jest już atrakcyjna cenowo a z takim chamskim personelem szybko może stracić klientów

@ela

To chyba nie jest strona dla oburzonych klientów tylko dla ludzi, którzy pracują lub pracowali lub chcą pracować przykładowo w biedronce. Poszukaj strony gdzie możesz sie użalać i uskarżać na pracowników a nie zaśmiecasz portal swoim bólem (usunięte przez administratora) że ktoś nie chciał pomóc.

nick
@ela

Zgłodniejesz przylecisz z powrotem. Jeszcze się sam skasujesz i podziękujesz ładnie

Klient
@nick

Bo jest ad personam i chamska.

Klient
@Anonim

A co sie stanie jak byli aktualni lub przyszli pracownicy poczytali opinie klienta o obsludze i ludziach i towarach etc... Jak jechać po pracodawcy to na was na obsludze tez.... Wolno pisac kilentowi, jak taka funkja

Andy

10 Styczeń 2019. Biedronka, Szczecin ul. Rostocka, sprzedawane jest masło 4.69 PLN z datą ważności Grudzień 2018. To rozkosz kupować w Biedronce. Poza tym w żadnym wypadku nie są przestrzegane przepisy pożarowe - zatarasowane przejścia napojami, paletami. ZGROZA TAM KUPOWAĆ. ALBO CIĘ OTRUJĄ ALBO SPALĄ.

@Andy

Są inne sklepy .... Do wyboru do koloru....tylko pytam czemu w biedronkach tłumy?

@Andy

Więc nie kupuj!!

@Kasia

Dokladnie

Kusik

Pracowalem w biedronce na karczunkowskiej. Atmosfera do bani az pracowac sie nie chcialo OSTRACYZM wszechobecny. Na szczescie jestem juz bylym pracownikiem!!

@Kusik

A co takiego?

Aaaaaaaaaa

Byłem pracownikiem Biedronce na Przy Agorze w Warszawie. Nie polecam wszystkim pracy na tym sklepie mobiling wykorzystać pracownika nie ma przerw nie można zejść z kasy trzeba sie pytać o pozwolenie Najlepiej siedzieć w pampersie. Najlepiej to było by zamknąć i zlikwidować ten sklep jeden z najgorszych sklepów w Warszawie Biedronka Przy Agorze nie mowiac o pensji to jest kpina. Brak klimatyzacja na tym sklepie. Jest upał to temperatura powietrza dochodzi do 40 stopni.

@Aaaaaaaaaa

dziwne że piszesz takie rzeczy. Przecież jako pracownik masz informacje gdzie zgłosić (usunięte przez administratora) i brak przerw.

@Aaaaaaaaaa

Chyba trochę przesadzasz zabronił przerwy????

Sebastian

Witam serdecznie . Na samym początku chcę powiedzieć że czytając te wszystkie opinię muszę się zgodzić iż praca w sieci firmy biedronka jest typowym (usunięte przez administratora), przyznaję że jeszcze parę lat temu było w miarę dobrze lecz wszystko diametralnie z roku na rok się zmienia . Podstawowym błędem jednym z wielu jest to iż na stanowiskach kierowniczych są zatrudniani ludzie młodzi beż doświadczenia jakiego kolwieg od zażądania po obchodzenie się z pracownikiem a kończąc na klijęcie . Dolna 3 . Warunki pracy tragiczne kobiety pracujące tam wykonują pracę męskie ,dźwiganie palet itp . Godziny pracy są nie przestrzegane grafiki zmieniane beż uwczesnego powiadomienia a zkończywszy na nie przestrzeganiu płatności finansowych . Niekompetencja kadr sięga granic dna a nawet jeszcze niżej mógłbym tak wymieniać wiele bo jest tego dużo ale szkoda liter . Chcę tylko przestrzedz wszystkich tych którzy planują podjąć pracę w tej "wspaniałej " firmie pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Warszawa

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka