Opinie o Fitness Place Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fitness Place Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fitness Place Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Place Sp. z o.o. w Warszawa

Tom Nowy wpis

Fajna była siłownia w Gliwicach.

Anonimowa Nowy wpis

Bajzel i fatalna atmosfera, są lepsze i ambitniejsze miejsca pracy niż ten korpofitness.

Sylwia Nowy wpis
@Anonimowa

@Anonimowa Mówisz o atmosferze pomiędzy pracownikami Fitness Place? Co jest jej powodem? Zbyt różniące się zarobki?

Mariusz Nowy wpis

Ktoś wie, czy szukają trenerów personalnych ?

DE

Witam czy obsługa do kogoś mówi dzień dobry, dziękuję itp czy do nikogo?

Czy po rozmowie w Fitness Place Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Trener

Pracowałem na tej siłowni. Zdecydowanie polecam dobre warunki pracy i luźna atmosfera. Jeśli chodzi o prowadzenie treningów personalnych też wygląda to trochę inaczej niż w innych klubach.. Zmienilem pracę, bo udało mi się znaleźć coś w zawodzie. Jednak od czasu do czasu wpadam na trening.

Xxx

Płacą lepiej niż konkurencja

Jan

Jest spoko

Klubowicz

Z przykrościa musze stwierdzić ,że personel obsługujący recepcje Klubu w Gliwicach Forum w dniu dzisiejszym tj. 25 lutego 2019 r jest opruskliwy,udziela informacji zdawkowo i błędnie( np. informacja o zawieszeniu na miesiąc karnetu z powodu wyjazdu do senatorium w styczniu przed zawarciem umowy była mozliwa ;25 lutego zaproponowano mi rozwiązanie umowy). Na zwracanie uwagi reaguje ironicznym usmiechem starając się "wmówić" inna wersje , straszy wezwaniem ochrony bo ma sie do nich uzasadnione pretensje. Najgorsze jednak jest fakt, że kiedy zapytałam o możliwość rozmowy z managertem klubu zostałam poinformowana, iż to niemozliwo. Manager kluba w Gliwicach bywa jak jest cos bardzo ważnego...... HMMMMM. Sądziłam ,że klubowicz jest ważny. Nic dziwnego,że obsługa recepcji gliwice Forum w taki sposób zachowuje się do Klubowiczów w starszym wieku. Są po prostu bezkarne . To bardzo przykre bo wróciłam do Klubo a właściwie do miejsca z sentymentem i z powidu fantastycznych trenerów personalnych i instruktorów, których pamietam zJatomi (klube ,który był w tej lokalizacji jakis czas temu). Ciężko będzie mi udowodnić arogancję, niekompetencję czy lekceważący stosunek wobec ,mojej osoby. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nalezy usuunąc obsługę recepcji klubu Gliwice Fprum i managera, które ( jak to okresliły Panie z recepcji ) jest tylko w bardzo waznych sprawach. Czyli klubowicz nie jest istotny

Pani

O pracy z (usunięte przez administratora) można dużo opowiadać, ale niestety niewiele dobrego. Pomijając zarobki, które u nas w Polsce wiadomo, jak wyglądają, to współpraca z tym Panem nie należy do przyjemnej i profesjonalnej. Pan (usunięte przez administratora) jest młodym mężczyzną i chce na początku sprawiać wrażenie tego "wyluzowanego szefa" podkreślając, że nie chce, aby w tej firmie było jak w korpo. Jednak szybko można się po nim poznać, że ani nie należy do wyluzowanego szefa, ani do profesjonalnego tym bardziej. Jeszcze przed zrezygnowaniem poprzedniego managera z pracy, (usunięte przez administratora)oczerniał go przy pracownikach i klientach siłowni, a po odejściu byłego szefa było tylko gorzej. Teksty typu "(...) dlatego ten facet już z nami nie pracuje" lub "Dobrze, że już tu nie pracuje, bo inaczej bym go zabił" przy klientach było normą. Poprzedni szef potrafił nas motywować bez wyzwisk i gróźb, więc da się. Z szacunkiem do swoich pracowników było tylko gorzej. Jest różnica między wymagającym, surowym pracodawcą, który dużo oczekuje od swoich ludzi, a szefem, który jest tyranem, bez szacunku i profesjonalizmu. Wymagał od swoich pracowników rzeczy, na które nie mieli większego wpływu, jeśli nie dostał tego, czego chciał potrafił rzucić notatkami i powiedzieć "tutaj macie dowód na to, jak bardzo jesteście chu*owi". W najmniejszych problemach w klubie potrafił rzucać rzeczami na oczach klientów, trzaskać drzwiami, wychodzić. Wyzywał nieobecnych pracowników od (usunięte przez administratora) i groził, że zwolni go- gdy problem dało się rozwiązać bez większych kłopotów, a na pewno bez takich nerwów. Nie szanował kompletnie czyjeś pracy i zaangażowania. Jeśli postarałeś się w czymś, zrobiłeś to, o co prosił to wybacz, ale (usunięte przez administratora) kompletnie tego nie doceni, "wyrzuci" Twoją prace do kosza i powie, że są lepsi od Ciebie. Wprowadzał w ekipę niepotrzebną rywalizację i chciał bardzo nas poróżnić, przez co było dużo nieporozumień w zespole. Nie informował nas o pewnych sprawach, aby zrzucić winę, na pracownika którego akurat nie było w pracy i podkreślić, że nie potrafimy się komunikować. Wprowadzał z każdym dniem chaos do pracy. Potrafił dzwonić i pisać prywatnie lub na naszej grupie na FB non stop z pretensjami, nawet o 23:00 w wolny dzień pracownika. Sam nie odpisywał i nie odbierał telefonów, kiedy my czegoś potrzebowaliśmy. Potrafił też "motywować" nas słowami "jak będę chciał, to zmienię cały team". Takich teksów jest bardzo dużo i można je wymieniać w nieskończoność. Jego zachowanie w stosunku do klientów siłowni również zostawia wiele do życzenia. Chowanie sprzętu przed klubowiczami, aby nie kradli, jest mało profesjonalne i "prestiżowe"- bo tak o sobie mówili. Pan Mateusz schował akcesoria, nie mówiąc nam gdzie one są i kiedy chcieliśmy wypożyczyć klubowiczom niestety nie wiedzieliśmy gdzie po nie sięgać. Jak już znaleźliśmy i wypożyczaliśmy, to dostawaliśmy reprymendę, że będziemy odkupywać sprzęt. Koniec naszej współpracy nie będziemy dobrze wspominać.(usunięte przez administratora) wręczył dwóm pracownikom wypowiedzenie, podając wyssane z palca argumenty powodu zwolnienia. Chciał zatrzymać jeszcze na chwile kilku pracowników, aby na spokojnie znaleźć resztę nowej ekipy, bo na nasze miejsce miał już trzy nowe osoby. Powiedział jednemu pracownikowi, że tamtych zwolnił, a co do reszty jeszcze się zastanawia. Niestety to już przelało szale goryczy. Kolejnych dwóch pracowników postanowiło w ten sam dzień powiadomić go o tym, że również odchodzą z dniem dzisiejszym. Tego niestety nie przemyślał i miał nie mały problem, ponieważ nie miał pracownika, który otworzy klub następnego dnia rano. Z dobrych źródeł wiemy, że klub został otwarty po 07:00, gdzie powinien być otwarty o 06:00 rano. Chciał resztę osób wykorzystać do wyszkolenia nowych osób, a potem wyrzucić nas jak psy. Nowym pracownikom opowiada bzdury o tym, jak bardzo się nie dogadywaliśmy, wszystko robiliśmy źle i robiliśmy cały czas błędy. Niestety zmiana pracowników, którzy stworzyli ten klub, atmosferę i relacje z klubowiczami nie da nic dobrego i to się odbije na opinii klubu. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to był mobbing... czuliśmy się w tej pracy po prostu źle. Byliśmy niedoceniani, nieszanowani i opluwani. Każdy z nas pracował wcześniej w innych firmach i nie jedna osoba z nas miała surowych szefów i nieprzyjemne sytuacje, ale tę pracę będziemy wspominać ze łzami w oczach i zestresowani.(usunięte przez administratora) powtarzał, że nie jesteśmy zgranym zespołem... to na końcu pokazaliśmy mu, że jednak trochę jesteśmy. Zwolnił dwie osoby, a za nimi poszły z własnej woli kolejne dwie- solidarnie. Trzech pracowników zostało na razie w tej firmie, ale nie daje im zbyt dużo czasu, bo albo zostaną zwolnieni, albo sami zdecydują tak jak reszta, że nie warto niszczyć sobie psychiki w tej chorej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Place Sp. z o.o. - Warszawa

Fitness Place Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Plac Europejski 3
    00-844 Warszawa