Opinie o JAMA Sp z o.o. w Wałbrzych

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JAMA Sp z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w JAMA Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAMA Sp z o.o. w Wałbrzych

Andrzej Nowy wpis

W dniu 08 maja 2019 r. w stoisku "Jama sp. z o.o." przy ul. Grodzkiej ("bazar") w Wałbrzychu odmówiono mi sprzedaży połowy zagrodowego kurczaka. Pani sprzedająca nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytanie o przyczyny sprzedawania tylko całych kurczaków zagrodowych. Twierdziła natomiast, że ma "takie polecenie". Proszę państwa ze spółki Jama - obudźcie się i nie róbcie żartów z klientów bowiem połowy kurczaków zagrodowych, w różnych miastach, są sprzedawane powszechnie. Radzę również - zadbajcie o tzw. customer service pracowników bo jawicie się jako przedsiębiorca nieprzygotowany do funkcjonowania na rynku. Życzę powodzenia.

Kasia Nowy wpis

Może nowy zarząd przejrzy na oczy (usunięte przez administratora) Tylko szkodzi firmie.

Anna Nowy wpis
@Kasia

Jaki nowy zarząd ???, nie bądźcie śmieszni dopóki K.N i T.K. z bandą (usunięte przez administratora) będą niszczyć tą firmę to za rok nie będziemy mieli gdzie pracować nie widzicie tego ??? dopóki bogaty tatuś z cedrobu nie zobaczy co oni robią i co oni zrobili, to idziemy równo w dół w głębokie g..., zaczynam szukać pracy, bo to warszawskie bogate korpozje…. co myślą że na wieś przyjechali

Xxxxx Nowy wpis

Dokładnie ta sama branża inne firmy przepływ informacji na bieżąco

Sylwia

Coraz lepiej się dzieje . (usunięte przez administratora)

Handlowiec Stacjonarny

Niby wolosc słowa a tu już nawet nie można się wypowiedzieć na temat pracy . Zarząd boi się prawdy a raczej właściciela ,który nie ma pojęcia co się wyrabia w jego firmie

Brak

logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Sara

A to niezły jest kierownik CD ????????????

Fack

Czy wy też zadowoleni z tych wielkich paczek i premii świątecznych ?? DNO!!Ha ha. No to spółka giełdowa pokazała klasę a ponoć miało być lepiej za nowego prezesa ? szacun (usunięte przez administratora)

Prawda

To naprawdę (usunięte przez administratora)? Nigdy nie wiesz z kim pracujesz

NoJak

Czy Pani Dyrektorka jest nadal ta sama osoba ? (usunięte przez administratora)

True

Znam (usunięte przez administratora) I nigdy nie mogłem się nadziwić (usunięte przez administratora)Czym sobie zasłużyła ? Jak ktoś zostaje zwolniony z tak poważnej funkcji to musi mieć coś na sumieniu ;)

Uwaga na tego pracodawcę !! Dają pozorne likwidacje stanowisk gdzie ogłoszenia ciagle w internecie . Dodatkowo przy odejsciu wypłaca Ci tylko podstawę z umowy a nie z podstawy na jaka się umawiałeś ... Żenada

Zimny

Nagrywanie jest nielegalne, ja bym założył sprawę cywilną... zobaczymy jak ciepły...zdrajca wydyga... akcje giełdowe pójdą do góry

KLIENT

Nowi właściciele i troje konfidentów sprawiło że dla mnie tej firmy już nie ma, z dnia na dzień nie ma z kim tam rozmawiać i prowadzić biznes, i ta cała sytuacja o której słyszałam żenujące, nie chciała bym takich ludzi znać a co dopiero współpracować nie wiadomo kiedy i kto cię nagra i jak spróbuje to wykorzystać jak na spółkę giełdową to bardzo słabe, dobra zmiana tam nastała

Kuba
@KLIENT

Jak to firmy nie ma? Macie potwierdzone informacje, czy sobie tylko gdybacie? Proszę nie robić sobie tylko żartów.

Parik

Kto to nagrał?

Benek

A kto jest tym konfidentem ?!!!

@Benek

Konfidenci w (usunięte przez administratora) włażą ... rozejrzyj się

Renata

Bardzo Cię proszę o to, żebyś pozostawił już dyskutowanie o powyższych kwestiach. Niczemu one bowiem nie służą. Jeśli jesteś pracownikiem firmy JAMA, to najlepiej będzie, jak opiszesz nam to, jak przedstawia się w niej poziom wynagrodzenia podstawowego. Czy jest on już na tyle dobry, że warto tam spokojnie aplikować?

Kierowca

Nowi Właściciele a Franca Taka sama a nawet gorsza i to sto razy. Wybija sie na naszym garbie.Nie ma sie co dziwić ,ze nie ma kierowcow do pracy bo taki czub kazdego zniechęca.Potrzebny jest wypadek śmiertelny ,wtedy to może ktoś zrozumie, tyle że bedzie juz za pózno. To jest kawał szmaciarza dla każdego kierowcy i chciałbym żeby to przeczytał i niech sie ustosunkuje bo nic nie dociera do tej (usunięte przez administratora)

Xyz

Doceniacie siebie sami....stanowiska kierownicze w tej firmie zajmuja ludzie ktorzy nie maja zadnych kompetencji, ani pojecia jak zarzadzac. Sa ciemniejsi niz ich podwladni. Nie polecam tam pracy.

Hit
@Xyz

Znawco od zarządzania złóż swoje cv do zarządu może ty awansujesz i pokażesz jak to się robi

Cccc
@Xyz

Chłopie marnujesz się idź do zarządu

Xyz
@Hit

taka jest prawda, nie ma co ironizować. pojęcia nie macie o zarządzaniu firma i ludźmi. Niestety, macie takie wysokie mniemanie o sobie ze aż was zal!!!!!!!!!!!

Git
@Xyz

Zgłoś swoją kandydaturę do zarządu zobaczymy na co cie stać i co sobą reprezentujesz

Ilona
@Xyz

Firma ma ponad 20lat a ludzie pracują 5,10,15,20 to co jest grane ???? Chyba jednak są zadowoleni

XXX
@Git

chetnie to zrobie, dobra rada. naprawde nie polecam pracy w tym miejscu, trzeba zmienic podejscie w tej firmie i ludzi zarzadzajacych w Nysie.

Basia
@Ilona

Ilona, zastanów się ile jest osób ze stażem kilkuletnim. Skoro jest tak dobrze, to dlaczego w ciągu roku mieliśmy 50 !!! osób, które się zwolniły - to połowa wszystkich pracujących.

Gosia
@Xyz

Wyz - święta prawda! Najwyższe kompetencje do zarządzania ma dyrektorka - była kelnerka w restauracji!!! (usunięte przez administratora) bezwzględność i matura - tyle w Jamie wystarcza, żeby zajść wysoko. Nie chcecie wiedzieć ile za to wszystko dostaje kasy, bo nikt z nas tyle nie zarabia kwartalnie. Pracowałam w kilku firmach, ale tak beznadziejnie jak w Jamie nie było nigdzie - nie polecam.

Dyrektorka
@Gosia

Pozwolisz ,że moje kompetencje i kwalifikacje będzie oceniał Zarząd a nie pracownik który wyleciał za brak wyników i który nie ma cywilnej odwagi się podpisać .

Gosia
@Dyrektorka

A skąd założenie, że wyleciałam i to za brak wyników? Twoja wysoka kompetencja Ci to podpowiedziała? Nadal tu pracuję (niestety) i widzę Twój kunszt menadżerski.

Masakra

@Xyz

Skąd o tym wiesz? Pracowales tam?

Iwona

Pracuje w Jamie od kilku dobrych lat. Dostać się tu nie było łatwo. W procesie rekrutacji oprócz mnie brało udział mnóstwo kandytatów, ale na szczęście wieloletnie doświadczenie i studia w odpowiednim kierunku pomogły dostać tą posadę. Muszę też powiedzieć, że ważne były referencje od poprzedniego pracodawcy(tak po sąsiedzku), gdzie zdobyłam pierwsze doświadczenie w zarządzaniu, oraz finansach. Ogromne znaczenie miał też wynik egzaminu końcowego, do którego przygotowywałam się skrupulatnie wkuwając po nocach coraz to inne rodzaje kiełbasy, salcesonu czy kiszek. Ale wkoncu się udało i dostałam wymarzona posadę! Muszę powiedzieć, ze kocham swoją prace nawet w niedziele i święta przychodzę popracować oczywiście nie biorę za to wynagrodzenia bo jestem wdzięczna szefowi za to że udostępnia mi ta przyjemność. Nawet na urlopie, z którego rzadko korzystam myśle o mojej ukochanej pracy. Uważam, ze wynagrodzenie tez jest zbyt wysokie. Szef jest tak chojny a przecież ile może być warte wciskanie ludziom spleśniałego kiszonki. Uważam ze za ta przyjemność powinnismy być wdzięczni jako pracownicy. Z perspektywy czasu widzę jak bardzo rozwinęła się moja kariera i ze swoją praca w Jamie wiąże świetlana przyszłość.

@Iwona

Same klamstwa. Rekrutacji nie ma. Klam, sprobuj do dostac sie do firmy z zasadami. I nie klam

Po co te klamstwa?

Dik
@Iwona

Żal ci (usunięte przez administratora) ściska ze to nie ty osiągnęłaś tyle

@Dik

Niczego nie zal. Pasuje wam bo nikt z niczego nie rozlicza. Mic mie robicie to odpowiada praca bez kontroli

Bezstronny
@Iwona

Ale jakie kłamstwa? Iwona napisała sporo prawdy - na jedno wolne miejsce zawsze wybiera się jedną osobę bez względu na to ile się zgłosi, wkuwała po nocach kiełbasy i salcesony przed egzaminem - też prawda. Dostała wymarzoną pracę - jak się ma zasadnicze, to w dzisiejszych czasach jakakolwiek praca jest wymarzona nawet ta w Jamie, praca w niedziele i święta, a czasem w czasie urlopu - też prawda, hojność (a nie chojność) szefa też jest legendarna, szczególnie przed świętami, kiedy do paczek idą wszystkie rzeczy, które po świętach byłyby do wyrzucenia. Karierę rozwinęła na szmacie do podłogi i sprzątaniu toalety, bo musi to robić bez względu na stanowisko, na które została zatrudniona.

@Bezstronny

Ojjj ludzie co Wy wiecie!!!! Oceńcie najpierw siebie a potem doszukujcie się w innych!!!! Żałośni :)

Mieczysław

Zazwyczaj ostrzega się przed warunkami pracy, natomiast Ty każesz Nam uważać na innych. Trzeba zatem przyznać, że to dosyć nietypowa sytuacja. A co powiesz na temat dodatków pozapłacowych - w JAMA mieliście do jakichś dostęp?

Chciałabym Was prosić o niewprowadzanie zbędnego chaosu do wątku na temat pracy firmy JAMA. Pojawiło się ostatnio wiele komentarzy, które nie mają nic wspólnego z pracą. Zależy nam na tym, aby w tym wątku były konkretne informacje na temat firmy. Pomoże to przede wszystkim innym użytkownikom, którzy takich informacji tu szukają. W związku z tym, zachęcam do pisania merytorycznych, związanych z tematem komentarzy.

kaszanka

nikt Cie nie zwolni tutaj juz nie ma kto pracowac atmosfera pod bykiem i ogolny rozlam nastapil. Zanim kogos zwolnia bede musieli kogos zatrudnic i tyle a tutaj juz nikt nie chce przychodzic dobrze o tym wszyscy wiedza, wiec spokojnie ... rob co robisz i olewaj inne tematy , nie wdawaj sie w dyskusje bo akwarium lubi donosic

Darek
@kaszanka

Ale polew. Nie takich ludzi Jama zwalniała !!! Ale po co masz coś robić najniższa jak zawsze dostaniesz . Ci co pracują i robią sprzedaż zbierają kokosy . A z drugiej strony przecież jest tak zle i nikt nie chce pracowac to po co tu jesteś i zaśmiecasz forum rozwijaj swoje skrzydła w innej firmie . Chyba jednak nie jest zle skoro jeszcze trzymasz się statku i udajesz ze płyniesz . Heheheheh

Dzik
@kaszanka

A chcesz sprawdzić ? chętnie przyjmą nowego na twoje miejsce

Aneta
@kaszanka

Szkoda ze nie jesteś taki mocny na żywo Pokaz na co cie stać zadbadz klienta lub zrób sprzedaż . A nie tylko narzekasz i ciągniesz bo inaczej tego nie można nazwać

Martyna

I co zwolnicie mnie ? Ciekawe kto będzie kaszanę wciskał

Asia
@Martyna

Sama się zwolnij i daj szanse pracowac tym kto się chce rozwijać

Grzesiek
@Martyna

Akurat tyle co ty sprzedajesz to żadna strata więcej sprzeda automatyczna sekretarka i jeszcze porwanie zapisze

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAMA Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w JAMA Sp z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAMA Sp z o.o.
1.8/5 Na podstawie 35 ocen.

JAMA Sp z o.o.