Opinie o JAMA Sp z o.o. w Wałbrzych

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JAMA Sp z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w JAMA Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAMA Sp z o.o. w Wałbrzych

Orneirbd

Dlaczego tu pracujesz jak jesteś tak bardzo niezadowolony ???? Każdy sam wybiera miejsce w którym chce pracowac . Nic się nie zmieni przez wypisywanie bzdur.

Ha ha

Noo zarząd to wymieni ale tych co nie potrafią na siebie zarobić ????

Radek

Zawsze będzie ktoś komu nie podpasuje zarząd i kierownicy . Kochani tu nikt nikomu nic nie da za darmo trzeba na siebie zarobić . Kazdy kto ciężko pracuje zostaje doceniony . Pracuje tu już 5 lat i wiem coś na ten temat .

Misiek

Nie ma nic za darmo trzeba zarobić na siebie !!!!! I na takich Firma stawia . A ty tylko się obijasz.

Tak o
@Misiek

Naprawdę przykre to jest ze ludzie bez żadnych kompetencji siadają na kierowniczych środkach tu jest problem a nie w samej firmie. Forma jak każda jedna czy mniejsza czy większa ale to ludzie stanowią trzon firmy a tu mega słabo w tym temacie . Napewno ktoś to zauważy i wyciągnie odpowiednie wnioski . Pomimo tego że jescze tu pracuje to pozdrawiam wszystkich wytrwałych .

były
@Misiek

Niech zmienią stronę internetową - bo jest nieaktualna, niektóre stanowiska są nieadekwatne do zajmowanych , a niektórzy już nie pracują.?? Czyżby bali się zmiany?

Handlowiec Stacjonarny

Niby wolosc słowa a tu już nawet nie można się wypowiedzieć na temat pracy . Zarząd boi się prawdy a raczej właściciela ,który nie ma pojęcia co się wyrabia w jego firmie

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Xxxx

Ludzia nic nie dajecie ??? No tak trzeba zapracować a wy nic nie robicie tylko za nic chcecie brać !!! Oj Nysa Nysa proszę wziasc się do pracy albo ja zmienić nic na sile . Myślisz ze jesteś anonimowy , tak się składa ze już nie

Korcik

Sprawdzajcie. To jest prawda. Firma ginie przez WAS!!!!!!!! Ludzie nie na stanowiskach ktore im sie naleza.Trzeba cos miec w glowie zeby byc tam gdzie sie jest.nie mavie nic. Firma lezy a ludziom nic nie dajecie.

Xxxxxx

Witam wszystkich Sprawa zgłoszona . Teraz szybko sprawdzimy kto takie bzdury wypisuje . Pozdrawiam serdecznie

Korcik

Zgadzam sie. Kierownikow zmienic. Wtedy firma odrzyje. Na niczym sie nie znaja. Jak kierowniczka dzialu sprzedazy szuka w internecie odpowiedzi na pytania dotyczace sprzedazy. To o czyms swiadczy, ludzie bez przygotowania zarzadzaja firma. Warto sie zastanowic. Nikt tam nie blyska elokwencja. Glownym nie zalezy bo przeciez sprzedaja, a mali ludzie sie nie licza teraz -tacy jak my-mam nadzieje ze ulomni kierownicy tez poleca ze stolkow. Wszystko sie zmieni jak zmieni sie zarzad.na to licze i czekam bo mam dosc.doradzanie zeby zmienic prace. Wy zmiencie bo macie stolki na ktore nie zaslugujecie, piszecie tak dobrze,a na niczym sie nie znacie. Prezes chyba jest to niech sie w koncu zainteresuje tym przypadkiem konca

Proponuje pójść na strefę w biedronce tez dużo miejsc pracy

Proponowacz się znalazł
@Marcin

proponować to sobie możesz ... żebyś się nie zdziwił. .. jak zostaniesz z ręką w nocniku.

Bajabongo
@Proponowacz się znalazł

No prawda to sie sypie trzeba zmienic pajacow kierownikow. To moze przetrwa.a w biedronce chociaz podstawa wieksza a nie najnizsza

Alex

Padnie ? Takie opinie to czytam już od tylu lat . Firma ma się świetnie . Jeżeli jest zle to dlaczego nie odejdziecie ? Śmiać mi się chce tyle miejsc pracy to po co Jama ??? A No po to ze nigdzie tyle nie zarobisz

Ubaw do łez
@Alex

Hahahahahahahahha

Pracowałem jako kierowca.... masakra... nie długo to wszystko padnie

Ryba

Jestem nowy ale to co obiecali to dostałem. Praca 5dni w tyg , kasa dobra taka jaka wynegocjowałem . Dla mnie luz na ręce nie patrzą pracujesz w spokoju .nawet nie pracuje 8h tylko po 6-7 . Nic więcej nie chce

XXX
@Ryba

Ja tez chętnie opowiem co tu się dzieje w tej firmie. I zgadzam sie że kierwonicy sami pisza te politycznie poprawne bzdury.

Xxcxc

Ja tez chętnie opowiem

Karolsss

A Pani Karolina to chce się zatrudnić ??? Czy prowadzi wywiad o Firmie Jama??? Chętnie opowiem o stanowisku ale chyba nie na forum . Co Pani proponuje ??

piotrek ***

Jak komuś nie pasuje to dlaczego się nie zwolni? Bezrobocia nie ma , PRACY FUL . Tylko problem w tym ,że tak jak płaci Jama nie płacą inni pracodawcy i to jest wasz ból . Zawsze można iść na strefę albo do biedronki hahahah więc ja wolę pracę w Jama , ale każdy ma wybór...

@karol sss, napisałeś, że praca w JAMA Sp z o.o. odpowiadała Ci. Co najbardziej podobało Ci się we współpracy z tym pracodawcą? Wspomniałeś również, że praca była ciężka. Mógłbyś opisać krótko swoje stanowisko pracy? Twoje uwagi mogą być ważnym źródłem informacji dla osób rozważających zatrudnienie u tego pracodawcy.

karol sss

praca jak wszędzie zawsze komuś nie podpasuje . Dla mnie polecam byłem zadowolony ciężko jest to prawda ale warto było

@Jan, jeżeli jesteś pracownikiem JAMA Sp z o.o., to jakim, w Twoim odczuciu, pracodawcą jest ta firma? Jak skomentowałbyś panującą na co dzień atmosferę w tym miejscu pracy i np. warunki zatrudnienia? Za jakie obowiązki jesteś w firmie odpowiedzialny?

Jan

Hahaha wszystkie pozytywy dodają sami „kierownicy” Poziom zeroooooo...., normalnie dno.... masakra Żenada...

Czy firma JAMA Sp z o.o. ma w planach rozpoczęcie jakichś rekrutacji? A może wy jako pracownicy wiecie coś o aktualnych ofertach pracy? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć przyszli pracownicy tej firmy? Proszę Was o napisanie paru słów na ten temat? Osoby zainteresowane współpracą z JAMA Sp z o.o. chętnie się z nimi zapoznają.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAMA Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w JAMA Sp z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAMA Sp z o.o.
1.8/5 Na podstawie 35 ocen.

JAMA Sp z o.o.