Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie

Kraków

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 27 ocen.

Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie

Karol

Najlepsza szkoła w Krakowie, gdzie można studiować bezpieczeństwo wewnętrzne. Stawiają na praktykę, dzięki czemu łatwo znaleźć pracę po tych studiach :)

Elka

Po ukończeniu tej szkoły mogę jednoznacznie stwierdzić, że było warto. Już w trakcie studiów znalazłam super pracę, w której spełniam się zawodowo, a wiele przydatnych w niej rzeczy dowiedziałam się właśnie na zajęciach :)

Zuza

Szkoła ma bardzo dobre opinie ale mam pytanie czy prowadzi może jakąś rekrutacje?

jacekr

W końcu coś dla mojego syna. Super zajęcia praktyczne, teoria do opanowania, a co chyba najważniejsze w dzisiejszych czasach i w naszym kraju, po szkole jest praca prawie dla wszystkich. Gdybym miał teraz "naście lat" to bym sie nawet chwili nie zastanawiał, tylko już bym tam był.

wiktor222

Kto się czuje policjantem lub żołnierzem to polecam tą szkołę.Po tej szkole jest praca prawie dla wszystkich.Polecam.

anonim

(usunięte przez administratora)

Bogdan

Czy mogę skontaktować się z panem?

agatka234

Świetna szkoła, najlepsza z jaką się spotkałam. Wiele zajęć praktycznych co jest bardzo ważne w poźniejszym zawodzie. Szkoła ma umowę z MSW, policją, wojskiem i Borem.

marek1234

Ciekawe i fajnie prowadzone zajęcia teoretyczne, a podczas praktycznych naprawdę uczysz się "praktycznych rzeczy". Super szkoła dająca ciekawe perspektywy znalezienia pracy po jej ukończeniu. Polecam.

basia156

Polecam studia podyplomowe w Apeironie, ja robiłam administrację i zarządzanie kryzysowe i było naprawdę spoko.Kolega chodził na BW i też był zadowolony. Strasznie mu sie podobały te wyjazdy na takie obozy sportowe :D O reszcie kierunków się nie wypowiem, bo nie wiem, ale ja jestem bardzo zadowolona.

Ewa

To uczelnia na wysokim poziomie, zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę profesorską. Zajęcia praktyczne ciekawe i zajmujące, nikt na nich nie będzie się nudził. Polecam jako jedną z najlepszych uczelni w kraju.

Edyta

Przez wakacje nic nowego się nie pojawiło, na temat "APEIRON", więc może nie organizują kursów wakacyjnych? Czytając forum nie można też doszukać się informacji na temat samych warunków pracy, np. dla wykładowców. Ktoś posiada aktualne informacje na ten temat i może podzielić się nimi z użytkownikami forum?

Ilona
@Edyta 06.11.2017 14:21

? Cały czas pojawiają się przecież nowe informacje w aktualnościach i na portalu szkoły na Facebooku. Z tego co widziałam, to są bardzo często aktualizowane. Przynajmniej jeśli chodzi o informacje dla studentów ;)

Jadzia25

Apeiron to fantastyczna szkoła dla każdego, kto chce w przyszłości pracować z czymkolwiek związanym z kierunkiem: bezpieczeństwo wewnętrzne. Nie wiem czy istnieje w Polsce szkoła lepiej kształcąca w tej dziedzinie. Sama szkołę ukończyłam, mam świetną pracę, zdecydowanie nie żałuje i polecam!

anka123

Czas nauki na apeironie bardzo dobrze mi zleciał i szybko. Zajęcia dobrze prowadzone, trochę tych ćwiczeń praktycznych jest, szkoła znajduje się w dobrej lokalizacji. Duży plus za to że w dziekanacie można dosyć łatwo i miło wszystko załatwić ;) Zdecydowanie będę dobrze wspominać tę szkołę.

Arek

Naprawdę dobrze wspominam spędzone tam 3 lata :) poznałem spoko ludzi - nawiązałem nowe kontakty, trochę się pomęczyłem ale przynajmniej otrzymałem pracę w zawodzie :) Zawsze można było liczyć na profesjonalizm i czas prowadzących za co ogromny plusik :D

Edyta

Czy szkoła w okresie wakacyjnym prowadzi rekrutacje? Osoby zainteresowane pracą w Krakowie w tym obszarze będą wdzięczne za konkretne informacje o warunkach zatrudnienia nowych pracowników,

Marek

Sadze ze ''APEIRON'' to jedna z lepszych szkol,maja prace prawie dla wszystkich.umowe zpolicja,wojskiem,borem.Maja takze bardzo dobrych nauczycieli ktorzy sa fachowcami.Serdecznie polecam.

kos

Jak dla mnie szkoła jest ok,extra zajęcia praktyczne czynią tę szkołę jeszcze atrakcyjniejszą.W takiej placówce warto poszerzać swą wiedzę.

Kaja Czuk

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” Po szkole jest praca prawie dla wszystkich osób. Mają umowy z MSW, policją, wojskiem . Dobre zajęcia praktyczne.

Kolipoter

A ja osobiście jestem po ukończeniu tej szkoły nie rozumiem tych negatywnych opinii. po szkole jest praca prawie dla wszystkich maja umowy z MSW, policją wojskiem Borek. extra zajecia praktyczne jak dla mnie dobrze wspominam ta szkole. I naprawdę polecam

yuliiam

Chcialabym polecic ta szkole. Jeste naprawde fajna. Wiele tu mozna sie nauczyc ale trzeba miec chec. Szkola ma podpisane umowy z MSW, policją wojskiem Borem. Wiec po studiach prawie wszyscy maja prace. Warto tu robic studia

Agnieszka J

Polecam wszystkim Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron”. Po nauce w nie mam pracę i stabilny, solidny dochód. Zajęcia w szkole wspominam bardzo dobrze. Zajęcia praktyczne były super ciekawe. Z chęcią bym wróciła do tych czasów

AnnaEllada​

W brew negatywnym opinii ja bardzo polecam wszystkim Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” . Kadra pracownicza wykwalifikowana umiejaca przekazać wiedzę. Ukończenie prawie gwarantuje pracę dla każdego w swoim zawodzie.

Angelina404

Po Wyższej Szkole dostałam od razu pracę :) Bardzo praktyczne zajęcia na na tym kierunku, uczelnia ma podpisane umowy z Policją, Wojskiem itp.

Basia

Ciekawe zajęcia praktyczne i kompetentna kadra profesorska ale nie ma co się dziwić. Uczenia ma podpisane umowy z rządem , policją i Borem, przez co szybciej znajdziemy pracę.

Emilka806

Jestem studentką w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” i jestem mega zadowolona, głównie dlatego, że stawiają tu na zajęcia praktyczne, a nie jak w większości uczelni teoria. Dodatkową zaletą jest pewna praca po, dzięki temu że szkoła ma podpisane umowy z MSW, policją, wojskiem i Borem. Warto

Aleksandra Malinowska

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron”... Hm.. Słyszałam, że po tej szkole bardzo chętnie biorą do BORu a to moje marzenie. Niestety wzrostu jestm nie tego, ale podobno z pracą tak czy owak nie będzie problemu :) Oby! :)

Pawel_M

Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły, zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone. Każdy prawie znajdzie prace dla siebie. Polecam

Aniaj

APEIRON to uczelnia przeznaczona dla osób którzy wiedzą co chcą robić w życiu i dążą do tego celu. Świetnie przygotowują do pracy w służbach mundurowych nie tylko teorią ale i praktyką. Jest to uczelnia na wysokim poziomie i warto tam iść. Po niej praca jest dla prawie wszystkich. Mają oni umowy z MSW, policją wojskiem Borem. Jest to najlepsza szkoła, super zajęcia, bardzo praktyczne. Polecam.

Anna

APEIRON to szkoła, po której nie ma problemów ze znalezieniem pracy. Dlatego warto pobierać tu naukę. Są tu extra zajęcia praktyczne i jest to najlepsza szkoła. Szkoła ta ma zawartą umowę z MSW, policją, wojskiem, BOR.

Stach

Wiadomo prywatna uczelnia więc należy opłacać czesne, ale wiadomo tak jest na każdej prywatnej uczelni. Ja jestem studentem Apeirona ale wiem za co płacę. Wykłady i zajęcia praktyczne bardzo ciekawe, wykładowcy dobrze szkolą. To nie tylko moja opinia ale również znajomi z roku też tak uważają i tak jak i ja są zadowoleni z wyboru szkoły

Młody

To uczelnia dla osób które sprecyzowały swoją przyszłość i wiedzą w jakim zawodzie mogą się spełnić. Wszystkie szkoły mundurowe nie powstają bo jest to "trendy" ale po to bo są chętni do pracy w "mundurówce". Apeiron to uczelnia kształcąca dalej w wybranym zawodzie. Są tu specjaliści w swoich dziedzinach chętni do podzielenia się swoją wiedzą. Wg mnie dobrze, że szczególny nacisk kładą na praktykę. Kto chce się naprawdę uczyć to nie będzie miał żadnych problemów na tej uczelni. Mój kumpel miał wątpliwości czy dobrze wybrał ale szybko zmienił zdanie. Jesteśmy na 2 -im roku i nie żałujemy.

Olek

Jeśli swoją przyszłość zawodową wiążesz z pracą w służbach mundurowych to najlepsze podstawy zawodowe zdobędziesz w Apeironie. Wiedzą jak nauczyć, zaletą jest duża ilość ćwiczeń. Są organizowane obozy ćwiczeniowe, można zintegrować się z grupą. Do dziś utrzymuję znajomości ze studiów. Polecam

Marcin

A ja polecam naukę w APEIRON. Dlaczego? Bo... dobrze zostałem przygotowany do pracy w zawodzie. Służby mundurowe to nie przelewki. W mojej pracy nie ma czasu na czytanie poradników jak się zachować w danych sytuacjach. Podczas zajęć praktycznych, dobrze popartych wiedzą teoretyczną zdobyłem niezbędną wiedzę potrzebną w mojej pracy. Szczególne ukłony dla wykładowców, którzy dobrze potrafili przekazać swoją wiedzę. To normalne, że każda uczelnia prywatna pobiera opłaty za czesne. Ale w tym przypadku nie były to dla mnie pieniądze wyrzucone w przysłowiowe „błoto”. Teraz mam pewną pracę, która daje mi nie tylko satysfakcję finansową ale i zawodową. Wszystko to dzięki wiedzy zdobytej w APEIRONIE.

Bartek

Jestem tutaj na studiach i jestem zadowolony ze swojego wyboru. Dają dużo możliwości rozwoju i stawiają na praktyczne umiejętności, a nie tylko na teorie. Trzeba się uczyć, trzeba ćwiczyć, ale jest to prowadzone tak, że po prostu Ci się chce! Realizując swoją pasję zdobywasz tym samym zawód który da Ci w przyszłości świetną pracę.

Polum

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego w tym momencie nie ma jakichś otwartych ogłoszeń i baboru, ale zawsze można wysłać CV może odpowiedzą, zwłaszcza, że jest jeszcze sporo miejsca

Miki

@Łukasz no masz rację, od uczelni bardzo dużo zależy ale duzo też zależy od osoby czy chce się uczyć czy woli obijanie. Apeiron ma dużo do zaoferowania i ja i kolega skorzystaliśmy i nie żałujemy. Na prawdę daje szanse na rozwój i na lepszą pracę trzeba tylko umiejętnie to wykorzystać...

Miki

Ja tam z Apeirona jestem zadowolony, maja fajną ofertę i można naprawdę się czegoś nauczyć. Kumpel skorzystał z ich programu wakacyjnych stażów w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego i jest bardzo zadowolony, sporo się tam nauczył , fajnie że nawiązali taką współpracę. NIe rozumiem czasem trochę tych głupich pytań, mam nadzieję ze nie tylko ja..

Marco

Apeiron to nie taka zła szkoła jak ją malują - internetowi znawcy. Mają naprawdę fajną ofertę zajęć, moje ulubione to te ze strzelania - które w moim przypadku po zdaniu egzaminu skończyło się uzyskaniem dyplomu i teraz mogę się starać o pozwolenie na broń. zastanawiam się teraz czy nie skorzystać z bezpłatnej możliwości zrobienia sobie Policealnej Szkoły dla Detektywów.. Ktoś coś może na ten temat powiedzieć?

maestro
@Marco 11.10.2016 14:17

Ja nic o tym nie wiem, ale wiem że Apeiron to spoko szkoła. Wykładowcy raczej kładą nacisk żeby się czegoś nauczyć. Lubiłem chodzić na zajęcia, bo były naprawdę fajnie prowadzone ( taktyki i techniki interwencji to chyba jedne z moich ulubionych - spoko koles je prowadził). Jak dla mnie bardzo dobry czas studiów, teraz praca... :)

gosciu2

studia były, praca jest i wypłata również wszystko po Apeironie :) Skończyłem studia i znalazłem pracę w służbach mundurowych, mam chyba prawo być zadowolony z mojej decyzji pobierania nauki u nich..

anonim

(usunięte przez administratora)

Gosciu

Ja jestem pewien że to spoko szkoła !

Irek

APEIRON jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy wiedzą, czego chcą i oczekują, że po skończeniu szkoły dostaną pracę. APEIRON to właśnie gwarantuje. Długo miałem wątpliwości ale w końcu sam się przekonałem, że mogłem liczyć na APEIRON.

Czesio

Jako student mówię: polecam APEIRON. :) Jest tu dużo praktyki, co spodoba się każdemu młodemu, uczącemu się studentowi. Nie dość, że zajęcia są ciekawe (w końcu uczymy się tego, czego chcemy) to prowadzący też są spoko :D Pożartować można. Spotkałem tu mnóstwo fantastycznych ludzi. Zapraszam do nas!

Nick

Zgadzam się z opiniami, że APEIRON to spoko szkoła :) Uczęszczając na zajęcia nie mam poczucia bezsensu bo wiem, że uczę się przydatnych rzeczy i mój czas nie idzie na marne. Wilo, informacje na temat opłat są tutaj: (usunięte przez administratora) Przejrzyj sobie ich stronę i daj znać, co sądzisz. ;D

Asia_studentka

APEIRON jest dobrą uczelnią, która na pewno spłaci się w przyszłości. Pieniądze przeznaczone na naukę w APEIRON nie są wyrzucone w błoto. Ta inwestycja szybko się spłaci, ponieważ po pierwsze: jest zapotrzebowanie, po drugie: nie ma problemu ze znalezieniem pracy na naprawdę dobrych stanowiskach, co wiąże się ze stałym przypływem gotówki. Nie wiem, czy osoba wyżej mogła się wypowiedzieć na ten temat w ten sposób, bo chyba nie uczęszczała tak samo na zajęcia jak ja, więc raczej nie wie, czego tam uczą i jak wygląda sprawa później.

Łukasz

Dla mnie APEIRON to świetne miejsce nie tylko dlatego, że mogę się tu wiele nauczyć. Przede wszystkim chodzi o atmosferę. Przynajmniej dla mnie liczy się to, aby uczęszczać na zajęcia z uśmiechem na twarzy i chęcią. Bez tego nie ma motywacji. Prowadzący zawsze są chętni do współpracy. Muszę im podziękować za to, że cierpliwie uczą nas coraz to nowych rzeczy. Jestem im za to bardzo wdzięczny. Nie należę do tych poważnych osób. Uwielbiam więc momenty, kiedy na zajęciach śmiejemy się z komizmu sytuacji (a takich nie brakuje zwłaszcza na praktyce). Zapraszam do nas! Wtedy przekonacie się, jak bekowo tutaj mamy :)

Student

Cześć! Jako student wyżej wymienionej uczelni, chciałbym gorąco polecić wszystkim APEIRON. O wyjątkowości tej uczelni można się dowiedzieć tylko wtedy, kiedy samemu zdecyduje się na rozpoczęcie tam nauki. Opinie nie oddają całości, jednakże wypowiem się krótko na ten temat, by zachęcić Was chociażby do spróbowania. Na czym polega wyjątkowość uczelni? Myślę, że dużo zawdzięczam prowadzącym. To oni sprawili, że mam takie, a nie inne wrażenie o uczelni. Od razu widać, kiedy wykładowcom zależy na studencie. Wiele też zawdzięczam zajęciom praktycznym. Każde różni się od poprzedniego. Atmosfera jest luźna i przyjemna, ale nie zapominamy o wykonywaniu poleceń i słuchaniu rad. Na chwilę obecną nie mogę wypowiedzieć się, czy po szkole będzie dla mnie praca. Mogę tylko zaznaczyć, że zanosi się na pracę w zawodzie. Wszyscy znajomi, z którymi rozmawiałem, po ukończeniu APEIRONa nie mieli ze znalezieniem pracy żadnych problemów. Mam nadzieje, że tak będzie również ze mną.

Linduś

A ja uważam, że to świetna uczelnia. Jakoś nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów. Wszystko odbywało się zgodnie 'z planem", czyli tak, jak nas poinformowano od samego początku: praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Pamiętam, załapałam się też na jakiś rabat, jeśli chodzi o kwestię finansową, także całkiem dobrze wspominam APEIRON. Ale teraz ludziom nie dogodzisz, coraz więcej problemów. Jak ostatnio czytałam, że studenci mieli problem, żeby zakupić książkę ("bo wykładowca kazał") to błagam Was: zlitujcie się. Jedna książka to nie powód do afery, a przecież na każdej uczelni są książki... Nie rozumiem ;)

Kluski

@er No niby tak ale co do większości, to mam wrażenie, że to złośliwość konkurencji. A może studentów, którzy nie podołali nauce...?

Kluski

Cześć i czołem z tej strony studentka WSBPiI! Cenię sobie tę szkołę bardzo. Nie rozumiem skąd taki pocisk. Odbywają się zajęcia, tak jak mają się odbywać, zajęcia praktyczne są - jest ich bardzo dużo (i dobrze). Prowadzący znają się na tym, czego nas próbują nauczyć. Więc o co chodzi? Polecam WSBPiI, jeśli chcecie się zaznajomić z tematem od strony praktycznej.

Frank381

Szkoła dla ambitnych, a nie dla leniuchów. Dużo praktyki,dobrej praktyki. Generalnie dobrze przygotowująca do zawodu szkoła.

Zostaw opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie