Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie

Kraków

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie
5 27

Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuza

Może wiecie coś o ofertach pracy w szkole?

Michał

Dużo praktyki i zaangażowania wykładowców- świetna szkoła :)

Edyta

@papaja, jesteś zainteresowana pracą w APEIRON w Krakowie, na jakim stanowisku? Możesz podzielić się z nami informacjami, które posiadasz? Na ile te informacje mogą być prawdziwe?

papaja

Doszły mnie słuchy że ostatnio w Apeiron Kraków nie dzieje się zbyt dobrze???? ktoś ma jakieś świeże informacje o tej uczelni?

Edyta

Na forum brak jest informacji na temat warunków pracy w APEIRON, na przykład od wykładowców. Jest to forum gdzie użytkownicy szukają opinii o pracodawcy, czy ktoś posiada informacje na temat wynagrodzeń? Czy szkoła ma system atrakcyjnych benefitów dla swoich pracowników? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na forum z myślą o zaaplikowaniu do APEIRON.

Majaa

Skończyć studia i dostać prace? Marzenie każdego studenta, a swoje marzenie spełniłam dzięki Apeiron ;)

Lalalen

Czy Apeiron zapewnia jakieś zakwaterowanie dla studentów czy wszystko na własną rękę?

Mira

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum? Miałam nadzieję, że dowiem się coś więcej i nic z tego.

Marek

Szkoła przygotowująca do zawodu ;) bardzo dobrze wspominam okres studiów w Apeiron :)

Kamil

Szkoła przygotowująca do zawodu ;) nie miałem żadnego problemu ze znalezieniem pracy po tych studiach ;)

Zainteresowana

Szkoda, że nikt z pracowników szkoły nie pisze.

Magda

Świetni ludzie, świetni prowadzący, super wyjazdy. Aż chciałoby się wrócić do tamtych czasów :)

Klaudia

Szkoła stworzona z myślą o młodych osobach, które oczekuję po ukończeniu studiów znaleźć zatrudnienie. I tak też jest, ogromna część absolwentów po szkole spełnia swoje marzenia- ja jestem jedną z nich :)

Karol

Najlepsza szkoła w Krakowie, gdzie można studiować bezpieczeństwo wewnętrzne. Stawiają na praktykę, dzięki czemu łatwo znaleźć pracę po tych studiach :)

Elka

Po ukończeniu tej szkoły mogę jednoznacznie stwierdzić, że było warto. Już w trakcie studiów znalazłam super pracę, w której spełniam się zawodowo, a wiele przydatnych w niej rzeczy dowiedziałam się właśnie na zajęciach :)

Zuza

Szkoła ma bardzo dobre opinie ale mam pytanie czy prowadzi może jakąś rekrutacje?

jacekr

W końcu coś dla mojego syna. Super zajęcia praktyczne, teoria do opanowania, a co chyba najważniejsze w dzisiejszych czasach i w naszym kraju, po szkole jest praca prawie dla wszystkich. Gdybym miał teraz "naście lat" to bym sie nawet chwili nie zastanawiał, tylko już bym tam był.

wiktor222

Kto się czuje policjantem lub żołnierzem to polecam tą szkołę.Po tej szkole jest praca prawie dla wszystkich.Polecam.

Bogdan

Czy mogę skontaktować się z panem?

agatka234

Świetna szkoła, najlepsza z jaką się spotkałam. Wiele zajęć praktycznych co jest bardzo ważne w poźniejszym zawodzie. Szkoła ma umowę z MSW, policją, wojskiem i Borem.

marek1234

Ciekawe i fajnie prowadzone zajęcia teoretyczne, a podczas praktycznych naprawdę uczysz się "praktycznych rzeczy". Super szkoła dająca ciekawe perspektywy znalezienia pracy po jej ukończeniu. Polecam.

basia156

Polecam studia podyplomowe w Apeironie, ja robiłam administrację i zarządzanie kryzysowe i było naprawdę spoko.Kolega chodził na BW i też był zadowolony. Strasznie mu sie podobały te wyjazdy na takie obozy sportowe :D O reszcie kierunków się nie wypowiem, bo nie wiem, ale ja jestem bardzo zadowolona.

Ewa

To uczelnia na wysokim poziomie, zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę profesorską. Zajęcia praktyczne ciekawe i zajmujące, nikt na nich nie będzie się nudził. Polecam jako jedną z najlepszych uczelni w kraju.

Edyta

Przez wakacje nic nowego się nie pojawiło, na temat "APEIRON", więc może nie organizują kursów wakacyjnych? Czytając forum nie można też doszukać się informacji na temat samych warunków pracy, np. dla wykładowców. Ktoś posiada aktualne informacje na ten temat i może podzielić się nimi z użytkownikami forum?

Ilona
@Edyta 06.11.2017 14:21

? Cały czas pojawiają się przecież nowe informacje w aktualnościach i na portalu szkoły na Facebooku. Z tego co widziałam, to są bardzo często aktualizowane. Przynajmniej jeśli chodzi o informacje dla studentów ;)

Jadzia25

Apeiron to fantastyczna szkoła dla każdego, kto chce w przyszłości pracować z czymkolwiek związanym z kierunkiem: bezpieczeństwo wewnętrzne. Nie wiem czy istnieje w Polsce szkoła lepiej kształcąca w tej dziedzinie. Sama szkołę ukończyłam, mam świetną pracę, zdecydowanie nie żałuje i polecam!

anka123

Czas nauki na apeironie bardzo dobrze mi zleciał i szybko. Zajęcia dobrze prowadzone, trochę tych ćwiczeń praktycznych jest, szkoła znajduje się w dobrej lokalizacji. Duży plus za to że w dziekanacie można dosyć łatwo i miło wszystko załatwić ;) Zdecydowanie będę dobrze wspominać tę szkołę.

Arek

Naprawdę dobrze wspominam spędzone tam 3 lata :) poznałem spoko ludzi - nawiązałem nowe kontakty, trochę się pomęczyłem ale przynajmniej otrzymałem pracę w zawodzie :) Zawsze można było liczyć na profesjonalizm i czas prowadzących za co ogromny plusik :D

Edyta

Czy szkoła w okresie wakacyjnym prowadzi rekrutacje? Osoby zainteresowane pracą w Krakowie w tym obszarze będą wdzięczne za konkretne informacje o warunkach zatrudnienia nowych pracowników,

Marek

Sadze ze ''APEIRON'' to jedna z lepszych szkol,maja prace prawie dla wszystkich.umowe zpolicja,wojskiem,borem.Maja takze bardzo dobrych nauczycieli ktorzy sa fachowcami.Serdecznie polecam.

kos

Jak dla mnie szkoła jest ok,extra zajęcia praktyczne czynią tę szkołę jeszcze atrakcyjniejszą.W takiej placówce warto poszerzać swą wiedzę.

Zostaw opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie