Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie

Kraków

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie

Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Klaudia

Szkoła na której warto studiować :) Świetni ludzie. Pracę też dostałam zaraz po studiach :)

Edyta

@Przemysław, forum zostało stworzone po to, by mogli się tu wypowiadać pracownicy danej firmy czy placówki. Oczywiście opinie osób korzystających z usług są także ważne, lecz przede wszystkim zależy nam na poznaniu perspektywy osób zatrudnionych w tym miejscu. Jak oceniacie pracodawcę? Można liczyć na benefity pozapłacowe?

Przemysław

Byłem, studiowałem, ukończyłem i mogę powiedzieć szczerze. Było warto. Pracę znalazłem praktycznie od razu po ukończeniu kierunku "bezpieczeństwo wewnętrzne". Dużym plusem jest organizacja uczelni i wiele dostępnych kursów z naciskiem na konkretne specjalizacje ;)

Edyta

@Natalia, jakie stanowisko byłoby dla Ciebie interesujące? Na stronie internetowej nie widzę żadnych ofert, myślę jednak, że warto zerkać tam co jakiś czas. A może udało Ci się zdobyć informacje na temat rekrutacji? Daj znać, czy aplikowałaś. Zapraszam do dyskusji byłych i obecnych pracowników do aktywnej dyskusji, Wasze opinie są bardzo cenne. Czy praca w tym miejscu daje możliwość rozwoju zawodowego?

Natalia

Może ktoś słyszał żeby szkoła potrzebowała pracownika?

Maks

Najlepsza szkoła! Da się zauważyć, że student się tam liczy, żadnej olewki! Ekstra-polecam :)

Edyta

Czy może ktoś napisać czy szkoła aktualnie poszukuje wykładowców? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON".

Zuza

Może wiecie coś o ofertach pracy w szkole?

Michał

Dużo praktyki i zaangażowania wykładowców- świetna szkoła :)

Edyta

@papaja, jesteś zainteresowana pracą w APEIRON w Krakowie, na jakim stanowisku? Możesz podzielić się z nami informacjami, które posiadasz? Na ile te informacje mogą być prawdziwe?

papaja

Doszły mnie słuchy że ostatnio w Apeiron Kraków nie dzieje się zbyt dobrze???? ktoś ma jakieś świeże informacje o tej uczelni?

Edyta

Na forum brak jest informacji na temat warunków pracy w APEIRON, na przykład od wykładowców. Jest to forum gdzie użytkownicy szukają opinii o pracodawcy, czy ktoś posiada informacje na temat wynagrodzeń? Czy szkoła ma system atrakcyjnych benefitów dla swoich pracowników? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na forum z myślą o zaaplikowaniu do APEIRON.

Majaa

Skończyć studia i dostać prace? Marzenie każdego studenta, a swoje marzenie spełniłam dzięki Apeiron ;)

Lalalen

Czy Apeiron zapewnia jakieś zakwaterowanie dla studentów czy wszystko na własną rękę?

Mira

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum? Miałam nadzieję, że dowiem się coś więcej i nic z tego.

Marek

Szkoła przygotowująca do zawodu ;) bardzo dobrze wspominam okres studiów w Apeiron :)

Kamil

Szkoła przygotowująca do zawodu ;) nie miałem żadnego problemu ze znalezieniem pracy po tych studiach ;)

Zainteresowana

Szkoda, że nikt z pracowników szkoły nie pisze.

Magda

Świetni ludzie, świetni prowadzący, super wyjazdy. Aż chciałoby się wrócić do tamtych czasów :)

Klaudia

Szkoła stworzona z myślą o młodych osobach, które oczekuję po ukończeniu studiów znaleźć zatrudnienie. I tak też jest, ogromna część absolwentów po szkole spełnia swoje marzenia- ja jestem jedną z nich :)

Karol

Najlepsza szkoła w Krakowie, gdzie można studiować bezpieczeństwo wewnętrzne. Stawiają na praktykę, dzięki czemu łatwo znaleźć pracę po tych studiach :)

Elka

Po ukończeniu tej szkoły mogę jednoznacznie stwierdzić, że było warto. Już w trakcie studiów znalazłam super pracę, w której spełniam się zawodowo, a wiele przydatnych w niej rzeczy dowiedziałam się właśnie na zajęciach :)

Zuza

Szkoła ma bardzo dobre opinie ale mam pytanie czy prowadzi może jakąś rekrutacje?

jacekr

W końcu coś dla mojego syna. Super zajęcia praktyczne, teoria do opanowania, a co chyba najważniejsze w dzisiejszych czasach i w naszym kraju, po szkole jest praca prawie dla wszystkich. Gdybym miał teraz "naście lat" to bym sie nawet chwili nie zastanawiał, tylko już bym tam był.

wiktor222

Kto się czuje policjantem lub żołnierzem to polecam tą szkołę.Po tej szkole jest praca prawie dla wszystkich.Polecam.

Bogdan

Czy mogę skontaktować się z panem?

agatka234

Świetna szkoła, najlepsza z jaką się spotkałam. Wiele zajęć praktycznych co jest bardzo ważne w poźniejszym zawodzie. Szkoła ma umowę z MSW, policją, wojskiem i Borem.

marek1234

Ciekawe i fajnie prowadzone zajęcia teoretyczne, a podczas praktycznych naprawdę uczysz się "praktycznych rzeczy". Super szkoła dająca ciekawe perspektywy znalezienia pracy po jej ukończeniu. Polecam.

basia156

Polecam studia podyplomowe w Apeironie, ja robiłam administrację i zarządzanie kryzysowe i było naprawdę spoko.Kolega chodził na BW i też był zadowolony. Strasznie mu sie podobały te wyjazdy na takie obozy sportowe :D O reszcie kierunków się nie wypowiem, bo nie wiem, ale ja jestem bardzo zadowolona.

Ewa

To uczelnia na wysokim poziomie, zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę profesorską. Zajęcia praktyczne ciekawe i zajmujące, nikt na nich nie będzie się nudził. Polecam jako jedną z najlepszych uczelni w kraju.

Zostaw opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie